Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Květoslava.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 7, článků celkem: 16550, komentáře < 7 dní: 366, komentářů celkem: 423491, adminů: 60, uživatelů: 5230  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 73 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115666375
přístupů od 17. 10. 2001

Grano Salis: Tam bude pláč a skřípění zubů /ale na Grano Salis zvítězí Ježíš!
Vloženo Neděle, 30. duben 2023 @ 17:58:47 CEST Vložil: Tomas

Grano Salis poslal brusle7


Moji milí bratři a sestry v Kristu, křesťané, bloudící, i  hledající, 

zde  na Grano Salis vstupujeme do epochy, kdy si více uvědomujeme nutnou potřebu ochrany a obrany křesťanství - živého Krista mezi námi. Jak jsem již někde zmínila, je velmi bolestné dívat se na bičování Krista uprostřed nás a uprostřed komentářů zde  - a mlčet, nevymezit se vůči zlu, nic nedělat. Ježíš  je tu živý s námi - a žije mezi námi!

Kristus řekl: ""Tam bude pláč a skřípění zubů." Řekl to na adresu těch, kdo ho bičují, kteří jsou proti Kristu ve svých slovech a skutcích. Opakovaně nás varoval před svody, ukázal příklady v podobenstvích. 

Každý máme od Boha dar svědomí. Dar rozpoznávání dobra a zla. Známe své srdce, zda cítí vůči Ježíši a bratrům a sestrám lásku, nebo opak. Každý známe úmysl a důvod našeho jednání i psaní zde.  Prosím, sjednoťme se zde na Grano Salis v pomoci bloudícím, hledajícím a pomozme jim tak, jak "umíme", můžeme a sneseme (včetně snášení zla a pojmenovávání chrlení zla). Pomáhejme si, doplňujme se, sjednoťme se v Duchu svatém a v obraně a  ochraně Krista před jeho zneuctíváním a pošlapáváním, bičováním, posměchem, hanobením. Sjednoťme se tudíž i v duchovním boji - ale s čestnými prostředky - v lásce, míru  a v Kristově naději.

Tento článek je určen křesťanům na Grano Salis v prosbě o spojení a o  jednotný úmysl návratu křesťanského ducha na Grano Salis - a  navazuje na mé předchozí články v poslední době "Překážky sdílení..., Duchovní zbroj...." atd...  Vytvořme prosím společně z Grano Salis portál, kde bude cítit Duch svatý a Kristus, a to jak v našem hledání a sdílení  ve víře - ale i  jako svědectví víry pro nahlížející čtenáře. 

Ano, součástí víry je i duchovní boj, kterého jsme zde nyní hodně byli  svědky. Vidíme, kdo jak útočí na Krista a Kristovy následovníky - a radíme se o tom, jaké prostředky volit proti zlu a útokům na Krista. A jak pomoci útočníkům i obětem, jak útočníky vysvobodit z moci zla spolu s Kristem. V jednotě proti zlu nemá zlo šanci. Nemá šanci proti čistým úmyslům a čestným prostředkům boje křesťanů. Nemá šanci proti lásce a proti modlitbě, proti spojení našeho úmyslu s Boží vůlí. 

Zůstaňme zde prosím věrni Kristu na tomto portále, ať naše řádky zde jsou společnou a krásnou oslavou Krista, nikoliv přitěžujícím břemenem či  věčným zatracením. Zachovejme zde prosím nadále svobodu slova i názorovou pluralitu, ale NIKDY nedopusťme hanobení Krista!

Ať je Kristus chválen!
Díky všem, kdo Krista hledají, chválí a milují. 

