Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jiří.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 1, článků celkem: 16652, komentáře < 7 dní: 172, komentářů celkem: 429673, adminů: 60, uživatelů: 5252  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 274 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116544982
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: JEDNA Z MOŽNÝCH PŘÍČIN EXODU MIGRANTŮ DO EVROPY
Vloženo Neděle, 28. srpen 2016 @ 00:00:18 CEST Vložil: Tomas

Zamyšlení poslal BohemianAnonymusKdyž uvažuji nad současnými událostmi, které radikálně mění vzhled světa, je mi jasné, že tyto události neprobíhají náhodně, či živelně - ale jsou kýmsi z pozadí řízeny.


KÝM???

Někým mocným v pozadí, někým, kdo disponuje neomezeným množstvím dolarů (nikoli rublů či juanů), tedy někým ze zámoří, někým, kdo si může (podle mého soudu) dolary podle své momentální potřeby natisknout. Tedy tím, kdo ovládá celé státy, v tomto případě USA.

A ten Někdo nechal vytvořit projekt EUROMED, který počítá se zaplavením Evropy muslimy, viz např. článek:

Můj pohled na problém obsahuje článek:

Ze skupin, které realizují tento obludný projekt, vyčnívá známý americký multimiiardář  a antimoralista pan Soros, který se pomocí svých neziskovek otevřeně snaží zlikvidovat evropské národní státy pomocí běženců, viz např. články:
dále:
nebo:  
a celá řada dalších článků.

A situaci dále vyhrotila paní Merkelová svým nešťastným výrokem, totiž tím, že islám do Německa patří. Tento výrok má však nečekané konsekvence: Pakliže islám do Německa patří - patří do něj i antisemitismus!!! Již Velký Muftí Ali al-Husejní si dobře rozuměl s Hitlerem. A muslimové za 2. sv. války tvořili 3 divize SS: Handschar, Skanderbeg a Kama. Viz např. články na adresách uvedených níže:

dále:
a posléze:

Tato rizika jsem zmínil ve svém článku:

Tím bude Německo orientováno protižidovsky a protiizraelsky a válka Evropy proti Izraeli dostává tak stále zřetelnější kontury - viz např. článek:

Ale jaký je kardinální důvod těchto světodějných změn? Podle mého zkoumání může být tím podstatným důvodem vytvoření tzv. "Velkého Izraele", tedy Izraele, který existoval za kralování Davidova. Viz např. článek Velký Izrael na adrese:

A protože  se toto království nacházelo na větším území dnešní Sýrie, vidím v rozpoutáním konfliktu v Sýrii s vytvořením Velkého Izraele příčinnou souvislost. Zřejmě proto bylo obyvatelstvo Sýrie přemístěno do Evropy, kde (podle mého názoru) splní dvojí účel: vyvolá antisemitismus a následně způsobí exodus evropských Židů do Izraele, který mezitím expanduje na území Sýrie. Premiér Netanjahu prohlásil, že Golany Sýrii nikdy nevydá - což je zřejmě počátek izraelské územní expanze. Viz např. článek "Golanské výšiny budou navždy patřit Izraeli, prohlásil premiér Netanjahu" na adrese:

Myšlenka Velkého Izraele je biblická - viz článek  KOMU PATŘÍ ZEMĚ IZRAEL? ČÁST 1.
Nicméně jeho realizace bez Boha je principiálně špatná. 

Spasitel praví: 
J. 15:5 " . . nebo beze mne nic nemůžete učiniti." (rozuměj: dobrého učiniti)

Situaci vidím takto: IS bojuje proti Asadovi, Izrael bojuje proti Asadovi. Tedy z izraelského pohledu to vypadá přesně podle přísloví: "Nepřítel mého nepřítele je mým přítelem" - což ovšem znamená, že je Izrael (podle mého názoru) na straně IS!!!

A jestliže pražský rabín pan Sidon muslimy vítá, ač velmi dobře ví, co to bude mít za následek, pak je to pro mě jasným důkazem toho, že tento plán výměny obyvatelstva nepochybně existuje. Viz např. článek "Islám je smrtonosný. Muslimové sem přicházejí jako dobyvatelé. Židovský intelektuál varuje" na adrese:

Muslimové se dnes v Evropě etablují jako dobyvatelé - zatím vůbec nechápou, že se Evropa pro ně stane smrtící pastí!!! Zpravidla po obrovském vzepětí přichází pád.

