Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Kvido.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 13, článků celkem: 16386, komentáře < 7 dní: 498, komentářů celkem: 411975, adminů: 60, uživatelů: 5161  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 40 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

studentbible
oko
Danny42

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
112230936
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Zprávy z nebes - videodokument
Vloženo Neděle, 12. červenec 2009 @ 15:06:44 CEST Vložil: Stepan

Dotazy čtenářů poslal cristiano

Drazí bratří a sestry, zajímal by mě váš osobní názor na tento videodokument týkající se zjevení Panny Marie...
J e  to pohled obou stran - jak zastánců, tak i odpůrců a myslím, že po shlédnutí by měl člověk zaujmout nějaké stanovisko.

Film trvá něco lehce přes hodinku... je s českými titulky a přístupný online... Jaký je váš názor po shlédnutí filmu?

film je k nalezení na adrese: http://www.prokrestany.cz/zpravy/index.htm

Cristiano


Podobná témata

Dotazy čtenářů

"Zprávy z nebes - videodokument" | Přihlásit/Vytvořit účet | 164 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Zprávy z nebes - videodokument (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Neděle, 12. červenec 2009 @ 18:46:55 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
 Démonické zjavenia panny Márie
 
Jezuitský řád s nadšením přijal učení Dunse Scota o neposkvrněném početí Panny Marie. Pius IX. z něho s úspěchem učinil v roce 1845 dogma.
Erasmus satiricky popisuje uctívání Marie ve své době. Satira se zakládá na tom, že ve čtvrtém století byla vymyšlena báje o Lorettově domě. Tento dům prý přinesli z Palestiny andělé. Jezuité tuto legendu uvítali a také ji i hájili. Jezuita Kanisius šel dokonce tak daleko, že vypracoval i dopisy od Marie a do Loretta začalo přitékat obrovské bohatství (podobně jako dnes do Lurd, do Fatimy apod ...)
A tisíce svedených lidí a katolíků slepě důvěřuje, že zjevená Marie je pravá. Že je to skutečná Marie z dob pozemského života Ježíše Krista. Ale jen jezuité, a to pouze nejvybranější, znají skutečné tajemství všech zjevení a všech duchovních projevů s touto bytostí. Jen oni ví, že je to strašlivý klam satanských andělů. Ti své nejtajnější jezuitské služebníky částečně poslouchají tak, jak to řád tovaryšstva právě potřebuje.

Jen tyto bytosti ví, že se vždy jedná o dohodu mezi nejvyššími a nejtajnějšími vybranými jezuity a samotným duchovním podsvětím. Vždy je domluveno, kdy, kde a jak se má Marie přesně zjevit a co má říci. Ani oficiální členové tovaryšstva, ani jejich vysocí oficiální představitelé řádu, ani katolíci, ani duchovní ostatních řádů, ani politici, státníci, vědci, umělci a další o tom nic neví. Přesto však pronikají informace o tom, že mnoho vzdělaných lidí dnes tajemství zjevení Marie tuší nebo dokonce chápe úplně.
Satanské kníže po dohodě se svými lidskými služebníky na sebe bere chimérickou podobu Marie přesně tak, jak to učinilo v případě vyvolávání ducha Samuela. Samuelův duch byl čarodějnicí vyvolán ze záhrobí, aby se ho Saul zeptal, jestli vyhraje válku s Filištínci či nikoliv (1. kniha Samuelova, 28. kapitola). Tam na sebe satanský anděl vzal podobu Samuela, a to tak přesně, že odpadlý Saul, který znal skutečného, živého Samuela osobně, si byl jist, že znovu vidí pravého Samuela.
Ale viděl pouze ďábelského ducha dokonale imitujícího Samuelovu podobu i hlas. Jeho “posmrtná” slova: “... zítra budeš ty i synové tvoji se mnou” (verš 19.) zřetelně bezbožnému Saulovi dokazují, s kým má tu čest. Kdyby se jednalo o pravého Samuela, pak nemohl sdílet stejný osud jako bezbožný a odpadlý Saul. A duchovní mocnost zla - satanské kníže - zde velmi dobře věděla, že Saul má svůj život již prohraný a že ho nečeká nic jiného než smrt. Proto zde říká pravdu, že zemře jako bezbožný odpadlík. Slova samotného satanského anděla prozrazují, že na tom bude Saul stejně jako tato satanská duchovní bytost přestrojená za Samuela.
V porovnání s Biblí není proto žádným tajemstvím, že ona Panna Marie je ve skutečnosti přestrojený ďábelský anděl, který hovoří jako “anděl světla” a bere na sebe podobu ženy zobrazené lidskou fantazií na různých obrazech. Podvod je to dokonalý a více než strašlivý, neboť jde ve skutečnosti o zjevení samotného duchovního podsvětí, kterému se římský katolicismus klaní již od svého počátku, jak je to více rozebráno a zdokladováno v knize Tajné dějiny katolických mystérií od stejných autorů jako v této knize Tajné dějiny jezuitů.
Stiahnute z internetu.Re: Zprávy z nebes - videodokument (Skóre: 1)
Vložil: Jaela v Neděle, 12. červenec 2009 @ 20:11:51 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
cristiano
Byla jsem několikrát v Medugoriji. Zjevení  P. Marie nejsou uznána ŘKC. Možná je důvodem to, že  tato zjevení ještě neskončila.
Pravda je, že to, co jsem tam před zjevením P. Marie viděla, mi zřejmě nevysvětlí žádný vědec.

