Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Maxim.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 7, článků celkem: 16674, komentáře < 7 dní: 432, komentářů celkem: 431169, adminů: 60, uživatelů: 5254  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 295 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

rosmano
mikim
JirkaB

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
117210415
přístupů od 17. 10. 2001

S úsměvem: Jak se to má
Humor

poslal Nepřihlášený

Před stovkami let se papež rozhodl, že vypudí Židy z Říma. Židé měli vyslat svého zástupce, aby je obhájil, ale nikdo si na to netroufal. Vyslali tedy starého, retardovaného Mojšu.
Papež povídá: "Začneme náboženskou diskusi. Když vyhraješ, mohou tady Židé zůstat." Mojša souhlasil s tím, že diskuse proběhne beze slov. Sedí oproti sobě.
Papež vztyčí k nebi tři prsty. Mojša zvedne jeden prst. Papež rukou udělá kolem hlavy kruh, Mojša ukáže na zem, kde sedí. Papež vytáhne hostii a pohár mešního vína, Mojša vytáhne jablko.
Poté papež říká: "Já to vzdávám! Jsi příliš moudrý! Židé tady mohou zůstat!" Později papež vysvětluje kardinálům: "Nejprve jsem ukázal tři prsty na znak svaté Trojice,
– on odpověděl jedním prstem, symbolizujíce Boha.
Pak jsem mu ukázal, že Bůh je všude kolem,
– on ukázal, že taky tady, přímo s námi.
Pak jsem vytáhl hostii a víno na znak odpuštění našich hříchů,
– a on vytáhl jablko, aby mi připomněl první hřích lidstva.
Moudrý to člověk, měl odpověď na všechno…"
    Retardovaný Mojša povídá Židům:
"Nejdřív mi ukázal, že máme tři dny na to, abychom se vystěhovali.
Já mu ukázal, že ani jeden z nás neodejde!
Ukazoval mi rukou, jestli chceme zůstat tady.
Já mu ukázal, že přesně tady na tomhle místě."
Židé: "A co bylo dál?" – "Já nevím… on si vytáhl svačinu,    tak já taky…"
Vložil: Tomas v Čtvrtek, 25. leden 2024 @ 08:06:36 CET (293 čtenářů)
Více... | 4 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: Děti Bohyně Gayi
Humor

poslal Nepřihlášený

S vyprázdněním všeho křesťanského se nám rodí nové náboženství. Představa patriarchálního Boha Otce a Jeho Syna je překonaným a ahistorickým artefaktem šovinistického křesťanství. Gaya [čti Geja] je hermafroditní bohyní, je celá zelená, nemanifestuje se žádnými antropomorfismy a její pohlaví se může časem libovolně měnit do 85 forem. Přicházející bohyně Gaya má i své evangelium, svůj příběh, a samozřejmě svojí soteriologii. Její náboženství v mnohém připomíná římský katolicismus, ale je v podstatě gnostické. Jak tedy zní „zelené evangelium“ bohyně Gayi?

Vložil: Tomas v Úterý, 17. leden 2023 @ 11:13:24 CET (263 čtenářů)
Více... | 4162 bytů | 1 komentář | Skóre: 0S úsměvem: Vtip - nebo u křesťanů snad realita všedního dne?
Zamyšlení

poslal oko

Na mostě stojí na zábradlí sebevrah a odhodlává se ke skoku.

Vložil: Tomas v Pondělí, 04. duben 2022 @ 11:14:42 CEST (2004 čtenářů)
Více... | 1517 bytů | 270 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: Roušky
Žhavá témata

poslal myslivec

Karanténa, depka, roušky. No jo.


Máme to všichni těžké. Zasmějme se tedy spolu. I humor je dar boží.

Slyšel jsem výborný fór, který by mohl drobátko ulehčit náš každodenní život i náhled na nepříjemnosti ohledně nošení roušek. Aneb mohlo by být i hůř..

