Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Matěj.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16615, komentáře < 7 dní: 292, komentářů celkem: 427722, adminů: 60, uživatelů: 5242  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 86 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

ivanp
Willy
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116137302
přístupů od 17. 10. 2001

Nebezpečná učení: zpráva pro křesťany
Vloženo Pátek, 07. červenec 2006 @ 22:11:12 CEST Vložil: Bolek

Svědectví poslal vladik

Milý Bratře, sestro v Kristu,prosím Tě, abys tuto zprávu nebral jako spam, ale aby jsi si ji pozorně přečetl a o vážnosti obsahu informoval své bratry a sestry v okolí. Nejedná se o žádný žert, ale o vážnou skutečnost. Kolem je ještě pořád dost křesťanů, kteří nevěří na anděly a démony (a tudíž nevěří Bibli). Proto bych Vás rád krátce seznámil se skutečností, která se mi přihodila.

Asi před 14 dny jsem se na chatu Milujeme Ježíše na www.seznam.cz snažil pomoci dívce, o které jsem se dozvěděl že je satanistka, a že chce s tímto skončit a odevzdat život Ježíši Kristu. Již při prvním otázkách a zjišťování skutečností jsem zjistil, že tato dívka je démonicky posedlá a mluví za ní démon, který se vůbec neschovával a svou existenci dával plně na veřejnost.

Kontaktoval jsem své bratry a sestry, aby se za tuto dívku modlily a postily, neboť jsem nabyl přesvědčení, že tato dívka opravdu chce být osvobozená.

Po 14 dnech komunikace, kdy mi mnohokrát démon volat na mobil (i manželce do práce) a kdy jsem si vyměňoval informace s bratrem, který o této věci věděl více, jsem zjistil, že dotyčné dívce již bylo slouženo, ale Ježíše Krista za svého Pána přijmout nechce.

Jelikož tato dívka s démonem spolupracuje na ničení lidských životů (a samozřejmě nejraději křesťanů), měl jsem na srdci Vás o této skutečnosti informovat a vyzvat Vás k opatrnosti v případě, že byste na tuto dívku narazili.Na chatu vystupovala pod nickem sandra.pokorna jmenuje se Markéta, démon si říká market. Dívka bydlí v nějaké vesničce nedaleko Prostějova.

Působí však i v Praze, neboť zde má byt.Démon i Markéta používají jiná telefonní čísla a jiné emaily.

markéta má email marketa.k24@seznam.cz číslo 608 539 782

démon market 1.Market@seznam.cz 724 214 477Někdy se mi démon ozval ze svého čísla a chtěl ze sebe dělat Markétu. Duchem jsem však vnímal že je to ten bubák, tak jsem se vždy zeptal, kdo je pro tebe Ježíš Kristus a bylo ticho. A když jsem se zeptal, jestli je již přikryta krví Kristovou, tak ten démon už nevydržel a projevil se prskáním, rouháním nebo začal mluvil pozpátku, latinsky atd.Celou dokumentaci si můžete stáhnout na www.adulam.cz/marketa.docVeřím, že po přečtení celé konverzace budete věc brát vážně.

Matouš 10:16 Hle, já vás posílám jako ovce mezi vlky; buďte tedy obezřetní jako hadi a bezelstní jako holubice.

1 Petrův 5:8 Buďte střízliví! Buďte bdělí! Váš protivník, ďábel, obchází jako `lev řvoucí´ a hledá, koho by pohltil.

Další věc, kterou bych chtěl zmínit, je téma petice za odstranění textu týkajících se úryvků z čítanky pro 8. třídy základních škol.

Zjistil jsem že v čítance jsou ještě horší texty než jsem doposud viděl a které jsem v petici uvedl.

