Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Kvido.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 13, článků celkem: 16386, komentáře < 7 dní: 498, komentářů celkem: 411975, adminů: 60, uživatelů: 5161  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 103 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

studentbible
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
112230892
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Co mi brání uvěřit, že pan Vlček nepsal pod nickem petrikvlcek? Psychologický pr
Vloženo Úterý, 11. prosinec 2007 @ 18:53:49 CET Vložil: bolek

Charismatici poslal jah

 

Co mi brání uvěřit, že pan Vlček nepsal pod nickem petrikvlcek? Psychologický profil pachatele a oběti.

Po přečtení článku Pohádka o zlých kůzlátcích a hodném vlčkovi a hlavně diskuse k článku O jelimanech, Jidáších, křivácích, blbech, máčech, udavačích, volech a prasatech, kde po výzvách uživatele tk a po dlouhém otálení pan Vlček nakonec začal tvrdit, že nepsal pod nickem petrikvlcek, jsem začal vážně přemýšlet, zda mu mohu věřit. Přiznám se, že jsem nikdy v průběhu minulého měsíce, kdy zde psal petrivlcek nezapochyboval, že pod přezdívkou petrikvlcek píše skutečný pan Vlček osobně. Přechod z nicku likvid byl naprosto plynulý a přirozený, že mě ani ve snu nenapadlo, že by to mohl být někdo jiný. Proto mě tvrzení pana Vlčka, že pod petrikvlcek nepsal, hodně překvapilo a zarazilo.

Dva silné důvody, proč panu Vlčkovi nevěřím, že nepsal pod nickem petrikvlcek, jsem osvětlil v článku Co mi brání uvěřit, že pan Vlček nepsal pod nickem petrikvlcek? Nevysvětlitelné měsíční mlčení a geniální hacker. Pan Vlček se pokusil podat vysvětlení, avšak tak šokující, že jeho nedůvěryhodnost ještě vzrostla.

Zde je jeho vysvětlení:


Když jsem před měsícem koukal, že někdo píše jako já / a šlo mu to dobře / pod nickem petrik vlcek, bral jsem to jako dobrý vtip. Ano v tu chvíli to bylo zábavné. Jana, má žena tehdy řekla, někdo se za tebe převlík. Pak jsme se koukali každý den na články, které bych lépe nenapsal. Pořád to byla švanda. Pak , když tam někdo vysadil naši Markétku, sranda skončila. Janě i mě to vadilo. Farel mě obvinil, že jsem Jimy , a že si jako petrikvlcek  rovnou odpovídám, pak mě obvinil , že jsem 8882. To potvrdil tk  a do toho Gojim, že jsem pod dalšími dvěma  nicky, ale do této chvíle neřekl pod kterými. Teď jsem prý i nick signum / tomu také nerozumím /. Jediné, čemu rozumím je, že na mé mailové adresy přišlo několik desítek potvrzovacích kodu a hesel. Byly tam i pro petrikvlcek, 8882, pro jimy a signum tam nebyly. To je vše . Jestli Olin něco tuší, vím, že říkal, že ví kdo je 8882. Pomohlo by to. Jimy tady byl minimálně 2 krát on - line. Z toho usuzuji, že Jimy je tk, jah nebo někdo, kdo mě chce zdiskreditovat. Už se jim to podařilo, dobrá. Co víc ještě chtějí udělat ? Nevím. Z počátku jsem si říkal, vykašlu se na celý Grano Salis, ale to bych cítil, že utíkám před syčáky - a to nechci. Vždycky jsem byl likvid a víš sám, že nemám zapotřebí se převlíkat . Proč ? A nakonec nemám rád anonymy. /to je fakt/.
Petr


Konstrukce této výpovědi pana Vlčka je naprosto nedůvěryhodná.

Vezměme si psychologický profil oběti "zločinu":

Oběť (pan Vlček) už před měsícem (!) zjistí, že někdo píše pod "jeho nickem" petrikvlcek a jaká je jeho reakce? On, oběť, na to "kouká" se svou ženou a královsky se baví! Je to pro něj zábavné! Přitom ani náznakem nedá nikomu najevo, že to není on a ani to, že se mu to líbí! Dokonce každý den "kouká" se svou ženou na články, které "někdo" píše pod nickem s jeho jménem a pořád to je švanda! Dokonce si pochvaluje, jak mu to jde dobře!

Sranda pro oběť skončí, když "někdo vysadí jejich Markétku". Jde zřejmě o vtipnou koláž, kterou ale nezveřejnil "jeho" nick petrikvlcek (!) ale humorista jouk:

24.11.2007    17:20      Humorjouk      Zlý sen charismatických manipulátorů

Světe div se! To bylo už 24.11.2007! V té chvíli pro oběť skončila sranda ale oběti trvalo ještě 11 dní (slovy jedenáct!) než se ozvala s verzí, že není petrikvlcek!

Další pozoruhodnost: Nick petrikvlcek píše svoje nejvěší vulgarity 1. prosince, ale oběť reaguje (světe div se!) až za pět dní, 5. prosince!

