Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zina.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 6, článků celkem: 16543, komentáře < 7 dní: 214, komentářů celkem: 423064, adminů: 60, uživatelů: 5229  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 68 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Willy
gregorios777
ivanp

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115613424
přístupů od 17. 10. 2001

Nebezpečná učení: Jsou UFO vytvořena lidmi?
Vloženo Sobota, 18. září 2004 @ 23:59:36 CEST Vložil: gojim

Konspirace
Jsou UFO vytvořena lidmi?

Základní fakta:


"Pro ty z nás, kteří si váží své osobní svobody je obzvlášť obtížné přijmout myšlenku, že nám bylo do těla bez našeho svolení vloženo něco cizího. "


Jen málo z nás by nesouhlasilo, avšak technologie implantátů, se pomalu stává realitou. Jedná se o poznámky které se vztahují ke zprávě o vynětí údajných "mimozemských" implantátů, k němuž došlo ve Spojených státech. Tomuto případu se dostalo velké publicity a většina čtenářů jej jistě dobře zná, takže si zopakujeme jen nejzákladnější údaje:
V červnu 1995 Derrel Sims, vedoucí výzkumník únosů pro organizaci MUFON s centrem v Houstonu (a známý pro své styky s CIA), a dr. Roger Leir, jeho kolega z organizace MUFON s třicetiletou chirurgickou praxí, spojili své síly při operaci, jejímž cílem bylo vyjmutí implantátů z těla dvou unesených. Muž a žena z Houstonu - třebaže jeden druhého neznali - tvrdili, že jim byly do těla vloženy implantáty. Rentgenové snímky tuto skutečnost potvrdily. Během videokamerou snímané operace byly z tkáně obou osob vyňaty tři anomální objekty - dva z ženina palce u nohy a jeden z hřbetu mužovy ruky .Tento poslední objekt byl totožný s jedním ze dvou objektů nalezených u ženy. Ani u jedné z osob nebyly patrné žádné stopy po nějaké předchozí operaci.

Implantáty měly zhruba trojúhelníkovitý tvar a měřily 2 až 5 milimetrů. Pokryty byly hustou, šedou membránou, která se ukázala být velmi odolnou vůči řezům skalpelem. Avšak po vysušení bylo možné vnější obal odtrhnout a pod ním se objevila černá kovově lesklá jádra. Jedno z nich se skládalo z dvou oddělených částí ve tvaru “T”, které držela pohramadě pouze membrána. Kovové části byly vysoce magnetické. Přiléhaly ke skalpelu a měřicí přístroje se v jejich blízkosti chovaly jako pomatené. Když byly implantáty umístěny pod zdroj ultrafialového světla, vydávaly zelené fluorescentní světlo. Avšak nejdůležitější objev přinesla nezávislá analýza membrány spolu s kousky tkáně bezprostředně obklopující implantáty. Membrána byla tvořena keratinem (látkou obsaženou ve svrchních vrstvách naší pokožky, vlasech a nehtech) a bílkovinnou sraženinou (tvořenou z krevního proteinu) a byla schopna absorbovat kyslík a železo z červených krvinek. Tuto kombinaci současná medicína nezná. Tkáň nevykazovala žádné známky poškození či zánětu. Avšak do bezpochyby cizích těles začaly ústit četné obvodové nervy a receptory tlaku. To je rovněž velmi neobvyklé, neboť tělo běžně odmítá cokoliv, co není jeho vlastní součástí. Zřejrně se tak stalo díky složení membrány. Oba unesení - a to je velmi zajímavé - uvedli, že jim byla během únosů seškrabána nebo odříznuta kůže. Byla tedy použita jako základ membrán, které umožnily objektům zarůst do nervové soustavy unesených?

...to je sice zajímavé, ale jak to proboha souvisí s UFO???

