Čím pobožní straší?
Datum: Úterý, 09. květen 2017 @ 01:00:26 CEST
Téma: ULTRAS




K napsání tohoto článku mě inspirovali (jak jinak) uživatelé GS. Konkrétně 

BohemianAnonymus, k němuž se přidal Willy
¨
ten první mi napsal tohle: 

Rád bych jen autora těchto urážek upozornil na to, že jeho čin už spadá pod § 355 Trestního zákoníku 40/2009 Sb.Jednou ho přejde humor: jednoho krásného dne, či noci ještě krásnější, bude muset umřít - a pak pozná, jak TRAGICKY se mýlil! Ale už s tím nepůjde udělat VŮBEC NIC!!! 


Čili nejdříve zkoušel strašit policajty a když zjistil, že to na mě nefunguje, tak zkouší strašit smrtí. To pěkně dokazuje, co chodí pobožným po hlavě a co je motivem jejich náboženské víry. Je to strach ze smrti. To je pravý důvod jejich předposranosti před židovským strašidlem Jahvem. Potom jsou ještě jiní pobožní, co to na mě zkoušeli přes strašení satanem. A možná zkoušeli i další kousky, ale to už jsem zapomněl. Všechny triky pobožných si pamatovat nemusím. 

Ale co je hlavní - kde máte ten pokoj kristův? Kde máte toho boha? Kde máte ten nadhled, který máte mít ze spojení s bohem? Kde je ta boží moc, co vás má doprovázet? Já vidím jen upachtěnou přízemní nízkost. Ideologický boj. Snahu prosadit svoji doktrínu stůj, co stůj. Proč říkáte svým ideologickým poučkám bůh? Není to směšné? Taky si mohu sestavit svoji ideologii, nauku a říkat ji bůh. Evidentně vás nic nadpřirozeného nedoprovází. Hrozíte policajty, když prohrajete v diskusi, hrozíte smrtí, když vám dojdou argumenty. Já vám ničím nehrozím. Jen vás pozoruji jako V ZOO. Každý máte trochu jinou poruchu. Diskutuji s vámi, abyste mi v celé nahotě ukázali, jak žádného boha nemáte. Jak se jen chcete mstít nebo umlčet. Nejste ani o milimetr lepší než běžní nevěřící lidi. Ale nosíte nos nahoru, že jste jako něco více. Nejste. Jste na tom úplně stejně jako všichni ostatní. Nejste nijak vylepšení. Nic zázračného vás nedoprovází. Není jediný signál, že byste měli něco, co nemají nevěřící. Máte jenom nějaké svoje poučky a citáty. Točíte se dokola ve svých slovech z nějaké knížky, které opakujete jako mantry. Ale je to tuze směšné. 

Že se na tu pobožnost nevykašlete, vždyť je evidentní, že vám to nic nedává. To jste fakt tak vyděšení ze smrti, že se upnete sebepitomější nauce, jen proto, že vás to opíjí, chlácholí? 

Ta nauka nejenže z vás nedělá lepší lidi, jak píšu výše, ale dělá z vás dokonce horší lidi, než byste byli, kdybyste tomu nepropadli. Propadli jste špatnému. Z mého pohledu je vaše nauka vadná. Z toho se pak odvíjí i vaše vadné chování. Myslím, že by svět měl vědět, na jak pitomých základech stojí pobožnost. Přál bych si, aby byly v médiích diskuse tváří v tvář ateistů, zejména dekonvertitů s pobožnými. Aby se ukázalo, na čem stojí pobožnost. Stojí na vašem strachu, na vašich pověrách, na vaší bigotnosti, na vaši malosti. To je váš pravý bůh. Žádného jiného nemáte. 
 





Tento článek najdete na Grano Salis
http://www.granosalis.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2470511