Pravda také je, že se tam lidé z celého světa modlí a jeden druhému vůbec nijak nezavazí a není tam jazyková bariéra.
Velmi silně na mně zapůsobilo, že lidé klečeli a adorovali na štěrku, venku před kostelem. To se u nás nevidí. Překvapilo mě, že chování lidí je tam jiné. Celková atmosféra je tam úplně jiná. Myslím si, že právě tam si lidé velmi silně uvědomují, že mohou mluvit s Bohem. Právě Maria pomáhá lidem přiblížit se k Bohu.

Celá pouť do Medugorje na mně vždy velmi silně zapůsobila. Myslím si, že tam lidé dokažou vnímat, že mezi nimi stojí Ježíš. On je mezi námi i na GS. Řekl to, že bude tam, kde jsou dva nebo tři v Jeho jménu.

Re: Zprávy z nebes - videodokument (Skóre: 1)
Vložil: noname (cnemo@seznam.cz) v Neděle, 12. červenec 2009 @ 20:18:39 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Myslím, že by se ten Web měl trochu přejmenovat: "pro některé křesťany"  bude to možná upřímnější.
H.Re: Zprávy z nebes - videodokument (Skóre: 1)
Vložil: Irena v Pondělí, 13. červenec 2009 @ 10:56:36 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Ahoj Cristiano,

díky za tohle video. Dívala jsem se až včera v noci, neměla jsem dříiv čas. Viděla jsem ho asi do poloviny, snad se dnes dodívám:-), ale můžu napsat svůj názor i tak.

Je to dobře natočené, a ten, kdo tuhle problematiku trochu zná, ví, že "panna Maria" si protiřečí. Když se v r. 1981 začala zjevovat v Medjugorje, prohlásila, že to jsou její poslední zjevení na tomto světě, že se už nikde jinde zjevovat nebude. A ejhle, najednou je v Itálii, v Japonsku a kdovíkde jinde. Takže když je přítomna v Medju, jakto, že je i jinde, když Boží atributy - všudypřítomnost - pokud vím (Bible to nepíše) - nemá:-)? A proč lhala:-)? Mám to černé na bílém, protože vlastním knihy o zjevení, co vydalo Vérité. Taky knihu výroků "panny Marie", kde jsem si červeně podtrhala, co jde proti Bibli. Je tam toho dost:-(

A spousta lidí tam proudí a proudí. Jak jsem několikrát psala, taky jsem tam byla, 4x, ale při poslední návštěvě jsem měla nepříjemný pocit, že je to prakticky jen o komerci, jako v Lurdech a na jiných poutních místech. Kýč na kýč, u těch kýčů fronty, lidé kupují fakt kdeco. A malá vesnička se během krátké doby rozroste nevídaně a rovněž vzrostou ceny za všechno, což je logické - ty lidi tam to živí. Jo, byznys je byznys:-)

Mě dorazilo to, že jednou zakázali modlit se před kostelem jeden za druhého. To jsem fakt nechápala, proč tohle může někomu vadit. Kolikrát se tam modlívali mniši za lidi, vzkládali na ně ruce. Zřejmě to bylo někomu trnem v oku, ono taky jakby ne, když oficiální nauka KC mluví o nemoci jako o možnosti ji obětovat za hříchy nebo za dušičky v očistci. Ale protože už se mnou jednal Bůh, věděla jsem, že tohle je moje poslední návštěva.