Až budeš spílati na roušku, tedy pomni- liž.Na jaře roku 2021 udeřil nový urputný střevní typ koronaviru Covid 20.
V televizních zprávách se baví dvě krásné reportérky v růžových pamperskách se srdíčky, načemž následuje záběr do parlamentu kde jsou všichni poslanci i vláda v pytlovitých pamperskách bez srdíček. (Toť pohled bohů, vidět a umřít.) :-)))
Zpět do studia. 
Ušatý hlasatel se nějak divně vrtí za stolem a má výraz umučené hodiny. Briskně přepojuje na demonstraci odpůrců pampersek. Po náměstí jezdi splachovací vozy s majáky. Nechutné. 
Policie kontroluje pampersky. 2x nechutné.
Zpět do studia.
Zprávy z ekonomiky.
Akcie TOI TOI letí raketově nahoru. Po plicních ventilátorech a rouškách již ani pes neštěkne.
Zprávy z domova.
Úřad práce. Do reportéra v pamperskách vráží šílené davy uchazečů o práci v milionovém kšeftu, prý se uvolnilo místo wcbáby na vlakovém nádraží.No řekněte, a nebyly ty roušky lepší? : )))

Myslivec
Vložil: Tomas v Pátek, 13. listopad 2020 @ 10:35:37 CET (585 čtenářů)
Více... | 5 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: Nebezpečná učení : Mezinárodní kriminalita v českém pojetí
Studijní materiály

poslal Nepřihlášený

  

