Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zina.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 6, článků celkem: 16543, komentáře < 7 dní: 214, komentářů celkem: 423064, adminů: 60, uživatelů: 5229  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 77 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

Willy
gregorios777

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115613528
přístupů od 17. 10. 2001

Hledání: Moje Ne evropské ústavě
Vloženo Středa, 01. červen 2005 @ 20:12:20 CEST Vložil: Karels

Společnost poslal vladikAhoj zajímalo by mě jaký máte pohled na ústavu EU, zde se chci podělit o svůj pohled.

Jedna věc je smlouva druhá věc její naplňování

1. Francie - jednání toho státu je velmi na pováženou. Nejdříve nás s Anglií zaprodali Hitlerovi (dodnes jsem neslyšel od nich oficiální omluvu) a jejich rétorika se dodnes nezměnila jak nám dosvědčil francouzký prezident, když nám řekl, že jsme se měli s nimi poradit, že jsme propásly příležitost mlčet (stručne řečeno držte hubu co se zahraniční politiky týče).

2. Jednotná zahraniční politika - odmítám jednodnou zahraniční politiku, která je proti Izraeli a EU do palestinců cpe miliardy , tím vesměs podporuje terorismus. Odmítám vymívání mozků přes TV, kdy palestinci jsou ti chudáčci a Izrael ten špatný.

3. Svoboda vyznání - odmítám článek HLAVA II - ZÁKAZ DISKRIMINACE A OBČANSTVÍ konkrétně ČLÁNEK III-124.

Píše se 1. Aniž jsou dotčena ostatní ustanovení Ústavy a v rámci pravomocí svěřených Unii Ústavou lze evropským zákonem nebo rámcovým zákonem Rady stanovit nezbytná opatření k boji proti diskriminaci na základě pohlaví, rasy nebo etnického původu, náboženského vyznání nebo přesvědčení, zdravotního postižení, věku nebo sexuální orientace. Rada rozhoduje jednomyslně po obdržení souhlasu Evropského parlamentu.

To znamená, že homosexualita se zde staví jako něco normálního aniž k tomu jsou jasné vědecké důkazy. To je to masírování veřejnosti že homosexualita je vrozená, avšak žádný vědec Vám to nepotvrdí ani žádný gen homosexuality neukáže. Dále je zde v tomto článku řečeno v překladu to že např. homosexuál přijde k nám do křesťanského společenství a já mu řeknu že homosexualita je hřích a on mě udá za diskriminaci. Celý dokument je jedna velká kravina, protože co je to svoboda vyznání? Kde končí svoboda vyznání jednoho a kde začíná diskriminace? Moje vyznání je že homosexualita je hřích podle světa že je to ok. Podle jakého článku dojde k rosudku? Podle článku o svobodě vyznání nebo podle článku o diskriminaci? Zákon, který není schopen jednoznačně na věci odpovědět a formulovat je u mě paskvil. Jinak mimo jiné vím že ve Švédsku již byl jeden pastor odsouzen za to že hlásal že homosexualita je hřích.

4. Ekonomika - před nedávnem proběhlo v TV jak Francie a Německo překročili hranici schodku načež měli být tvrdě pokutovány podle dohod a smluv. Reakce Francie a Německa však nám ukázala na jaké že to "demokracii" EU stojí. Jejich odpověď totiž byla nic nezaplatíme stejně to táhneme tak mlčte. Takže všichni jsme si rovni ale nekteří jsme si rovnější?

5. Centralizace moci - odmítám centralizaci moci která se v EU akumuluje.

6. Propaganda - peníze daňových poplatníků, již na propagaci EU, kterou vedl Špidla šlo vidět jak to chodí : vláda vezme peníze daňových poplatníků (celkem na EU to bylo 200 mil.) a udělá si propagaci na EU ANO !!! Odpůrci EU nedostali skoro nic. Reklamy v TV typu jen blbec řekne NE EU je vymívání mozků. To stejné se děje i nyní: je potřeba nás tak oblbnou dokud nebudou občani poslušní a nebudou volit ústavu ANO. Tomuhle říkáte demokracie???? Já tedy ne. Demokracie je u mě 100 mil. pro zastánce ANO 100 mil. pro zastánce NE a veřejná dizkuze třeba 10 lidí pro a 10 lidí proti a občan ať se rozhodne. Kdežto jestliže vláda má v popisu práce ústava ANO už není nestanná.

7. Jednání s odpůrci - skopání odpůrců EU s transparenty v evropském parlamentu mluví samo za sebe, co na tom že se jednalo o poslance EU.