Jsem ale ráda za tuhle zkušenost. Když pak někdo obhajuje podobné věci, vím, co vím, a můžu argumentovat. Ale každému, kdo si chce udělat svůj názor a přesvědčit se, doporučuju - jeď a přesvědč se sám. Psal tady myslím ssns, že tam chce, tak to je dobře, aspoň sám na vlastní oči uvidí, co je z Boha a co ne.

Měj se hezky

Irena

Re: Zprávy z nebes - videodokument (Skóre: 1)
Vložil: dodi v Pondělí, 13. červenec 2009 @ 14:59:50 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
strašné, chcelo sa mi plakať keď som videl tie masy zvedených ľudí podvedených iným evanjeliom, evanjeliom, ktoré je v priamom rozpore s biblickým evanjeliom. Ani sa nečudujem že na tomto svete to vyzerá ako vyzerá. Uctievanie falošných "bohov" privoláva Boží hnev, lebo náš Boh nedá svoju slávu nikomu. Sranda je, že táto sekta si hovorí "pravá cirkev". Nech tieto falošné učenia a okultizmus padá a zaniká v mocnom mene Ježiša Krista v čo najväčšej miere v Čechách aj na Slovensku!Re: Zprávy z nebes - videodokument (Skóre: 1)
Vložil: Mikael v Středa, 15. červenec 2009 @ 17:30:24 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://pistis.webnode.cz

2 Bůh nezavrhl svůj lid, který si předem vyhlédl. Nevíte z Písma, jak si Eliáš Bohu naříká na Izrael? 3 ‚Pane, proroky tvé pobili a oltáře tvé pobořili, já jediný jsem zůstal, a také mně ukládají o život!‘ 4 Jakou však dostal odpověď? ‚Zachoval jsem si sedm tisíc mužů, kteří nesklonili kolena před Baalem.‘

Bohu chvála a díky, že v současné době je tolik lidí, jejichž kolena se neskloní před Satanem v masce "Panny Marie". Kéž ještě spousta dalších přibyde...

emeth.tkRe: Zprávy z nebes - videodokument, Marie a úděl pro Syna (Skóre: 1)
Vložil: mk (miliko(a)atlas.cz) v Čtvrtek, 16. červenec 2009 @ 01:38:34 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Maria a Syn – podoba. Marie přináší poselství,  a někteří odpírají, ježíš přinášel poselství a někteří odpírali. A Ježíše podezírali, viz:
Ježíš:
Matouš 12, 22 Tedy podán jemu [jeden člověk] ďábelstvím posedlý, slepý a němý. I uzdravil jej, takže ten byv slepý a němý, i mluvil i viděl.
24 Ale farizeové to uslyševše, řekli: Tento nevymítá ďáblů než Belzebubem, knížetem ďábelským.
25 Ježíš pak znaje myšlení jejich, děl jim: Každé království rozdělené samo v sobě zpustne, a každé město neb dům proti sobě rozdělený nestane.
26 A jestliže satan satana vymítá, proti sobě rozdělen jest. Kterak tedy ostane království jeho?
27 A vymítám-li já ďábly v Belzebubu, synové vaši v kom vymítají? Protož oni soudcové vaši budou.
28 Pakli já Duchem Božím ďábly vymítám, jistě přišlo jest mezi vás království Boží.
Maria: Mnohá uzdravené na těle i na duchu. Také se někteří brání uznat to..
Ježíš řekl:
Mat. 10, 25 Dosti jest učedlníku, aby byl jako mistr jeho, a služebník jako pán jeho. Poněvadž jsou hospodáře Belzebubem nazývali, čím pak více domácí jeho?
Ježíš totéž u Marka 3:
22 Zákoníci pak, kteříž byli přišli od Jeruzaléma, pravili, že Belzebuba má a že v knížeti ďábelském vymítá ďábly.
23 A povolav jich, mluvil k nim v podobenstvích: Kterak může satan satana vymítati?
24 A jestliže království v sobě se rozdvojí, nemůže [ob]státi království to.
25 A rozdvojí-li se dům proti sobě, nebude moci dům ten státi.
26 Tak jestliže jest povstal satan sám proti sobě, a rozdvojen jest, nemůže státi, ale konec béře.
27 Nižádný nemůže nádobí silného reka, vejda do domu jeho, rozebrati, leč by prve silného toho svázal; a tehdy dům jeho zloupí.
A podobně Lukáš 11: 15 a dále
Marie:
současní nepřátelé Ježíše mluvili o Belzebubem, a současní dnes nazývají Marii také ošklivým jménem.
Ježíš o sobě :
Matouš 11: 4 I odpovídaje Ježíš, řekl jim: Jdouce, zvěstujte Janovi, co slyšíte a vidíte:
5 Slepí vidí, a kulhaví chodí, malomocní se čistí, a hluší slyší, mrtví z mrtvých vstávají, chudým pak evangelium se zvěstuje.
6 A blahoslavený jest, kdož se nehorší na mně.
O Marii, která nabádá k očistě, obrácení a modlitbě a změně života a kde se dokonce i zlepšení dějí a obrácení mnohá, říkám totéž:
BLAHOSLAVENÝ,  KDO SE NEHORŠÍ a
JAK KRÁSNÝ JE PŘÍCHOD ZVĚSTOVATELŮ POKOJE NA HORÁCH
A kdo zatím nechápe, že Boží vliv se nedá svázat lidsky, tomu odkazuji:
Matouš 23: 38 Hle, .....
39: dokud neřeknete: '´POŽEHNANÝ, KTERÝ PŘICHÁZÍ VE JMÉNU PÁNĚ!´´Re: Zprávy z nebes - videodokument (Skóre: 1)
Vložil: Mikael v Čtvrtek, 16. červenec 2009 @ 11:44:25 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://pistis.webnode.cz

