Zlatá slza GRANO SALIS za červenec 2007 udělena
Datum: Úterý, 14. srpen 2007 @ 23:54:51 CEST
Téma: Zlatá slza


Zlatá slza GRANO SALIS za červenec 2007 udělena

31. července o půlnoci skončilo hlasování, které rozhodlo o držitelích cen portálu GRANO SALIS. Hlasování bylo úderem dvanácté hodiny zastaveno.

Ekumenické společenství uživatelů i návštěvníků portálu GRANO SALIS tak rozhodlo o čtyřicátých páých držitelích jmenovaných cen v jejich historii.

Zlatou slzu GRANO SALIS, která je udílena za zajímavé kreace, citáty, prohlášení nebo tvrzení na českém nejlépe ekumenickém internetu, které svým kouzlem nechtěného prokazují autorovi či autorům medvědí službu, získává:emeritní předseda KMS Oldřich Kadlecza to, že se opět vrátil ke své přirozené diskusi, ke sprostým slovům, urážkám, napadání atd. Jako příklad zde uveďme diskusi s uživatelem „reformovaný“, kterého obvinil z proklínání a protože předmět svého obvinění opět nemohl doložit, reagoval vytáčkami a dalším urážením. Není to poprvé, co si Olin vymýšlí ničím nedoložená obvinění a pokud je má doložit, reaguje urážkami. Jak dlouho ještě bude Olin dělat svoji medvědí službu charismatikům na tomto portále?

Nositel ceny emeritní předseda KMS Oldřich Kadlec má právo užívat na svých stránkách ikonu ceny Zlatá slza GRANO SALIS:


 

Pokud se tak rozhodne, je povinen uvést v alternativním textu k ikoně popis důvodu udělení, tak jak je uveden v jejich nominaci a dále odkaz k ikoně na http://granosalis.cz v následujícím HTML kódu:

<a href=“http://granosalis.cz/article.php?sid=7482“><img src="http://granosalis.cz/images/topics/zslza.gif" width="135" height="90" alt="emeritní předseda KMS Oldřich Kadlec - za to, že se opět vrátil ke své přirozené diskusi, ke sprostým slovům, urážkám, napadání atd. Jako příklad zde uveďme diskusi s uživatelem „reformovaný“, kterého obvinil z proklínání a protože předmět svého obvinění opět nemohl doložit, reagoval vytáčkami a dalším urážením. Není to poprvé, co si Olin vymýšlí ničím nedoložená obvinění a pokud je má doložit, reaguje urážkami. Jak dlouho ještě bude Olin dělat svoji medvědí službu charismatikům na tomto portále?" ></a>

Zlatá slza GRANO SALIS za červenec 2007

 
Liga polských rodin, Roman Giertych a celý polský, 11 %11 %11 %
11.69% (18)
emeritní předseda KMS Oldřich Kadlec 52 %52 %52 %
52.60% (81)
uživatel GS Pastýř 35 %35 %35 %
35.71% (55)

 
Hlasů 154

 
 
 
Zlatá slza GRANO SALIS  
Další nominace :  
Liga polských rodin, Roman Giertych a celý polský, katolický klerus - za boj proti proti homosexuálním Teletubbies

uživatel GS Pastýř - za článek Mohu se vůbec ještě dnes nazývat křesťanem?  pro nedostatek pravdivé sebereflexe a pokory, nadřazenost a samolibost v článku vyjádřenou.

 

 

Blahopřejeme oceněnému emeritnímu předsedovi KMS Oldřichu Kadlecovi a přejeme mu, aby jeho další aktivity byly přínosem pro naši ekumenu.Tento článek najdete na Grano Salis
http://www.granosalis.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=7482