Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Ingrid.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16310, komentáře < 7 dní: 623, komentářů celkem: 407932, adminů: 60, uživatelů: 5132  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 197 návštěvník(ů)
a 7 uživatel(ů) online:

JirkaB
Frantisek100
Milka
ivanp
Danny42
Syntezator
cizinec

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
110873466
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: život stojí za h....(cenzurováno*)
Vloženo Pátek, 05. duben 2002 @ 10:04:56 CEST Vložil: Bolek

Žhavá témata poslal green_prophet

názor: ŽIVOT STOJÍ ZA H....(cenzurováno....*)


"život stojí za h....(cenzurováno*)" | Přihlásit/Vytvořit účet | 24 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: život stojí za *****. (Skóre: 1)
Vložil: bolek v Pátek, 05. duben 2002 @ 11:26:41 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ten názor je holá a tvrdá pravda jen v případě, vložíme-li za slovo život vsuvku "bez Krista". Zaznívá-li tak často z úst neobrácených lidí, zaznívá zcela autenticky a pravdivě.

I my křesťané se díváme s podobným despektem na dobu před svým rozhodnutím. Dokonce se svým způsobem přidává i apoštol Pavel ve Filipským 3:8  "Nýbrž i všecky věci pokládám škodou býti pro vyvýšenost známosti Krista Ježíše Pána mého, pro nějž jsem to všecko ztratil, a mám to jako za smetí, jedné abych Krista získal." Toto je citát z kralického překlad, mám dojem že v původní kralické bibli bylo použito místo "smetí" slovo "lejna", ovšem ostatní překlady jsou mírnější: "za nic".

P.S. Je-li to tvůj příspěvek do vyhlášené soutěže, milý zelený proroku, pak bych od tebe očekával poněkud více invence. :-) Ale budiž. ||Sám jsem zvědav, jaký to bude mít ohlas. Já zatím na tom svým ještě pracuju. :-).Re: život stojí za h....*) (Skóre: 1)
Vložil: Stepan (redakce@granosalis.cz) v Pátek, 05. duben 2002 @ 12:48:45 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
*) Jako šéfredaktor jsem byl nucen udělat cenzurní zásah do obsahu příspěvku od green_propheta, protože se v něm vyskytoval hrubý vulgarismus.

Děkuji za pochopení.Re: život stojí za h....*) (Skóre: 1)
Vložil: xjumperx v Pátek, 05. duben 2002 @ 14:42:14 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
kdyz ap. pavel pise ze pro krista vsecko odepsal a poklada to h...*) (todle slovo je pouzito v rectine..) ... tak pak tijm muze byt i zivot... pavel sam rika ze by chtel raci zemrit a byt uz s kristem.... kazatel kap. 1!!!!!
nazor: AMEN!!diky za nazory (Skóre: 1)
Vložil: green_prophet v Sobota, 06. duben 2002 @ 01:38:38 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
na jednu stranu je mi trosilililinku lito, ze nekdo povazuje slovo, jez jsem uzil za hruby vulgarismus, lec kazdy sveho dortu krujce a pokud jsem se nekoho dotkl, nerku-li ho dokonce urazil. uprimne, ba nejuprimneji se omlouvam. :-)
dost me zarazilo, ze kdyz jsem tento prispevek poslal na granosalis, tak nebyl zverejnen ihned, v coz jsem spolehal a vzapeti ho hodlal doplnit alespon trochu vysvetlujicim komentarem. inu... stalo se. a komentar nebyl, lec zde, alespon opozdene jest:
TOTO JE NAZOR. NAKOLIK JE I MYM VLASTNIM NEUVEDU. JE ZDE, ABY VYPROVOKOVAL A ZCELA CILENE NENI UVEDEN V KATEGORII HUMOR, ANZTO JE UVEDEN ZDE.
NUZE OCEKAVAM VASE KOMENTARE. VYSVETLETE SVYM SPOLUBRATRUM A SPOLUSESTRAM NA INTERNETU PROC NE/SOUHLASITE S TIMTO FREKVENTOVANYM TVRZENIM. WEB JE VAS... :-)