Str.103-104:

Francois Cavanna: Léčitel

Když vstoupil Ježíš do města, přistoupil k němu jeden setník římského vojska a řekl mu: „Pane, mám ve svém domě otroka, leží ochrnutý, k ničemu už se nehodí, takže jsem se rozhodl, že ho vyhodím na obecní smetiště. Po městě se říká, že je tu Syn Boží, který léčí nemocné. A já bych ti dal nějakou drobnost za tvou námahu a přišlo by mě to v každém případě levněji, než kdybych si kupoval nového otroka.“ A Ježíš řekl setníkovi: „Můj diář je přeplněn, ale jakmile budu moci, zastavím se u tebe.“ Tehdy prosil setník: „Není zapotřebí, aby ses obtěžoval. Jsi přece Syn Boží, prones pouze nějaké slovo a můj otrok bude uzdraven.“ A Ježíš si řekl sám pro sebe: „Vida! Že mě to nikdy nenapadlo!“ A řekl setníkovi: „Jdi a jako jsi uvěřil, tak se ti zdaří.“ A setník se vrátil domů a shodil otroka z postele. „Raduj se, ó, otroku! Jsi uzdraven!“ a vtiskl mu do ruky smeták a hadr na podlahu. A chodil za ním, aby povzbuzoval jeho rekonvalescenci velkým bičem na otroky, který otrokáři dávali jako prémii při koupi nejméně dvanácti otroků. A odevšad přinášeli Ježíšovi nemocné a JEŽÍŠ JE UZDRAVOVAL. KULHAVÝM DÁVAL NARŮST TŘETÍ NOHU, SOUCHOTINÁŘE OBDAROVÁVAL ÚPLAVICÍ, ABY SI NETROUFALI ZAKAŠLAT, A BEZNOHÝM DÁVAL VYRŮST NA HLAVĚ DRŽADLO, ABY SI MOHLI VYDĚLÁVAT NA ŽIVOBYTÍ JAKO ŽEHLIČKY. A LID TO VIDĚL, VŠICHNI V NĚJ UVĚŘILI A BYLI SPASENI.

Str.95

Francois Cavanna: Jak to vlastně bylo. Shrnutí předcházejících kapitol

Bůh svede Pannu Marii, spíše z politických důvodů než z vášnivé lásky, a udělá jí dítě. JOSEF, dívčin snoubenec, je v podstatě dobrotisko a smíří se s domácností ve třech, ačkoliv SE NEMŮŽE zcela ZBAVIT NÁVYKU OTVÍRAT dveře od skříně, ABY UVIDĚL, ZDA SE TAM NEUKRÝVÁ BŮH V PODVLÉKAČKÁCH. Panna Maria porodí za žalostných hygienických podmínek. Ježíšek se narodí z neznámého otce. Až potud to není mravné. PROTOŽE BŮH JEŠTĚ NENÍ KŘESŤAN. Strpení!

Když se v Betlémě narodil Ježíš, objevili se v Jeruzalémě tři králové - mudrci, kteří mudrcokralovali v tajuplném Orientě. A rádi opakovali moudré orientální přísloví Moje království není velké, ale močím v království svém. A jestli to pocáká sousedy, tak ať.Bratři a sestry v Kristu, tohle již nemá nic společného s výsměchem nebo neúctou, toto je doslova a do písmene démonické rouhání se všemu čemu věříme!!!!!!Nejvíc je však smutné, nevím jestli nepoužít spíše slovo tragické, že jsem petici a info poslal na 700 křesťanských mailů do všech církví v ČR. Nazpátek mi však došlo asi jen 20 reakcí !!! Taková lhostejnost, takový nezájem se jen tak nevidí. Jak je možné že nevěřící kolegové v práci nemají s podpisem petice žádný problém, zato od křesťanů se mi dostává i takových reakcí, že Bůh vlastně nepotřebuje obhajovat. Chci na tomto místě poděkovat všem, kteří mi poslali podepsanou petici, ale bylo jich opravdu jen desítky. Ano vím, některé církve se angažují samostatně. Ale o čem to vypovídá? To ani v této věci nejsme schopni najít jednotu? Věřím že ano, protože podepsané petice mi došly jak od katolíků, tak i od protestantů.

Jelikož odpověď ministryně školství p. Buzkové byla záporná (tzn. nemá zájem na odstranění výše uvedených textů) odpověď možno si přečíst zde.(www.adulam.cz/buzkova.jpg)chtěl bych požádat a vyzvat představitele různých křesťanských církví od kardinála Miroslava Vlka počínaje, aby si navzájem zavolali, zvedli telefony a domluvili se na protestní akci (pochodu, kde vyjádříme my křesťané nesouhlas s texty v čítance). Slibuji, že si udělám čas, a i když bydlím kus od Olomouce, tak nebudu váhat přijet do Prahy tuto akci svou účastí podpořit. Pamatujte na slova písma Deuteronomium 32:30 Jak to, že jeden zažene tisíc a dva zaženou na útěk deset tisíc! a Přísloví 24:6 Boj veď s rozvahou, ve množství rádců je vítězství.Když přemýšlím nad tím, jak je možné, že ČR je jedna z nejateističtějších zemí světa, odpověď dostávám velmi rychle.