Pravdou je, že otázka implantátů je opředena stejnými nejasnostmi, jaké se hromadí kolem únosů, zohavování dobytka a pravé podstaty neidentifikovaných plavidel na naší obloze. Tvář současné ufologie je hodně pošpiněna dezinformací, šarlatánstvím a lidmi, kteří na ní chtějí snadno zbohatnout. Částečně si za to můžeme sami, když bezvýhradně přijímáme to, co čteme a slyšíme. V poslední době se objevují neuvěřitelná a znepokojující tvrzení, týkající se politické, společenské a fyzické manipulace nás lidí, ke které by v budoucnu mohlo prostřednictvím implantátů dojít. Na první pohled se tato tvrzení zdají směšná a bezvýznamná. Avšak jak jsme viděli, technické vybavení již existuje a během příštích 25 let bude ještě podstatně zdokonaleno. Žijeme uprostřed digitální revoluce, která téměř den ode dne přináší změny. Věci jako mobilní telefon, "chytré karty" či již zmíněný GPS - to vše je produktem vyvíjející se technologie. Čip ovládaný přes satelit je již na dosah ruky. Abychom vsak získali celý obraz, musíme do skládanky doplnit ještě několik kousků.
Za prvé, pokud předpokládáme, že program implantace je skutečný a funguje, jaké jsou jeho cíle? Již dlouho se spekuluje o tom, že "mimozemšťané" sledují vývoj naší civilizace a působí zde v rámci genetického programu, který má vést k vytvoření hybridního druhu. Je velmi pravděpodobné, že velmi vyspělá (nikoliv však nutně přátelská) rasa by s námi zacházela stejným způsobem, jakým my zacházíme se zvířaty - použila by implantáty, které by studovaly naše jednání a přinášely informace o naší reprodukci. Na druhé straně se však pravda může nalézat mnohem blíže doma - a tato verze mě znepokojuje daleko víc. Existuje důvod domnívat se, že organizace financované z černých fondů stojí za velkou částí pozorování UFO, zohavení dobytka a únosů. Tyto skupiny mohou spolupracovat a oficiální vládní a vojenské kruhy o jejich pravých úmyslech nemusí mít ani tušení.

(Pozn.Gojim: Pri pouziti zdraveho rozumu, preskumani faktov a "odpojenia sa" od kultury ktora sa nam snazi z medii sustavne naimplantovavat existenciu ufo, prideme k zaveru ze ludom su zatajovane technologie a manipulacie ktore zohraju dolezitu ulohu v dobe apokalypsy. "Mimozemstania" niesu nic ine ako naprogramovane geneticke klony. Klonovanim ludi sa svetovlada zaobera uz od styridsiatich rokov a najvacsi rozmach zaznamenala pri explozii fasizmu, v koncentracnych taboroch. Prirodzene, okultny svet sa zaujimal o moznosti genetickych, demonskych uprav ludi uz od dob starovekeho Babylona, naco je obrovske mnozstvo dokazov. Ich jedinym cielom je vystupit v den "D", ohurit ludi mimozemskymi bytostami, posolstvami z vesmiru a.i, na co su uz pripravovani hollywoodskymi UFO masazmi mozgu. Tak isto ucelovo "unikli" z prostredia amerických vojenských základní filmy kde su klony prezentované napriklad ako "havarujúci mimozemštania" a dalsie klamstva. Na podrobne prestudovanie problematiky pozri knihu: Martin Herzán: Totalitna Svetovlada


Základní konspirační teorie o UFO říká, že podzemní základny, genetické experimenty a zážitky desetitisíců lidí jsou v zásadě skutečné a tvoří součást jakési taktiky, která nás má buď přimět ke strachu z mimozemského kontaktu a ospravedlnit tak existenci světové vlády, která nás "zachrání", a nebo je přípravou na hrozící globální katastrofu, kterou má jakási elita přežít na úkor ostatních. Může skutečně existovat program implantace nic netušících lidí jako prostředek kontroly? Není to příliš povzbuzující - vzpomeňme si na důkazy o tom, že vlády Velké Británie i USA prováděly tajné experimenty se zářením a LSD na armádě i civilistech. Nejpravděpodobnější cesta ovládání pomocí implantátů povede "zadními dveřmi" boje proti kriminalitě. Pokus s elektronickým označením trestaného již proběhl, avšak nedopadl slavně (zjistilo se totiž, že dotyčný neměl doma telefon, kterého je zapotřebí k monitorování přístroje upevněného na kotníku). Politici v současnosti navrhují použití přístroje, který by nebylo možné odstranit. Uvažuje se, že jím budou označeny společensky nežádoucí osoby (např. pedofilové), avšak právě tady se můžeme ocitnout na tenkém ledě. Sečteno a podtrženo - jedná se o věc stále otevřenou. Technicky je to všechno možné, jediné, co chybí, je veřejná debata. Bez této debaty by se budoucnost mohla stát skutečně temným místem, ať už má to, čemu věříte, podobu malých šedých mimozemšťanů či mužů v černých bojových uniformách.

