Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Květoslava.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 7, článků celkem: 16550, komentáře < 7 dní: 366, komentářů celkem: 423491, adminů: 60, uživatelů: 5230  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 81 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115666246
přístupů od 17. 10. 2001

Grano Salis: Hlasování o diskutujícím Martino.
Vloženo Sobota, 01. říjen 2022 @ 17:08:53 CEST Vložil: Tomas

Grano Salis poslal Nepřihlášený

Martino:

Takto se vyjadřuje zdevastovaný mozek prohnojený zlobou nenávistí a žlučovitou hořkostí ke všemi co souvisí s ŘKC. Cizinče tvoje magorské vyjadřování není urážkou diskusní konkurence, ale jen ukázkou jak dokážeš sám sebe poblít od hlavy až po paty. Vyjadřuješ se jako osoba, která je buď pod vlivem drog nebo alkoholu, ale pravděpodobně se bude jednat spíše o zdravotní chorobu. Ale ať je to tak nebo tak, jsi slušně a noblesně řečeno jen umouněný iniciativní blb. Je to slušné, je to noblesní a je to pravdivé, neboť pokud je někdo buran, tak z něj noblesa a slušňák nikdy nebude. Každému zde vykáš, abys ostatním demonstroval svoji "slušnost", ale každý ti tyká, protože tě všichni ignorují. Jistě si vzpomeneš, že jsem ti dlouhé roky také vykal, než jsem se rozhodl, že buranům a blbům se nevyká a začal jsem ti tykat. Bohužel ty jsi nenapravitelně zlý člověk. 


Další Martinův enormně sprostý komentář z mnoha. Jak dlouho ještě budou správcové tohoto webu tolerovat extrémně sprosté a zcela nekřesťanské vyjadřování diskutujícího Martina? Jeho diskusní nepolepšitelnost je dlouhodobá, tak jako jeho enormně sprosté vyjadřování se k diskutujícím. Diskusi zde záměrně rozbíjí a kazí. I svobodný projev má své meze, a diskutující Martino je dlouhodobě překračuje. Něčemu takovému se musí učinit přítrž, již jenom proto aby se Martinu zamezilo hřešit, ke hříchu provokovat a hřích presentovat na křesťanských stránkách.
Dlouhodobě vulgární projev katolíka Martina na křesťanské stránky nepatří! 

Kdo je pro zabanování Martina?

Hlasujte prosím.

Ps:
Pro správce webu. Mnoho křesťanů z těchto stránek odešlo právě kvůli diskutujícímu Martino, který je sprostě a záměrně diskusně napadal!
Nezdá se Vám tato cena příliš vysoká? Zamezte mu v přístupu na stránky, a ti ostatní které svou sprostotou strhává si pak dají větší pozor na to jak se budou vyjadřovat.
Svoboda vyjadřování je skvělá, a cenzura je na houby, ale co je moc to je moc. Diskuse na tomto webu se stal žumpou kvůli sprosťákům kteří se utrhnuli ze řetězu, a myslí si, že je jim vše dovoleno.


"Hlasování o diskutujícím Martino." | Přihlásit/Vytvořit účet | 20 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Hlasování o diskutujícím Martino. (Skóre: 1)
Vložil: Akuzativ v Sobota, 01. říjen 2022 @ 18:12:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nepřihlášený
Jakou diskuzi uděláš, taková je
Proč ti Martino nemůže napsat svůj názorRe: Hlasování o diskutujícím Martino. (Skóre: 1)
Vložil: VanRespirator v Sobota, 01. říjen 2022 @ 18:29:12 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Mně taky Martino nadával, i vulgárně. U článku o tom miliardáři, který jezdil 350 km/h po dálnici. Tam jsme se poškorpili. Možná i někde jinde, ale to už si nepamatuji. Ale nikdy bych ho nebanoval. Ani kdyby mi psal cokoli. Nebanoval bych ani Rosmana, který vyhrožuje BISkou, Koudelkou, Střížem, nebo obyčejnými cajty. Nechat všechno být. Na věčnou památku. 