Vaše Brusle7


"Tam bude pláč a skřípění zubů /ale na Grano Salis zvítězí Ježíš!" | Přihlásit/Vytvořit účet | 134 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Tam bude pláč a skřípění zubů /ale na Grano Salis zvítězí Ježíš! (Skóre: 1)
Vložil: Willy (stanislav.velicky@seznam.cz) v Neděle, 30. duben 2023 @ 18:15:49 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Díky, Brusle,
snad k tomu přispěje i můj nový článek, který jsem dnes poslal nezávisle na tom tvém.Re: Tam bude pláč a skřípění zubů /ale na Grano Salis zvítězí Ježíš! (Skóre: 1)
Vložil: Willy (stanislav.velicky@seznam.cz) v Neděle, 30. duben 2023 @ 18:42:56 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
AMEN, Ježíš je Pán a Pán Ježíš je VÍTĚZ ! Děkujeme za Tvé Vítězství, Pane Ježíši; radujeme se z Tvého Vítězství, chválíme a slavíme Tě za Tvé Vítězství ! AMEN. Halellujah! Re: Tam bude pláč a skřípění zubů /ale na Grano Salis zvítězí Ježíš! (Skóre: 1)
Vložil: mikim v Neděle, 30. duben 2023 @ 19:03:19 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Svatého ducha nelze cítit. Re: Tam bude pláč a skřípění zubů /ale na Grano Salis zvítězí Ježíš! (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Neděle, 30. duben 2023 @ 19:18:00 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Máte tu jen dva a půl katolíka a ještě je vyháníte. Respektive uživatelka Brusle se jala toho úkolu vyhnat odsud ty dva a půl katolíky. 


Jako nezávislý pozorovatel, který nefandí ani jedné straně, vám radím toto: Nevyhánějte odsud katolíky. Ti jediní vás jsou schopni aspoň na čas stmelit. Když ty dva a půl katolíka vyženete, tak se začnete požírat sami mezi sebou. 


Katolíci vám poskytují zadarmo dobrodiní. Važte si toho. Trefujte se do katolíků, bijte je. Ale važte si jich, že neutekli a dělají vám zadarmo terče. Do čeho se budete trefovat, až odejdou? Do sebe navzájem. 

Tak to je, bobci. Re: Tam bude pláč a skřípění zubů /ale na Grano Salis zvítězí Ježíš! (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 30. duben 2023 @ 20:49:01 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
brusle a to je všechno? Tak to j největší blábol a plácání nesmyslů. Zklamala jsi, já čekal, že zde vy zrádci Krista co jste ho znovu přibili na kříž, když jste utekli z jeho Církve, poplivali ho a zneuctili v jeho údech, což jsme my věrní věřící, Co to zde hraješ za komedii co to plácáš, že si uvědomujete ochranu křesťanství? Koho chce chránit zrádce Krista a křesťanství? Vžyť ty jsi sem zanesla s Myslivcem veškerý neřád, zlo, urážky, dehonestaci křesťanů. Ty nikoho nezachráníš, ty nemáš s Kristem nic společného, všichni skuteční protestanté, evangelíci, sektáři apd. jsou nad tebou, protože nikdo z nich se neumazal zradou, nikdo z nich nehřešil jako ty, protože ty jsi byla součástí Kristova Těla a Krista jsi zradila. Oni nejsou součástí Církve, ale jsou sympatizanti Krista a někteří se poctivě snaží ač mimo Církev žít poctive podle příkladu evangelia. Já osobně tě viním z rozeštvávání celého společenství na GS spolu s nickem Myslivec a Willy. Vyzývám tě přestan si zde hrát na křesťanku když nejsi. Jsi exkomunikovaná katolička, nejsi- žádná protestantka protže kdybys byla, tak by tě vyhodili. To že nekterá idividua se o nás věrných katolících vyjadřují jako o lotrech, o sektářích, o mrtvých je vaší společnou ostudou před GS tak urážkou Boha a ten jistě dlouho nebude tolerovat to vaše zesměšňování a urážky druhých. Ty jsi s Myslivcem a Willym škůdce křesťanství a i kdybys psala andělské články, Bůh se k tobe nezná, protože jsi ho jako Jidáš zradila. Opakuji ti, Bůh se k tobe nezná a tvé modlitby neslyší. Zachránit tě může jen lítost nad zradou, svátostná zpověď a návrat do lůna Církve. Pokud si zde hraješ na generála pak je to trapná komedie. Nemáš na to!!!!Re: Tam bude pláč a skřípění zubů /ale na Grano Salis zvítězí Ježíš! (Skóre: 1)
Vložil: brusle7 (brusle7@seznam.cz) v Neděle, 30. duben 2023 @ 23:04:00 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
  
TÉMA:

V článku není NIC o vyhánění katolíků... Článek je o obraně Krista na Grano Salis a Jeho vítězství, znovu upřesňuji. 

Vadí někomu na Grano Salis Ježíšovo vítězství?Stránka vygenerována za: 1.57 sekundy