     Urychlování generační výměny
  Ďábel naplánoval, aby starší generace byla znevažována a odstraněna ze společnosti, a to ve zrychleném tempu. Zatímco mladí lidé mají čím dál více práv, politické moci a privilegií, starší lidé ztrácejí svou pozici autority a prestiže, čímž se urychluje rozchod lidstva s tradicemi.Je velmi důležité vědět o existenci hi-tech elektronických zbraní a dalšího vybavení na porušování soukromí. Existují a lze je použít téměř všude; jakýkoliv druh „zranění“ může být příčinou – bolesti hlavy, popáleniny, srdeční infarkt, ničí DNA, stimuluje rakovinu a nádory; ovládání mysli (manipulace) a čtení mysli (minreading); mučení a vraždění na dálku a skrze zdi. Elektronické zbraně a jejich účinky Používání různých druhů programů 
  1. el. proudu (bolesti hlavy, řízená arytmie srdce, oči slzí, tlačí)
  2. HPEM – výkonový elektromagnetismus (radiotelefony, mobilní telefonní přístroje blízko hlavy - (40 cm) – šedý zákal, bolest v oblasti ucha, poruchy růstu a nervové činnosti, možné např. i svlékání ponožek z nohy (vyprávění  oběti))
  3. rádiové vlny – vysoké frekvence mikrovln (2,45 GHz) - otevře se za určitý čas zasažená pokožka a zaleje se krví. Po krátkém čase zaschne (stroupky, strupy, modřiny, fleky), spáleniny, mírná prohlubeň na hlavě oběti za 1,5 roku (2013). Na oči – dlouhodobý, téměř neviditelný stroupek a oči tlačí nebo slzí. Tlak v očích, úporné bolesti hlavy, duhové vlnění vzrůstající v čase několika minut – postupující ničení zraku zeleným zákalem. Tlak v očích, úporné bolesti u kořene nosu, divná mlha v očích a při únavě i vidění pravidelné mřížky signalizuje budoucí oslepnutí.  Šedý zákal – mikrovlnný atak – zvýšení tlaku v oku bodovým ohřevem mikrovlnou zbraní. Efekt Big Eye (efekt z oblasti chemicko-psychotronických zbraní) – oko nabobtnává a vylézá z očního důlku ve velikosti vlašského ořechu. Na povrhu mokvající. Jindy oteče celá polovina tváře. Problémy trvají podle síly mikrovlnného ataku od pěti minut do několika hodin. Atak veden na spánkovou část, či zadní část (malého mozku). Pociťujeme tupou bolest a následují deprese. Mikrovlnné ataky mohou navodit srdeční problémy až infarkt, brnění, bolestivé pocity. Mění chemickou strukturu amalgámových zubních výplní (únava, špatná krátkodobá paměť, bolesti hlavy), nekróza – odumření lidských tkání.
  4. ultra vysoká frekvence EM zbraní (činnost svalů)
  5. infra zvuková (15 Hz)- poškození buněk těla (rozprašování ledvinových kamenů s neviditelnými zvukovými vlnami) – odřeniny
  6. ELF zbraně (extrémně nízká frekvence 3-3O Hz)- mozek člověka (paralyzuje nervový systém, působí na emoční stabilitu))ELF zbraně + jiné frekvence (bolest hlavy v zadní části mozku, oči – bolest na zadní části, programy přímo do očí, ztráta vědomí (frekvence 116 MHz, Lida – frekvence 40 MHz))
  7. LRAD akustické zařízení s dlouhým dosahem – tóny kolem 150 dB - smrtící světlo i zvuk, sonická zbraň 155-180 dB o kmitočtu 2,5 KHz na vzdálenost 300 m v úhlu 15 – 30 stupňů. Práh poškození plic a jater zvukem 184 dB, ultrazvukový paprsek je schopen zkapalnit živé tkáně.Tzv. Zasíťování prostoru – například: Pokoj se přeměří a na to se rozmístí programy s elektrickým proudem (pokryje se celý prostor určitým napětím, zaměřeným např. na poškozování očí; na jednotlivé části těla atd.); v domě je „zasíťován“ průjezd, použilo se světlo v průjezdu, nad kterým je umístěna v pokoji postel a výkon programu elektrického proudu se projeví uprostřed kraje postele, atd. Lze použít kdekoliv (v dopravním prostředku, parku…)
  Princip činnosti elektromagnetických zbraní
  Typickým představitelem elektromagnetických (EMC) zbraní jsou tzv. zbraně
  DEW – Directed Energy Weapons (zbraně s řízenou energií, které emitují (vyzařují, vypouští, vysílají) energii cíleným směrem bez účasti munice v klasickém pojetí). Využívají technologie
  HPM – High Power Microwave  (mikrovlny vysokého výkonu). Tyto jsou představiteli vysoce moderních technologií 21. století. Působí prostřednictvím elektromagnetického pole a ohrožují činnost veškerých zařízení vybavených elektronickými obvody. Mikrovlnné snímání obrazu a stálého monitoringu – rejdění bikonické antény mikrovlnné zbraně v sousedním bytu. Mají silné fyzikální a psychologické účinky.
  DEW se obvykle skládají z impulsního zdroje energie, zdroje mikrovlnného záření a antény.  Impulsní zdroj transformuje naakumulovanou energii na vysoko výkonový elektrický puls v délce trvání v  jednotkách nanose*****. Akumulovaná energie 110 může dosahovat hodnot kilo-Joule s výkonem v rozsahu giga watt. Tento impuls pak ve zdroji mikrovlnného záření působí na diodu a vytváří se paprsek elektronů s energií – cca 400 kV, 10-60 kA. Tato energie je poté vyzářena směrovou anténou.
  Širokopásmové (EMC) zbraně vysílají záření v širokém frekvenčním pásmu, ale s nízkou hustotou energie.
  Úzkopásmové (EMC) zbraně vysílají pulsy na jednotlivých frekvencích s velmi vysokým výkonem. Působení na cíl je pak velmi efektivní, neboť impuls rezonuje se známou frekvencí napadeného zařízení.

  Ochrana
  Uzemněná kovová krabice, Faradayova klec, Kovová folie MU-Metall-Folie ze speciální slitiny, odstíní magnetické pole.
  Měřit hodnoty neionizujícího záření – výskyt a intenzitu elektromagnetického pole tam, kde pobýváte většinu času.
  Příklad:
  U stolu 5Hz – 48Hz kolísavé do 80V/m
  U postele                  kolísavé do 60V/m
  U stolu 50Hz fáze-vodiče do 60V/m do 1 m
  U postele                              do 50V/m do 15cm od lampy u postele
  U stolu 55Hz – 1MHz     kolísavé do 40V/m
  U postele                           kolísavé do 20V/m
  Magnetická složka 1mG
  VF pole vysílačů 0,05 V/m
  Vysokofrekvenční záření (vysílače, wifi) do 0,6, ideálně 0,1 V/m
  Nízkofrekvenční pole elektrické (fáze)    do 5 V/m, ideálně 3V/m
                                                 Magnetické        1mG=100 nT, ideálně 0,5 mG=50nT
   