a treba se mi podari trhnout rekord v navstevnosti... :-)))

a misto tech tecek doplnte "ovno". ovsem jen, jestli vas to nepohorsi...+++ (Skóre: 1)
Vložil: green_prophet v Sobota, 06. duben 2002 @ 01:40:04 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
+++muzete doplnit, za co podle vas stoji... :-)Re: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: bolek v Sobota, 06. duben 2002 @ 09:31:35 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já šéfredaktora zcela chápu, i když mi to slovo nijak nevadilo. Vložil jsem to sem tak, jak to bylo a dvě hodinky si to mohli čtenáři přečíst v originále. :-)

Na druhou stranu tyto stránky opravdu nejsou jen pro křesťany-metalisty :-)Re: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: Stepan (redakce@granosalis.cz) v Sobota, 06. duben 2002 @ 14:18:02 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Milý green_prophet,
považuji za nutné zareagovat na tvůj komentář a podat několik vysvětlení:

- očekával jsi, že tvůj článek bude zveřejněn okamžitě - není to možné, na Grano Salis můžeš jako uživatel vkládat online pouze komentáře, za jejichž obsah redakce nenese odpovědnost. Články lze poslat do redakce prostřednictvím odkazu pošli příspěvek, kde čekají na zveřejnění. Zveřejnit je může kterýkoliv redaktor Grana Salis (nyní jich je 19). Někdy se stane, že poslaný článek je zveřejněn vzápění, neboť některý redaktor může právě pobývat v administrační sekci a objeví jej hned po poslání. Šéfredaktor a jeho zástupce Bolek dostávají též avizo SMSkou na mobil, že přišel nový článek, takže by nemělo dlouho trvat zveřejnění, pokud nebyl poslán ve tři ráno, kdy redaktoři spí. :-)

- je ti líto, že onen vulgarismus není zveřejněn celý: k tomu chci říci, žeGrano Salis má své poslání, svůj profil a svou strategii. Obsah a forma publikovaných článků musí těmto pravidlům odpovídat. Chceme, aby Grano Salis bylo rodinným prostředím pro naše ekumenické společenství ne nepodobnému našim společenstvím sborovým. Od toho se odvíjí i kultivovanost komunikace. Zkrátka: návštěvníci Grana by se měli vyjadřovat stejným způsobem, jako ve svých sborových společenstvích. Nedovedu si představit, že bys jmenovaný vulgarismus běžně používal ve svém sboru při veřejném vystoupení. Pokud ano, sbor má jistě svoje mechanismy, jak ti v tom zabránit. Ani my nechceme, aby Grano Salis upadlo do vulgarit, poklesného slangu a bulvárního tónu.

- co se týče soutěže dopisovatelů, věřím, že budete zveřejňovat kultivované věci a nebudete se snažit upoutat pozornost dekadentními výrazy. Příkladem nám může být Effrime, která ač má dost článků s vysokou návštěvností, zůstává vždy ve slušném tónu, a přesto má zajímavé titulky. Daleko nejlepší způsob, jak zvýšit návštěvnost svého článku, je avizovat jej svým přátelům a známým nástrojem, k tomu určeným.Re: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: Spuntik v Sobota, 06. duben 2002 @ 23:46:05 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nevím jestli je to ještě aktuální. Překlad Nová smlouva je odvážnější:

A opravdu také pokládám všechno za ztrátu pro nesmírnou vzácnost poznání Krista Ježíše, svého Pána. Pro něho jsem se všeho zřekl a pokládám to za hnůj, abych získal Krista. Filipským 3:8

A co je hnůj, mertaji? Nejsou to h....na? Jsou, jenom dobře proleželý a zkyslý. Jiná věc je, říct to takle na plnou hubu. To bych nemoh. Nemám na to žaludek. Ale jinak je to vlastně pravda, jestli se nepletu.

