Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Vavřinec.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16190, komentáře < 7 dní: 240, komentářů celkem: 397018, adminů: 60, uživatelů: 5076  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 156 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

gregorios777
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
108980652
přístupů od 17. 10. 2001

Nebezpečná učení: ''Adopce pro dva otce''
Vloženo Středa, 07. únor 2007 @ 16:55:08 CET Vložil: xxx

Sebeobrana Přibývá Čechů, kteří by dovolili homosexuálům adopci

Počet Čechů, kteří by homosexuálním párům umožnili adoptovat děti, vzrostl. Vyplynulo to z průzkumu společnosti RCA Research. Pro umožnění adopcí se vyslovilo 39 procent respondentů. V roce 2005 s ní souhlasilo o dvanáct procent méně. Výrazně zápornější postoj k tomu, aby mohly být děti adoptovány i homosexuálními páry, zaujali v průzkumu muži. Proti se vyslovila polovina z nich. Ženy řekly ne v 35 procentech. Negativně reagovalo také 57 procent lidí nad 65 let. Kdo souhlasí a kdo je proti adopcím u homosexuálních párů: (Průzkum byl proveden telefonicky na reprezentativním vzorku 988 respondentů starších 15 let. Pětina respondentů neměla na tuto problematiku názor. Průzkum se uskutečnil od 2. do 5. února.) podle pohlaví
- většina dotázaných žen (46,6%) souhlasí s adopcí pro homosexuální páry, 34,9% nesouhlasí a 18,5% neví - 49,7% dotázaných můžu adopci u homosexuálních párů odmítá, 31,5 % s ní souhlasí a 18,8% dotázaných mužů neví podle věku
- respondenti, kterým je mezi 15 až 24 lety jsou nejtolerantnější, s adopcí souhlasí 48,8% z nich - nejméně tolerantní jsou lidé nad 65 let podle vzdělání
-
nejvíce podporují adopci u homosexuálu lidé s vysokoškolským vzděláním Od loňského července platí v České republice zákon o registrovaném partnerství. Zatím ho využilo přes dvě stě párů. Adopci však norma nepovoluje. O dílčí změny zákona hodlá v budoucnu usilovat Gay a lesbická liga. Podle ní je úprava nutná kvůli vztahům k majetku nebo péči o děti. Nejde však o adopci, ale o nedostatečnou úpravu práv a povinností k vlastním dětem, které mají gayové a lesbičky z předchozích partnerství. K homosexuálům je česká společnost obecně tolerantnější než lidé v okolních zemích. V mezinárodním průzkumu z podzimu 2005 souhlasilo s registrovaným partnerstvím 62 procent Čechů, 42 procent Poláků, 36 procent Maďarů a 39 procent Slováků. http://zpravy.idnes.cz/pribyva-cechu-kteri-by-dovolili-homosexualum-adopci-f9t-/domaci.asp?c=A070207_153131_domaci_bar

"''Adopce pro dva otce''" | Přihlásit/Vytvořit účet | 22 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: ''Adopce pro dva otce'' (Skóre: 1)
Vložil: reader v Středa, 07. únor 2007 @ 17:05:23 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
mno obrat "většina dotázaných žen (46,6%) souhlasí" se mi zda diskutabilni; kazdopadne je velmi zvlastni. imho presnejsi by bylo rict "nejvice z dotázaných žen (46,6%) souhlasí" ... tady uz neumej psat ani novinari :)Jak lesba (běloška) zabila dítě své milenky (bělošky) (Skóre: 1)
Vložil: Seraphim v Středa, 07. únor 2007 @ 18:26:43 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Jak lesba (běloška) zabila dítě své milenky (bělošky)

ČTYŘLETÝ CHLAPEČEK, UMUČENÝ LESBOU, MĚL RÁD SVÉHO TÁTU
Byl za to utýrán lesbickou dvojicí. Stal se obětí dlouhodobého zneužívání lesbickým párem.
Dne 22.3.2006 krajský soud ve Vereeniging shledal lesbický pár vinným z vraždy čtyřletého dítěte.