  16-30 Hz nejnižší fáze – zvláštní napájení u vlaků (do 1mG=100nT)Dalším měřením mohou kolísat např. od 2,… do 9,…, 29,.., 33,.., 164,., 196,. V/mPokračujícím měřením kolísají od 13…, 24…, 58…, 115…, 164…, po 1.412, 6…, 9… V/m
  50Hz fáze  –  za 10-15 let při hodnotě 2,5mG poškodí DNA (do 1mG=100nT)
  30Hz – 1000Hz nejširší, vyšší harmonické frekvence strojů (do 1mG=100nT)Dalším měřením mohou kolísat od 36,.., do 81,.., 1,… (10,..)V/m, 373,., 628,., 0,876 V/mPokračujícím měřením od 29 Hz/m, od dubna 2019 kolísalo od 56.., 153… po 498…, 628…, 0,876,  0,994V/m  
  1KHz - 2KHz telekomunikační sítě, servisy atd., širší stupnice (do 1mG=100nT)                                                                                                                                                                            
  2KHz-1MHz        vyšší pásmo, radiové frekvence (do 1mG=100nT)
  16Hz-1KHz        nízké frekvence (do 1mG=100nT)
  1KHz-10KHz       atmosférické jevy a poruchy ELF (do 1mG=100nT)
  10KHz-100KHz   VLF atmosférické poruchy a jevy, krátkovlnné vysílačky (zákonný limit do 61V/m, ideálně 0,1V/m)
  100KHz-1MHz     střední pásmo, vysílače, radary (do 61V/m, ideálně 0,1V/m)Od 9,… do 11,.., 49,.., 71,.., 0,622, 0,944 V/m, od 11… V/m
    1KHz-100MHz   VHF vysílače, radary, radiolokátory (do 61V/m, ideálně 0,1V/m)
  Frekvence 18,0 Hz, 22,2 Hz, 23,7 Hz    fáze (do 1mG=100nT)
  128KHz operátor (havárie)
   16Hz troleje
  2,4 GH wifi, mobily (GSM 900 a 1800)
  5 G       zařízení komunikují mezi sebou, proto nastane mnohonásobné zahuštění prostředí mikrovlnami 

  pokračování
           
          

                   
      
                     

    
          
                        
           
                    
          
          
         

       
      
      
    


   
   
Vložil: Tomas v Středa, 15. leden 2020 @ 12:01:44 CET (1090 čtenářů)
Více... | 8 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: Děti Bohyně Gayi
Humor

poslal Nepřihlášený

S vyprázdněním všeho křesťanského se nám rodí nové náboženství. Představa patriarchálního Boha Otce a Jeho Syna je překonaným a ahistorickým artefaktem šovinistického křesťanství. Gaya [čti Geja] je hermafroditní bohyní, je celá zelená, nemanifestuje se žádnými antropomorfismy a její pohlaví se může časem libovolně měnit do 85 forem. Přicházející bohyně Gaya má i své evangelium, svůj příběh, a samozřejmě svojí soteriologii. Její náboženství v mnohém připomíná římský katolicismus, ale je v podstatě gnostické. Jak tedy zní „zelené evangelium“ bohyně Gayi?

Poznámka: https://www.apologet.cz/?q=articles/id/786-deti-bohyne-gayi

Vložil: Tomas v Středa, 25. prosinec 2019 @ 11:19:34 CET (801 čtenářů)
Více... | 4191 bytů | 18 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: Děti Bohyně Gayi
Humor

poslal Nepřihlášený

S vyprázdněním všeho křesťanského se nám rodí nové náboženství. Představa patriarchálního Boha Otce a Jeho Syna je překonaným a ahistorickým artefaktem šovinistického křesťanství. Gaya [čti Geja] je hermafroditní bohyní, je celá zelená, nemanifestuje se žádnými antropomorfismy a její pohlaví se může časem libovolně měnit do 85 forem. Přicházející bohyně Gaya má i své evangelium, svůj příběh, a samozřejmě svojí soteriologii. Její náboženství v mnohém připomíná římský katolicismus, ale je v podstatě gnostické. Jak tedy zní „zelené evangelium“ bohyně Gayi?