Re: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: green_prophet v Neděle, 07. duben 2002 @ 02:20:30 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
to stepan: je dle mne naprosto v poho, ze se na granosalis neobevuji prispevky hned, zvlast, kdyz jsou odeslane ve tri rano. jen me to zarazilo, proste jsem na to nepomyslel, a tak se stalo to, ze to, co jsem chtel doplnit az prvnim odeslanym komentarem (mym) bylo doplneno az pozdeji a toto zavdalo pricinu mnohemu nepochopeni...
netusil jsem, ze je granosalis koncipovano s vizi ekumenicke debaty "na urovni", byl jsem presvedcen, ze zde mohu opravdu vyjadrit jakykoli nazor (jakkoli nikoli muj) ke kteremu chci znat nazory ostatnich. myslel jsem, ze PRAVE ZDE naleznu prostredi k prave takovemu sdileni, ktere mi mezi krestany vseobecne chybi, inu budu hledat dale... nicmene je granosalis dobra vec! az MOC dobra. jsem presvedcen, ze buh mi svobodu takto to rici nebere - a jestli se mylim, alespon jsem rozproudil debatu. :-) takove nazory (zivot stoji...) ovsem lide zastavaji a zastavat budou a dokud je lide budou zastavat budou zaznivat takto a nikoli s apoziopezi misto pointy... je tak na nas, jak se k temto nazorum postavime, jak je, da-li buh, popreme a jak se s nimi popripade naucime bojovat. BOJOVAT, ne je ignorovat, ci je prizpusobovat krestanskemu sluchu ci zraku zastrenim jejich plneho vyzneni zavojem neurcita.
a proto jsem tento prispevek odeslal. a proto jsem ho chtel zverejnit. aby zde cnel a provokoval, aby si lide uvedomili, co je na nem pravdy a co ne. aby zjistili, jak a zdali vubec se k nemu dokazi vyjadrit. jestli si nekdo mysli, ze jsem neznaboh s nedostatkem vkusu a krestanske mluvy, prosim... jsem veru dalek mu tento nazor brat ci vyvracet, je to koneckoncu jen nazor cloveka... ale jsem bohuzel nucen uzit jedne vety zvolaci, na muj vkus az prilis pateticke:

SLYSTE! NEPSAL JSEM TO KVULI UMISTENI V NEJAKE SOUTEZI, OPRAVDU JSEM VE CHVILI POLIBENI TETO, DLE JISTE VETSINY Z VAS PONEKUD FEKALNI, MUZY NEMEL NA MYSLI UMISTENI V SOUTEZI! tak nizky snad opravdu nejsem - a mimo jine, nevedel jsem o ni drive, nez se o ni v souvislosti se mnou zacalo psat v jinych, zrejme kynologickych prispevcich tohoto serveru.

a proto: KDYBYCH NAHODOU VYHRAL, zrikam se jakekoli odmeny, to radsi at mi to redaktori zateckuji cele. byt povazovan za nechutneho bridila pro mne sice neni nijak nova zkusenost, lec vzdy ponekud trpka...

PISTE A NAPISTE! proc souhlasite ci nesouhlasite s vyrokem, jez jsem uvedl a tribte sve apologeticke zavity, zhavte klavesnice a vysvetlete ostatnim ZA CO TEDA ZIVOT STOJI.

podle mne za jednu bozi smrt...Re: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: Tomas v Neděle, 07. duben 2002 @ 04:16:48 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.granosalis.cz
Po těchto někulika příspěvcích se musím ozvat i já jako vedoucí projektu Grano Salis. Musím zkonstatovat tři věci. 1) Nedošlo zde k úpravě článku takovým způsobem že by se ztratil smysl příspěvku. 2) Nedošlo zde k porušení zásady svobodného projevu, neboť úprava se týkala pouze ve zmírnění vulgarizmu. 3) Zdá se mi, že se zde více diskutuje o cenzuře nežli o příspěvku samém.

