Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Lenka.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 15383, komentáře < 7 dní: 388, komentářů celkem: 338940, adminů: 60, uživatelů: 4850  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 236 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

Melissokomos
Willy
rosmano
Vota

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Øád sboru BJB v Kromìøíži
·Po žních pùjdeš k Turkovi!
·Zpravodaj BJB Cheb 02/2019: Jak odejít z BJB?
·Kromìøížský sbor pøevádí budovu modlitebny na spolek
·Život víry 2018/12: Z BJB vystupuje pìt sborù
·Život víry 2019/2: ´´Noví´´ baptisté
·Návrh èlenù sboru BJB Lovosice pro Sjezd delegátù
·Køesťané Kuøim, z. s.
·Biblické spoleèenství køesťanù Kromìøíž, z. s
·Recenze – James Barr: Fundamentalismus

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
97896916
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác
Vloženo Středa, 31. leden 2018 @ 13:45:46 CET Vložil: Tomas

Zkoušky poslal Dzehenuti

Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávách)

Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávách)   O Antikristovi už ze svatého písma víme, jaký je to mistř lhář a známe i to jak se bude vydávat za anděla světla. Je neuvěřitelné, že člověk s duchem Antikrista, který si hraje na Svatého Otce a přitom s ním nemá nic společného nás chce poučovat o tom která zpráva je falešná a která je pravá. Tento had v beránčí kůži nás tedy vyzývá … cituji „Vyzval k potírání "hadí taktiky", kterou podle něj využívají ti, kteří se skrývají za přetvářkou, aby uštkli - a jed svůdných lží pronikl jako červ do srdce“ … ano vidíte jaký je tento nesvatý OTEC mistr lží a klamu. Tento had pak označil dnešní neobjektivní novináře za a opět cituji … „ Papež v této souvislosti zdůraznil poslání novinářů jako "strážců zpráv" a vyzval k podpoře žurnalistiky "nepřátelské vůči nepravdám, efektním sloganům a vzrušujícím prohlášením". Takové, která se zapojuje do "hledání skutečných příčin konfliktů a naznačuje alternativní řešení místo eskalace povyku a verbálního násilí" Takže neobjektivní žurnalisty, kteří ve většině případů nejsou ani křesťané ale pracují ve většině případu dle vůle svého zaměstnavatele a nikoliv dle vůle Boží označuje tento lstivý had za „strážce zpráv“   Je psáno :   Matouš 4,9-10: „To všechno ti dám,“ řekl mu, „když padneš na kolena a pokloníš se mi.“ „Odejdi, satane!“ řekl mu na to Ježíš. „Je přece psáno: ‚Hospodinu, svému Bohu, se budeš klanět a jemu jedinému sloužit.“   Ve jménu jediného Boha – Svatého Ducha, přišlého k nám jako Ježíš Nazaretský vyzývám všechny křestany k modlitbě ke Svatému Duchu. Jedině on má moc jim prozřít mysl a odhalit tohoto nesvatého falešného OTCE !. Lidi co věříte v Ježíše, distancujte se od tohoto nesvatého ďábla dokud je čas. Zdroj článku :     https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/papez-frantisek-varoval-pred-fake-news-oznacil-je-za-hadi-ta/r~eb7bbbbc014911e8aabeac1f6b220ee8/   A toto je audienční místnos Antikrista …hada hrajícího si na Svatého Otce   http://www.collective-evolution.com/2017/11/17/the-dark-secrets-behind-the-popes-audience-hall-its-a-giant-reptilian/   https://qph.ec.quoracdn.net/main-qimg-19fb3a18a7ca96c3130f93877afeda9f-c   Napsal ten, který dostal od Svatého Ducha bílý kamének.


"Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác" | Přihlásit/Vytvořit účet | 36 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Středa, 07. únor 2018 @ 16:13:24 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Lidičky mám prosbu... mohl by mi někdo poslat link kde uvidím co všechno jsem tu napsal za články ? Chci si je archivovat ale nedaří se mi to tu vyfiltrovat. Díky moc.Re: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác (Skóre: 1)
Vložil: timg v Neděle, 04. únor 2018 @ 16:11:02 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)

Věřím že jsou také novináři, kteří pracují a píší na základě svého nejlepšího vědomí a svědomí. A pokud takové František vyzývá aby byli "strážci zpráv" nevidím v tom nic špatného. 


A co se týká toho drzého a velkohubého verbálního násilí , plné rouhavé nenávisti, vidím jej rozhodně více ve tvém článku. A tak nám , frajere namyšlený, jen nepraskni. Re: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác (Skóre: 1)
Vložil: Studentbible v Sobota, 03. únor 2018 @ 02:56:10 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)


Šerif Vatikánu je antikrist a ovečky které pase jsou následovníci svého pastýře...Re: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác (Skóre: 1)
Vložil: Eleazar v Středa, 31. leden 2018 @ 19:11:54 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Napsal ten, který dostal od Svatého Ducha bílý kamének.
Nezpochybňuju. Nic o tom nevím a ani nemusím, protože se mě to netýká. Ale já bych toto o sobě raději nepsal. I kdyby to byla sebevíckrát pravda, protože něco takového je především závazek. A to závazek pro příjemce. Nevím jak vy všichni ostatní, ale já bych se nato necítil, takový závazek zveřejnit, neboť si nejsem jistý, zda bych takovému závazku dostál.Re: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Středa, 31. leden 2018 @ 19:29:01 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Budu psát další článek. Už je zcela jasné, že stávající papež je sám antikrist, tedy sám vůdce všech jezuitů.  U nás bezpochyby jsou byli a jsou tajnými Jezuity : Vlk, Halík, Vácha atd... Dokonce nemám pochyb o tom, že i ta bezduchá loutka Drahoš je jeden z nich.Stránka vygenerována za: 0.71 sekundy