Jsem pevně přesvědčen o tom, že řadoví Židé o tomto plánu výměny obyvatelstva (pokud vůbec existuje a já jsem nevývratně přesvědčen že ano), nemají nejmenšího tušení. Podle mého názoru (pokud se ho ještě mohu dopustit), má politický (nikoli tedy biblický) sionismus s německými, potažmo evropskými Židy problém: Tito Židé, vzdor prožité genocidě 2. sv. války se do Izraele nijak nehrnou - ač velice dobře mohou. A protože antisemitismus evropských národů propadnuvších konzumu, potažmo hedonismu a veškeré nemorálnosti je beznadějně na nule a pár křiklounů na tom nic nezmění - vznikla tak nutnost antisemitismus do Evropy dovézt. Což se k našemu zděšení již pár let děje. Všechny tyto události považuji za porodní bolesti tzv. "Velkého Izraele", budovaného bez Boha - což je (jak jsem již výše uvedl), principiálně špatně.

A pokud jde o paní Merkelovou: jsem nevývratně přesvědčen o tom, že byla zámořským think-tankem zaúkolována nejen na islamizaci Německa - ale celé EU!!! A pokud se jí nepodaří islamizovat V4, pak bude mít velice vážné potíže. 

Bůh má s námi (ve své neskonalé milosti) myšlení o pokoji, a ne o trápení (Jr. 29:11) - nicméně migranti nepřinášejí pokoj - ale MEČ!!! A jsem si naprosto jist tím, že jednou budou důvody migrace všem jasné, neboť Písmo praví:

Mt. 10:26 "Protož nebojte se jich; nebo není nic skrytého, což by nemělo býti zjeveno, ani tajného, ješto by nemělo zvědíno býti."

A až to bude všem jasné, pak zřejmě dojde k celosvětovému (nikoli tedy seismickému), otřesu.

Proto naprosto nechápu církevníky, kteří horují pro přijímání muslimů. Mě je naprosto jasné, že pokud zde Židé zůstanou, tak válka v Evropě pravděpodobně nebude. Proto je nutné přijímání muslimů do ČR bránit. Pomáhat jim, to jistě ano - ale nikoliv za cenu sebevraždy národa. Řekněme své jasné NE!!! těm politikům, kteří chtějí české životy prodávat za euromiliardy. Jediný náš život nevyváží ani všechny miliardy EU!!!

Pokud jde o termín "holokaust" (celopal), pak se tomuto pojmu nyní již důsledně vyhýbám. Jestliže byli nebozí Židé obětováni - pak za koho? To ve mně vzbuzuje nepříjemný dojem, že je tím skrytě řečeno, že nikoli Kristus, ale Židé, byli obětováni za hříchy lidstva. Nejsem si totiž vůbec jist, zda termínem "holokaust" není Spasitel urážen.

K tématu:
JE MOŽNÉ NÁRODY PORAZIT POUHÝM LIDSKÝM SLOVEM?
 
Jak jsem již výše uvedl, toto je můj pohled na věc - pohled který nikomu nevnucuji, protože s ním lze velice dobře nesouhlasit - nicméně jde o problém který mne tak pálí, že se o něj musím s někým podělit.
BA"JEDNA Z MOŽNÝCH PŘÍČIN EXODU MIGRANTŮ DO EVROPY" | Přihlásit/Vytvořit účet | 20 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: JEDNA Z MOŽNÝCH PŘÍČIN EXODU MIGRANTŮ DO EVROPY (Skóre: 1)
Vložil: BohemianAnonymus v Úterý, 13. září 2016 @ 22:49:46 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Určité světlo na problém pravděpodobně vrhá i  tento můj komentář, překopíruji:

Re: Re: Re: Re: KŘESŤANSKÉ CÍRKVE-JEDEN Z NÁSTROJŮ ISLAMIZACE ČR? (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: BohemianAnonymus v Úterý, 22. březen 2016 @ 20:57:03 CET
(
O uživateli | Poslat zprávu)Pod tlakem dnešních událostí z Bruselu si musím jsa otřesen, položit tyto otázky: 

Jak je vůbec možné, že si manželka stockholmského rabína může přát multikulturní Evropu, která se nutně musí zrodit z krvavých otřesů??? Ta dáma na obrázku  v článku 
V Německu demokracie nezvítězila. Jiný pohled na AfD a na Německo , praví: 

"Myslím, že jde o oživení antisemitismu, protože v tomto okamžiku se Evropa dosud nenaučila, jak být multikulturní. A myslím, že budeme součástí křečí této transformace, která se musí uskutečnit. Evropa nebude monolitickými společnostmi, kterými kdysi v minulém století bývala. Židé budou v centru tohoto procesu. Je to pro Evropu obrovská transformace. Evropa je na cestě do multikulturního režimu a Židé budou nenávidění kvůli své vůdčí roli. Ale bez této hlavní role a bez této transformace Evropa nepřežije."