Když výše zmíněný příspěvek přišel, telefonoval mi Štěpán s tím, že se ozval jeden rozhořčený čtenář Grana, který se velmi pohoršoval nad tímto článkem. Chtěl bych zdůraznit, že redakce nikdy neupravila a nikdy upravovat nebude žádné přispěvky. To se netýká příspěvků, které by byly v rozporu s právem České republiky. Vulgarizmy použité v kontextu příspěvku budou zmírněny obecně přijímaným způsobem (vytečkováním) tak, aby nebyl dotčen smysl příspěvku. Vulgární příspěvky budou okamžitě smazány (zatím se nestalo).
Ono totiž jde o to, že čtenáři Grano Salis jsou různí. Pro některé je použití vulgarizmu nepřekonatelné a někomu nevadí (já sám patřím do skupiny druhé). Jsme tu pro všechny a prosím, abychom byli tolerentní jak ti na straně jedné, tak ti na straně druhé.

A i za tento příspěvek velmi děkuji. Vím že jsi to nepsal kvůli soutěži, ale kvůli realitě mnohých lidí. Budem rádi za další příspěvky.
TomasRe: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: bolek v Neděle, 07. duben 2002 @ 09:11:01 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ale no tak, zelený proroku, neurážej se. Vždyť nakonec není na tom nic špatného, i kdybys chtěl uspět v nějaké soutěži. Položíme-li si ruku na srdce, musíme si přiznat, že každý autor (a na GRANO SALIS zvlášť) je rád, když jeho články čte co nejvíce lidí a hodně se o nich diskutuje. Jinak by to byla zbytečná práce.

Píšeš: "netusil jsem, ze je granosalis koncipovano s vizi ekumenicke debaty "na urovni", byl jsem presvedcen, ze zde mohu opravdu vyjadrit jakykoli nazor (jakkoli nikoli muj) ke kteremu chci znat nazory ostatnich. myslel jsem, ze PRAVE ZDE naleznu prostredi k prave takovemu sdileni, ktere mi mezi krestany vseobecne chybi."

Nikdo tady nemluví o debatě na úrovni, ale o elementární slušnosti ve veřejném projevu. Neodpověděl jsi mi, zda tvůj sbor připouští ve veřejném projevu podobné vulgaritky jako běžné výrazy. GRANO SALIS je, ať chceme nebo ne, místem setkávání sourozenců z ekumény a tedy i společenstvím podobným sboru. Používáš-li hrubá slova v soukromých rozhovorech (v osobních zprávách či na chatu), je to tvoje věc. Na veřejnosti je to ovšem jinak. I v sekulární společnosti je veřejné používání vulgarismů považováno spíše za projev mdlého ducha a intelektuální sterility. Pokud hledáš křesťanské stránky, kde se bude výhradně mluvit sprostě, pak si je budeš muset založit sám. Není to nápad k zahození, dej mi avízo, až je budeš spouštět, mrknu se rád na reakce. :-)

Jinak je vidět, že onen diskutovaný cenzurní zásah tvému příspěvku spíše pomohl, neboť za pouhé dva dny překročila jeho návštěvnot padesát návštěv, takže smekám před tvým nápadem. A co se týče ceny, té bych se nevzdával, neboť pravidla jsou jasná a kdo ví, zda vůbec ještě někdo redakci pumpne o nějaký to CDéčko. :-)Re: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: xjumperx v Neděle, 07. duben 2002 @ 15:37:05 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
to green-prophet: ja ti nechcu nic vyvracet.. jen te MAM STRASNE MOC RAD!!! a to brno byla strasna parba!!! pro mne si BOREC!! (jeden z nejvetsich kolem mne...) a to by mi teda fakt "neco" cyhbelo... gahxc brothers till the death parts us??!!

to all: ja moc nehcapu proc tolik krestanu dava takovy duraz na tendle zivot??!! jak to neni super a jak by nechteli (nebo se boji!!) zemrit ... a tak.. vzdyt prave pro krestana (ten opravdovy) zivot zacina az po smrti, ne?? ... a tolik krestanu kteri budou tvrdit jak tendle zivot neni skvely... ale plno lidi v bibli, o kterych ser rika ze byli svedkami viry a velkymi zboznymi lidmi tak si ten zivot moc "neuzivali"?? ....Re: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: Pisnicka v Neděle, 07. duben 2002 @ 16:20:40 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ale kluci metaloví, nemám ráda, když mě někdo obtěžuje hrubými výrazy. Až budete mít svoje děti, tak vám asi nepůjde pod nos, když na vás budou sprostý. Nebo jo?