Shrnutí: Oběť se 24 dní baví a pochvaluje si činnost pachatele, pak to pro ni přestane být "sranda" (ale ne kvůli příspěvkům petrikavlcka) a až za jedenáct dní (!) se ozve a přijde s mlhavou verzí, že není petrikvlcek: 

Re: Re: Re: Re: Re: O jelimanech, Jidáších, křivácích, blbech, máčech, udavačích, vol
od likvid v Středa, 05. prosinec 2007 @ 09:41:21 CET

Milý tk,
Do nicku likvid se nikdo nevtělil. Za nicky 8882, jimmy, petrikvlcek, a příp.další, nevím zdali se do nich někdo vtělil, či ne. To je Váš názor, který dál nekomentuji.


Pátého prosince tedy oběť ještě neví, zda pod nickem petrikvlcek působil někdo jiný než ona sama, ačkoliv se podle jiné verze už měsíc královsky baví, jak to petrikvlckovi jde!! Teprve až 6. prosince v 18:20 píše oběť panu Krupovi, že nepsala pod nickem petrikvlcek.

A co teprve psychologický profil pachatele "zločinu":

Pachatel se objeví na scéně asi 4. listopadu, podle prvního článku, který vložil petrikvlcek. Ačkoliv podle oběti má zdiskreditovat pana Vlčka, tak napíše 8 článků a stovky komentářů, které se panu Vlčkovi líbí a chválí je, že mu to jde dobře! Teprve po měsíci (!) 1. prosince v rozpětí pouhých cca. 20. minut napíše inkriminované výroky, které byly čtenáři odsouzeny.

Psychologie "pachatele" si podle verze pana Vlčka neuvěřitelně protiřečí: "pachatel" chce pana Vlčka zdiskreditovat (motiv: kvůli kampani pana Vlčka?), ale zločin spočívá v tom, že "pachatel" celý měsíc pracuje pro pana Vlčka na jeho kampani a za něj, zatímco si pan Vlček libuje, jak mu to dobře jde! Pachatel je tedy podle verze pana Vlčka nejen geniální hacker, ale také šikovný a zábavný pomocník v kampani proti autorům Skryté tváře. Pouhých 20. minut, v jejichž rozmezí padnou inkriminované výrazy, z něho udělá "pachatele", ale pan Vlček na to přijde až za pět dní! Podle této verze pana Vlčka by pachatel byl ten nejhloupější "zločinec", který někoho chtěl zdiskreditovat a přitom pro něj celý měsíc tvrdě a dobře pracoval.

Otázka, zda panu Vlčkovi věřit nebo nevěřit, je velmi důležitá. Protože, jak píše tk, od ní se odvíjí i to, jak brát argumenty, které z jeho nicků zazněly k publikaci Skrytá tvář charismatismu.

Na základě profilů pachatele a oběti však nemohu panu Vlčkovi věřit jeho tvrzení, že pod nickem petrikvlcek nepsal. Mám tak již čtyři silné důvody, proč panu Vlčkovi nevěřit.

Podobná témata

Charismatici

"Co mi brání uvěřit, že pan Vlček nepsal pod nickem petrikvlcek? Psychologický pr" | Přihlásit/Vytvořit účet | 18 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Co mi brání uvěřit, že pan Vlček nepsal pod nickem petrikvlcek? Psychologický pr (Skóre: 1)
Vložil: whynot (Falešný@e-mail) v Úterý, 11. prosinec 2007 @ 20:43:19 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
zacina to bejt fakt trapny, proc myslis ze by mel nick petrikvlcek odhalit svou pravou identitu (at uz je jakakoliv) kdyz ho k tomu vyzyva nekdo, kdo sam svoji identitu skryva.Re: Co mi brání uvěřit, že pan Vlček nepsal pod nickem petrikvlcek? Psychologický pr (Skóre: 1)
Vložil: lewis v Úterý, 11. prosinec 2007 @ 20:51:58 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vidím, že Třicet případů majora Zemana bude mít další díl....

........ ke starému mnichovi přišel mladý bratr a povídá: "To vám musí říci, co jsem slyšel o našem známem. Byl jsem z toho úplně zhrozený. Představte si, že.."
Starý mnich ho přerušil: "Jestli pak jsi to, co mi chceš říci, nejprve přesil přes trojí síto?"
"Jaké síto?" divil se mladý mnich. "O žádném takovém jsem neslyšel!"
"Tak poslouchej, poučím tě," řekl starý mnich:
"První síto je to, jestli jsi si důkladně ověřil, zda je tvá informace pravdivá dříve, než ji podáš dál.
Druhé síto je, jestli mi ta informace bude sloužit k dobru.
Třetí síto je, zda mi to chceš říci z lásky k našemu známému.

A co neprošlo trojím sítem, řekni jen Bohu"Re: Co mi brání uvěřit, že pan Vlček nepsal pod nickem petrikvlcek? Psychologický pr (Skóre: 1)
Vložil: jimy v Středa, 12. prosinec 2007 @ 14:59:42 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
nick,který jsem si zvolil,mi nabídl system GS,zdali to system dělá pravidelně,že zaloguje dva stejné nicky,každý pod jiným jménem,za to nemohu,jsem v tom nevinně,a co jsem poslal,vím a mám to uloženo ale není to to,co je mi připisováno,tolik na vyvětlenou,Hospodin vám žehnejStránka vygenerována za: 0.22 sekundy