Poslední věta již na obrázku není. Citát je starý nejméně 5,5 roku, cituje jej článek datovaný 16. září 2010.

A tento názor rozhodně není ojedinělý. Izraelský rabín Baruch Efrati na stránkách portálu YNET NEWS. COM na adrese http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4299673,00.html  dokonce islamizaci Evropy vítá, projevuje radost nad tím, že Evropa ztrácí svoji křesťanskou identitu, má jen starost o to, aby islamizace nepoškodila lid Izraele. Budoucnost nás "gójů" stojí zcela mimo obor jeho úvah. Islamizaci Evropy vidí jako trest za perzekuci Židů a křesťanství pokládá z halachického pohledu za modlářství. 

Oběma názory, té dámy, jakož i rabína jsem zděšen. Toto vše znamená jednak to, že nám Židé neodpustili (ač nikdo z nás současníků Židům neublížil) a jednak to, že Židé (aspoň jejich část), zřejmě naši přátelé nejsou. Jak si to mám vůbec vysvětlit? Pokud našemu národu Židé neodpustili - pak ani jim nebude odpuštěno (Mt. 6:15)!!! 

Z článku jsem vyčetl, že bude islamizována pouze část Evropy - zřejmě tedy existuje nějaký plán. Modleme se za to, abychom k ní nepatřili!!!

Pokojné prožití Velikonočních a naději ve Vzkříšeného všem přeje BA

Tak toto jsou ty vlny, které se na nás valí. Je jistě dobré mít vhled do budoucích událostí, do popředí se tak dostává aktuální potřeba dívat se na Krista, abychom nezačali tonout jako Petr (Mt. 14:29,30).
BA

Re: JEDNA Z MOŽNÝCH PŘÍČIN EXODU MIGRANTŮ DO EVROPY (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Středa, 31. srpen 2016 @ 07:32:26 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Ano, příčina je příchod antikrista, vystavení chrámu a velký Jeruzalém kde ho usadí.  Celé to řídí farizejové - židé odpadlí od Krista.Re: JEDNA Z MOŽNÝCH PŘÍČIN EXODU MIGRANTŮ DO EVROPY (Skóre: 1)
Vložil: oko v Neděle, 28. srpen 2016 @ 08:01:29 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
(Dt 28,15)
Jestliže však nebudeš Hospodina, svého Boha, poslouchat a nebudeš bedlivě dodržovat všechny jeho příkazy a nařízení, která ti dnes udílím, dopadnou na tebe všechna tato zlořečení:
............................................................................................................................................................

(Dt 28,33-52)
Plodiny tvé role i veškerý tvůj výtěžek pozře lid, který jsi neznal, napořád budeš týrán a utiskován, po všechny dny.
  Zešílíš z podívané, na kterou se budeš muset dívat.
Hospodin tě raní na kolenou i na stehnech, od chodidla až po temeno zlými vředy, které nebudeš moci vyléčit.
Hospodin od tebe odvede i tvého krále, jehož nad sebou ustanovíš, k pronárodu, který jsi neznal ty ani tvoji otcové. Tam budeš sloužit jiným bohům, dřevu a kameni.
Budeš předmětem úděsu, pořekadel a posměchu mezi všemi národy, kam tě Hospodin odvleče.
Vyseješ na poli mnoho osiva, ale sklidíš málo, neboť to ožerou kobylky.
Vysázíš a obděláš vinice, avšak víno pít ani uskladňovat nebudeš, neboť to sežerou červi.
Všude po svém území budeš mít olivy, ale olejem se nepomažeš, neboť olivy ti opadají.
Zplodíš syny a dcery, ale tobě nezůstanou, neboť půjdou do zajetí.
Všechno tvé stromoví a plodiny tvé role napadne hmyz.
Bezdomovec, který je ve tvém středu, bude stoupat stále výš nad tebe, ty pak budeš klesat čím dál tím níž.
On ti bude půjčovat, ale ty mu nebudeš moci půjčit. On bude hlavou, a ty budeš chvostem.
Dopadnou na tebe všechna tato zlořečení a budou tě pronásledovat, dokud nebudeš zahlazen, neboť jsi neposlouchal Hospodina, svého Boha, a nedbal jsi na příkazy a nařízení, která ti udělil.
Budou na tobě a na tvém potomstvu navěky znamením a zázrakem.
Za to, že jsi měl hojnost všeho, ale nesloužil Hospodinu, svému Bohu, s radostí a vděčným srdcem,
budeš otročit svým nepřátelům, které na tebe pošle Hospodin, v hladu a žízni, v nahotě a v nedostatku všeho. On ti vloží na šíji železné jho, dokud tě nevyhladí.