8. Závěr - těchto výtek by mohlo být více, ale tyhle stačí na to abych řekl ústavě jasné NE.

S pozdravem vladimír


"Moje Ne evropské ústavě" | Přihlásit/Vytvořit účet | 12 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Moje Ne evropské ústavě (Skóre: 1)
Vložil: Viking (racek@racek.cz) v Čtvrtek, 02. červen 2005 @ 11:30:47 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Je v každém případě zajímavé sledovat "křesťanské" papaláše jak dělají "reparát" z biblického testu: Říkejte ANO, ANO nebo NE, NE.
Mám za to, že za totality jej nesložili, protože,a bylo jich dost, řeklo NE, ale kolaborovali!
Maranatha!Re: Moje Ne evropské ústavě (Skóre: 1)
Vložil: vassil v Čtvrtek, 02. červen 2005 @ 15:31:44 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Velmi se mi líbí Vladimírův článek a jeho otázka. Já osobně jsem odpůrcem EU. Jsem také katolík, a proto mě ''štve'' (pokud se to tak dá říct), že katolická církev vyslovuje jednoznačné ANO, pokud jde o EU (alespoň jsem ještě nezaznamenal její NE). A tak bych si dovolil položit otázku, jestli náhodou nevíte, jaký názor mají na tuto věc otatní církve? Předem děkuju za odpověď (jestli tedy nějaká přijde :-). VassilRe: Moje Ne evropské ústavě (Skóre: 1)
Vložil: Pastýř v Čtvrtek, 02. červen 2005 @ 20:21:15 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vládíku, také jsem byl zpočátku proti EU, ale pak se mi zjevil apoštol Pavel a řekl mi, že EU je správná. To mi ale bylo málo, zajímalo mne, co na to řekne jeho autorita, a tak se mi zjevil ještě archapoštol Petr a ten mi to dosvědčil, ale pořád mi to bylo málo. No a nakonec se mi zjevila Marie a znovu mi to potvrdila. Takže přestaňte diskutovat a řiďte se zjvením! Všichni říkali, že by se církev měla sjednotit do moci a slávy a že jí k tomu jsou poslání novodobí apoštolé a že by tato církev měla vést svět do konečného probuzení a že nejlépe to bude skrze sjednocenou Evropu. Evropa sama je prý předstupněm ke sjednocení světa. Ten prý nejlépe církev povede skrze jeho jednotu a národní státy (stejně jako denominace) by ji v tom mohly bránit. Prý to bude takto:

- nejprve se sloučí církev, zaniknou denominace a obnoví se viditelná jednota,

- poté se sjednotí národy pod vládu osvícených a povolaných lidských osobností,

- pak církev převezme vedoucí úlohu ve společnosti a nastane boží království na zemi.

Tak nevím. Co si o tom myslíte? Neměli bychom proti EU přestat bojovat?

PastýřRe: Moje Ne evropské ústavě (Skóre: 1)
Vložil: vladik v Pátek, 03. červen 2005 @ 08:03:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
ještě na jeden důležitý bod jsem zapoměl, s kterým nesouhlasím a to je vstup Turecka do EU. Tím se otevře brána Islámu do EU bez omezení. Jak to dnes funguje v Turecku vůči křesťanům se můžeme přesvědčit zde http://www.prayer.cz/turecko/turecko.php

VladimírRe: Moje Ne evropské ústavě (Skóre: 1)
Vložil: Viking (racek@racek.cz) v Pátek, 03. červen 2005 @ 11:53:30 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Milý vassile, pokud vím tak Apoštolská církev je proti EU a v rámci různých jednání tak i vystupuje, pak jsou další "evangelikální, evangelické" církve a ty se různě chovají jako "instituce", některé říkají, že to je věc každého jednotlivce a od "prohlášení" se distancují. Pokud máš chuť se v tom více "babrat" kukni na stránky Ekumenické rady církví, ale před tím si nachystej kapesník na utírání slz, ať už budou pramenit ve smutku či smíchu. Pěkný den.Re: Moje Ne evropské ústavě (Skóre: 1)
Vložil: Lutrik v Pondělí, 06. červen 2005 @ 22:27:29 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Názor tzv. Pastýře mne velmi zaujal. Připomíná mi však spíše plán hnutí New Age než křesťanský výklad knihy Zjevení, která by měla nás křesťany orientovat v dnešní době blížícího se konce. Všechna osobní zjevení nutno poměřovat s Písmem v souladu s reformační zásadou "sola scriptura".
Re: Moje Ne evropské ústavě (Skóre: 1)
Vložil: Spuntik v Úterý, 07. červen 2005 @ 00:25:35 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Lutriku, jak znám názory tzv. Pastýře, tak tě můžu ujistit, že tady použil silnou ironii šmrncnutou hrubým sarkasmem. P.S.: Pro lepší pochopení přikládám tři definice sarkasmu: Sarkasmus je jízlivá, zesílená ironie. Ironie je záměrné použití slov v opačném významu. Sarkasmus je, když říkáte pravý opak toho, co si skutečně myslíte a na čem vám záleží, a ještě to patřičně zdůrazníte, aby druhý pochopil pravdu. Sarkasmus je, když někdo něco poví, ale míní tím pravý opak. Například někdo krkne a jiný na to zareaguje a řekne: „Jaké slušné!“ Nejlehčí cestou jak zjistit, zda se jedná o sarkasmus, je naslouchat tónu hlasu.Re: Moje Ne evropské ústavě (Skóre: 1)
Vložil: Nemesis v Středa, 08. červen 2005 @ 10:00:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nic proti sarkasmu, ale někdy se mi zdá dosti zavádějící...Stránka vygenerována za: 0.17 sekundy