Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Barbora.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16543, komentáře < 7 dní: 284, komentářů celkem: 423252, adminů: 60, uživatelů: 5230  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 91 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115639064
přístupů od 17. 10. 2001

S úsměvem: Děti Bohyně Gayi
Vloženo Středa, 25. prosinec 2019 @ 12:19:34 CET Vložil: Tomas

Humor poslal Nepřihlášený

S vyprázdněním všeho křesťanského se nám rodí nové náboženství. Představa patriarchálního Boha Otce a Jeho Syna je překonaným a ahistorickým artefaktem šovinistického křesťanství. Gaya [čti Geja] je hermafroditní bohyní, je celá zelená, nemanifestuje se žádnými antropomorfismy a její pohlaví se může časem libovolně měnit do 85 forem. Přicházející bohyně Gaya má i své evangelium, svůj příběh, a samozřejmě svojí soteriologii. Její náboženství v mnohém připomíná římský katolicismus, ale je v podstatě gnostické. Jak tedy zní „zelené evangelium“ bohyně Gayi?
Člověk byl původně multi-pohlavním tvorem, který se se vyvinul Evolucí k obrazu bohyně Gayi. Tato Evoluce je tvořivou, osobní a inteligentní silou Gayi. Původně se Evoluce vznášela nad Zemí a působila harmonii Člověka s Gayou. První Člověk se vyvinul z opic v zahradě Eden, měl žít v souladu s přírodou, naplněn Evolucí. Člověk neměl stálé pohlaví a sdružoval se do párů, případně trojic a aktivistických komunit, přičemž své pohlaví mohl libovolně, jako Gaya, dle své vůle měnit do celkem 85 forem. Obživou mu byly zemědělské dotace, proto nemusel pracovat, a tudíž nepotřeboval ani dýchat. Člověk směl jíst dotované plody ze všech stromů zahrady, které mu padaly přímo do úst, která měl neustále otevřená, ale nesměl nic vlastnit. Gaya Člověku řekla: „smíš brát všechny dotace a podávat ekologické granty, ale nikdy nesmíš pracovat ani nic vlastnit. Ve chvíli, kdy bys pracoval na svém, se nadechneš, vydechneš oxid uhličitý a celé tvorstvo propadne smrti.

Avšak v zahradě zůstaly i přechodové vývojové druhy a polní zvěř. Nejzchytralejším tvorem byl kačer Donald. Protože obcházel Zemi křížem krážem, říkali mu Donald tremp. Ten Člověku řekl: „Jakže, Gaya vám nedovolila nic vlastnit? Určitě ne! Gaya vás jen straší. Přivlastněte si Zemi, podmaňte ji, pracujte, množte se a budete jako Gaya“. Té nabídce nebylo možné odolat, a tak si Člověk přivlastnil zahradu, začal se o ní strat a jíst z jejich plodů. Tak se zrodil Kapitalismus, který byl z trempa. Člověk začal dýchat a vydechovat oxid uhličitý, což dědili i jeho potomci. Tak vznikl dědičný plyn.

Nato Gaya přistoupila k Čověku a řekla: „Uposlechl jsi hlas Donalda trempa. Kvůli tobě ať je Země prokleta. Bude se neustále zahřívat a zahřívat až se nakonec všichni usmažíte. Trempovi Gaya řekla: „buď vyvržen ode všech elit, po zbytek života tě budou pronásledovat novináři, kteří překroutí každé tvé slovo a staneš se štvancem a psancem ve své zemi“. Člověku Gaya řekla: „tvé pohlaví ať je jen dvojí, od nynějška budiž Člověk muž a žena. Budete se stále hádat, brát a rozvádět, vzájemně ničit a trestem vám bude bolestivé rození dětí, které vás nebudou poslouchat a budou produkovat oxid uhličitý, zahřívající Zemi. Avšak až nadejde čas, zrodí se Spasitelka jménem Kréta. Tremp jí rozplete culík a ona mu odbarví patku“.

Když nadešel čas, na nejzazším Severu, zrodila se malá holčička Kréta. Tremp se snažil všemožně zabránit jejímu poselství a tak proti ní poštval čtyři mudrce z Východu, (Andreje, Roberta, Viktora a Lecha), kteří jí cejchovali nepěknými diagnózami a rozpoutali proti ní kampaň v alternativních médiích, která odmítala Gayu a podporovala Donalda trempa.
Ve svém čase vystoupila Kréta na vrchol Babylónské věže a všem sdělila, že jediným řešením je přestat pracovat, jezdit automobily a létat letadly, navrátit se k dotacím a přestat plodit děti. Všem se rázem otevřely oči a Kréta dostala Nobelovu cenu.