ANTIDISKRIMINAČNÍ NADRŽOVÁNÍ LESBÁM
Paní Hanelie Bothová se zamilovala do lesby Engeline De Nysschenové.
Následoval rozvod manželů Bothových - r.1999 v Jihoafrické republice. Dítě připadlo matce.
De Nysschenová, lesbická partnerka maminky dítěte, mívala časté záchváty zuřivosti. Při nich bila Jandreho Botha, maličkého syna své partnerky, pěstmi do tváře a dřevěným prknem po vnitřní straně stehen. Dítě pak několik dní kulhalo. To dosvědčila před soudem pomocnice v domácnosti (- která se děsí pomsty De Nysschenové, až bude propuštěna předčasně z vězení). Kvůli zraněním z výprasků, chlapeček Jandre často chyběl ve školce. Jeho tatínek, Jan Botha podal roku 2002 trestní oznámení na svou bývalou manželku a její lesbickou partnerku. V žalobě líčil, že lesby zneužívají jeho dítě od rozvodu v r.1999. Soudní dvůr v Potgietersrus však žalobu proti lesbám hned r.2002 zamítl s odůvodněním, že chybí jakýkoli důkaz. Ačkoli už tehdy existovalo množství usvědčujících důkazů, „odborníci“ nadržovali lesbám. Přimhouřili oči a pachatelky ponechali na svobodě. Antidiskriminační právní a sociální činitelé v Potgietersrus fatálně selhali. Právě sociální pracovníci doporučili soudu, že opatrovnictví dítěte musí zůstat lesbě Hanelie Bothové.
Jandreho otec Jan Botha to nevzdával. Ještě téhož roku zkontaktoval potřebné autority, aby získal svého syna do opatrovnictví. Doktor potvrdil jeho obavy a Jandre byl umístěn v jeho pěstounské péči. Nakonec však tatínek prohrál a lesba Bothová zvítězila. V lednu r.2003 Vysoký soudní dvůr Jihoafrické republiky přikázal, že 4 roky starý Jandre Botha musí být umístěn do péče matky. (O pět měsíců později byl chlapeček zavražděn.)

DÍTĚ ZŮSTALO NORMÁLNÍ, PROTO HO LESBA UBILA
Lesba De Nysschenová byla poté obviněna z bití dítěte do tváře golfovou holí. Chlapečkova tvář o tom jasně svědčila. On sám však byl příliš maličký na to, aby svědčil u soudu. Sadistická lesba tak byla propuštěna na svobodu. Poté, za 3 měsíce, dne 2. června 2003, lesby dopravily čtyřletého chlapečka do nemocnice. Jeho matka tvrdila, že uklouzl ve vaně. Jeho tělíčko bylo pokryté modřinami a měl mozková zranění. Soud později vyslechl svědectví Lydie Nkomo a její dcery Aletta Lesiba, které pracovaly pro pár v jejich potravinářském obchůdku. Popsaly do detailu, jak Nysschenová nutila čtyřletého chlapečka, aby jí řekl „tatínku“. Když to neudělal, začala ho mlátit. Engeline de Nysschenová (dnes 33 letá) bila chlapečka tak dlouho, dokud neupadl do bezvědomí. Doslova ho utloukla. Chlapeček podlehl smrtelnému zranění. Zemřel v nemocnici na krvácení do mozku dne 12.června 2003.
Lékaři, z nichž většina má více než 15-ti letou lékařskou zkušenost, odmítli verzi lesbického páru, že chlapeček uklouzl ve vaně. Říkali, že smrtelná zranění Jandreho vyžadovala hrubou sílu dospělého člověka. Pitva prokázalala, že chlapeček Jandre Botha utrpěl strašná zranění, zahrnující roztříštěnou lebku, poškození mozku i zlomené nohy. Jandre měl také zlomenou pánev, která nebyla nikdy lékařsky ošetřena. Jeho pravá ruka a levá klíční kost byly také zlomeny, ale nikdy mu nebyla poskytnuta lékařská péče. Šlo o jasné důkazy dlouhodobého zneužívání dítěte a následné utajování zlomenin. Zpráva úředního ohledávače mrtvol sdělovala, že bezprostřední příčinou smrti byla rána do hlavy. Soudní dvůr přijal důkaz profesora Mohammeda Dada, experta na úrazy, který říkal, že zranění chlapce Jandreho jsou podobná zraněním při pádu z dvoupodlažní budovy, nikoliv uklouznutím ve vaně.
Zatčené lesby neustále lhaly, že chlapeček uklouzl ve vaně. Lhaly v nemocnici ošetřující lékařce MUDr. Elně Gibsonové, lhaly při vyšetřování policii, lhaly u soudu. Obě ženy se vymlouvaly, že jsou nevinné ve všech bodech obžaloby. Opakovaly starou lež, že dítě uklouzlo ve vaně.