Nikola Tesla

Jsem si jist, že jste četli o vědci jménem Nikola Tesla. Byla to jeho vědecká práce, která dala vzniknout moderní éře UFO. On a Viktor Schauberger byli superhvězdami nové technologie létajících disků. V 2. světové válce nacisté silně spoléhali na Teslův výzkum, když vytvářeli něco, co piloti bombardérů nazývali "Foo Fighters" nebo "Kraut Balls". Když se Spojenci pokoušeli bombardovat Porýní, tyto žhnoucí objekty létaly proti bombardérům neuvěřitelnou rychlostí, kterou si předtím nikdo neuměl představit. Tyto Foo Fighters byly schopny vyřadit z provozu jejich radary, takže američtí piloti byli nuceni odvolat misi. Poté, co byli mimo oblast, "koule s barevnými světly" se náhle vydaly jiným směrem. Toto všechno je dobře zdokumentováno a dokonce dodnes existují jejich fotografie.

Možná jsou tyto stroje nějakým tajným vládním projektem. Existuje mnoho důkazů, které to naznačují, a zřejmě je datován na konec 2. světové války. Existuje zpráva Marshalla Yarrowa, tehdejšího zvláštního korespondenta agentury Reuters, pro nejvyšší ústředí v osvobozené Paříži. Tento článek byl otištěn v South Wales Argus 13. prosince 1944. Praví se v něm:
"Němci v období vánoc vyvinuli 'tajnou' zbraň. Toto nové zařízení, jež je zřejmě zbraní pro vzdušnou obranu, se podobá skleněným koulím, které zdobí vánoční stromky. Byly spatřeny, jak visí ve vzduchu nad německým územím, někdy osamoceně, jindy ve skupinách. Mají stříbrné zbarvení a , jsou zřejmě průhledné."
Další článek o německých tajných strojích vydala Associated Press v New York Herald Tribune 2. ledna 1945. Píše se v něm:
"Zdá se, že nyní nacisté vrhli na noční oblohu v Německu něco nového. Jsou to tajuplné a záhadné koule, 'Foo Fighters', které létají těsně vedle křídel bojových letadel, jež jsou na misi nad Německem.
Piloti se setkávali s těmito tajemnými zbraněmi déle než měsíc, během svých nočních letů. Koule se objevovaly náhle a doprovázely letadla několik mil. Zdá se, že byly řízeny rádiem ze země, jak odhaluje oficiální zpráva zpravodajské služby..."
Tak proč nacisti nevyhráli válku s novou technologií Foo fighter? Důvod je zřejmě stejný jako u němecjých raket V2 - bylo již pozdě. Spojenci se vylodili a brzy byl konec války. Hitler sliboval Němcům, že když vydrží ještě dva měsíce, dokončí vývoj nové technologie "superzbraní". Jak víte, neměl již na to čas. Když spojenci vtrhli do země, začali loupit všechnu tuto novou supertechnologii. Když v roce 1945 skončila válka, Amerika se stala mecenášem této nové technologie. O dva roky později, v roce 1947, pilot Kenneth Arnold viděl rychle letící disky. Řekl, že se pohybovaly jako talíř skákající po vodní hladině, a tak se zrodila éra "létajících talířů".Jedním z vědců zodpovědných za nacistické létající talíře ,byl Viktor Schauberger. S Teslovou prací v rukou začal vytvářet různé nové konstrukce. Když Sověti vzali to, co po sobě nechali Američané v Schaubergerově bytě v Leonsteinu, vyhodili ho do povětří. Potom kolovaly pověsti, že Schauberger uprchl pracovat na přísně tajném projektu pro vládu USA do Texasu.