Svatost se nahradila falešným humanismem a tolerancí, a ten kdo zastává pravdu, tak jak ji Bůh zjevil ve svém písmu je blázen a fanatik.Jak jinak si mám vysvětlit postoj Českobratrské církve evangelické, která byla pro schválení registrovaného partnerství a nepřipojila se tak k dopisu církví senátu a prezidentovi žádající odmítnutí tohoto zákona. Je to tragické, když nevěřící prezident je více posvěcen než ČCE a zákon o registrovaném partnerství vetoval na základě rozumných úvah.

Ale jak se říká: čert nikdy nespí, a my tu máme ještě dalšího "křesťana", který se svým křesťanstvím netají. A to pana Paroubka. Husitská církev asi ztratila všechnu svou soudnost, když tohoto člověka nazývá bratrem, člověka, který se Boha na nic neptá viz zde

http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?c=A060428_172902_domaci_ad , člověka který evidentně lže, je arogantní, člověka který jak pomatený sháněl hlasy pro schválení registrovaného partnerství. Co by tomu řekl asi Jan Hus, který pravdu Božího slova hájil až na smrt? A co k tomu, říká Ježíš Kristus náš Pán?

Lukáš 8:21 On jim odpověděl: "Má matka a moji bratři jsou ti, kdo slyší slovo Boží a podle toho jednají." !!!!!!

1 Korintským 5:11 Měl jsem však na mysli, abyste se nestýkali s tím, kdo si sice říká bratr, ale přitom je smilník nebo lakomec nebo modlář nebo utrhač nebo opilec nebo lupič; s takovým ani nejezte.

A tak reakce homosexuálů na sebe nenechala dlouho čekat a "bratr" Paroubek byl pozván na sodomsvatbu.

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=166693

Chcete bratři a sestry probuzení v této zemi? Chcete aby jméno Ježíše Krista bylo ve vážnosti? Já ano, ale jsem si plně vědom že Bůh začne se svým soudem od domu Božího.

A jak přišla bázeň Boží do církve? Stalo se to po příběhu Ananiáše a Safiry.

Skutky apoštolské 5:11 A velká bázeň padla na celou církev i na všechny, kteří o tom slyšeli.Myslíte si že Bůh nesoudí??? Já si to nemyslím a ukazuje mi to písmo jak v příběhu Ananiáše a Safiry, tak i slova ze zjevení Janova 2:20 - 29Jestliže církev pozbude svou slanost, jestliže tma je vydávána za světlo, pak se nemůžeme divit, že v čítankách pro 8. třídy základních škol je níže uvedený text,

nemůžeme se divit, že obsah TV je takový jaký je, že nám na ČT-1 v hlavním vysílacím čase tj. 20:00 vysílají "seriál" o Magii a manipulaci, a také že spousta farářů a pastorů nevaruje své ovečky před různými nebezpečími jako např. Harry Potter (doporučuji přečíst svědectví bývalé čarodějnice www.adulam.cz/harrypotter.doc )

Pamatujte Bohu nemůže nic zabránit, aby zachránil skrze mnoho nebo skrze málo. Ale vy, kteří nechcete žít posvěcený život nebudete toho účastni.1 Samuelova 14:6 Jónatan tedy vyzval mládence, svého zbrojnoše: "Pojď, pronikneme k postavení těch neobřezanců. Snad pro nás Hospodin něco udělá. Vždyť Hospodinu nemůže nic zabránit, aby zachránil ať skrze mnoho nebo skrze málo."Váš bratr v KristuVladimír Valachovič


"zpráva pro křesťany" | Přihlásit/Vytvořit účet | 48 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: zpráva pro křesťany (Skóre: 1)
Vložil: vogel v Pátek, 07. červenec 2006 @ 22:20:47 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Po 14 dnech komunikace, kdy mi mnohokrát démon volat na mobil

z příběhu plyne poučení - nedávat démonům své telefonní číslo :o)Re: zpráva pro křesťany (Skóre: 1)
Vložil: cristiano v Sobota, 08. červenec 2006 @ 01:04:10 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://prokrestany.cz
To, co ta holka spoutána démonem dělá, je fakt hustý. Jenže v současnosti hledá pomoc u jistého katolického exorcisty, protože to bude pro ni podle ní snažší.. více jsem se od ní nedozvěděl.