LESBA NEUDĚLALA NIC, ABY OCHRÁNILA SVÉ DÍTĚ
Matka, která se časem proměnila v lesbu, zcela selhala v mateřské povinnosti chránit vlastní dítě před zneužíváním a násilím. Ani nedokázala oznámit zneužívání dítěte jeho vlastnímu otci, svému bývalému manželovi. Udělala cokoliv, aby se líbila své milence Engeline de Nysschenové. Stala se lesbou a ztratila tím mateřské instinkty. Toho si všimli i její rodiče. Proto finančně podporovali jejího bývalého manžela v soudním sporu o opatrovnictví dítěte v letech 2002-2003.
Otec chlapce se dozvěděl o umučení svého syna až v den jeho úmrtí, 12. června 2003. Vražedkyně De Nysschenová ho kontaktovala a řekla mu, že Jandre o den dříve spadl a teď umřel.
Chlapečkova vlastní matka Hanelie Bothová neudělala nic pro ochranu života svého dítěte. Vydávaje rozsudek, dne 22.3.2006, soudkyně Rita Willemsová říkala: “Hanelie nebyla bezmocnou. Ona předem očekávala Engelinin prudký výbuch. Mohla včas přivolat na pomoc synkovi jeho skutečného tatínka, ale neudělala to. Neudělala nic pro ochranu vlastního dítěte.” Soudkyně Willemsová oznámila, že ač vlastní matka Hanelie Bothová (dnes 31 letá) se přímo nezúčastnila zabíjení, přesto je spoluvinná vraždou, neboť se ani trochu nepokusila ochránit své dítě.

K větší informovanosti zaslal Mgr. Libor Halík PhD.

Informace z 23.3. 2006, 11.3. 2004, 18.11. 2005, 23.3. 2006 v angličtině si můžete vyhledat např. na:
http://www.int.iol.co.za/index.php?set_id=1&click_id=13&art_id=vn20060323003452472C424963
http://www.int.iol.co.za/index.php?set_id=1&click_id=13&art_id=vn20040311050947103C919626
http://www.int.iol.co.za/index.php?set_id=1&click_id=13&art_id=vn20051118081054247C992698
http://www.int.iol.co.za/index.php?set_id=1&click_id=15&art_id=vn20060323003352635C383347V POČTU MORDŮ (vražd) A ZNÁSILNĚNÍ dospělých i dětí HOMOSEXUÁLOVÉ KRALUJÍ (Skóre: 1)
Vložil: Seraphim v Čtvrtek, 08. únor 2007 @ 08:49:01 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Jak je u Vás Jokere na Grano Salis pravidlem, Vašim oblíbencům - homosexuálům (sodomitům) nadržujete.
Vaše nadržování je příliš nápadné.
Možná jste jedním z nich, možná se pokládáte pouze za bisexuála (jako pražský husitský biskup Bican), který se dosud sexuálně nevyhranil, jednopohlavně nespecializoval.