Aby nedošlo k omylu - já nemám vůbec nic proti Marii, matce našeho Pána Ježíše Krista, naopak - byla to blahá a požehnaná žena! Je i krásným příkladem víry, viz třeba J 2, 5. Nebo L 1,38:

Maria řekla: „Hle, jsem služebnice Páně; staň se mi podle tvého slova.“ Anděl pak od ní odešel.


Jenže to, co se zjevuje a představuje jako Panna Marie, prostě nemá s Ježíšovou matkou vůbec nic společného!!

Jak to, že jste se nechali tak oklamat? Nedali jste si pozor, a váš omyl je tragický! Sami oklamáni, klamete i druhé...Re: Zprávy z nebes - videodokument (Skóre: 1)
Vložil: cristiano (pavel.bartosz@prokrestany.cz) v Pátek, 17. červenec 2009 @ 22:19:55 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://prokrestany.cz
Je objasňující a zároveň smutné, jaké diskuze se zde vytvořily... Ptal jsem se na názor ohledně dokumentu a někdy se diskuze zvrhla v osobní šarvátky. Sourozenci, tak by to být asi nemělo... Přirovnal bych to, co se tu děje, k dnešní osobní zkušenosti z čekárny u doktora, kde dvě dámy v letech si povídaly..

Dáma č.1: Vidíte jak si všichni ti darebáci žijou, daří se jim, chovají se jako -------... a my se tak musíme trápit - a to jsme věřící...

Dáma č.2: věřící, o ano,...ale důležité je věřít v Ježíše...to je rozhodující

Dáma č.1: Co? Vy jste z nějaké sekty?

Dáma č.2: Ne, jsem evangelička....

Dáma č.1: Já jsem katolička..........


Sourozenci, budeme vždy označováni za sektáře ale věřím, že Pán Ježíš Kristus skutečně ví, kdo Mu patří a kdo Mu patří srdcem. Nenechejme se svádět planými řečmi, ale vždy s trpělivostí poukazujte a vzhlížejte k původci a dokonavateli našeho spasení - k Pánu Ježíši Kristu...

Cristiano

Re: Zprávy z nebes - videodokument (Skóre: 1)
Vložil: katusa v Pondělí, 27. červenec 2009 @ 18:30:39 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Lebo tajomstvo bezzákonnostiu už pôsobí, len až by ten, kto teraz zdržuje, bol odstránený zo stredu.                                           A potom bude zjavený ten bezzákonný bezbožník, ktorého Pán Ježiš zabije duchom svojich úst a zkazí zjavením svojho príchodu, toho bezbožníka, ktorého príchod je podľa mocného pôsobenia satanovho so všetkou mocou a so znameniami a s lživými zázrakmi  a skaždým zvodom neprávosti medzi tými, ktorí hynú, pretože neprijali lásku k prevde, aby boli spasení, a preto im Boh pošle mocné pôsobenie bludu, aby uverili lži, aby boli odsúdení všetci, ktorí neuverili pravde, ale si obľúbili neprávosť.   2.Tes.2:7-12.Stránka vygenerována za: 0.91 sekundy