Na začátku 50. let se věda náhle orientovala na výzkum "antigravitace". Konalo se mnoho experimentů s létajícími disky. O některých výsledcích se psalo ve vědeckých časopisech a novinách. Na konci 50. let náhle spadla opona mlčení. Všechny peníze na granty byly zastaveny a média náhle přestala mluvit o této nové technologii, která nyní musela odejít do podzemí. Nastala dokonce situace, kdy velký počet vědců se stal obětí podivných incidentů. Samotný Schauberger zemřel na podivnou nemoc.
Na smrtelné posteli prohlásil, "Všechno mi sebrali. Všechno. Dokonce nevlastním ani sám sebe." Když byly létající talíře za letu náhodně fotografovány, Schauberger jasně řekl, že kdosi použil jeho konstrukci. V roce 1947, když Kenneth Arnold zahlédl UFO, letectvo vyhlásilo poplach a rychle tuto zprávu rozšířilo. Důvodem bylo to, že americká vláda si myslela, že to je nový útok nacistů a jejich Foo Fighters. Nyní se začaly objevovat fotografie a plány nacistických disků


Na jedné fotografii byl jasně vidět německý kříž.


Na dalším snímku bylo možno vidět tankový kanón, připevněný na spodku stroje:


Tieto fotografie funkčných lietajúcich tanierov pochádzajú zo štyridsiatich rokov minuleho storočia!!!
Dalsie foto zatajovanej leteckej technologie je tu

Předtím, než spadla opona mlčení, kanadský list, Toronto Star (11. února 1953) začal psát o nové technologii, kterou začala používat kanadská firma Avro. Noviny odhalily, že Avro pracovala na "létajícím talíři", který mohl "stoupat vzduchem přímo vzhůru." (Foto tu )
21. dubna 1953 Toronto Star tvrdily, že polní maršál Montgomery byl svědkem demonstrace nového létajícího talíře firmy Avro a prohlásil, že demonstrace byla "fantastická". Prvního listopadu 1955 Star otiskly další článek, v němž stojí, "Vysoce utajované letadlo, v jehož existenci věřilo málo lidí, bylo ukázáno skupině amerických odborníků, včetně důstojníků armády a vědců." Proč tam byli Američani? Podle listu, kanadská vláda plánovala vytvořit elitní eskadru létajících talířů pro obranu Aljašky. Proč tedy vláda neoznámila tuto revoluční technologii? Protože jedním z vedlejších efektů této antigravitační technologie je výroba velkého množství elektrické energie o napětí stovek tisíc voltů! Toto je známo jako "volná energie".
Tato energie je vysílána a nepotřebuje žádné dráty jako vodiče. To je také důvod, proč se často, když je v oblasti viděno UFO, magicky zapínají všechny spotřebiče v domácnosti.
Svět je ovládán několika superbohatými lidmi, kteří mají nepředstavitelné bohatství. V samém srdci tohoto bohatství je ropa, "černé zlato". Kdyby byla volná energie používána veřejností, tato elita by přišla o trilióny dolarů svých příjmů. Přes noc by tryskové technologie, letadla, automobily, vlaky, výroba a kosmické lety byly zastaralé. Ztráta příjmů od NASA, firem, které pracují pro Ministerstvo obrany, a celého vojensko-průmyslového komplexu, ropných, plynárenských a elektrárenských společností by vyschly. Jinými slovy, volná energie by zabila zlatou husu. Představte si toto: Za pár centů by člověk mohl letět na Měsíc v létajícím disku. Daňoví poplatníci by již nemuseli platit vysoké účty za energii a odvádět vysoké daně na financování NASA a armády. Veřejnost by již nebyla odírána vojensko-průmyslovým komplexem o stovky miliard dolarů. Mezinárodní bankéři mají také hlavní podíly v této dojné krávě a nechtěli by přijít o toto velké množství peněz, o automobilovém průmyslu nemluvě.
Lidé mohou jezdit svými auty, vytápět své domy a cestovat velmi levně. Placení za energii by se téměř stalo věcí minulosti. Blesk je výbojem elektrické energie o napětí stovek milionů voltů ve vzduchu a nepotřebuje elektrárny, rozvodné společnosti, atd. Problém tohoto mezinárodního komplotu spočívá v tom, udržet nás v přesvědčení, že energii lze získávat jedině z fosilních paliv. Tato propaganda vytváří svět, který trpí "umělou potřebou" ropy, která umožňuje elitě, aby byla velmi bohatá a velmi mocná.
"Ten, kdo má zlato, vládne." Co tedy vláda dělá se všemi těmito létajícími talíři? Právě teď jsou stavěny a skladovány po celém světě. Cold Lake Alberta v Kanadě má podzemní továrnu, podobnou té, kterou má Amerika v Area 51 v Nevadě. Právě teď se elita pokouší nastolit nový světový řád. Nový světový řád je jediná světová vláda, zřízená pod hlavičkou Organizace spojených národů, s novým světovým diktátorem, který bude jednat jako vrchní velitel. Základy moci pro tuto říši již byly vybudovány. Nyní zbývá jen přesvědčit lidi, aby se vzdali všech svých ústavních práv a vydali se napospas Novému světovému řádu. Většina lidí není ochotna to udělat, protože v Novém světovém řádu vidí hrozbu pro jejich způsob života. To je důvod, proč je počet členů Milice vysoký a každým dnem roste. Jak do toho všeho zapadá technologie létajících talířů?