A o vymítání démonů ve jménu Marie mám značné pochybnosti...

CristianoRe: zpráva pro křesťany (Skóre: 1)
Vložil: Serafim v Sobota, 08. červenec 2006 @ 01:10:44 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Ianka napsala Vogelovi správně:
Vogeli, myslim, ze nemali by ste o tak vaznych veciach zartovat.
Doplňuji: Bible má pro lidi, kteří se posmívají věcem svatým a Božím termín "posměvači" (poštívač). Je tam i příběh: Když se starší syn Izmael posmíval mladšímu synovi Izákovi, Hospodin Bůh nařídil Abrahamovi, aby svého syna Izmaele vyhnal z domu. Abraham Hospodina poslechl a udělal to. Viz Gen 21,9-14Re: zpráva pro křesťany (Skóre: 1)
Vložil: Serafim v Sobota, 08. červenec 2006 @ 01:29:13 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Olin - kazatel a finanční poradce napsal:
A já si zas myslím, že z takových věcí si buď budeme dělat prču, anebo bychom museli nad lidskou zabedněností zaplakat.
Olin

Odpovídám:
To s tou zabedněností, byste měl 47-letý pane kazateli KS vztáhnout zejména na sebe sama. Nejsou-li Vám ovšem milejší peníze - pane kazateli a současně finanční poradče! Apoštolů bylo kdysi 12, ale jeden z nich byl zároveň finančním poradcem. Zdalipak, pane kazateli, dokážete uhádnout, jak se jmenoval?Re: zpráva pro křesťany (Skóre: 1)
Vložil: Serafim v Sobota, 08. červenec 2006 @ 02:58:14 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Škoda finanční poradče a kazateli, že nedokážete uhodnout ani jméno apoštola Jidáše.
Škoda, že se chcete nyní jenom smát.
Zopakujte si, prosím, evangelium, ať o Vás neplatí známé české: „Víno pil, a vodu kázal“.
Lu6,20-26:
20 Ježíš pohlédl na učedníky a řekl: "Blaze vám, chudí, neboť vaše je království Boží.
21 Blaze vám, kdo nyní hladovíte, neboť budete nasyceni. Blaze vám, kdo nyní pláčete, neboť se budete smát.
22 Blaze vám, když vás lidé budou nenávidět a když vás vyloučí, potupí a vymaží vaše jméno jako proklaté pro Syna člověka.
23 Veselte se v ten den a jásejte radostí; hle, máte hojnou odměnu v nebi. Vždyť právě tak jednali jejich otcové s proroky.
24 Ale běda vám, bohatým, vždyť vám se už potěšení dostalo.
25 Běda vám, kdo jste nyní nasyceni, neboť budete hladovět. BĚDA, KDO SE NYNÍ SMĚJETE, NEBOŤ BUDETE PLAKAT A NAŘÍKAT.
26 Běda, když vás budou všichni lidé chválit; vždyť stejně se chovali jejich otcové k falešným prorokům.

Kristus říkal: Blaze vám, kdo nyní pláčete, neboť se budete smát.
Naučte se, prosím, plakat s plačícími a radovat se s radujícími, bratře kazateli. Je to pro Vaše kazatelské povolání více než potřebné. Potřebnější než peníze.

Loučí se s Vámi: Mgr. Libor Halík PhD., duchovní Pravoslavné církveomlouvám se - mimo diskuzi - mýlím se???? (Skóre: 1)
Vložil: rive v Sobota, 08. červenec 2006 @ 08:30:45 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jen tak.

Já si začínám myslet, že ty příspěvky které tady vycházejí pod nickem Serafim nemají nic společného se skutečným duchovním Pravoslavné církve Mgr. Libor Halík PhD.

Četla jsem, že něco podobného se stalo myslím na Christnetu, že se někdo vydával za známou cirkevní osobnost a jeho jméno diskreditoval.
Ty pubertální vsuvky v odpovědích nemůžou mít přece nic společného s názory duchovního, otce 5 dětí a ještě mi řekněte, jak to všechno může duchovní stihat, pořád být připojený, posílat příspěvky, nesedí přece na vrátnici.