Kréta měla mnoho následovníků, kteří byli poprvé v Babylónu nazvání jejím jménem, Kréteni. Ti se rozhodli založit si vlastní řád. Podmínkou vstupu byl slib chudoby a celibátu. Hnutí se rozšířilo na celou Zemi, Kapitalismus byl poražen, lidé přestali pracovat a množit se, nikdo nic nevlastnil a celá země rázem zchudla. A protože se přestali množit, šťastně vyhynuli a kdo přežili, zemřeli hladem. A produkce oxidu uhličitého ustala a Země byla zachráněna.


Poznámka: https://www.apologet.cz/?q=articles/id/786-deti-bohyne-gayi

"Děti Bohyně Gayi" | Přihlásit/Vytvořit účet | 18 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Děti Bohyně Gayi (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Sobota, 28. prosinec 2019 @ 10:56:24 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
S vyprázdněním všeho křesťanského se nám rodí nové náboženství. Představa patriarchálního Boha Otce a Jeho Syna je překonaným a ahistorickým artefaktem šovinistického křesťanství. Gaya [čti Geja] je hermafroditní bohyní, je celá zelená, nemanifestuje se žádnými antropomorfismy a její pohlaví se může časem libovolně měnit do 85 forem. Přicházející bohyně Gaya má i své evangelium, svůj příběh, a samozřejmě svojí soteriologii. Její náboženství v mnohém připomíná římský katolicismus, ale je v podstatě gnostické. Jak tedy zní „zelené evangelium“ bohyně Gayi? Kréta měla mnoho následovníků, kteří byli poprvé v Babylónu nazvání jejím jménem, Kréteni. Ti se rozhodli založit si vlastní řád. Podmínkou vstupu byl slib chudoby a celibátu. Hnutí se rozšířilo na celou Zemi, Kapitalismus byl poražen, lidé přestali pracovat a množit se, nikdo nic nevlastnil a celá země rázem zchudla. A protože se přestali množit, šťastně vyhynuli a kdo přežili, zemřeli hladem. A produkce oxidu uhličitého ustala a Země byla zachráněna.


Nevím, proč to tu otiskli 2x to samé, ale k věci: Sám vidíš, že to je pro  tebe ironie, sarkasmus. Takže to není až tak vážné a většina lidí tomu nevěří. Takže je to imaginární. 

Chceš vědět, bobku, v jaké náboženství reálně Češi věří? Je to víra v lékaře. Ne, nedělám si srandu. Víra v západní medicínu, víra v lékaře nahradila všechno, co bylo předtím. A podlehli tomu i křesťané. Víra v lékaře má nedozírné negativní následky. Bohové v bílých pláštích jsou prakticky nedotknutelní a hlavně lidi v ně věří tak jako dříve věřili v bohy. 
Tady jeden příklad, že aby člověk přežil, potřebuje se té víry zbavit. 

Nejhorší je diskuse pod článkem, kdy některým byla narušena víra v jejich bohy - lékaře a reagují stejně podrážděně, jak skuteční věřící, když se jim naznačí, že náboženství je fake. 

Většina Čechů věří zcela iracionálně ve výjimečné schopnosti lékařů, které ovšem tito nemají a ve výjimečné poznatky lékařů, kteří tito taky nemají k dispozici. 

Náboženská víra, pověrčivost, esoterické vidění světa je podhoubím pro víru v lékaře. Víra v lékaře je stejně nesmyslná jako náboženská víra. Je dokonce nebezpečnější.  Re: Děti Bohyně Gayi (Skóre: 1)
Vložil: martino v Sobota, 28. prosinec 2019 @ 13:10:23 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nepřihlášený
S vyprázdněním všeho křesťanského se nám rodí nové náboženství.

martino
Hele s takovou ptákovinou pro blbý jdi do hajzláčku. To může napsat jen trotl, který o křesťanství vůbec nic neví. Myslím, že máš problém naopak ty s vyprázdněným střevem i mozkem. Je mi líto, ale nemám pro tebe lepší zprávu. Stránka vygenerována za: 0.22 sekundy