Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jeroným.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16516, komentáře < 7 dní: 391, komentářů celkem: 420819, adminů: 60, uživatelů: 5218  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 298 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Willy
ivanp
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
114882566
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy?
Vloženo Neděle, 15. květen 2011 @ 22:55:05 CEST Vložil: Stepan

Kritika bludů poslal ssns

V uplynulých dnech se nám tu opakovaně objevilo video, které ukazuje dnes blahoslaveného Jana Pavla II. při činnostech, které mnohým zvedly krevní tlak. Mezi jinými jsme měli být svědky toho, jak papež přijímá požehnání od údajné kněžky pohanského bůžka. Patřím k lidem nedůvěřivým, takže jsem trochu pátral ...

Byl Jan Pavel satanista?

Zdá se vám taková otázka nemístná? No tak se podívejte třeba na stránky nazvané Ježíš je Spasitel (odkaz) a uvidíte, co vše si jsou lidé schopni vymyslet, aby potvrdili svoji fóbii a nenávist ke katolické církve. Celá věc se točí kolem obrázku pořízeného z vysílání CNN hned pod rudým nadpisem Satanismus ve Vatikánu. Autoři pak uvádějí citát jistého profesora, který nás informuje o tom, že převrácený kříž je jedním ze symbolů satanistů. Dalším důkazem má být, že takové přívěsky je možné koupit v mnoha satanistických obchodech a převrácený kříž najdeme na satanistických stránkách a obalech satanistických hudebních skupin. 

No a američtí "bibličtí křesťané" (to není můj projev antiamerikanismu, ale stránky jsou americké a jsou psány americkou angličtinou (např. savior místo saviour)) mají jasno. Doufám, že úroveň vzdělanosti uživatelů GS je vyšší a nemusím se tu rozepisovat o ukřižování Petra hlavou dolů a používání "jeho" kříže církví dřív, než vůbec spatřil světlo světa první satanista. Jen pro zajímavost dávám ještě odkaz na poblázněné přívržence spiknutí ohledně New World Order. 

Přijal JPII znamení pohanského boha Šivy?

Záběry či fotografie JPII a té ženy byly zpopularizovány nejprve tzv. lefebvristy, následně to převzaly další odpadlické skupiny katolické církve a pochopitelně se staly velmi populární mezi antikatolicismem posedlými protestanty a tzv. biblickými křesťany. Je zajímavé, že málokoho zajímá oficiální plán předmětné návštěvy papeže a vysvětlení toho, k čemu tam opravdu došlo. Především nešlo o nějakou kněžku Šivy (všimněte si, jak snadno bez jakéhokoli důkazu někteří rádi a rychle uvěří, že na obrázku vidí jakousi kněžku), ale o vdanou katolickou ženu. Když byly obrázky poprvé lefebvristy zveřejněny, ještě v komentáři žádná kněžka nefigurovala, ale mluvilo se pouze o "nějaké ženě". A pokud jde o to znamení, cituji vyjádření arcibiskupa Johna P. Foleye (v době prohlášení prezident Papežské rady pro hromadné sdělovací prostředky, 22. 11. 1994):

Indičtí katolíci používají tento symbol na čelo, když se dítě vrátí domů po přijetí prvního svatého přijímání a když jsou novomanželé přijímáni rodinami partnera. Současně je používán při přivítání hlavního celebranta při důležité liturgické události, což byl i tento na fotografii zaznamenaný případ. V těchto případech je symbol obvykle poskytnut vdanou katoličkou a určitě ne "kněžkou Šivy", jak někteří tvrdí. 

V Indii se podobné symboly na čele vyskytují často a mají velkou spoustu významů. Na žádném obrázku není vidět, jaký měl symbol tvar, ale přesto tolik lidí sebevědomě tvrdí, že šlo o symbol boha Šivy. Je samozřejmě nepochybné, že všechny tyto indické symboly mají své pohanské kořeny. Jan Pavel II. však udělal totéž jako křesťan, který si nechá navléknout snubní prsten, ozdobí vánoční stromeček či jako vážená návštěva přijme v Česku chléb a sůl (staroslovanský pohanský původ).