Poznámka: https://www.apologet.cz/?q=articles/id/786-deti-bohyne-gayi

Vložil: Tomas v Středa, 25. prosinec 2019 @ 11:19:34 CET (421 čtenářů)
Více... | 4191 bytů | 1 komentář | Skóre: 0S úsměvem: Vidíte, že ze skutků je člověk ospravedlněn, a ne pouze z víry! (Jk 2, 24)
Humor

poslal Nepřihlášený

Ocitne se reformovaný křesťan v pekle. Je rozčarován a diví se: "Jak je to možné, jsem přece spasen milostí skrze pouhou víru?" Zmateně pobíhá a náhle v dáli spatří svého pastora. Běží k němu a ptá se: "Co zde děláš, učil jsi mne přece, že jsme spasení milostí, skrze pouhou víru?" Pastor jen rozpačitě pokrčí rameny. V tom oba náhle v dáli spatří jednoho z velkých reformátorů. "Co zde děláme?", ptají se ho oba, když přijde blíž. "Učil jsi nás přece, že jsme spasení milostí skrze pouhou víru..." Reformátor se poškrabe na hlavě a zasmušile řekne: "Je mi to líto hoši, ale bylo to v těch skutcích". 

Vložil: Tomas v Pátek, 22. prosinec 2017 @ 09:49:15 CET (2955 čtenářů)
Více... | 153 komentáře | Skóre: 5S úsměvem: Miloš Zeman udělil vyznamenání Ježíši Kristu
Zajímavosti

poslal Dzehenuti

Je velmi zajímavé, že o této události neinformovali média.

Vložil: Tomas v Pátek, 04. listopad 2016 @ 00:32:09 CET (1853 čtenářů)
Více... | 593 bytů | 13 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: skutočné mäso
Humor

poslal ivanp

reálne telo

Vložil: Tomas v Pátek, 01. duben 2016 @ 10:35:19 CEST (3905 čtenářů)
Více... | 1220 bytů | 70 komentáře | Skóre: 5S úsměvem: Probuzení mezi muslimy !
Charismatici

poslal jasomgojim

Milí pratele ! 


Nase jediná prava církef, zakladatelka islamu, smíchala charismatizmus s Islamem, v té jednote a lasce. Kouknete jak to prekrasne vyznívá, když muslim pod mocí ducha naší Paní, padl pod její moci boží !Vložil: Tomas v Pátek, 05. červen 2015 @ 12:30:46 CEST (1654 čtenářů)
Více... | 629 bytů | 2 komentáře | Skóre: 1S úsměvem: Nábor do semináře, je to raj, tak sa pridaj.
Katolicismus

poslal Myslivec

K tomu se již nedá dodat skutečně nic. Podívejte se sami.

https://www.youtube.com/watch?v=6UzHV8Al_BM
Vložil: Tomas v Neděle, 19. duben 2015 @ 12:24:21 CEST (3205 čtenářů)
Více... | 37 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: Když konspirace, tak konspirace!
Humor

poslal pastýř

V poslední době jsem musel uznat, že ten démon, co mluvil skrze Ellen Whiteovou, měl pravdu. Je nad nebe jasnější, že agrese USA a Vatikánu, (pro neobeznámené - ty dvě šelmy ze Zjevení), jsou skutečností. O agresi USA netřeba psát, ta je přeci zjevná všem, ale co Vatikán? Ten číhá v pozadí. Ukážu to na příkladu z ČR.

Vložil: Tomas v Pondělí, 23. březen 2015 @ 09:48:55 CET (3196 čtenářů)
Více... | 4455 bytů | 22 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: Jaký je výklad Písma svatého na králíky?
Kritika bludů

poslal studentbible

Svaté Písmo platí! Svatá Tradice platí! Svatý Otec je neomylný!