Hospodin na tebe přivede pronárod zdaleka, od konce země, jako přilétá orel, pronárod, jehož jazyku nebudeš rozumět,
pronárod kruté tváře, který nebere ohled na starce a nad chlapcem se nesmiluje.

Bude požírat plod tvého dobytka i plodiny tvé role, dokud nebudeš zahlazen. Nenechá ti obilí ani mošt a olej, vrh tvého skotu ani přírůstek tvého bravu, dokud tě nevyhubí.
Sevře tě ve všech tvých branách, dokud nepadnou tvé vysoké a pevné hradby, na něž spoléháš po celé své zemi.Re: JEDNA Z MOŽNÝCH PŘÍČIN EXODU MIGRANTŮ DO EVROPY (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Neděle, 28. srpen 2016 @ 18:58:45 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Ten Soros leze všem putinovcům dost na nervy. Například nějaké Tereze Spencerové :

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/74388/jak-tereza-spencerova-odhalila-ze-george-soros-ma-penize-a-financuje-revoluce.htmlRe: JEDNA Z MOŽNÝCH PŘÍČIN EXODU MIGRANTŮ DO EVROPY (Skóre: 1)
Vložil: timg v Neděle, 28. srpen 2016 @ 19:29:06 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Mt 6,24  Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům. Neboť jednoho bude nenávidět a druhého milovat, k jednomu se přidá a druhým pohrdne. Nemůžete sloužit Bohu i majetku.
Re: JEDNA Z MOŽNÝCH PŘÍČIN EXODU MIGRANTŮ DO EVROPY (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Neděle, 28. srpen 2016 @ 20:28:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

V názvu článku hovoříš o jedné z příčin exodu migrantů do Evropy a v textu hovoříš o 3 přičinách:  USA, Maďar Soros a Židé.
Jak tomu tedy rozumět ?Re: JEDNA Z MOŽNÝCH PŘÍČIN EXODU MIGRANTŮ DO EVROPY (Skóre: 1)
Vložil: Pastýř v Neděle, 28. srpen 2016 @ 22:17:58 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Milý BA,

toto je docela zajímavá úvaha. Pominu-li pro některé neopomenutelnou mantru "za všemi průšvihy západu hledej Putina", pak to má jistou logiku. Já osobně se domnívám, že imigrace je Božím soudem nad církví v Evropě za mnoho věcí (namátkou podpora homosexualismu, křsťanský feminismus, ekumenismus směrem do Říma, Kurzy Alfa, Torontské požehnání, závazek Ekumenické charty vycházet vstříc muslimům, liberalismus, jeho protiextrém neokalvinismus apod.) Že si svrchovaný Bůh k soudu používá novodobé faraony (viz Choroš), o tom snad není sporu. Navíc si nejsem jist, že si Bůh nepoužívá třetího exodu ke svým cílům. Duch v těle sice ještě není, ale brzy tam může vstoupit (viz Ez 37). Ale ten postřeh o výměně obyvatel (Izrael x Evropa) je opravdu zajímavý!

PastýřRe: JEDNA Z MOŽNÝCH PŘÍČIN EXODU MIGRANTŮ DO EVROPY (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Pondělí, 29. srpen 2016 @ 07:56:04 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Bezpochyby se jedná o řízenou věc. Satan chce zlikvidovat pozůstatek křesťanstva v Evropě. Navíc vše je řízeno k tomu aby byla válka s Ruskem.Re: JEDNA Z MOŽNÝCH PŘÍČIN EXODU MIGRANTŮ DO EVROPY (Skóre: 1)
Vložil: BohemianAnonymus v Úterý, 06. září 2016 @ 20:40:07 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ke stěhování národů: Zdá se mi, že v pozadí je ještě jedna věc - a to věc velice temná. Je zajímavé, že policie stíhá a předává k potrestání pouze pašeráky lidí - zatímco ty, kteří si je za dolary najali, nestíhá nikdo. To ovšem znamená že ti kdo převaděče platí, stojí NAD lidskými zákony, tedy usurpují si kvality, které náleží jen Bohu.