Jednou z věcí, kterých se člověk bojí, je neznámo. Když bude uvedeno s tímto scénářem, jednotlivci se ochotně vzdají svých práv za záruku jejich blahobytu, který jim zaručí světová vláda." (Henry Kissinger 1991)
Vzpomínáte si, jak prezident Ronald Reagan tvrdil, že kdyby na nás zaútočila mocnost z vnějšího vesmíru, svět by se okamžitě sjednotil? V roce 1985 prezident Ronald Reagan na summitu v Ženevě Michailu Gorbačovovi řekl:
"Jak snadnou bychom měli úlohu na těchto schůzkách, kdyby pro tento svět existovala hrozba od bytosti z jiných planet ve vesmíru. Zapomněli bychom na všechny lokální rozdíly, které jsou mezi našemi zeměmi a jednou pro vždy bychom zjistili, že všichni zde na Zemi jsme lidské bytosti." (Reuters, "Reagan Images Star Wars", International Herald Tribune, Paříž, 5. prosince 1985)
"Sověti a demokratické státy přijmou za své nejlepší vlastnosti toho druhého a za několik let nebude existovat přesná demarkační čára mezi jejich idejemi; tudíž nebudou mezi nimi příčiny pro válku... Z důvodu rozvoje vědy ve všech státech na zemi dojde ke sjednocení pro přežití a vytvoření společné fronty proti útoku lidí z jiných planet." (New York Times, "M'Arthur Greets Mayor of Naples," 8. října 1955)
Je zajímavé, že autor v článku použil slovo "lidé" z jiných planet a ne slovo tvorové nebo mimozemšťané. Použil slovo lidé proto, že měl pocit, že budou vypadat jako my? Budou to ve skutečnosti lidští piloti? Mimozemšťané z Pentagonu, abychom tak řekli. 7. ledna 1948 bylo v Kentucky spatřeno UFO a tři stíhačky F-51 Mustang, pod vedením kapitána Thomase Mantela, jej začaly pronásledovat. Dvě letadla se vrátila, ale Mantel pokračoval v pronásledování. Naneštěstí rádio kapitána Mantela brzy utichlo. Příští ráno byly nalezeny trosky letadla roztroušené po zemi. Podle Renato Vesca a Davida Childresse, autorů knihy "Man-made UFOs 1944-1994", Mantelova poslední slova v rádiu byla, "Můj Bože! Vždyť jsou v tom lidé!" To byli mimozemšťané z planety Země. Jak jsem již řekl, celé základy pro tuto novou světovou vládu jsou již zde. Otázkou není - "jak?", ale "kdy?" Co elita nyní potřebuje, je vypustit všechna ta UFO, aby lidé byli přesvědčeni, že došlo k invazi z jiných světů. Ale nejdříve musí být masy na tuto událost připraveny psychologicky.
Filmy, jako je Den nezávislosti, a televizní programy, např. Dark Skies, se snaží vzbuzovat dojem, že mimozemšťané jsou nepřátelští a při dobývání naší planety se před ničím nezastaví. Tato propaganda byla vhodně načasována na výročí tzv. "havárie UFO" u Roswellu. Pokoušejí se nás přesvědčit, že v Nevadské poušti havarovala loď mimozemšťanů. Byl rozšířen mýtus, že těla mimozemšťanů byla držena pod zámkem a klíč měla americká vláda. Prostřednictvím Roswellu se vláda snaží, aby to vypadalo tak, že ukořistili mimozemské UFO. Když studujete CIA a metody jejich činnosti, brzy objevíte, že jsou velmi dobří ve vytváření mýtů. Proč ale vytvořila mýtus, že vláda skrývá fakt, že ukořistila UFO?
Jak americká vláda vysvětlí náhlé objevení se této "nové" technologie UFO, která přišla odnikud? Řeknou, "Ano lidé. Roswellský incident byla pravda. Je také pravda, že jsme v Area 51 podle ukořistěného mimozemského stroje sestrojili vlastní UFO. To bude dokonalé vysvětlení, jak jsme přišli k vlastním UFO. Tato falešná válka bude propagandou za účelem zajištění vítězství Nového světového řádu v čele s diktátorem.
V Bibli se praví: "Protož klaněti se jí (šelmě) budou všichni, kteříž přebývají na zemi, jejichž jména nejsou napsána v knize života Beránka, toho zabitého od počátku světa." (Zjevení 13:8)
"Nikdo nevstoupí do Nového světového řádu, kdo nebude uctívat Lucifera. Nikdo nevstoupí do Nového věku, kdo nepodstoupí luciferské zasvěcení." (David Spangler, ředitel Planetární iniciativy, vládní skupiny při OSN) Dějiny nás učí, že nacisté byli okultní stranou, která vytvořila hnutí New Age, zvané nacismus a podle Bible se historie opakuje! Nakonec bych chtěl říci, že Bob Lazar (který podle vlastních slov pracoval v Area 51 na ukořistěných UFO) tvrdí, že v Area 51 viděl UFO s namalovanou americkou vlajkou.