Závěr

Průběžně jsem zjistil podrobnosti i o dalších "svědectvích" o odpadnutí Jana Pavla II. od katolické víry z toho videa. V případě zájmu rád doplním. V antickém Římě vinili křesťany z kanibalismu, protože přece jedli tělo a pili víno (to ještě nebylo chápání Večeře Páne pokřiveno lidskou tradicí protestantismu), a ze smilstva, protože muži své manželky nazývali veřejně sestrami. Je smutné, že po necelých 2 000 letech se křesťané chovají ke svým bratrům a sestrám stejně.

Podobná témata

Kritika bludů

"Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 159 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: ivanp v Neděle, 15. květen 2011 @ 23:52:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
ahoj ssns...

...ty nás asi presvedčíš o tom, že vlastne žiadne stretnutie alebo ,,dialóg,, pápeža z pohanmi v Assisi nebol. no asi ani modlitby pohanov s pápežom k modlám, to je asi fotomontáž, veď predsa pápež je nástupca apoštolov a tí bežne keď prišli na misiu tak zvolali okrúhly stôl a začal sa ekumenická bohoslužba s pohanmi....tak to robil aj Pavel keď stretol Šimona kúzelníka SK 8,9... a potom neskôr prizval na spoločnú bohoslužbu veštiacu dievku SK16,16...
...Pavel sedel v strede, pohania so svojimi modlami okolo neho a Pavel na znak lásky mal hodinovú prednášku ,,o svetovom mier,,i a ,,vplyve náboženstva v súčastnom antickom svete,,...potom sa všetci vyobjímali a Pavel pokračoval ďalej na svojej misijnej ceste...

ešte ma zarazilo tvoje tvrdenie:,,to ještě nebylo chápání Večeře Páne pokřiveno lidskou tradicí protestantismu,,

takže protestanti majú pokrivenú tradíciu a rímsky katolíci ani tradíciu nemôžu mať, lebo tá sa zázračne premieňa na Slovo Božie, pretože u vás splynula tradícia s Božím slovom...
...tebe ako katolíkovi nikdy nedôjde to že Kristus a apoštoly boli proti akejkoľvek tradícii ...no hej , tak potom Kristus musel hovoriť tieto slová protestantom:

...Takto ste kvôli svojej tradícii zbavili platnosti Božie slovo. Pokrytci! Dobre prorokoval o vás Izaiáš: Tento ľud ctí ma perami, ale jeho srdce je ďaleko odo mňa; Darmo ma však uctievajú, keď ľudským príkazom učia ako učeniam (Božím).Matúš 15:6

ssns u nás takým katolíkom ako ty hovoríme bigotný katolík, rozumej katolík ktorý je predpojate presvedčený o svojom a žiadny ani biblický argument ho nepresvedčí, lebo nechce...a aj tak máš vždy pravdu pretože čokoľvek čo ti povie cirkev musí byť pravda, pretože to čo povedala cirkev je tradícia a tá je rovná Slovu Božiemu...

maj sa
ivanp



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: Willy v Pondělí, 16. květen 2011 @ 01:01:58 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Ahoj Slávku,

nevím, jestli sis všiml, že jsem se k těm článkům ohledně "poklesků" JPII nevyjadřoval. Bylo a je mi celkem jedno, co bývalý papež dělal. Mě to nepohoršovalo v tom smyslu, že bych tím byl sváděn k činění téhož.

Ale zeptám se tě. Ty bys podstoupil takový pochybný rituál, riskujíc nějaké duchovní poskvrnění?

Podívej se na tento obrázek a řekni: vzal by sis něco takového na hlavu a do ruky? Prohlédni si, co má ten muž v levé ruce, pak se podívej ve svém duchu na vzkříšeného Pána Ježíše Krista a řekni mi, jestli by sis nechal vyrobit něco tak ohavného, vzal to do ruky, veřejně s tím chodil a nechal se s tím fotografovat?

