Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Radana.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 0, článků celkem: 15101, komentáře < 7 dní: 373, komentářů celkem: 316299, adminů: 60, uživatelů: 4819  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 111 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Trump svými kroky kolem Jeruzaléma neplní sny Izraeli, ale hlavně evangelikálům
·Trump plní přání evangelikálů, říká bývalý český velvyslanec v Izraeli
·Prezidentské volby - názor Dana Drápala
·Světová evangelikální aliance čelí kritice kvůli úzkému spojení s ŘKC
·K prohlášení Donalda Trumpa o statutu Jeruzaléma jako hlavního města Izraele
·K rozhodnutí USA uznat Jeruzalém hlavním městem Izraele
·Desatero ´´biblického ženství´´
·Důvěra k vybraným institucím veřejného života – říjen 2017
·Hermeneutika aneb Jak číst Bibli s porozuměním
·Ekumenická rada církví má nové předsednictvo

více...

Počítadlo

Licence Creative Commons

GRANO SALIS
 podléhá licenci
Creative Commons
Uveďte autora-
Neužívejte komerčně
3.0 Unported

Zaznamenali jsme
91 222 903
přístupů od 17. říjen 2001

Založeno L.P. 1997


ATELIÉR PROMĚN Jitka Černíková, kosmetika, vizáž, proměny, svatební líčení
BWF Protec
BWF Profiles
technické plsti
profily PMMA PC
plexi desky
aramid
kevlar Michaela Křivánková svatební fotografie, portréty, portrétní fotografie, fotografování novorozeňat a dětí, dětská fotografie, portrétní fotografie, svatba, svatební přípravy, fotograf

Kontrasty: Neodarwinismus je druh náboženské víry
Kritika bludů

poslal Neprihlaseny

Vložil: Tomas v Čtvrtek, 07. prosinec 2017 @ 22:55:21 CET (699 čtenářů)
(Více... | 3814 bytů | 105 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Kontrasty: Proč Bůh miluje hříšníky
Zamyšlení

poslal gregorios777

Otázka, která stojí za zamyšlení...

Vložil: Tomas v Úterý, 19. září 2017 @ 18:38:47 CEST (302 čtenářů)
(Více... | 1111 bytů | 8 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)Kontrasty: Kdy projeví katolík Martino lítost na zločiny své sekty???
Žhavá témata

poslal Frantisek100

Katoličtí vrazi!!! Tohle je ta pravá církev?? Kdy už někdo dá jasně najevo,. že je mu to líto  a že se za tyto zločiny své sekty stydí? Kdy??? Znají katolíci pojem pokání? To budou stále mlčet k Martinovi, který je  na tyto zločiny asi hrdý. Stejně jako hrdí jsou dnešní katolíci v Chorvatsku, když za masového vraha Paleviče konají zádušní mše. Kdy od katolíka Martina uslyšíme poctivé vyjádření a lítost na chováním jeho bratrů ze své sekty? Připomínejme si to!! Je to poučné. Nebude se něco podobného opakovat??? Během druhé světové války existovalo poměrně velké množství koncentračních táborů. Většina z nich je notoricky známá, leč existují i některé, jež nepatří do širšího povědomí. Právě tento předpoklad naplňuje chorvatský koncentrační tábor Jasenovac

Vložil: Tomas v Pátek, 15. září 2017 @ 12:09:50 CEST (323 čtenářů)
(Více... | 4792 bytů | 8 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Kontrasty: Kdo skutečně stojí za odstraňováním křižů – křesťanství ???
Svědectví

poslal Nepřihlášený

Kdo skutečně stojí za odstraňováním křižů – křesťanství ???