Vril 7

"Budeme mít světovou vládu, ať se nám to líbí, nebo ne. Jedinou otázkou je, zda světové vlády bude dosaženo se souhlasem nebo násilím." (James P. Warburg)


Doporučená četba:

(The physics of electromagnetic propulsion) Space Aliens from the Pentagon /William Lyne Creatopia Productions General Delivery Lamy, New Mexico 87540 U. S. A. Tel/Fax: 505-466-3022 ISBN 0-9637467-1-5
(The mind control involved) The Great UFO Hoax/Gregory M. Kanon Galde Press Inc. PO Box 460 Lakeville Minnesota 55044 USA ISBN 1-880090-41-4 (pbk)
(The political & spiritual power structure involved) Circle of Intrigue/Texe Marrs Living Truth Publications 1708 Patterson Road Austin Texas 78733 USA ISBN 1-884302-00-9


Má-li čtenář pocit, že informace v tomto článku jsou přitažené za vlasy, potom mu mohu doporučit navštívit adresu http://www.universe-people.cz. Na rozdíl od výše uvedeného článku se po návštěvě této stránky zdá, že dojde k invazi "hodných mimozemšťanů", kteří nás "zachrání" před nějakou živelnou pohromou, jíž jsme si způsobili sami "našemi hrubými vibracemi" a naším materialismem. Osobně si nemyslím, že pan Benda, autor této stránky a "kontaktér s mimozemskou civilizací", je blázen, který věří svým vlastním bludům. Spíš mám pocit, že on a jemu podobní se stali oběťmi technologie, pro niž existuje hezký anglický výraz mind control (kontrola vědomí). Také čtenáři vřele doporučuji přečíst si knihu Alternativa 3. Stanou se z evakuovaných pozemšťanů "hromadné zásilky" otroků pro práci ve vesmírných koloniích na Měsíci nebo na Marsu, jak se o tom píše ve zmíněné knize?