Možná se mýlím.http://www.harvestwarriors.com/ (Skóre: 1)
Vložil: Gojim v Sobota, 08. červenec 2006 @ 14:55:06 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zdravim, Vladik


Povazujem napad uverejnit tento clanok na GS, z mnozstvom kontaktov a osobnych informacii za dost nestastny, ak sa dotycna dostane do ruk psychiatrom, je to jej koniec, navyse tito ludia mozu voci vam privolat pravne represie znacneho rozsahu...

Sluzba demonsky posadnutym ludom je dana v prvom rade urovnou "osobneho posvatenia" a "ochoty sluziaceho obetovat sa". Napriklad Dr. Rebecca Brown ktoru si Boh pouzival ako nastroj pre obratenie jednej z najvacsich satanistiek v USA plus mnozstvo inych posadnutych ludi, je dennodenne spinena, ohovarana, x krat sa ju pokusali zavrazdit atd., co je istym sposobom "dan" ktoru za to plati, plus dan za priamociarost a otvorenost akej o problematike hovori. Neviem ci su toto sluziaci ochotny niest.
Ludia ktori jej sluzili, z nejakej priciny nemaju Boziu moc nad tak tazko demonsky posadnutym clovekom, nasledkom coho je teraz v rukach katolickeho excorcistu ktory jej nepomoze a sposobi este vacsiu katastrofu. Mne sa chcelo naozaj plakat, najma ńad dialogmi medzi nou a sluziacim.
Neviem najst ziadnu podporu v Pisme pre toleranciu tak rozsiahleho demonskeho predvadzania sa a demonstrovania sily. Jezis ani apostoli to nikdy v podobnych situaciach netolerovali a povazujem prehlasenia sluziacich o jej neochote skoncit zo satanizmom za ich cisty alibizmus. Demonsky posadnuti ludia nad sebou nevladnu, nehovoriac o demonskych technikach rozdvojenia osobnosti, a tento problem sa bez Bozej moci a zazraku proste neda zvladnut....

Ospravedlnujem sa za otvorenost a pripajam sa k modlitbam.

GojimRe: zpráva pro křesťany (Skóre: 1)
Vložil: Serafim v Sobota, 08. červenec 2006 @ 21:34:56 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Vážím si Tě Vladimíre, Vládíku,
že máš srdce, jak se říká, na dlani, i když někteří falešní či odpadlí bratři do něj kopou. Ztratili asi už svou prvotní lásku k Bohu a nahradili ji podlým farizejským posměchem. Farizeismus se nevyhýbá křesťanům jako se nevyhnul v době Kristově Židům. Kéž Tě Pán Bůh chrání a nejrůznější posměvači Tě neodlákají od úzké cesty do Božího království. To Ti vyprošuji jako duchovní Pravoslavné církve
Libor Serafím
Dal sis velkou práci s rozesíláním e-mailů 700 křesťanům. Zastal ses posmívaného a tupeného Krista. To nezůstane bez Jeho odměny.Prosba ke správcům webu (Skóre: 1)
Vložil: signum v Neděle, 09. červenec 2006 @ 20:41:59 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Považuji zveřejňování osobních údajů (mail, telefony popř. adresy atd) třetích osob za něco co nelze na slušném webu tolerovat.
Prosím správce tohoto webu aby uvedené kontakty z článku vymazali a aby se napříště uveřejňování článků obsahujicích tyto údaje vyvarovali. Děkuji za pochopeníRe: zpráva pro křesťany (Skóre: 1)
Vložil: vladik v Pondělí, 10. červenec 2006 @ 10:00:43 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
jo ještě by mě Bolku zajímalo, proč je článek v rubrice nebezpečná učení? To opravdu nechápu.
vidíš tam snad něco co odporuje Bibli ?

Vladimírhttp://www.granosalis.cz/article.php?sid=5340 (Skóre: 1)
Vložil: arrow v Neděle, 30. červenec 2006 @ 23:12:13 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tak tady si přečtěte, jak to bylo s "démonem". Mysli, že když se do mě někdy pustěj fšechny děti, co máme doma, taky mám takové démonické podezření ... :-)Stránka vygenerována za: 0.36 sekundy