Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Hugo.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 13, článků celkem: 16386, komentáře < 7 dní: 448, komentářů celkem: 411988, adminů: 60, uživatelů: 5161  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 233 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
112237190
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: ELO, PIŠ VÍC !!!!!!
Vloženo Pátek, 21. srpen 2009 @ 16:51:04 CEST Vložil: Stepan

Katolicismus poslal katolicky_infiltrator

Drahý Elo,Já tě skutečně "žeru" a miluju tví články. Velice se mi líbí, jak obhajuješ vaší sektu, všechny vraždy, pedofilii, mučení a dehonestování bible. Nejvíce se mi líbí jak zduvodňuješ vraždy. Já tvé články posílám vnukům jako varování ať nevstupují do žádný sekty, kde jim mohou snadno vyprat mozek. Je to varování pro okolí a mužu Ti říct, má to uspěch. Můj známý mi na to odepsal, že ten ubožák co to píše byl nejspíše v komunistický straně. Komunisti jsou taky nevinni, poněvač jich bylo mnoho, byla to veliká organizace a tak na nejakou tou vraždu nesmíme brát ohled. Dělali přece více dobrých skutku :-) Jenomže je problém ... Kristova církev (všichni lidé znovuzrozeni z Ducha) je větší a mocnější jako je vaše sekta a nikdy v ní nepřišlo ke žádné zvrácenosti. 

Proto Tě tedy prosíme, píš víc!!! Tvuj katolický infiltrator


Podobná témata

Katolicismus

"ELO, PIŠ VÍC !!!!!!" | Přihlásit/Vytvořit účet | 31 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: ELO, PIŠ VÍC !!!!!! (Skóre: 1)
Vložil: alberto_rivera v Pátek, 21. srpen 2009 @ 18:26:21 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://albertolastdays.com/
xixi, že v komunistický straně. ;-) hele, pokud ty seš skutečně gojim, tek tě žeru zase já :-))) A přiznej se, že seš gojim ;-)Re: ELO, PIŠ VÍC !!!!!! (Skóre: 1)
Vložil: martino v Pátek, 21. srpen 2009 @ 18:47:06 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
  Diskusní příspěvek  ELO, PIŠ VÍC !!!!!!  od autora, který se přihlašuje jako katolicky_infiltrator   je jasnou s srozumitelnou ukázkou nemoci spadající do kompetence psychiatrie nebo se může jednat o výplod Satanské zhovadilosti. V každém případě je třeba se za nemocného modlit, neboť je to služba milosrdné lásky k bližnímu. Ubožákovi nikdo nepomůže, možná se najde několik stejných sluhů Satana co mu zatleskají, ale nic víc. Zůstane po něm jen smrad pekelný.  Rétorika tohoto člověka není duchovní, ale Satanská, to pozná i malé dítě. Proto vříská jako by ho již pekelný plamen olizoval. Ještě má chvilku čas se obrátit a pak bude muset vydat počet ze svých skutků. MartinRe: ELO, PIŠ VÍC !!!!!! (Skóre: 1)
Vložil: ssns v Pátek, 21. srpen 2009 @ 19:26:37 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Teda fuj!

Nejprve bych se chtěl Elovi za tuhle sprostotu omluvit jménem nás normálních nekatolíků. Opravdu se divím, že takový článek někdo zveřejnil. Elo se tu projevuje slušně, kultivovaně a je u něj na první pohled patrná snaha pochopit toho druhého. Netvrdím, že s ním vždy souhlasím a že občas nenacházím nějakou tu mezeru v jeho argumentaci - leč on o mně může prohlásit totéž. Ale laskavě dolož, kde Elo obhajuje vraždy, pedofilii, mučení a dehonestování Bible. Elo si je podle toho, co tu píše, plně vědom skvrn na kráse své církve.