Clanok je uverejneny na http://www.volny.cz/l_kopecky
Autor prekladu: Ladislav Kopecky
-kratene-
Poznamky: Gojim
K Téme:

"Jsou UFO vytvořena lidmi?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 2 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Jsou UFO vytvořena lidmi? (Skóre: 1)
Vložil: Marek2 v Pátek, 23. březen 2007 @ 18:43:51 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já sám jsem pozoroval UFO, tedy neidentifikovaný létající předmět. Měl tvar trojúhelníku a pohyboval se nepravidelně po obloze. Spolu se mnou tento předmět pozorovali dva další lidé. Po chvilce jsme šli pro fotoaparát, ale předmět mezitím zmizel.
Nenapadlo mě hledat v tom předmětu mimozemské plavidlo. Nevím, co to bylo, ale nepředpokládám, že by to byli mimozemšťané. Fenomén UFO vznikl v minulém století a byl způsoben především filmem a rozhlasem.
Většina pozorování byla vysvětlena. Jednalo se často o jevy v atmosféře nebo také třeba o létající stroje, které do té doby nebyly běžně provozovány. Naproti tomu žádný skutečný důkaz o stroji mimozemského původu nebo dokonce o nějakém ET mimozemšťanovi nebyl podán. Mnoho fotografií bylo usvědčeno jako podvodné.
Oblíbeným námětem jsou také teorie spiknutí, teorie, že nás mimozemšťané řídí či na lidech dělají pokusy, nebo myšlenka, že je nám něco zatajováno (nejlépe vládou USA). Některé "zaručené" zprávy jsou zjevně nepravdivé. Např. antigravitační pohon je holý nesmysl, pokud ovšem nebereme každý létající předmět jako antigravitační (tj. vynakládající nebo využívající sílu potřebnou k překonání gravitace). Také zážitky lidí, kteří se domnívají, že byli uneseni mimozemšťany a opět vráceni, byly vysvětleny pomocí neurologie. Bylo zjištěno, že tento "zážitek" se vytvořil jiným způsobem, než tak, že by se skutečně stal, tedy procesem podobným snům.
Re: Jsou UFO vytvořena lidmi? (Skóre: 1)
Vložil: Libby v Neděle, 25. březen 2007 @ 08:35:30 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Je toho mnoho co my, obycejni lide nevime a co se utajuje. Vzdyt i sam americky president ma jeste nad sebou asi devet vysoce tajnych dokumentu, ke kterym nema pristup sam od sebe. U nas je nejvetsi vyskyt UFO na Nullarbor Plain a zaroven je to nejnavstevovanejsi misto ufonama na celem svete. Jednak maji australane velkou predstavivost a dovedou vymyslet pekne bachorky, jednak je tam krasne videt  hvezdna obloha v noci, protoze jsou to stovky a stovky kilometru plane, porostle jen nizkymi krovinami nebo jen travou a zadna svetla od civilizace. A taky tam byvala ve Woomere americka raketova zakladna, odkud se vypoustely rakety do vesmiru. Hodne se clovek muze dovedet z filmu, knih a ruznych jinych publikaci, ktere jsou jen vymyslene jako napr. Verneovky drive. Pozorny ctenar posuzuje co se dozvedel a co se deje. A pro krestana by to uz nemel byt zadny problem. Mame prece Pana, ktery nas pripravi a vyvolenym i oznami co se stane. Nejvetsi nebezpeci bude asi v tom, ze tyto "bytosti" z vesmiru, se budou snazit jednak vydavat za "Krista" a dale nam ho budou snizovat jako Spasitele s oduvodnenim, ze oni uz znaji vice a ze je prece nemozne, aby Pan Jezis jezdil v celem vesmiru a vzdycky se nechal ukrizovavat za hrichy tech ci onech vzdalenych obyvatel vesmiru. My, ale mame mysl Kristovu (jak rika apostol Pavel) a pro me je Bible , Pismo svate lepsi nez nejake poselstvi ufonu. "A Jezis mu povedal: Ja som ta cesta i pravda i zivot; nikto neprijde k Otcovi, len skrze mna." (Jan 14:6).
Stránka vygenerována za: 0.26 sekundy