Jokere, klamete.
Těžkých kriminálních činů ve všech zemích světa, kde je homosex povolen, se daleko víc dopouštějí Vaši oblíbení homosexuálové, než normálně sexující heterosexuálové. Existují na to statistiky.
Když je homosexuálů mezi obyvatelstvem podle míry morální zvrhlosti národa od 0,1; 0,3; až po 1,0; možná i 3,0 procent obyvatel, pak V POČTU MORDŮ (vražd) A ZNÁSILNĚNÍ dospělých i dětí HOMOSEXUÁLOVÉ KRALUJÍ. Policisté to velmi dobře vědí, vždyť homosexuální smetánku často vyšetřují.

Mgr. Libor Halík PhD., duchovní Pravoslavné církveHOMOSEXUÁLOVÉ PROGRAMOVĚ ODVÁDÍ POZORNOST OD TOHO, JAK SE CHOVAJÍ (Skóre: 1)
Vložil: Seraphim v Čtvrtek, 08. únor 2007 @ 16:06:00 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Odvrácená tvář homosexuality
Homosexuál je gentleman jen do chvíle, než někdo zhasne světlo – Truman Capote
STRATEGIE GAYŮ JE DOBŘE PROMYŠLENÁ: „Aby se člověk, který je obětí své homosexuality, stal pro ostatní sympatickým, musíte ho zobrazit jako prostého občana. Aby se bigotní konvence zpřeházely a aby se urychlila proměna postoje veřejnosti, musí jí být předkládány jen velice populární obrazy gayů.
Praxe je tedy taková, že PROGRAMOVĚ SE ODVÁDÍ POZORNOST OD TOHO, JAK SE HOMOSEXUÁLOVÉ VE SKUTEČNOSTI CHOVAJÍ a co ve skutečnosti dělají. Nejdůležitější je mluvit o homosexualitě tak dlouho, dokud tato problematika nezačne veřejnost unavovat. A říkáme-li „mluvit“ o homosexualitě, máme tím na mysli prostě jen mluvit. NA POČÁTKU KAMPANĚ by veřejnost neměla být šokována a odpuzována vědomím o tom, v jak nezralém věku je jedinec vystaven homosexuálnímu jednání. Naopak. PŘEDSTAVY O REALITĚ SEXU MEZI GAYI BY MĚLY BÝT ZAMLŽOVÁNY A OTÁZKA PRÁV GAYŮ CO NEJVÍCE REDUKOVÁNA NA ABSTRAKTNÍ SOCIÁLNÍ PROBLÉM.
Je to STRATEGIE? NAPROSTO TATÁŽ JAKO V DISKUTOVANÉ OTÁZCE INTERUPCÍ. Ti, kteří se interupcí zastávají, musejí hovořit čistě abstraktně – o právu na volbu. Kdyby kdokoli viděl skutečný potrat na vlastní oči, musela by pro něj v tom okamžiku skončit veškerá debata. A právě tak musejí být argumenty ohledně gayů zahaleny do formálních slov vyhýbajících se podstatě: „Zapněte své rétorické schopnosti, ale pro všechno na světě NEDOPUSŤTE, ABY SE TI LIDÉ VENKU DOZVĚDĚLI, NA JAKÉ KONKRÉTNÍ VĚCI CHCEME MÍT ZÁKONNÉ PRÁVO!“