Jsi tak zaslepen svým antikatolicismem, že si nevidíš na špičku nosu? Člověk, který je schopen takovéto sprostoty, by se měl modlit ke všem démonům, aby žádná Církev Kristova neexistovala, protože on s ní NEMÁ nic společného.Re: ELO, PIŠ VÍC !!!!!! (Skóre: 1)
Vložil: hela v Pátek, 21. srpen 2009 @ 19:45:07 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vážený katolický infiltrátore.
Chodím sem,na Grano už dva roky.Profil mám však založený pouze krátce,tak nechci moc nikam psát.K tomuhle mám ale potřebu vyjádření.Za tu dlouhou dobu se tu prostřídalo několik lidí se svými příspěvky.Elo však patří mezi ty,které si ráda přečtu.myslím,že je to člověk,který je schopen nezaujatého pohledu na věc.Což se o jiných nedá říct.
Takže za mě-Elo piš víc :)
P.s.-diskuze o pravopisu,která tu proběhla,mi přišla zbytečná.momentálně se autorovi omlouvám,nebyla zbytečná.Doporučuji Ti  ji řádně nastudovat.
helaRe: ELO, PIŠ VÍC !!!!!! (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Pátek, 21. srpen 2009 @ 23:29:32 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  No, mám-li se přimluvit, tak: Elo, prosím, piš někdy míň.

  Nebo když píšeš, piš alespoň přehledněji, případně rozděl příspěvky na víc, pokud píšeš o celém světě. Číst mě to baví, ale po sedmnáctém odstavci většinou ztrácím pozornost, takže už pak nevím, co je napsáno v pětadvacátém. A to tam je něco určitě moc zajímavého ;-)Re: ELO, PIŠ VÍC !!!!!! (Skóre: 1)
Vložil: Lu v Sobota, 22. srpen 2009 @ 01:08:41 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Prosím tě, jak to myslíš K_I, že v Kristově církvi nedošlo k žádné zvrácenosti ? Já, ač Boží dítě, jsem se léta choval dost zhovadile.

Jinak Elovi články jsou těžko k pochopení a jsou strááááááááášně dlouuuuhéééééé. Teď mě Elo drtí tím, že jsem poznal řkc jen z té horší strany, a že je to církev s širokou platformou, kde si každý může najít to správné svoje. Jen cesta ke spáse je tam tak zmatečná jako ukazatele cest v ČSSR před 41 lety.

Katolíci, už kápněte Božskou: "Cestu ke spáse neznáme ani nehledáme. Líbí se nám vůně kadidla, dunění zvonů a kytičky při slavnosti Božího těla".

Doufám, že si Elo můj canc přečte, nerad bych ho pomlouval za rohem.Re: ELO, PIŠ VÍC !!!!!! (Skóre: 1)
Vložil: Elo v Sobota, 22. srpen 2009 @ 02:06:54 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vďaka Bohu za každého, kto chápe, o čo mi ide... Vďaka však Bohu aj za každého, ktorý to vidí celkom inak... Nepriamo všetko toto môže hovoriť o tom, či niekto je falošný prorok. Pretože Pán Ježiš povedal: "Beda vám, ak vás budú všetci chváliť. Lebo tak to robili falošným prorokom...".

Ak človek len trocha pozoruje reakcie ľudí a nezatvára si oči, vidí, ako diabol rafinovane pracuje medzi nami kresťanmi podľa starého hesla /ktoré môže - paradosne - mať aj pozitívny zmysel.../ "Rozdeľuj a panuj!" Teda: rozoštvi medzi sebou, rozhádaj kresťanov na čomkoľvek, ak nie na niečom zo súčasnosti, tak na minulosti... najlepšie na Biblii, na nejakom výroku, ve´d vždy sa dá na všetko pozerať z iného zorného uhla.... Nech sa len hádajú, tretia, žerú /presne ako o tom píše sv. Jakub v Písme.../. Čím to bude medzi nimi horšie, tým lepšie... A fajn, že niektorí majú ešte pocit bojovníkov za pravú vieru, za biblické kresťanstvo, za vernosť Kristvi, že zachraňujú Jeho dielo, a že potláčajú tú nehanebnicu, KC... Tak si predstavujem medzi sebou  rozhovor, v ktorom starý "zkušený ďábel" radí mladému, ako má postupovať s kresťanmi na GS... A zdá sa, že zatiaľ sa im darí... Čo poviete: nemohlo to byť tak?

Dokedy, priatelia?...Re: ELO, PIŠ VÍC !!!!!! (Skóre: 1)
Vložil: KatolikRimsky v Pondělí, 24. srpen 2009 @ 19:18:03 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Elo, určitě piš víc, tvé příspěvky stojí za to. Máš ochotu vysvětlovat a stavět a nikoliv urážet a bořit. Drž se!!!Stránka vygenerována za: 0.22 sekundy