Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Lýdie.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 15337, komentáře < 7 dní: 324, komentářů celkem: 335707, adminů: 60, uživatelů: 4850  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 67 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Lýdie Kucová: Mým akcentem je Kristova láska (rozhovor)
·Správně biblicky věřící, pryč z ekumény!!!
·Informace z jednání VV dne 27. listopadu 2018
·Zajímavé tweety na webu Biblická apologetika jako ohlasy na aktuální situaci BJB
·Postoj staršovstva Sboru BJB v Praze 3 k Prohlášení 5 sborů
·Prohlášení Výkonného výboru BJB k ´´Oficiálnímu prohlášení pěti sborů´´
·Radek Kolařík: We are leaving Baptist union
·Zánik sboru (evidované právnické osoby) - postup podle církevního zákona
·Ukončení členství sboru ve svazku BJB z pohledu řádů BJB
·Vyjádření předsedy Výkonného výboru BJB pro Křesťan dnes k Prohlášení pěti sborů

více...

Počítadlo

Licence Creative Commons

GRANO SALIS
 podléhá licenci
Creative Commons
Uveďte autora-
Neužívejte komerčně
3.0 Unported

Zaznamenali jsme
96 804 165
přístupů od 17. říjen 2001

Založeno L.P. 1997


ATELIÉR PROMĚN Jitka Černíková, kosmetika, vizáž, proměny, svatební líčení
BWF Protec
BWF Profiles
technické plsti
profily PMMA PC
plexi desky
aramid
kevlar Michaela Křivánková svatební fotografie, portréty, portrétní fotografie, fotografování novorozeňat a dětí, dětská fotografie, portrétní fotografie, svatba, svatební přípravy, fotograf

Nabídky: Nová kniha o adventismu
Kritika bludů

poslal Nepřihlášený

V tomto měsíci vyšla v nakladatelství Poutníkova četba knižní verze studie „Historie a teologie adventismu“. Ačkoliv její název je stejný jako již zveřejněná e-kniha, její nová verze je podstatně rozšířena o další informace například ze života E. G. Whiteové. Věroučná část je pak z velké míry doplněna o další zdroje a přepracována na základě doporučení recenzentů. Těmi byli absolvent adventistického semináře ThBc. Pavel Škoda, který napsal i předmluvu, a písmák a bývalý redaktor časopisu Život víry ing. Josef Potoček. Byly vzaty v úvahu i posudky a doporučení dvou profesorů teologie, prof. ThDr. Pavla Procházky, PhD. a prof. ThDr. PhDr. PaedDr. Imricha Perese PhD. z doby, kdy se jednalo ještě o obhajobu studie ve formě diplomové práce na KTK v Banské Bystrici.Ukázku si můžete přečíst zde a knihu objednat v nakladatelství Poutníkova četba


Vložil: Tomas v Pondělí, 30. květen 2016 @ 18:30:31 CEST (1374 čtenářů)
(Více... | 1201 bytů | 7 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 4)Nabídky: Využití démonů v muslimech pro jejich osvobození
Misie

poslal Nepřihlášený

Má-li někdo z vás dostatečnou moc, či ochranu Pána krista Ježíše... (pozor ať nekonáte proti jeho vůli, vyloženě na vlastní pěst).

Vyzkoušejte spoutat démona v muslimovi a přinutit ho říci muslimovi pravdu o Bohu a lidem seslaném vykupiteli Ježíši.

Uvažte, že ne každý člověk je posedlý a ne každý démon má moc člověka fyzicky ovládat (kdybyste chtěli zastavit případný útok). Někdo z muslimů může třeba znát i jazyk kterým hovoříte, zpětná vazba pak může být lepší.

V případě úspěchu nezapomeňte napsat. Nezapomeňte, že je to o víře. Buďte opatrní a riskujte přiměřeně. Nebo si zkuste vzpomenout na tuto výzvu v krizi, kdy se třeba budete potřebovat ochránit a jinou možnost neuvidíte.