Co tedy dělají?
Co dělají gayové? Odpověď do jisté míry závisí na tom, o jakých gayech hovoříme. Na začátek snad stačí říci, že v tom, co dělají lesbické ženy a co dělají homosexuální muži, je evidentně rozdíl, podobný rozdílu mezi tendencemi heterosexuálních žen a mužů. Lesbické ženy jsou obvykle zaměřeny více na partnerství a vztah. Gayové muži jsou promiskuitnější a zaměřují se na fyzickou stránku. Lesbický sex tedy není nutně pohlavním aktem. Některé lesbičky se ovšem vracejí k typu heterosexuálního pohlavního aktu a k simulaci normálního sexu používají plastikové náhražky. Tak se mohou role partnerek střídavě měnit.
Pak musíme oddělit ty homosexuály, kteří zůstávají v dlouho trvajících vztazích. Tento, spíše starší typ, je jiného ražení než mladí muži z ulice. Právě v naší vesnici v Anglii jsou, např. dva muži penzijního věku, které všichni nazývají „těmi hochy“. Podle všeho to jsou homosexuálové. Oba jsou usedlí a značně vážení jak ve svých profesích, tak i ve svém sousedství. Člověka by nikdy nenapadlo, že každou noc jsou venku a loví v místních barech. Nicméně zde je nutno říci, že homosexuální jednání je ohavností, ať už na sebe bere jakoukoli formu. Žádné „mravně vážené“ homosexuální jednání neexistuje. Odvážíme-li se skutečně pohlédnout na ty veliké zástupy promiskuitních homosexuálů mužského pohlaví, pak zjistíme, že to, co tito lidé provádějí, je jen těžko uvěřitelné.