Zase podotýkám, že mě to nepohoršuje ve smyslu, že bych chtěl dělat totéž, ale v tom smyslu, že je to veliká, ošklivá, ohavná a neomluvitelná urážka Boha a našeho Pána Ježíše Krista. A jestli ten člověk byl schopen nosit něco takového, pak byl schopen takřka všeho nebo čehokoliv a na Pánu Ježíši Kristu a na tom, co si o tom myslí On - Pán a Vládce nade vším, Jehož by měl podle učení řkc reprezentovat/zastupovat/"náměstkovat", mu při tom všem jeho konání evidentně vůbec nezáleželo. O nějakém kladném vztahu k Pánu Ježíši Kristu nemluvě! Už vidím, jak se na mě sesypou místní katolíci s tím, že ničemu nerozumím, že nechápu, co to znamená apod. To mě ale vůbec nezajímá! Jen se mě hluboce dotýká, když někdo, kdo by měl znát a vědět, milovat a ctít, respektovat a poslouchat, důvěřovat a vyjadřovat, takhle ohavně a veřejně zostuzuje našeho Pána. A není pro mne bez zajímavosti, že B16 tu hrůzu nenosí. Nechal si udělat jinou, kterou moc neukazuje a která tak hrozná není.

Tož tak.

Pán s tebou.

slávek



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: oko v Pondělí, 16. květen 2011 @ 07:37:37 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Takže nejde o kněžku Šivy, ale o katoličku?

No, to je ale rozčarování, to snad ani nepřežiju!

Jenže jak to teď napravit, pomluva už byla jednou vyřčena a pobíhá mezi lidmi jak vzteklý pes.

Člověka nešpiní to, co vchází do úst, ale co vychází z úst, to člověka špiní." ...
Ze srdce totiž vycházejí špatné myšlenky, vraždy, cizoložství, smilnění, krádeže, křivá svědectví, urážky. Tyto věci špiní člověka
.

Potom řekl: "Co z člověka vychází, to člověka špiní.
Z nitra lidského srdce totiž vycházejí zlé myšlenky, cizoložství, smilnění, vraždy,
krádeže, lakomství, ničemnost, lest, nestydatost, závist, urážky, pýcha, bláznivost.
Všechny tyto zlé věci vycházejí z nitra a pošpiňují člověka."




Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Pondělí, 16. květen 2011 @ 09:32:58 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zaplať Vám Pánbůh. Takové informace se těžko dávají do souvislosti a je dobré je znát, ať už pro vlastní slabou víru nebo pro svědectví druhým.
Jen bych dodal že si nejsem tak úplně jistý tím pohanským chlebem a solí, považuji to za pozdější zvyk, i když to nevím úplně jistě. Všemu co bylo od mouky říkali naši předkové po přijetí křesťanství Boží dar a sůl používali posvěcenou od kněze na svátek Zjevení Páně (lidově Tří králů). Od hosta se očekávalo že přežehná podaný bochník křížem (někteří lidé to dělají dodnes tak že ho položí horní stranou na dlaň a předloktí levé ruky a pravou lehce vyryjí kříž přes spodní plochou stranu), zakrojí a posypou. Staří Slovani pohanských časů byli spíš na kaše všeho druhu a předpokládám že hosta by vítali sladkou kaší maštěnou máslem, sušeným ovocem, medem, ořechy, mlékem a jinými lahůdkami. Chleba a sůl bych typoval spíš na křesťany, i když se mohu mýlit. Nebo je ten zvyk opravdu starší a křesťani ho pozměnili tak jako změnili sami sebe když přijali Krista.
Když se může pohan změnit v křesťana tak nevidím důvod proč by se neměl změnit spolu  sním i jeho život, věci a zvyky. Proč by nemohl vykácet posvátný háj a na jeho místě postavit Boží kostel.  Kalhoty jsou prý také pohanského původu a do Evropy je přinesli pohanští nájezdníci kteří jezdili na koních. Do té dobyl nosili počestní křesťani sukně.




Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Pondělí, 16. květen 2011 @ 13:02:14 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Podobným způsobem někteří lidé zneužívají i jména prvotních křesťanů. Už jsem se někde dočetl že třeba svatá Apolena (Apollonie) svědčí o tom že uctívali pohanského boha Apollona a vzhledem k biskupovi jménem Lucifer dokonce ďábla. Ve skutečnosti bylo běžnou praxí že si někteří z prvních křesťanů ponechávali původní pohanská jména i po křtu. Lucifer prostě znamenalo světlonoš nebo nositel světla. Svatý Martin si dál říkal Martin, což můžeme přeložit jako zasvěcenec pohanského boha války nebo prostě voják. Otec svatého Pankráce (umučen proto že se odmítnul zříct Krista ve 14 letech) se například jmenoval Dionisios a také byl křesťan.
Často k tomu konspirativci přidají nějaký srdceryvný příběh, vylhaný od A až do Z a někdy je čím dál tím srdceryvnější když k němu postupně přidávají.



