Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Lenka.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 15383, komentáře < 7 dní: 388, komentářů celkem: 338940, adminů: 60, uživatelů: 4850  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 242 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

Melissokomos
Willy
rosmano
Vota

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Øád sboru BJB v Kromìøíži
·Po žních pùjdeš k Turkovi!
·Zpravodaj BJB Cheb 02/2019: Jak odejít z BJB?
·Kromìøížský sbor pøevádí budovu modlitebny na spolek
·Život víry 2018/12: Z BJB vystupuje pìt sborù
·Život víry 2019/2: ´´Noví´´ baptisté
·Návrh èlenù sboru BJB Lovosice pro Sjezd delegátù
·Køesťané Kuøim, z. s.
·Biblické spoleèenství køesťanù Kromìøíž, z. s
·Recenze – James Barr: Fundamentalismus

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
97897040
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Předvolební Modlitba za Českou republiku
Vloženo Pondělí, 29. leden 2018 @ 13:12:26 CET Vložil: Tomas

Modlitební život poslal Dzehenuti

Předvolební Modlitba za Českou republiku

Předvolební Modlitba za Českou republiku     Svatý Duchu, Otče náš, který jsi přišel mezi nás jako Ježíš Nazaretský Zapůsob tak aby slepí poznali plány Antikrista a odvrátili hrozbu vylití kalichu hořkosti i do České republiky. Češi ti byli vždy v minulosti věrni, tak jako Jan Hus a další, kteří se postavili už v minulosti proti ničemným plánům papeženců, kteří sešli z cesty a poddali se moci Antikrista. Svatý Duchu, prosím Tě, aby si otevřel mysl každé duše a nechal jí poznat ten falešný humanismus, šířící se jako Antikristův mor a falešné vůdce, kteří připravují Antikristu cestu k moci a nestyděli se znesvětit tvé Svaté jméno. Svatý duchu nalej odvahu do naších srdcí, pošli příval vody pravdy a nechť vzklíčit Tvé věrné,  Tady jsme, pošli nás, použij si nás. Vytvoř z nás tsunami tvé slávy a znič trůn Antikristův v Bruselu. Amen


"Předvolební Modlitba za Českou republiku" | Přihlásit/Vytvořit účet | 60 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Předvolební Modlitba za Českou republiku (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Úterý, 30. leden 2018 @ 14:54:05 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Jen taková nenáhodná zajímavost :). Kdo si přečetl mou modlitbu za ČR tak si všiml že se jedná ochranu ČR před Antikristovým morem - což specifikuju za vlnu falešného humanismu o kterém právě nejvíc mluví ti co jsou nejvíce nehumanitní v hloubi svého srdce...kážou vodu ale pijí víno.
Osobně mě ani nepřekvapilo, že volební účast byla právě v podobě čísla 6,66. Což osobně nepokládám za náhodu ale za dočasnou výhru ČR právě nad zmiňovaným *****m.Jsem tedy rád a vážím si toho, že Svatý Duch zapůsobil tak, že nás před tím pohárem hořkosti ochránil. Pevně věřím v tom, že to bude právě ČR kde povstanou praví Kristový věrni, budou vzdorovat a odhalí nevěstku a falešného nesvatého OTCE z Vatikánu.
Jsem rád i za to, že dokonce i v Polsku se už začínají bouřit proti falešnému OTCI. A to je jen začátek, falešné pozemské církve - nevěstka bude svlečena do naha a Boží pravda vyjde najevo ! Jediná Svatá církev je Kristova a on přijde tak jak jest psáno.
AmenRe: Předvolební Modlitba za Českou republiku (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Středa, 31. leden 2018 @ 15:05:40 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Kdo rozděluje společnost je jasné, je to novinářská žumpa.
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zeman-vzbuzuje-litost-cesko-se-prihlasilo-k-malosti-a-agresi/r~8dae9fd6066c11e885e30cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1-static&utm_term=position-0Re: Předvolební Modlitba za Českou republiku (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Středa, 31. leden 2018 @ 18:50:47 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
To docela sedí na profesora Drahoše...že by to byl přeci jen Jeuzita ???

4.9   Profesové – nejvyšší stupeň robotů Nejvyšší učednický stupeň v jezuitské posloupnosti, profes nebo také profesor, odráží svou činností předchozí stupně. Profesor nesmí udělat nic, co nemá povoleno od generála nebo provinciála, nesmí přijít s žádnou novou myšlenkou, z žádným novým podnětem a nápadem, ani s žádným vynálezem. Právě naopak. Všechny nové myšlenky a podněty musí buď okamžitě konzultovat s generálem, neboť k jejich opatrné, okleštěné interpretaci musí získat povolení pouze od generála řádu. Případně je musí okamžitě zavrhnout, pokud se jimi generál nechce zabývat. Vskutku „zářivé, přínosné světlo″ totožné s nejhlubší tmou je prostřednictvím těchto učitelů „světla″ vléváno do lačných myslí a duší mladých posluchačů. Od svých učitelů čekají přínos a povznesení ducha a mysli, ale jejich hladové nitro je ubíjeno dogmaty a kánony, které jsou stejné jako před stoletími. Jejich mysl hladovějící po poznání je umrtvována a vedena k nenávisti ke všemu, co je nové, progresivní a osvobozující. Řád si tak vybudoval nekonečnou řadu svých robotů, aby systematicky, krok za krokem a nepozorovaně mohli vytvářet nové a nové roboty s rozleptaným vnitrem, ale s fanatickou poslušností a schopné potom vykonat jakýkoli úkol. Tím je zaručena výchova těch nejspolehlivějších a nejvýkonnějších jezuitů v každé generaci a v každém století.Re: Předvolební Modlitba za Českou republiku (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Pondělí, 29. leden 2018 @ 14:09:26 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Svatý Duchu děkujeme za vyslyšení našich modliteb za presidentskou volbu.Re: Předvolební Modlitba za Českou republiku (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Pondělí, 29. leden 2018 @ 18:27:10 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)

Re: Předvolební Modlitba za Českou republiku (Skóre: 1)
Vložil: Myslivec v Úterý, 30. leden 2018 @ 00:30:35 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nic nechápeš!
Tyto presidentské volby byly prohrou všech občanů ČR a výhrou masmedfiálních magnátů. Polovina lžím věří, druhá lžím nevěří. Nejde o pravdu. Jde o víru a nevíru v lež. Nevíra ve lživé média neznamená znát pravdu. Pro dohadování se co je a co není lež, celý národ přehlédl, že v lidové volbě ani jeden kanditát není lidový, a tedy ani ten pravý. Těsný výsledek byl recenzovaný dávno před volbami. Ne podle statistického průzkumu názorů, ale podle dávno známého procentuálního výzkumu mediální zmanipulovatelnosti. Jedinou neznámou v rovnici jsou voliči kteří běžně nevolí a nevolí proto, jelikož odmítají mediální blamáž a nastrčené kandidáty alias houpací koně. A ti rozhodli. A na ně se nyní masmédia zaměří. Ani bych se nedivil, kdyby volby byly tak jako za bolševika časem povinné.Stránka vygenerována za: 2.37 sekundy