Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Matěj.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16615, komentáře < 7 dní: 292, komentářů celkem: 427722, adminů: 60, uživatelů: 5242  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 77 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116137572
přístupů od 17. 10. 2001

Aktivity a kampaně: Komediální výstup s názvem Skrytá tvář pokračuje. Bohužel.
Vloženo Sobota, 17. listopad 2007 @ 13:29:33 CET Vložil: Bolek

Charismatici poslal petrikvlcek

Je smutné čeho jsou schopni anonymové IC, Jakobin a jejich parta. Pod rouškou znásilněných křesťanů plivou své jedovaté sliny všemi směry. Neváhají napsat svůj pochybný elaborát tak, aby ti, kteří jim údajně ublížili byli odhaleni, zatímco autoři, kteří jsou plni nenávisti a neodpuštění, zůstali bezpečně schováni ve svém ponurém křoví.


Řídím se zásadní zkušeností : vždy si poslechnu obě strany / případně třetí nestrannou / abych mohl zaujmout nějaký postoj. Proto hlasitě odmítám špinavou jednostrannou kampaň jakýchsi pochybných anonymů. Vím, rádi by jste mě umlčeli, stejně tak jako Jirku Krupu, který se snaží svou trpělivou a citlivě slušnou formou s vámi vést diskusi, kterou jste sami vyvolali. Když vám k tomu řekne svůj názor Olin, tak mu rovnou nachystáte zlatou slzu. Zpočátku mi nejvíce vadila vaše anonymita. /a vadí mi stále/. Ale neobjektivností vašeho dílka jste ji dokonce překonali. Neodborné závěry a odsuzování v kombinaci s pokrytectvím, to už je opravdu silné kafe.  

Řešit něco po tak dlouhé době a tímto podlým způsobem se mi skutečně nelíbí. Pokud je chudák pan František takový netvor jak popisujete, jak je možné, že se zvěst o něm neroznesla za hranice vašeho okresního městečka. Při četbě jsem měl pocit, že František je naprosté odporné monstrum a vy nevinní svatoušci. Nějak mi to prostě nehraje.
Váš Petr Vlček

Podobná témata

Charismatici

"Komediální výstup s názvem Skrytá tvář pokračuje. Bohužel." | Přihlásit/Vytvořit účet | 8 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Komediální výstup s charismatika Vlčka pokračuje. Bohužel. (Skóre: 1)
Vložil: tk v Sobota, 17. listopad 2007 @ 14:02:40 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nestrannost pana kazatele Vlčka, který uvěřil u katolíků a prošel  ŘKC, KS, Victory Church International a na stará kolena zakotvil v AC Praha, je naprosto pochopitelná! O jeho misijních výletech do slunné Kalifornie, za nekřesťanské peníze zotročených charismatických obětí ani nemluvě. ;-)Re: Komediální výstup s názvem Skrytá tvář pokračuje. Bohužel. (Skóre: 1)
Vložil: Farel v Sobota, 17. listopad 2007 @ 15:33:48 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nad zšeřelou bažinou za hranicemi městečka se válel olověný soumrak. Toto ponuré a neradostné místo jakoby vyzařovalo magickou negativní energii zvící několika Temelínů. Již mnoho desetiletí sem nezavítala noha poutníkova. Co by také v této siré až mrtvolně nehostinné říši stínů a bublajících baheních plynů pohledával. Co by ho upoutalo na zlověstně se kymácející ostřici a hnědých šišticích orobince (snad že by si z nich ubalil ?) Nikoli toto místo je zlověstné nejen svým vzhledem. Traduje se totiž že v rašeliništích šumavského typu neuvízl kdysi jen rezervačními Komanči pronásledovaný král, ale i bájný netvor zvaný frrrrrrrr ......an ....áhodně vyplašené křepelky vzlétly z nízkého leč zlověstného vřesu......tiše...........K ...dosi sem jde. Neboj to jen malý vlk vlastně ještě vlček radostně zmítá ve vysoké trávě huňatým tělem i holým jazykem a jeho prostá mysl nemyslí na hrozného netvora který se údajně již po staletí skrývá v bažině.Však co to ???????