Ale jinak máte recht. Život je jen krátká epizoda ve věčnosti. Ovšem neproflákejte ji klábosením o tom zda být sprotý nebo slušný. Raději pracujte pilně na vinici Páně.Re: ad cenzura (Skóre: 1)
Vložil: Pavel (pavel@granosalis.cz) v Pondělí, 08. duben 2002 @ 00:19:34 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Dobrý večer Štěpáne,

mám připomínku k cenzuře na Grano salis. Pokud článek zeleného proroka obsahoval vulgarismy, pak je asi v pořádku, že byl prostě zcensurován. V otázce je jenom způsob censury. Je pravda, že už i já jsem se nepřímo pro censuru jednoho příspěvku vyslovil a je zřejmě pravda, že jeden můj komentář zmizel beze stopy i s příspěvkem, který jsem komentoval. Je pravda, že to byl z mé strany možná nemístný a tvrdý komentář, pokud se tedy nejedná o nějakého technického šotka, měl jsem o tom být alespoň informován. Tolik připomínka z mé strany.
Doporučoval bych zřídit zvláštní rubriku, kde by byly příspěvky, s nimiž se redakce GS dejme tomu neztotožňuje, něco na způsob zakázané knihovny, do které by ovšem byl přístup tak říkajíc ke studijním účelům.
Mám ještě jednu připomínku - k přístupu k článkům podle autorů. Sice to bylo teď trochu změněno, ale stále to není ono. Kdo má jméno od Z ... tak se ke svým příspěvkům opravdu tak snadno nedostane. A přitom je řešení už vlastně hotové - a to v rubrice "přátelé a sourozenci". Je tam jen potřeba zrušit omezení pro výpis jen určitého počtu příspěvků resp. komentářů ( možná to tam je, ale nevšiml jsem si toho). A dále, jako se hned objevuje, že mám tolik a tolik osobních zpráv, neškodilo by též, kdyby se zobrazil počet nových ( a nezodpovězených ) komentářů. A to kvůli tomu, že autor příspěvku se jinak ani nemusí dozvědět, že mu na jeho příspěvek někdo odpověděl, a od toho tu GS snad je, nebo ne?
Tak se tedy za tyhle inovace přimlouvám.

Pokoj všem.

p.s. vsechno, co uz tady je, jsem samozřejmě nestačil přečíst.

p.s.s - doporucoval bych tu soutez o nejkrásnější článek zrušit, protože pak ve snaze zvítězit budete zavaleni plytkostmi, alespon myslim.achich ouvej (Skóre: 1)
Vložil: green_prophet v Pondělí, 08. duben 2002 @ 18:41:41 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
achich ouvej, ja se prece neurazim! :-) ja jsem uz holt takovy, kdyz pisu, tak mam tak drasticky sloh, ze mu casto neni moc rozumet. ad komentar: ano, myslel jsem, ze prave aspon tady, kdyz uz nikde jinde ne, muze clovek pustit do eteru i slova hrubsiho zrna (soli? :-)). holt zas nic, no... ale to v zadnem pripade neznamena, ze bych byl na GS nastvany nebo co, jen je mi to lito, protoze si nemyslim, ze by bylo vyteckovavani treba a ze existuji lide, kteri se kvuli takovemu (a to jeste vcelku mirnemu slovu pohorsuji).
myslim, ze to ze v komentarich nemluvi o zivote a jeho ekvivalenci s h*vnem zase tak nevadi, hlavne ze se mluvi, at uz je tema cenzura nebo cokoli jineho, proto jsem tu ten clanek poslal, ze? :-)
stran pripadneho cd, opravdu o nej nestojim, nevedel jsem ze tady ta soutez je, nechtel jsem se ji zucastnit a to, ze si nekteri mysleli, ze to delam jen kvuli ni je mi dostatecnym duvodem proto, se ucasti v te soutezi zrici. a krom toho, asi by nekteri neunesli, ze by vyhral zrovna ten, kdo se tak nekrestansky vyjadruje... :-)))))))
to xjumperx: vsak ja te mam taky rad, my hardcorari musime drzet pri sobe... :-) JESUS IS THE REAL FACE OF HARCORE!!!

