Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Antonie.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 17338, komentáře < 7 dní: 184, komentářů celkem: 461491, adminů: 60, uživatelů: 5346  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 1201 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
155273450
přístupů od 17. 10. 2001

Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Re: Re: Re: Re: Pozdní lítost po pozdní konverzi- důvody odvolání? (Skóre: 1)
Vložil: brusle7 (brusle7@seznam.cz) v Pátek, 14. listopad 2014 @ 21:03:52 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)


Slávku, mne do očí nic neřekli, ale mnohé poznáš i jinak. 

Prostě najednou spousta lidí ve farnosti přestala na mne normálně reagovat (po odvolání tím knězem) - a to, že jsi vyvrhel, rychle vycítíš. Konkrétně jsem ale nevěděla, vůči čemu se mám bránit. 

S Tebou se mi diskutuje dobře, protože jsi nezaujatý, i když zřejmě v ŘKC (já tam taky dlouho byla).

Jinak k opatrnosti : Farář jednou zneužil v kázání tuto situaci tak, že vyhrožoval a zastrašoval  právě kanonickým právem ve smyslu "pomluvy kněze" (když si někteří morálně pevní lidé mne bránící už jen ťukali na čelo a vyjadřovali se o něm v rozpacích a o jeho chybách v tomto)...


| Nadřazený

Stránka vygenerována za: 0.24 sekundy