Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zbyšek.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16667, komentáře < 7 dní: 255, komentářů celkem: 430656, adminů: 60, uživatelů: 5254  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 113 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

milan333
rosmano
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
117060852
přístupů od 17. 10. 2001

Povzbuzení: Křesťanská metalová skupina Narnia na Švédském rockovém festivalu
Vloženo Neděle, 19. září 2004 @ 20:57:13 CEST Vložil: wollek

Hudba Počátkem léta Narnia vystoupila na festivalu jménem Sweden Rock Festival, který je jedním z největších metalových festivalů v Evropě. Letos se na vystoupení skupin jako Europe, Judas Priest, Scorpions, Helloween, Nightwish a mnoho dalších přišlo podívat více než 20 000 příznivců metalové hudby. Narnia byla první křesťanskou skupinou, která kdy na tomto festivalu vystoupila. Lidé z celého světa se modlili za její členy, aby si Bůh Narniu během tohoto festivalu použil. A Bůh modlitby vyslýchá, neboť když hrála Narnia, tak bylo skutečně cítit zcela jinou atmosféru, než když hrály sekulární skupiny. Bůh zde jistě byl přítomen a dotýkal se publika. Lidé Jím byli zasaženi. Před písní 'Long Live The King' Christian Rivel z Narnie ohlásil jasně a zvučně, že tato píseň je věnována našemu Pánu Ježíši Kristu. Po té se stalo cosi s atmosférou v hledišti a během té písně to bylo jako, kdyby z pódia proudily pramínky živé vody a přímo zasahovaly publikum. Mnoho z přítomných se při refrénu písně Long Live The King připojilo zpěvem. Byla to skvělá zkušenost být na tomto festivalu mezi všemi těmi lidmi oblečenými v pro-satansky zbarvených tričkách s nápisy 666 apod. a uctívat Boha spolu s Narnií!

Po svém vystoupení získala skupina velmi kladnou odezvu u publika a mnoho lidí říkalo, že se jich Bůh během jejího vystoupení skutečně dotýkal. Obdrželi mnoho komplimentů nejen od publika, ale také od organizátorů festivalu. Vystoupení Narnie trvalo asi 40 minut a jistě bylo to jedno z nejlepších vystoupení v historii skupiny. Christian nikdy nezpíval lépe než na tomto festivalu, Calle odvedl vynikající práci s kytarou a i zbytek skupiny se aktivně podílel na tomto fenomenálním živém vystoupení. Ještě před koncertem však došlo k velké duchovní bitvě. Ten zlý činil, co mohl, jen aby znemožnil Narnii vystoupit. Pár dní před zahájením festivalu dostal zpěvák Christian vážnou chřipku a měl takové bolesti v krku, že dokonce uvažoval o zrušení vystoupení. Ale jako odpověď na modlitby chřipka den před vystoupením zcela odezněla. Kytarista Calle si zase krátce před festivalem poranil prst. Ale ani zranění jej nezastavilo, protože Bůh sám mu při odvedení perfektního výkonu pomáhal. Takže to byla velká bitva, ale Bůh prokázal, že on je ten, který panuje, zatímco satan je poražen. Amen.
Zajímavé bylo také to, co se dělo s počasím. Když hrála Narnia, tak se skrze mračna tlačilo sluníčko, zatímco když později večer hrály satanské skupiny, tak byl hustý déšť. Takže celé vystoupení Narnie bylo jedním velkým svědectvím, že Bůh vládne. Navíc jsme spolu se svým přítelem Rickardem Bransellem, redaktorem časopisu Noizegate, lidem na festivalu zdarma rozdali 170 výtisků křesťanského rockově-metalového časopisu Noizegate, a jsem si jistý, že Bůh bude pokračovat ve své díle s lidmi, kteří jej obdrželi. Byli zde také další křesťané, které si Bůh použil, aby byli světlem pro Jeho Království. Buď tedy všechna sláva Bohu za to, co konal skrze Narniu a ostatní křesťany přítomné na festivalu.

Autor: Johannes Jonsson

Přeložil: wollek

Zdroj: metalforjesus.org


"Křesťanská metalová skupina Narnia na Švédském rockovém festivalu" | Přihlásit/Vytvořit účet | 2 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Křesťanská metalová skupina Narnia na Švédském rockovém festivalu (Skóre: 1)
Vložil: Pastýř v Neděle, 19. září 2004 @ 21:18:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
"...Takže to byla velká bitva, ale Bůh prokázal, že on je ten, který panuje, zatímco satan je poražen. Amen."


Ale to preci neni nic noveho, uz primitivni kultury se pokousely zaplasit zle duchy hlukem...Re: Křesťanská metalová skupina Narnia na Švédském rockovém festivalu (Skóre: 1)
Vložil: wollek v Pondělí, 20. září 2004 @ 00:05:14 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Milý Pastýři,

Tvá poznámka je sice zajímavá, ale v tomto kontextu bohužel docela zavádějící. Narnia přece nevyháněla démony hlukem (ani jsem to v životě v souvislosti s křesťanským metalem neslyšel), bitva spočívala v tom, že ten 'zlý' se jim pokusil zabránit ve vystoupení, což se mu málem podařilo, ale na základě vyslyšení modliteb se vystoupit podařilo a účast Narnie měla pozitivní ohlas mezi nevěřícími.

Považuješ to snad za špatné svědectví?

V pokoji a moudrosti,

wollek

1 Jan 5:15  A víme-li, že nás slyší, kdykoliv o něco žádáme, pak také víme, že to, co máme, jsme dostali od něho.Stránka vygenerována za: 0.14 sekundy