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: Didymos v Pondělí, 16. květen 2011 @ 17:14:29 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
SNSS,
ty satanisto a obhájce samotného antikrista a ďábla- bývalého papeže Jan Pavla II.
Obhajuješ  modláře a rouhače. Toho, který se nechal uctívat, líbat nohy atd.
VYZÝVÁM TĚ TEDY K POKÁNÍ, STEJNĚ JAKO CELOU ŘKC...



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: rastan (rastan@quick.cz) v Pondělí, 16. květen 2011 @ 19:41:54 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nevím proč tady řešit nějaký "úlet" bývalého papy. Vždyť celý katolicismus je prolezný modlářstvím. Je to velké divadlo pro lidi, stačí se podívat jak se chlapíci vypárádí do svých krásných oblečků, vemou si svoje "mikulášské" čepičky, krásné hole do rukou, zlaté prsteny na biskupské, kardinalské a nevím ještě jaké prstíky a hajdy do krásného kostela na představení. Že jsem jízlivý? Ani ne, mám zkušenost z práce, někteří chodí do kostela o svátcích, je to tam pěkné a velebníček má pěkný obleček. Mám pocit, že kdyby Petr, Pavel a jiní vstali z hrobu a viděli to divadlo, tak je trefí šlak. Katolíci nejsou moji bratři a osobně se divím (ikdyž tak to musí být), že protestanté se hrnou do holportu s katolíky. To pro změnu by trefil šlak Kalvina, Luthera a další.
rastan



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: Kjubik (forrest.gump.junior@gmail.com) v Pondělí, 16. květen 2011 @ 19:55:36 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ssns děkují ti za toto gesto dobré vůle. Katolici podle většiny zde pořad budou modláři, katolik zde nema ani právo říct, že se někdo proti němu vymezuje. Obavám se, že každý kdo se zde postaví na stranu řk bude automaticky vetsinou oznacen za lhare, modlare a kdo vi co. Smím ssns soukromý dotaz považuješ za správné co jsi udělál a proč?



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: demagog (quokam@seznam.cz, http://www.bohu-a.svetu.cz/) v Pondělí, 16. květen 2011 @ 21:46:04 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog) http://www.bohu-a.svetu.cz/
Taky dekuji za tento clanek a uvedeni pomluv na pravou miru.
Na druhe strane vsak tento clanek nijak neospravedlnuje papezem zorganizovanou mnohonáboženskou echtekumenickou modlitebni chvili v Assissi...



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: rive v Pondělí, 16. květen 2011 @ 22:19:21 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ssns, tak urputně obhajuje opačný kříž, je vidno zaspal století, zůstal v historii, ale je 21. stol., co nyní v přítomné současnosti představuje opačný kříž, jak mu v současné době křesťané rozumí, to se počítá, ne nějaká legenda z prehistorie,  podobně je to s historií hajlování, hajlovalo se v Římě, hajlovalo se za Napoleona, hajlování byl důstojný pozdrav, ale co se stalo, že v naší kultuře je v současné době hajlování  dokonce zákonem zapovězeno, někdo by řekl, proč šílíte,  co je špatné na tom, zvednout ruku a předpažit, ale odpověz, kdo si to gesto dovolí použít?? Při radosti z vítězství zvedáš  prostředník?, ukazuješ s potěšením! všem vztyčený prostředník,  hmm a nechápeš, že všichni dokola jsou pohoršení, hmm, samozřejmě nechápeš, proč to pohoršení, a na netu vysvětluješ, že přece za stoleté války vztyčený prostředník ..... (atd. viz legenda o vztyčeném prostředníku)
rive



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: ivanp v Úterý, 17. květen 2011 @ 15:43:57 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Reagujem i keď neskoro na tvoj komentár ssns z pondelka:
Promiň, nevyjádřil jsem se k té tradici. Buď tedy od té dobroty a uveď mi pár pramenů z prvotní církve (nebo aspoň třeba do roku 1000), které svědčí o tom, že tehdy křesťané věřili odlišně od dnešního pojetí Večeře Páně u katolíků či pravoslavných. Já ti na oplátku uvedu spoustu takových (a to i z prvního století), které jasně svědčí o tom, že vírou církve bylo, že chléb JE tělem a víno JE krví Páně. A všimni si, že přesně tak se to píše i v Písmu. Hloupá lidská tradice z 15. století, že jde o nějaké symboly, je přesně tou tradicí, o které se zmiňuješ ve vztahu k Mt 15,6.
----------------
chceš argument z histórie, to jest z tradície a neuvážiš že tradícia cirkvi sa môže mýliť...tvoja viera je založená na tom čomu verili ľudia do roku 1000,alebo 1500?....tak potom zaklapni bibliu, odlož ju a skúmaj a založ svoj život na cirkevnej tradícii....
 