Vážení čtenáři právě jsme si přečetli krátkou pilotní upoutávku z další připravované e-knihy Vlček a netvor.Re: Komediální výstup s názvem Skrytá tvář pokračuje. Bohužel. (Skóre: 1)
Vložil: IC434 v Sobota, 17. listopad 2007 @ 17:10:44 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ale to už jsi psal. Co přihodit něco nového, neomletého?Re: Komediální výstup s názvem Skrytá tvář pokračuje. Bohužel. (Skóre: 1)
Vložil: Eleazar v Sobota, 17. listopad 2007 @ 17:24:26 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Petře Vlčku,
je mi moc líto, co se stalo v Koreji, nikdy bych nevěřil, že ti Komanči, co Tě měli naklonovat z ostatků genarála likvida ti dovedou obrátit vnímání světa. V případě autorů Sktrytý tváře si předvedl takovou dávku empatie, že by se za ní nemuseli stydět ani Franta s Vlaďkou a spol.
Taky tovypadá, že Tě asi skřížili s katolikem či Ronym, protože si i Ty začal používat slovník III. cenový skupiny (Tvoje věc, teda + těch z KLDR)
Nevim, co Ti vadí na autorech mimo anonymity, ale začínám mít dojmy,že se spíš snažíš najít cokoliv, jen proto, abys je zdiskreditovals
eleazar
P.S.: Františkův věhlas siceaž k nám do Prahy nedorazil, ale jména jako Petr Šimmer, John Podmoklik a další pronikly i za hranice svýho akčního radiu např. i sem do PrahyRe: Komediální výstup s názvem Skrytá tvář pokračuje. Bohužel. (Skóre: 1)
Vložil: P0spa v Neděle, 18. listopad 2007 @ 18:16:55 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Petriku Vlcku, nenechej se umlčet a bojuj. Třeba ti to otevře oči. Jakou jednostrannou kampaň tady vidíš? Vždyť je tady plno hezkých a vítězných svědectví o tom, jak Bůh jedná a proměňuje životy, dává dary Ducha a prorocké vize. (i tvých) To, že někdo prožil kus života jako charismatik a pak mu ze sebe začalo být na blití, ti opravdu může pokazit náladu?
 
Prožil jsem jako aktivní letniční křesťan více než deset let, mám na to vzpomínky, při kterých se hanbou propadám. Když dnes s někým o charismatickém a letničním hnutí mluvím, hovořím o něčem, co znám z obou stran. Copak to není dost objektivní? Vždyť to není něco, o čem bych znal jen z doslechu nebo o čem bych si četl.

Taky nevím, jestli je nenávist to správné slovo. Když je řeč o charismaticích (a letničních), neotvírá se mi kudla v kapse. necítím se ani hořce ani nemyslím, že bych zažíval neodpuštění. Hlavní věc byla odustit sobě samému, že jsem se na něčem takovém podílel a věnoval tomu kus života. vyšel jsem poučen a obohacen.

Trefnější je říct, že vůči charismatickému a letničnímu hnutí netrpím žádnou úctou. Nepovažuji tyto církve za něco výjimečného a mimořádného - že by v nich Bůh jednal nějak plněji než v jiných. Naopak v nich může člověk jednoduše přijít o svobodu a může úžasně stagnovat s pocitem, že právě to je Boží vůle pro něj. Jestli jsem kdy zažil pocit osvobození, tak právě ve chvíli, kdy jsem si tohle mohl připustit.

Kdyby to bylo jen o jednom Františkovi, patrně by zazářil. Charismatické a letniční kruhy ale disponují duchovními monstry různých formátů a kvalit, od vedoucích skupinek přes provinční Františky až k velikánům na biskupských stolcích, takže je možné, že se v téhle konkurenci přehlédne nebo prostě pokládá za zvláště pomazaného vedoucího.


Re: Komediální výstup s názvem Skrytá tvář pokračuje. Bohužel. (Skóre: 1)
Vložil: Farel v Neděle, 18. listopad 2007 @ 20:10:09 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jestli Bohužel nebo Bohudík nech na Bohu. Charizmatická dominance jakože jen ty víš, že Bohužel, se jak vidím neschová.

J.F.Stránka vygenerována za: 0.17 sekundy