Vložil: Tomas v Pátek, 23. leden 2015 @ 15:57:35 CET (1631 čtenářů)
Více... | 452 bytů | 4 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: Milý Ahmede, vítej v České republice
Humor

poslal Nepřihlášený

Ještě než vstoupíš na naše území, rádi bychom Ti sdělili několik informací, aby se Ti u nás dobře žilo.

Vložil: Tomas v Pátek, 23. leden 2015 @ 15:56:52 CET (2095 čtenářů)
Více... | 4320 bytů | 7 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: Egypt požaduje odškodnění za 10 biblických ran
Zajímavosti

poslal Nepřihlášený


„Egypt požaduje po státu Izrael odškodnění za 10 ran, kterými postihl Faraona a lid našich praotců“, řekl Ahmad al Gamal ke kauze Egyptské žaloby Izraele kvůli biblickým trestům za nepropuštění Židovského národa z Faraonova otroctví.

Vložil: Tomas v Úterý, 22. duben 2014 @ 01:05:11 CEST (1948 čtenářů)
Více... | 1743 bytů | 5 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: Pro milovníky spikleneckých teorií
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Milujete tajemné symboly, hádanky a šifry? Zajímáte se o spiklenecké teorie? Radím vám, nedělejte to. Na spikleneckých teoriích je vždy mnoho pravdy. Paranoik, aniž bych to nyní myslel hanlivě, dokáže popsat a spojit mnoho jevů, které by člověku ani nepřišly na rozum. A může přitom objevit řadu souvislostí. Například americký geniální matematik, John Forbes Nash, trpěl celý život paranoidní schizofrenií a byl později přesvědčen, že je sledován cizími agenty. Nacházel přitom tajné šifry v novinových článcích, které důsledně a mnoho hodin denně zkoumal. Jeho způsob myšlení vedl ke konstrukci tzv. „teorie her“, která byla tématem jeho doktorské práce. Později za ni dostal Nobelovu cenu. Zjistil jsem, že i mnoho teoretických fyziků sklouzává k iracionální filozofii. Například další laureát Nobelovy ceny, Wolfgang Pauli, se nechal inspirovat ezoterickým myšlením švýcarského psychiatra Carla Gustava Junga a věřil, že – zjednodušeně – lidské osudy lze metodologicky předvídat podobně, jako chování částic atomu. Výsledkem byl okultismus.

Vložil: Olda v Pondělí, 31. březen 2014 @ 11:35:50 CEST (3756 čtenářů)
Více... | 8290 bytů | 30 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: Tragický omyl
Humor

poslal Nepřihlášený

Nový mnich přijde do kláštera, kde mniši tráví čas opisováním kopií dávných knih. Nováček sestoupí do sklepení kláštera s odůvodněním, že chce pořizovat kopie originálů raději než opisovat kopie jiných, aby zabránil opakování chyb, které mohli ostatní opisovači udělat. O několik hodin později ho mniši najdou ve sklepení plakat.


"Co se stalo?" ptají se ho.


Vložil: Stepan v Neděle, 02. únor 2014 @ 19:34:21 CET (3635 čtenářů)
Více... | 514 bytů | 34 komentáře | Skóre: 0S úsměvem: pokropenci obřadu svátosti římských katolíků...
Humor

poslal studentbible

TAK NÁM ZASE POKŘTILI NOVÉHO KATOLÍKA! A kteréhopak? Já znám dva, jedného podpálili, protože se nepříznal a ten druhej by taky hořel, kdyby se nejmenoval LUTHER...

Vložil: Stepan v Neděle, 05. leden 2014 @ 18:56:28 CET (1814 čtenářů)
Více... | 3 komentáře | Skóre: 1S úsměvem: Osel
Humor

poslal Nepřihlášený

Následujících pár řádků vás doufám pobaví a možná i v lecčem inspiruje.

Vložil: Stepan v Neděle, 29. prosinec 2013 @ 16:59:10 CET (2354 čtenářů)
Více... | 1492 bytů | 6 komentáře | Skóre: 5
Stránka vygenerována za: 0.29 sekundy