Nechť se děje vůle Boží.
Ekklesian, 17.11.2015

Vložil: Tomas v Středa, 18. listopad 2015 @ 01:49:08 CET (1411 čtenářů)
(Více... | 5 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Nabídky: Pomůcky pro rychlejší učení nejen biblických jazyků
Služba bližním

poslal karels

Alpheios - lišta pro Firefox. Výborné rozšíření pro toho, kdo se učí biblické jazyky latinu či řečtinu. Experimentálně je tam možnost také pro arabštinu a čínštinu.

Vložil: Tomas v Pátek, 19. prosinec 2014 @ 09:14:45 CET (2185 čtenářů)
(Více... | 3802 bytů | 5 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Nabídky: Bible kralická šestidílná - objednávky
Studijní materiály

poslal Nepřihlášený

Česká Biblická společnost přijímá objednávky na šestidílnou Bibli kralickou s původními poznámkami. Jedná se o první kompletní vydání s původními poznámkami a v jednom svazku.

Bible kralická bez poznámek je známá mnoha generacím čtenářů. První vydání Bible kralické však bylo šestidílné a vynikalo rozsáhlým výkladovým a poznámkovým apaprátem. Ten byl doposud pro většinu čtenářů neznámý a nedostupný, přestože je v něm uloženo mimořádné historické, bohemistické i teologické dědictví.”, uvádí Česká Biblická společnost v propagačním a objednávkovém letáku k šestidílné Bibli kralické.

Vložil: Olda v Čtvrtek, 02. říjen 2014 @ 18:01:15 CEST (1435 čtenářů)
(Více... | 1337 bytů | 1 komentář | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 5)Nabídky: Konference Finančního Kompasu
Akce

poslal Nepřihlášený

Kdy: 13. 9. 2014 od 10:00 do 16:00
Kde:
 Praha, sbor KS Praha, Na Žertvách 23, Praha 8
Kontakt:
 Jiří Unger, tajemník ČEA; info@ea.cz
Na konferenci se registrujte zde nejpozději do 10. 9. 2014.

Obsah konference: Konference dá praktické odpovědi na otázky: Proč se ve sboru i v rodině zabývat financemi  a jakým výzvám v této oblasti církev i společnost čelí. Jak začít  a vést skupinu Finančního kompasu ve sboru? Jak pracovat s aplikacemi a nástroji FK pro sledování výdajů a tvorbu rozpočtu? Jak pracovat se zadlužením, snížit výdaje a zvyšovat příjmy? Jak pracovat s lidmi bez finančních návyků? Jak spolupracovat v manželství v oblasti finančního rozhodování?

Vložil: Olda v Sobota, 21. červen 2014 @ 19:01:42 CEST (1417 čtenářů)
(Více... | 2661 bytů | 2 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Nabídky: Krátké zamyšlení emeritního biskupa AC – „Pozvedněte své oči“
Z našich církví

poslal Nepřihlášený

Drahý bratře, drahá sestro, rozhodl jsem se napsat krátké zamyšlení nad dobou, ve které žijeme. Je to skutečně zamyšlení nad událostmi, které plní titulky zpravodajství dnešních dnů, ne proroctví.

Jak už jsem vás několikrát informoval, můj drahý nebeský Otec mě víckrát skrze Ducha svatého upozorňoval na to, že jdeme do doby, která bude velmi těžká. Zhruba před dvěma a půl rokem, jednou v noci, bylo to ze soboty na neděli 23. ledna 2011, jsem byl ve snu vzat jakoby mezi oblaky, kde jsem viděl průhlednou přepážku. Na odděleném místě, za přepážkou byla zářící bytost, o níž mi bylo řečeno, že to je anděl. Tento anděl sedící nad otevřenou knihou dokončil svou část práce a řekl: „Sečteno, uzavřeno, nic víc se nebude dodávat. Dále se pojede dle předem připraveného scénáře.“

Vložil: Olda v Čtvrtek, 12. červen 2014 @ 16:51:21 CEST (2191 čtenářů)
(Více... | 10783 bytů | 9 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Nabídky: ´´Neškodné´´ kondomy.
Intimity

poslal oko

Většina z vás se už jistě setkala s označením antikoncepčního tělíska "DANA" (Zkr. Dobrá A Neškodná Antikoncepce).