Vložil: Tomas v Středa, 06. září 2017 @ 11:43:46 CEST (433 čtenářů)
(Více... | 2093 bytů | 11 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Kontrasty: Co nosí papež na krku?
Katolicismus

poslal Willy


Papež František po svém zvolení v roce 2014 

Vložil: Tomas v Středa, 06. září 2017 @ 11:43:24 CEST (1288 čtenářů)
(Více... | 475 bytů | 134 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Kontrasty: Stačí povšechná omluva papeže, ale pravda se zamlčí???
Žhavá témata

poslal Frantisek100

Stačí povšechná omluva papeže, ale pravda se zamlčí??? Takhle se chovali katolíci ???!!!! A za takového se konají zádušní mše. Proč? Hůř se nechovali ani SS!!!   Ustašovcům v akci velel nadporučík Josip Mišlov a řádový bratr, prý dokonce vysvěcený (?) kněz bratr Vjekoslav Filipović ze sousedního katolického kláštera Petrićevac, jakož i tamní farář Nikola Bilogrivić. Masakr začal ve 4 hodiny ráno 7. února 1942, kdy tlupa ustašovců obsadila nedaleký důl Rakovac, kde povraždili 37 horníků. Pak vpadli do vesnice Motike, kde zavraždili 715 srbských obyvatel, pak do Drakuliće (zavražděno 1 363 Srbů), Šargovce (zavražděno 257 Srbů), celkem to bylo 2335 zavražděných Srbů, z toho 551 dětí mladší 15 let. Ustašovci nevraždili střelbou z pušek a revolverů, ale zabíjeli podřezáváním, sekyrami, bajonety, zvláštními palicemi, pažbami pušek.

Vložil: Tomas v Úterý, 22. srpen 2017 @ 09:21:57 CEST (211 čtenářů)
(Více... | 3975 bytů | 2 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Kontrasty: Kde je pravda ??? Proč mlžíte? Nebo jste zbabělci???
Žhavá témata

poslal Frantisek100

Kdo má zájem na tom, aby se lhalo? Jak je možné, že katolík Martino se brání údajům o tom, že v katolickém chorvatském státě za války byly katolickými ustašovci a i některými duchovními, kteří se k ustašovcům přidali, zmasakrovány desítky tisíc pravoslavných, židů, muslimů a dalších. Nebýt internetu tak nic nevíme, ale údaje a filmová fakta katolická sekta nezamete pod koberec. Všude na internetu a ve spoustě literatury se dovídám, jak pomocí vatikánských biskupů  a kněží byl mnoha tisícovkám válečných zločinců umožněn útěk do Argentiny. Jeden z biskupů, který byl nejaktivnější, byl autorem i knihy, kde vychvaloval německý nacionalismus a netajil se sympatiemi k Hitlerovi. To vše lze najít na wikipedii i jinde. Autory jsou západní novináři a historikové. Takže předložte někdo jinou verzi o tom, že je tohle lež. Proto jsem lhář, že věřím spíše faktům než Martinovi, který s vymlouvá, že to katolíci nebyli apod.   Nemohu se smířit s tím, že taková sekta, která vše popírá, ačkoliv existují objektivní důkazy, se považuje za Tělo Krista. To je Satanovo vítězství!!!   Kdy se budou chovat katolíci tak, že se přiznají ke svým zločinům??? 

Vložil: Tomas v Pátek, 04. srpen 2017 @ 10:58:16 CEST (1037 čtenářů)
(Více... | 4318 bytů | 89 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Kontrasty: Varování před antikristy
Žhavá témata