Tady na tomto webu není nikdo, kdo by diskuse ničil. Martino je sice cholerik a někdy nadává nesmyslně hlava nehlava. Ale pak se vybije a dá klid. Lepší, když se vybije na netu a v reálu nikoho nezastřelí ani nepřejede autem. Nechte lidi vybíjet se na netu z jejich frustrací. Třebas i přes téma náboženství. To je jedno. Hlavně, že si uleví. 

A jinak autorovi toho anonymního pamfletu radím, aby si s Martinem domluvil férovku. Však si domluvte třebas skype rozhovor a vyvěste ho tu a nechejte hlasovat o tom, kdo byl ve vašem skype duelu přesvědčivější. Hlasovat, kdo má lepší argumenty ano. Hlasovat, aby byl někdo banovaný - tím jako bys dopředu přiznával, že jsi slabší a potřebuješ někoho se zbavit. To je slabošské. 

A podle mě tu mnohem horší věci vystrájal uživatel Rosmano a ani toho nebanovat. I když on mě  udával, kde mohl, já jeho ne. Re: Hlasování o diskutujícím Martino. (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Sobota, 01. říjen 2022 @ 20:21:25 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Mně nevadí. Je to jeho osobnost, zkušenosti a víra. Chápu a tuším, proč se tak chová. Aspoň ale nehrozí udáváním jako jeden zdejší a všichni víme, kdo.Re: Hlasování o diskutujícím Martino. (Skóre: 1)
Vložil: martino v Sobota, 01. říjen 2022 @ 20:35:18 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Právě ty Nepřihlášený jsi důkazem z devastovaného mozku s nízkou inteligencí s totalitním programem v hlavě a totální neschopností zdravého, inteligentního a rozumného dialogu. Jsi zde šiřitelem pokleslých názorů a totální neschopností si aspoň vymyslet diskusní nick. Samozřejmě, že nemám žádné sprosté a vulgární názory, komentáře. Pokud se zde někdo opakovaně, vytrvale a i úmyslně prezentuje jako dement, tak ostatní diskutující mají nějakou povinnost tuposti, nevzdělanost a primitivismus oslavovat skandováním bravo... atd.? To je přeci idiotský názor a pokud ho nepřihlášený má, pak je to jeho právo, presentovat se jako dement. Co je na tomto názoru sprostého, vulgárního? Takže se nyní frajeři, myslím, zdejší diskutující předveďte a hlasujte o mém zablokování, aniž byste doložili ty sprostoty, urážky a vulgarismy, kterými se zaklínáte jen proto, že máte prázdné hlavy pokud jde o dějiny, pokud jde o církevní dějiny, pokud jde o učení církve atd. atd. Vám vadí, že vás obyčejný katolický laik rozpráší jako pytel blech a potřebujete zazářit, ale ono to nejde, ten martino nám zde škodí, pojďme hlasovat vříská a piští nějaká blb co nemá ani svůj nick. Je to trapné a nedůstojné. Mě názor od magora, co si potřebuje vyléčit své diskusní trauma pištěním vyloučit, vyloučit, to mě neuráží. To musí urážet především správce serveru, že zde má diskusní lůzu, kdy se mu sem nahrnuli magoři kteří se zde veřejně chlubí, že na Policii udávají diskutující za jejich názory a že zde máme diskutující co volají pro zablokování diskutujícího martino. Jste diskusně a společensky nesnášenlivý, urážlivý a někteří z vás i udavačský. Za vás se musí provozovatel serveru stydět, jaká pakáž mu sem nalezla. Toto má být údajně ekumenický server, ale ovládá ho několik fanatických magorů s praporem vzhůru proti víře katolíků. Je mi z vás na blití a pokud budu zablokován tak myslíte si že snad z toho propuknu v pláč? Neblbněte a raději plačte sami nad sebou, mě jste naprosto lhostejní stejně jako to zda mi bude umožněno někdy občas diskutovat nebo ne. Vždyť po celou tu dobu s vámi ani nediskutuji, ale trpělivě a vytrvale vás učím, protože někteří jste ostudou křesťanství a moc dobře víte, že žádní křesťané nejste, jen simulujete jak říkáte "pravé" křesťanství a někteří skuteční idioti se zde dokonce glorifikují na úroveň samotného Boha. Takové zdevastované mozky co se veřejně na křesťanském serveru glorifikují na úroveň Boha, ty by měl správce serveru zablokovat, protože oni jsou spíše reprezentanti psychiatrické léčebny. jen blázen může zde psát, že je jako Bůh všestranně dokonalý. Děkuji vám za pozornost. Re: Hlasování o diskutujícím Martino. (Skóre: 1)
Vložil: JirkaB v Sobota, 01. říjen 2022 @ 22:24:16 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ústa mluví, čím srdce přetéká. Služba Martino je jako všech lidí zde, všichni zde svědčí o svém bohu. 
Nejsem pro cenzuru a ban.