Dneska už víme, že zase až tak NEŠKODNOU antikoncepcí vůbec není. Totiž jen nazvat něco neškodným ještě neškodnost vůbec nezaručí.

Vložil: Olda v Neděle, 18. květen 2014 @ 23:39:04 CEST (2525 čtenářů)
(Více... | 6498 bytů | 5 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Nabídky: Hledám - křesťanskou hudební skupinu.
Hudba

poslal Nepřihlášený

Milí bratři a sestry ,hledám křesťanskou hudební skupinu nebo i jednotlivé hudebníky a zpěváky, pro hudební zpracování nových chval a písní.

Napište, prosím, na e-mail: pejchal.j@seznam.cz nebo mne můžete kontaktovat na tel. mob.: 733 259 938. Děkuji. Jiří Pejchal

Vložil: Olda v Neděle, 15. prosinec 2013 @ 23:54:10 CET (1138 čtenářů)
(Více... | 1 komentář | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Nabídky: Dan Drápal: Proč volit lidovce
Společnost

poslal Nepřihlášený

Nebudu zastírat, že jsem na nevolitelné místě kandidátky KDU-ČSL v Praze. A nebudu se tvářit, jako že tento článek není určitou agitací pro KDU-ČSL. Každý plnoletý občan má možnost volit (byť ne každý této možnosti využije), a jakkoli si nedělám iluze o významu voleb, jsou pro každého z nás přinejmenším drobnou možností nějak ovlivnit dění v našem státě a jeho směřování.
         Lidová strana má za sebou jedno období mimo poslaneckou sněmovnu a mám dobré důvody domnívat se, že jí to prospělo. Řada lidí, k nimž jsem neměl důvěru, odešla do TOP 09 (nebudu zastírat, že tam odešli i někteří, k nimž jsem důvěru měl), a především odchod Miroslava Kalouska pomohl ke zklidnění atmosféry ve straně. Nu, a jak se dalo čekat, přestali KDU-ČSL podporovat někteří lidé, kteří měli k její podpoře jiné důvody než souhlas s jejím programem a snaha jej prosadit.

Vložil: Olda v Pátek, 27. září 2013 @ 21:44:03 CEST (2824 čtenářů)
(Více... | 5896 bytů | 24 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Nabídky: Šest důvodů, proč by pastoři měli využívat sociální sítě
Svědectví

poslal Nepřihlášený

Věřím, že pastoři (a nejen pastoři, ale křesťanské organizace) by měli zvážit, jak nejlépe využít sociální sítě ke dvěma základním účelům:

- k budování ovcí ve vaší péči
- k šíření evangelia mezi těmi, kdo zůstávají pod Božím hněvem

Pro někoho je to další módní trend, pro ostatní to přináší mnoho výhod a požehnání? Jsem přesvědčen o tom druhém. Dovolte mi, abych se pokusil přesvědčit i vás.

Předpokládám, že mnoho pastorů už má naloženo dost a pravděpodobně nemá čas učit se, jak vytvořit webové stránky, sestavit jejich obsah a potom je pravidelně aktualizovat. Proto mi dovolte, abych se s vámi podělil o svou hrstku do mlýna, protože věřím, že pastoři by měli pravidelně využívat sociální sítě jako pomůcku ke své službě.

Vložil: Olda v Čtvrtek, 11. červenec 2013 @ 11:45:37 CEST (1312 čtenářů)
(Více... | 8447 bytů | komentáře? | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)
Stránka vygenerována za: 0.22 sekundy