Odlišný druh promiskuity
V těchto souvislostech bychom neměli slovo promiskuitní chápat příliš naivně, jako kdyby neexistoval žádný rozdíl mezi heterosexuální a homosexuální promiskuitou. Ani jedno není biblicky ospravedlněno, ale homosexuální promiskuita je naprosto odlišný fenomén. U promiskuity heterosexuální je, ve většině případů, přítomno alespoň nějaké předstírání „dvoření“ (pozvání na večeři, květiny, bonboniéra, atd.). Dokonce i v „seznamka“ barech, kde se scházejí heterosexuálové (a kde můžete zapomenout na květiny a bonboniéru), lze vidět alespoň nějakou snahu o navázání rozhovoru a romantické atmosféry, ačkoliv snad ve velmi zkrácené formě. Dokonce i v těch nejubožejších projevech heterosexuální promiskuity se stále ještě objevuje proces „namlouvání“, ve kterém dosažení sexuální rozkoše předchází stupňující se pocit sdílené intimity. Proto neexistuje žádné rovnítko mezi promiskuitním světem heterosexuálů a mezi homosexuální saunou.
Květiny a dárky by byly absurdně komické vzhledem k tomu, co se děje v gay barech, saunách a na jiných kontaktních místech. Zadní pokoje jsou většinou opatřeny kabinkami, kde se odehrává orální sex či vzájemná masturbace gayů, kteří se nikdy předtím neviděli. Vzájemný „lov“ gayů bychom asi těžko nahradili slovem „namlouvání“.
Psychoterapeut Joe Brewer, sám homosexuál, říká, že promiskuita mezi homosexály je daleko silnější proto, že tam „není nikdo, kdo by řekl ´ne´ - nikomu tam nepatří ta umírňující role, kterou v heterosexuálním světě hraje žena“. Žena, dokonce i v promiskuitním prostředí, daleko spíše zabrzdí. Právě tato absence zdrženlivosti, představované ženským pohlavím, vytváří ve světě homosexuálních mužů mentalitu, která je pouze a výhradně o chvilkovém sexu a o ničem jiném.
Když tedy hovoříme o této promiskuitě, pak hovoříme o gay barech, kde muži před sebou chlípně tančí a osahávají se. Hovoříme o skupinovém sexu na část večera, kde se muži navzájem neznají ani jmény a pak se skupiny proměňují. Jedná se o sex anální, orální, jakkoli perverzní. Používají se umělé penisy, vibrátory, předměty způsobující bolest, používají se pouta, bití, mrskání a fackování. Je to o kapání horkého vosku na kůži. JE TO O „ROZKOŠI V KRUHU“, COŽ JE HROMADNÝ SEX V DOSLOVNÉM KRUHU MUŽŮ. Je to o „blažených otvorech“ ve stěnách záchodových kabinek, přes které se odehrává anonymní orální sex.
Když dojde na to, co gayové dělají, armádní představitelé jsou připraveni – pokud to bude nutné – zveřejnit veškeré skutečnosti o tom, co se odehrává v kasárnách, když si homosexuálové hrají na vojáky. Podle Newsweeku:
Armádní představitelé shromažďují konkrétní případy homosexuálního jednání v armádě, ve snaze dokázat nespoutanou promiskuitu. Armádní právníci, kteří usilují o zákaz vstupu homosexuálů do armády, podněcují armádní vyšetřovatele, aby dali k dispozici film zachycující vojáky a civilisty z Ft. Hoodu v Texasu, jak SE NAVZÁJEM MASTURBUJÍ NA LATRÍNĚ. Snaha zveřejnit kopii tohoto filmu byla zatím neúspěšná, a vyšší armádní představitel prohlásil, že tento film „je střežen jako zlato z Fort Knoxu“.
Do oblasti mnohem zvrácenější patří tzv.“vodní sport“ a „zlatá sprcha“ (akt močení), pomůcky na výplach pochvy, klystýrové stříkačky, OLIZOVÁNÍ ANÁLNÍHO OTVORU, VYSÁVÁNÍ FEKÁLIÍ a tzv. „pěst“ (kdy je ruka po zápěstí nebo i více zasunuta do konečníku). A POKUD BYCH TO NEČETL ZE SPOLEHLIVÉHO ZDROJE, NIKDY BYCH NEVĚŘIL, že může existovat i taková praktika, jako je „hlodání“, kdy je živý tvor (malý hlodavec) zatlačen do análního otvoru.
Není se tedy co divit, že lékaři jsou pravidelně voláni k léčbě následků podobně nenormálního chování. U HOMOSEXUÁLNÍCH MUŽŮ SE S PROBLÉMY TLUSTÉHO STŘEVA SETKÁVAJÍ NATOLIK ČASTO, ŽE JE JIŽ POJMENOVALI SPECIFICKÝM JMÉNEM „STŘEVNÍ SYNDROM GAYŮ“, který označuje skupinu parazitních, virových a bakteriálních infekcí, obvyklých a rozšířených mezi homosexuálními muži. A to ani nehovoříme o poškození konečníku, k němuž na základě těchto šílených praktik dochází. (Když hlodavec nenajde cestu ven a zahyne, je nezřídka nutný chirurgický zákrok.)
Takže napříště už nepřipusťme podobné výroky o tom, že „to není vaše věc, co gayové sexuálně dělají“. Je to koneckonců naše věc i jako daňových poplatníků. Jen se zeptejte záchranářů ve vašem obvodu, kolik stojí každodenní výjezdy na místa, kde si gayové hráli své perverzní hry. Ohavnosti se mohou odehrávat v soukromí, ale je to veřejnost, kdo potom platí.
KDYŽ SE ČLOVĚK DOZVÍ, CO SI GAYOVÉ NAVZÁJEM PROVÁDĚJÍ, ARGUMENT O NĚJAKÉ VROZENÉ, BIOLOGICKÉ HOMOSEXUÁLNÍ ORIENTACI SE STÁVÁ HROMADOU NAPROSTÝCH NESMYSLŮ. Zapomeňte na ty dojímavé obrázky, které jsou nám předkládány, kde se milující pár homosexuálních stařečků láskyplně stará jeden o druhého. Sex u gayů není ničím jiným než mravní degradací a deformací. Praktikování homosexuality pak přináší své ovoce: perverze vyvolává další perverzi.
A JE ZCELA POCHOPITELNÉ, ŽE GAY AKTIVISTÉ NEMOHOU SNÉST, ZAČNE-LI NĚKDO O TĚCHTO VĚCECH MLUVIT NAHLAS.

Proto o těchto věcech mluvím nahlas: Mgr. Libor Halík PhD., duchovní Pravoslavné církve
Z knihy „Hnutí homosexuálů. Boj za lidská práva, nebo propaganda?“ od F.LaGard Smithe, Praha 2004, str.79-83.
F.LaGard Smith je známý křesťanský autor, bývalý profesor práv na Pepperdine University School od Law. Je autorem více než 20 titulů s právní, společenskou a náboženskou tematikou.Stránka vygenerována za: 0.47 sekundy