Způsob, jakým stěhování národů probíhá, je děsivý. Postřehl jsem, že jde o absolutní pohrdání životy jak migrantů, tak domácího evropského obyvatelstva, které se dostane (ač tomu nechce), s patřičně ideologicky vybavenými migranty dříve či později do krvavého konfliktu.

Kdo migranty vybavil takovou ideologií, že pokud napadnou nožem německého lékaře, tak se jim nic nestane??? Kdo je zpracoval tak, že pokud zaútočí na německou ženu, tak jejich čin bude německou policií tolerován??? (Pramen: internet)

Kladu si v této souvislosti otázku, proč právě Německo je migrací nejvíce postiženo? Zdá se, že je to záměr, po celá léta budovaný a potají realizovaný. Z článku 
Proč chtějí všichni do Německa?
překopíruji:

"Stejně tak tady v Německu velké islámské obce provozují školy a nemocnice, dotují chudé islámské rodiny (což jsou prakticky všechny), ale jejich děti musí chodit na modlitby a tím si obec tyto děti zavazuje a vychovává je podle islámského učení. To nebezpečí je v tom, že zdejší islámské obce neříkají, že to jsou peníze z německého státního rozpočtu, ale že to jsou peníze obce a ty peníze chudým muslimům rozdávají jménem Proroka Mohameda." 

Je v tom tedy systém. Systém, který není nastaven ve prospěch Německa, nebo Němců - ale proti nim. Z článku je zřejmé, že pan Soros usiluje o zničení evropských národních států. A protože se na internetu objevují údaje, že v pozadí může stát i pan Rothschild a jeho skupina, pak ve mně vznikla obava, zda se současně nejedná o soud těchto lidí a jejich skupin nad evropskými národy. A protože oba pánové jsou Židé, mám obavu (nevím, zda oprávněnou, či nikoli), zda se nakonec nemůže jednat o odvetu za genocidu vyvoleného národa za 2. sv. války, na níž mělo Německo lví podíl. Pokud je tomu skutečně tak, pak vzniká otázka, zda jsou tito pánové a jejich finanční skupiny vůbec oprávněni k takovému soudu. Osobně si myslím, že ne.

Své obavy jsem vyjádřil v komentářích článku  e-republika.cz | Azylový byznys a Rothschildové a TAJEMSTVÍ NEPRAVOSTI 

Pokud je tomu skutečně tak jak jsem napsal, pak musím s povinnou otevřeností říci, že předpokladem uskutečnění těchto záměrů je ODPADNUTÍ EVROPY OD KRISTA!!!! Jen tak mohlo vzniknout duchovní prostředí, ve kterém se mohly zhoubné myšlenky multikulturalismu šířit. Jsem přesvědčen o tom, že plamen multikulturalismu zažehl ekumenismus, neboť dnešní multikulturalismus je dítkem náboženského pluralismu a indiferentismu. Bez dřívějšího odpadnutí Evropy od Krista by si multikulturalisté ani "neškrtli"!!!


Izrael byl trestán Hospodinem např. skrze asyrské a babylónské. Nicméně tito vykonavatelé Hospodinových soudů skončili nakonec špatně. 
PROČ???
Mám za to, že z toho důvodu, že při vykonávání Hospodinovy spravedlnosti šli nad rámec Jeho příkazů. Bůh je milosrdný (2M. 22:27), velkého milosrdenství (1M. 19:19) a také milosrdenství vyžaduje (Mt. 9:13). A protože se poraženému Izraeli milosrdenství nedostalo, pak vykonavatelé soudů nakonec skončili špatně. A moje pozorování mne vede k názoru, že soud nad Evropou je vykonáván nemilosrdně. I světští pozorovatelé soudí, že vyvolavatelé chaosu budou nakonec tímto chaosem smeteni. Viz např. Jacob Rothschild kritizuje centrální banky. A na Titaniku se už přestalo zpívat

Musím přiznat i svůj osobní podíl viny na tomto neutěšeném stavu.
BA 
Stránka vygenerována za: 0.29 sekundy