Posedlost nicku Jan 21 a myslivec homosexualitou
Datum: Středa, 07. únor 2018 @ 15:37:56 CET
Téma: Grano Salis
Z nicku  jan 21 a myslivec píše někdo totéž a ve stejnou dobu, takže předpokládám, že je to jeden uživatel. 

Je zvláštní, že ostatní uživatele už téma homosexuality přestalo zajímat, ale tento dědeček s přezdívkou jan 21 a myslivec je tématem homosexuality nadále fascinován. 

Z mého pohledu se jedná o latentního nepřiznaného homosexuála, kterému náboženská víra nikdy neumožnila normálně žít. Proto závidí těm, co žijou svobodně. 

Dědeček s nickem jan21 alias myslivec tahá téma homosexuality do každé diskuse, i když je článek o něčem úplně jiném. Pro mě je to důkazem, že potlačování sexuality působí zblbnutí člověka a posedlost. Tak jako katoličtí kněží pak zneužívají děti, tak myslivec jan 21 píše všude o homosexualitě. Je to jeho problém, se kterým se nikdy nevyrovnal, potlačuje to  v sobě, protože věří na bibli a pobožným. Je jasné, že to je jeho osobní problém, Kdyby nebyl, tak o tom stále nežvaní. Proč o tom stále žvaní? Protože je to jeho osobní problém. Proč je to pro něho tak MEGA problém? Páč je pobožný. Hlavu má vypchláchlou ideologií, díky které se nenávidí. Nemůže realizovat nic z toho, o čem sní. leda sleduje porno na netu a pak mi tu vypisuje různé praktiky, které shlédl a ptá se mě, zda to taky dělám. Chová se jako úchyl, protože žije v nesvobodě, do které se uzavřel díky svému náboženství. Je to odstrašující příklad toho, co dělá s člověkem náboženská víra. 

Jeho život se točí kolem jeho latentní a v jeho očích zakázané homosexuality. Tohle dělá s člověkem víra. Zatímco člověk, který není pobožný, toto téma neřeší. Žije jinýma věcma. Život normálních lidí s netočí dokola kolem sexu. Život pobožných (některých) se točí jen kolem tohoto tématu. Další z důkazů, že náboženská víra není normální, ale škodí, převrací vnímání a roli jednotlivých lidských aktivit. Posedlost sexualitou určitě není normální. Už jen, když zvážím čas, který tomu člověk průměrně dá. Jestliže se život dědečka jan21 alias myslivec točí jenom kolem toho, znamená to, že má dost omezený život. Jeho život - to je boj proti jeho homosexualitě z náboženských důvodů. 

Pro společnost je vaše chování, vás fanatických pobožných, odstrašující právě proto, co s vámi dělá. Proto je česká společnost k vám skeptická a nazývá vás pánbíčkáři. Protože nejste vyrovnaní se sebou  všechno svádíte na nějakého pánbíčka a jeho zájmy a ještě se snažíte (někteří) lézt druhým do ložnic. Netýká se to všech, ale mnohých ano. 


Dědeček jan 21 alias myslivec by měl se sebou něco dělat. Tak starý a ještě to nemá vyřešené...


Tento článek najdete na Grano Salis
http://www.granosalis.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2470747