poslal Willy

1J 2:18-29 Dítky, je poslední hodina; a jak jste slyšeli, že přichází Antikrist, tak se nyní již objevilo mnoho antikristů; podle toho poznáváme, že je poslední hodina. Vyšli z nás, ale nebyli z nás. Kdyby byli z nás, zůstali by s námi. Ale to se stalo, aby vyšlo najevo, že nejsou všichni z nás. Vy však máte pomazání od Toho Svatého a víte to všichni. Nenapsal jsem vám proto, že neznáte pravdu, ale proto, že ji znáte a víte, že žádná lež není z pravdy. Kdo je lhář, ne-li ten, kdo popírá, že Ježíš je Kristus? To je ten antikrist, který popírá Otce i Syna. Každý, kdo popírá Syna, nemá ani Otce. Kdo vyznává Syna, má i Otce. Ať ve vás zůstává, co jste slyšeli od počátku. Zůstane-li ve vás to, co jste slyšeli od počátku, zůstanete také vy v Synu a v Otci. A toto je to zaslíbení, které nám On zaslíbil: věčný život. Toto jsem vám napsal o těch, kteří vás svádějí. Ve vás však zůstává pomazání, které jste od Něho přijali, a nepotřebujete, aby vás někdo učil; Jeho pomazání vás učí všemu a je pravdivé a neklame; jak vás vyučilo, tak zůstávejte v Něm. Nyní tedy, dítky, zůstávejte v Něm, abychom nabyli radostné důvěry, až se zjeví, a nebyli jím zahanbeni při Jeho příchodu. Víte-li, že je spravedlivý, vězte, že také každý, kdo činí spravedlnost, je z Něho zrozen.

Vložil: Tomas v Pátek, 04. srpen 2017 @ 10:57:39 CEST (1888 čtenářů)
(Více... | 2194 bytů | 174 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 5)Kontrasty: Aby pomoc uprchlíkům se nestala krokem k sebezničení.
Žhavá témata

poslal Frantisek100

Pozorně jsme si přečetl články od pana Halíka. Nevidím na nic  špatného, ba naopak svědčí o jeho upřímné víře v Pána Ježíše. Nevadí mi, že je katolík. Myslím, že v mnohem uznává i Mistra Jana Husa. Co asi mnohé lidi štve, je jeho přístup k uprchlíkům. Křesťanský přístup je správný. Kdo potřebuje pomoci, tomu pomozme. Ale je tu jedno ale !!! Jak poznáme, že dotyčný je uprchlík, který potřebuje pomoc?

Vložil: Tomas v Pondělí, 17. červenec 2017 @ 15:48:31 CEST (699 čtenářů)
(Více... | 2530 bytů | 36 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1.25)Kontrasty: Koho mají katolíci za bratry v Kristu?
Zlatá slza

poslal myslivec

Diskutující tele o sobě samém prohlašuje, že je počatý z Ducha svatého, že je zprostředkujícím spasitelem, že byl dříve než Abraham!

O Kristu Ježíši našem Pánu, jediném Spasiteli a Bohu prohlašuje, že Bohem není!
Z řad nás kristovců, se proti něčemu takovému okamžitě zdvihly naše hlasy. Z řad katolíků zatím ani jeden! Ticho po pěšině.
Berou katolíci vůbec vážně  apoštolské varování, že v posledních časech se objeví mnoho antikristů? Jaké musí antikrist splňovat kritéria, aby v něm katolíci antikrista rozeznali? Musí to mít na sobě napsané, musí mít rohy a kopyto? Ono nestačí když Krista ponižují a sebe na místo Krista povyšují?! Jestli tohle není dostatečný rozlišovací znak satanské pýchy, tak potom co?!

Můžete vážení řk čtenáři napsat, podle jakých kriterií rozpoznáváte v člověku antikrista?

Považujete někoho kdo se staví na roveň Kristu, a Kristus pro něho není Bohem, považujete někoho takového za bratra v Kristu?

Může Vám někdo takový přát Kristův pokoj? A když pokoj Krista přeje, nezdá se Vám to ani trochu podezřelé a parodické?

Přijímají katolíci pokoj Krista od někoho kdo se staví na roveň Kristu, a Kristus pro něho není Bohem?
Vložil: Tomas v Pondělí, 17. červenec 2017 @ 15:47:27 CEST (1580 čtenářů)
(Více... | 3202 bytů | 198 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1.25)
Stránka vygenerována za: 0.19 sekundy