Můžeš prosím jmenovat těch mnoho křesťanů, co ipuodešlo kvůli Martino? Ten seznam by mne opravdu zajímal. 

Místo volání po cenzuře doporučuji začíst diskutovat křesťanská témata. Křesťanskou diskuzi ani křesťana nemůže rozhodit žádný provokatér.

Re: Hlasování o diskutujícím Martino. (Skóre: 1)
Vložil: Akuzativ v Sobota, 01. říjen 2022 @ 22:44:34 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Určitě tu můžete jeden druhého v diskuzi obohatit svým názorem
Vyberete si, kterou diskuzi si chcete přečíst
Každý je jiný a Martino má svůj styl
Jo a to, co tu napíšu, za to přebírám odpovědnost sakum pikumRe: Hlasování o diskutujícím Martino. (Skóre: 1)
Vložil: Gregorios777 (Makarios5@seznam.cz) v Neděle, 02. říjen 2022 @ 03:58:23 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Byla by škoda zabanovat Martina, neboť on zde pravdivě a nepokrytě prezentuje názory katolíků, které z diplomatických důvodů nejsou na plná ústa řečeny.

V podstatě zde vidíme, co mají katolíci ve skutečnosti skryto v srdci proti svým odpůrcům... 

Martino je zde vlastně jediný upřímný katolík.... 
Re: Hlasování o diskutujícím Martino. (Skóre: 1)
Vložil: Danny42 v Neděle, 02. říjen 2022 @ 05:55:06 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jsem zde , na tomto webu , velmi krátce .Ale jelikož už mám zkušenost i odjinud ,jak to chodí v takovém gulášovitém prostředí ,tak mě vůbec  nepřekvapil styl Martina . Veří ,čemu věří ,žije tím ,a má svůj styl ,i když někdy , je to spíše na úsměv a někdy na lítost ,z mého pohledu .Je v tom asi ještě více věcí ,možná i něco z jeho soukromí  ale to nechme být . Samozřejmě ,žádný ban ,ať je zde naopak  dále . Re: Hlasování o diskutujícím Martino. (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Neděle, 02. říjen 2022 @ 07:42:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
Kdo je pro zabanování Martina?

Hlasujte prosím.

  Já určitě nejsem pro zabanování. Trollové jistě patří k internetovým diskuzím. 

  A navíc je dobře, když lidé ukazují upřímně svůj život a jeho "bohatství" - ať už to jsou ty chlupy ze satanova zadku, satanovy smyčky, zrady jejich "kristů", konkubíny, manipulativní sektářské manželky, touha utéci od nich a od dětí, dezerce k evangelíkům, demence a dementní vyjadřování, idiot, drogy, alkohol, prášky, tabletky, blázince, psychické nemoci, zdravotní nezpůsobilost, výpadek zdravého rozumu, pustit na víkend z psychiatrie, dnes ráno si nevzal tabletku, šílenosti, hojit si trauma, hulit trávu, satanská buňka, diskuzní ignorance, iniciativní blb, diskuzní trotl, nenávist, žlučovitá hořkost, blábol, křeč a zoufalství, hovadiny, myšlenková srač...,, jen špiní, plive, slintá, zvratky, školení sekty, slátaniny, byl tolerovaný farářem  ... To vše ukazuje na život, který takový člověk žije, v čem se nachází.

  CizinecRe: Hlasování o diskutujícím Martino. (Skóre: 1)
Vložil: Akuzativ v Úterý, 04. říjen 2022 @ 17:27:57 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nepřihlášený
Nejspíš všechny diskutující neznáš
Určitě pro tebe má smysl číst diskuze Oko, Martino, Rosmano a Gregorios777
Někdy se tu docela hluboce zamýšlejí, a to je dobřeStránka vygenerována za: 0.23 sekundy