to all: opravdu nejsem ani zahorkly ani, nastvany ani ani. jen si myslim, ze je treba vnest do debaty trochu provokace, abychom pro samou krestanskou lasku nezapomeli na to diskutovat. :-)Re: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: bobby v Úterý, 09. duben 2002 @ 19:32:07 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
páni, poprvý vidím křesťany jak se bavěj vo hovně! :-) proč se toho tak bojíte? copa to neznáte? jak tomu říkáte? hovínko? bobek? bobísek? nebo dokonce e-e? dyť je to lidský!

a jestli život stojí za *****? Nestojí. To říkaj jen lidi jen tak a stejně to tak nemyslej. Kdyby po nich začal někdo střílet, tak by utíkali jak vo život. to sou jen pivní kedy a nic víc. lidi si života vážej. Snad jen pár pošuků v blázinci ne.Re: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: Effrime (Effrime@email.cz) v Pátek, 19. duben 2002 @ 12:25:43 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://maranata.mladez.net
Vezmu to drobet z jine stranky .. :)) musim se smat-usmivat nikoliv posmivat (to plati v mem pripade vse vsem!), pac my se tady pachtime za nejakymi tematy, ktere by druhe zaujali a dali jim neco hlubokeho a pak si sem prijde clovicek, ktery napise ani ne 4 vety a hned toto :))) Velmi chytre .. :) Ale muj nazor je ten, ze jsem si nevsimla, ze bych se valela ve srackach.. :))Re: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: Walcha2 v Sobota, 20. duben 2002 @ 02:33:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
hele lidi já si myslím, že třeba problém nás čechů, moravnů a slezanů je hodně v tom, že až příišl hodně skuhráme. že máme málo pěněz, že nemáme práci a kdesi cosi a přitom málokdo z nás poznal opravdovou bídu a a utrpení. Místo toho skuhrání a stěžování si jak jsme na tom blbě by jsme Bohu měli děkovat za to, že můžem žít v zemi, která je cca mezi první 50 ve v životní úrovni zemí na světě. We blaspheme the sign of the goatlord.Re: život stojí za h....(cenzurováno*) (Skóre: 1)
Vložil: Effrime (Effrime@email.cz) v Neděle, 21. duben 2002 @ 13:59:21 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://maranata.mladez.net
Souhlasim s Walchou..tak se tazi, nenudim se sama se sebou, kdyz furt fnukam jak je cosi jinak nez sem si ja predstavovala? Ale vzdyt cely zivot bude taky uplne jinak, nez jsem si to ja vysnila .. Rekla bych, ze je spravnejsi prijimat veci a videt v nich to dobre, nez si porad stezovat jakze jsem si kdesi privodila bebicko..To, jestli vnimam svuj zivot ze je ve srackach, je ciste jen muj problem, jelikoz ja sama ten zivot v teh srackach udrzuji..Mam pocit, ze nekteri lide hodne zpohodlneli a nez aby s tim neco delali a vzali zodpovedne svuj zivot do svych rukou, tak radeji fnukaji, jakze tohle je peknej shit .. Thats all, pac bych se zase musela nastvat :))))))))))))))Stránka vygenerována za: 0.21 sekundy