Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jan.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16684, komentáře < 7 dní: 646, komentářů celkem: 432942, adminů: 60, uživatelů: 5256  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 454 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

Tolstoj

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
119041867
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Jste také ''na indexu''?
Vloženo Úterý, 13. leden 2004 @ 09:43:35 CET Vložil: Bolek

Sebeobrana poslal rebirth-of-djmouka

Tak jsem chtěl zase po nějaké době přispět ke komentářům, poctivě vypíši svůj text do příslušného okýnka, prohlédnu si jej, odešlu a... ono nic. Místo obvyklého přidání textu k ostatním komentářům vidím pouze suše ironický text "Nice try..." (viz screenshot http://www.krestan.cz/musicmix/grano_djm.jpgDoufám, že to je jen dočasná chybička, protože jinak to začíná zavánět něčím nepěkným. :-(  Mám chuť se zeptat, kdo rozhoduje o tom, který uživatel má či nemá právo posílat příspěvky?


Milá redakce GranoSalisu, prosím, udělejte s tím něco. Anebo snad máte něco proti uživateli djm? Tímto nominuji diskriminaci některých uživatelů jinými uživateli na Zlatou slzu GranoSalis. PS: Abych to zase neschytal. Píši do redakce, ač se začnete jistě ozývat, že GranoSalis žádnou redakci nemá, že je toto volné fórum pro všechny.
ALE: 1) Když chci napsat nový článek musím jej poslat do redakce (Poslat článek do redakce) 2) Článek někdo přečte a pak jej schválí (čistá redakční práce editora) 3) Uživatelé nemohou publikovat své texty na web prostě jak se jim zlíbí - musí počkat na vydání.


"Jste také ''na indexu''?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 5 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Jste také ''na indexu''? (Skóre: 1)
Vložil: Stepan (redakce@granosalis.cz) v Úterý, 13. leden 2004 @ 10:31:46 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Děkuji za tento článek i za upozornění v bodech 1) až 3).

Rád bych k tomu podal vysvětlení.

- mohu tě ujistit, že nejsi na žádném indexu lidí, kteří nemají povoleno vkládat komentáře k čánkům na Grano Salis. Takový seznam lidí není a nikomu jsme psát komentáře nezakázali. Je třeba vzít v úvahu, že systém je nastaven tak, že psát komentáře mohou jen registrovaní a přihlášení uživatelé. Je to z důvodu, aby přispívající nesl za svůj komentář odpovědnost. Hlášení "Nice try..." se objevuje v případech, pokud návštěvník tyto podmínky nesplňuje. Pokud se ti to stalo, pak muselo dojít k tomu, že tě systém nevnímal jako přihlášeného uživatele. Protože jsi dnes již vložil komentář k článku Doporučené vtipy pro kurzy Alfa, je vidět, že ti vkládání komentářů funguje. Při neúspěšném pokusu jsi asi nesplňoval podmínku přihlášení do systému. Je možné, že jsi měl otevřeno více oken a v jednom ses odhlásil a poté ve druhém chtěl poslat komentář. Možná, že ještě existují jiné situace, jak vypadnout z přihlášení do systému.

Děkuji za upozornění na znění vět ve formuláři k zaslání článku. Webmaster včera upravoval něco v systému a uploadoval jeden soubor omylem starým souborem, který ještě obsahoval tyto pojmy jako redakce, přečtení, schválení apod. V předchozí verzi toto již nebylo. Pokusíme se během dne tyto úpravy vrátit do původního stavu. Asi toho bude víc. Budeme rádi, za každé takové upozornění.Re: Jste také ''na indexu''? (Skóre: 1)
Vložil: Tomas v Úterý, 13. leden 2004 @ 10:44:02 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.granosalis.cz
Milý bratře Mouko. Děkujem za nominaci. To že se ti objevilo hlášení "Nice try" bude pravděpodobně způsobené nějakou chybou, než tím, že bychom umísťovali někoho na index. Takže doufáš správně, že se jedná jen o dočasnou chybičku. Sice nás za to nominuješ na Zlatou slzu, ale budiž. Nicméně ještě podotknu, že různá hlášení, se mohou objevit během provozu kdykoliv. Systém Grana upravujeme a vylepšujeme on-line, takže se opravdu může stát, že nejednou neco nejde. Stává se to ale málokdy a závada trvá velmi krátkou dobu, řádově se*****y až desítky se*****.

Koukám že Ti pořád leží v žaludku otázka redakce. Takže to napíšu zase znova a pořád dokolečka, pro všechny více či méně chápavé. Redakce se skládá z lidí, kteří kontrolují příchozí články. Každý článek je uveřejněn, vyjma článků, které by odporovaly zákonům České republiky, etice, a dobrým mravům. Takže zde nelze hovořit o práci editora, ale spíše jde o kontrolu, co je vkládáno do Grana. Redakce doposud toto omezení nemusela použít a vše co přišlo, bylo zveřejněno bez jakékoliv cenzury (neplést s autocenzurou, kdy sám autor požádá o změnu, či stažení článku z webu). To svědčí o úrovni a kultivovanosti autorů.
Komentáře jsou zařazovány přímo, bez zásahu kohokoliv. Komentář může vkládat pouze registrovaný uživatel. Je to z důvodu právě volného vkládání komentářů. Tuto volnost je možné zneužít a právě registrace nám dává nástroje na omezení těchto práv v případě vulgárních, neetických a zákonům odporujících komentářů. Musím podotknout, že ani toto omezení jsme nepoužili, což je jistě zajímavé.
Ještě zde je sekce "Veřejné modlitby". Ty jsou přístupné i bez registrace. Do této sekce nám kdysi chodila partička lidí, kteří vkládali vulgární a neetické "modlitby". Těmto lidem jsme zamezili přístup z jejich počítačů do sekce "Veřejné modlitby".
A to je vše. Takže žádná nová omezení neexistují.Re: Jste také ''na indexu''? (Skóre: 1)
Vložil: rebirth-of-djmouka v Úterý, 13. leden 2004 @ 13:14:16 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
To TOMAS:
Jasne, ja jen, ze pred casem jsem si kvuli tomu oznaceni pekne uzil :-)

Kdyz nekdo nominuje na Slzu terminus-technikus vyrazy typu "mailer-daemon", tak ja jsem si take dovolil nominovat chybovou hlasku :-)
Mimochodem tech je vice, zkusenejsi uzivatele PC masinek vam to jiste potvrdi. Vite napriklad ze kazdy uzivatel ma na svem PC soubory s atributem 666 ?Stránka vygenerována za: 0.34 sekundy