...keby si ale uveril tej hlúpej protestantskej tradícii z 15. st. tak dnes by si sa nemusel klaňať ježiškovi ktorý je zatvorený vo vytrinke katolíckeho kostola a je tam prítomný z telom a dušou...Ajhľa to je tvoj katolícky Boh,,,...môj protestantský Boh je telom v nebesiach, a Duchom sv. prítomný tu na zemi...Ak bude prítomný aj telom tu na tejto zemi, tak určite to nebude v katolickej vytrinke ale príde ako sudca a Pán pri jeho druhom príchode....

ivanp 



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: reformovany v Úterý, 17. květen 2011 @ 22:57:53 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)



A nemohla být ta římskokatolička zároveň kněžkou Šivy?

Možné by to snad bylo a mnohé by to vysvětlovalo :-).


r



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Úterý, 17. květen 2011 @ 23:07:43 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  Taky díky za komentář. Jsem rád za každý tvůj komentář, protože jsi ve mne nějak vyvolal pocit, že když už o něčem píšeš, tak tomu rozumíš a dá se na to spolehnout ;-)

  Já teda na kus toho videa koukal, ale přiznám se, že mne vnitřní spory nějakých dvou sekt ("pokrokové liberální" a "konzervativní") uvnitř ŘKC už neberou.

  Pokud jde o zvolený způsob videa - kdy vybrali jakési záběry, vytáhli z kontextu a okomentovali je lživým komentářem - tak mi přijde velmi podlý. Znám ho dobře z českých televizí a celkem ho dokážu rozpoznat, i když nevím, co přesně je špatně. Už jen když vnímám podobnou manipulaci, jsem k informacím velmi rezervovaný.



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: ivanp v Středa, 18. květen 2011 @ 08:15:37 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
...myslím si že všetko je OK...

...teraz mi to došlo (i keď možno neskoro)...
...rímsky katolicizmus je pohanské náboženstvo s kresťanskými prvkami a preto je úplne namieste že sa stretáva spolu s pohanmi na spoločnej bohoslužbe...je to jasné...je to úplne normálne že podobné kulty sa priťahujú...je logické že pohan má blízko k pohanovi...pre vzájomnú jednotu a porozumenie medzi náboženstvami je katolík (kedže je pohan) ochotný zdegradovať Krista na úroveň démonov a vyhlásiť že ,,všetky náboženstvá smerujú k Bohu,,....
...takže v Assisi nešlo o dialóg medzi kresťanstvom a pohanstvom ale o stretnutie a dialóg pohanských náboženstiev...
...Kresťania v prvých storočiach boli často nútený zúčastňovať sa na pohanských obradoch a prinieť trochu timiánu na oltár démonov...radšej volili smrť ako by zapreli Krista...
dnešný ,,námestník Krista,, neváha vyznať rovnosť všetkých náboženstiev a mať účasť na vzývaní démonov....
 
  Ale čo (pohania) obetujú, to obetujú démonom, a nie Bohu. A ja nechcem, aby ste boli spoločníkmi démonov. 1 Korintským 10:20

modlitba:
Pane Ježiši Kriste Vďaka že si na tomto svete jediná cesta k Bohu a jediný Spasiteľ, prosíme chráň nás od pohanstva a rímskeho katolicizmu...Amen

ivanp



Re: Přijal Jan Pavel II. požehnání od kněžky Šivy? (Skóre: 1)
Vložil: Gozihr v Úterý, 24. květen 2011 @ 14:53:08 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Setkání v Assisi vítám.
Někdo chtěl vědět, jaké náboženství vyznávám - je to zoroastrismus.
Polití vodou nerozumím.
To, co tu předvádějí několkrát polití vodou se nedá pochopopit.
Nenávist, nadávky...



Stránka vygenerována za: 0.85 sekundy