Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Petr a Pavel.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16173, komentáře < 7 dní: 307, komentářů celkem: 395891, adminů: 60, uživatelů: 5073  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 143 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

ivanp
JirkaB

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
108460528
přístupů od 17. 10. 2001

Z internetu: Mé Rusko bude živým příkladem vaší doby
Vloženo Neděle, 17. září 2017 @ 10:07:53 CEST Vložil: Tomas

Charismatici poslal Nepřihlášený

13. listopadu 1989 


Vidíš, Mé dítě, celá Nebesa tak dlouho truchlila pro tvou Tak-Nemilovanou-Sestru. Celá léta jsme polykali hořké Slzy ... "Ó, Rusko! Pouhé stvoření z masa! Zlý se vplížil do tvého lůna, stvoření z prachu a popela. Já, Nejvyšší tě vzkřísím, protože Já jsem Vzkříšení. Budu tě sytit k Životu a Svým Prstem tě budu přetvářet ve slavný národ, jako jsem Já byl proměněn. Oblečeš si zářivě bílé majestátní roucho a celá Nebesa odloží svůj smuteční šat a hořké Slzy Nebes se promění v slzy radosti. Celá Nebesa budou oslavovat tvé Vzkříšení a všichni svatí mučedníci, kteří se bez přestání modlili u Nohou vaší Svaté Matky o Její zásah, toho dne, spolu s Mou Matkou a bezpočtem Jejích svatých andělů, všichni sestoupí do domů tvých dětí, které se stanou i jejich domovem. Pak je budu živit Svým Tělem a nabídnu jim k pití Svou Krev."


Rusko Mne bude jíst a pít s velkou láskou, oslavujíc Mne. Mé Rusko bude živým příkladem vaší době i generacím, které přijdou, pro své Velké Obrácení. Tvá sestra, mnohými tak nemilovaná, se zřekne svého zlého jednání a ze vší síly bude volat ke Mně, svému Bohu.
Vassulo, slyšíš? Poslouchej, jak naříkají děti tvé sestry, její děti naříkají a bědují.(tady jsem začala plakat, nejen pro děti Ruska, které trpí, ale i proto, že Boží Hlas zněl tak smutně, že se to nedá popsat) To pláčou děti Ruska. Celá Nebesa upřímně naslouchají jejich žalu. Nebe je hluboce dojato jejich soužením a Já, který jsem ji nikdy nepřestal milovat, jsem teď blízko jejího mrtvého těla, Má Ruka na jejím studeném srdci. A její kosti opět rozkvetou z jejího hrobu a její jméno budou mít všichni v úctě, protože Já ji ozdobím, i její syny a dcery. Podepíši a zpečetím s ní smlouvu Pokoje a Lásky. Miluji ji a vždycky jsem ji miloval. I v její neposlušnosti a dokonce i v její zkaženosti jsem jí žehnal. To bude Můj Slavný Zázrak. Jen vyčkej a dívej se. I ty, kteří usnuli v nenávisti, nenávidí Mě, aniž by pro to měli nějaký důvod, i ty přivedu zpět k životu, protože jsou také její synové a dosud žijí v jejím lůně. Toto všechno se brzy stane.
Zdroj: Celý článek na http://www.tlig.org/cs/messages/474/#2ret
P.S.:  Jasné naplnění proroctví o Rusku. Od r. 1989 se v Rusku postavilo anebo obnovilo 29 tisíc kostelů pravoslavných (kromě toho ještě mnoho protestantských a katolíckych... a též mnoho monastýrů, seminářú a jiné...), a všichni jsou plné...

"Mé Rusko bude živým příkladem vaší doby" | Přihlásit/Vytvořit účet | 26 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Mé Rusko bude živým příkladem vaší doby (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 17. září 2017 @ 19:02:12 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Je vidět jak mnozí jsou zaslepeni Zlým. Nadávají, vysmívají se a plivou na ŘKC a vůbec ve své žlučovité hořkosti si neuvědomili, že Nepřihlášený jsem nevložil něco ze strany ŘKC, ale Vassula je pravoslavná vizionářka. Mám většinu knih Opravdový život v Bohu a nic závadného proti Bohu tam nečtu. Naopak výzvu k obrácení a k prohloubení víry. To, že někdo nemá na to, aby pochopil, neznamená, že má právo urážet náboženské cítění druhých. To co zde předvádí fanatik ZLA Myslivec, odpadlík od víry, za potlesku ostatních je ukázka pádu, jak končí lidé bez Boha. Re: Mé Rusko bude živým příkladem vaší doby (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Pondělí, 18. září 2017 @ 13:30:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
http://www.myty.info/rservice.php?akce=tisk&cisloclanku=2015120002Re: Mé Rusko bude živým příkladem vaší doby (Skóre: 1)
Vložil: JirkaB v Neděle, 17. září 2017 @ 12:27:29 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Falešné proroctví, jako mnohých jiných a jako mnohých jiných místo pokání tvrzení, že bylo naplněno.
Bratří to mají v Rusku stále těžké, schválené chválené náboženské organizace to mají fajn. Re: Mé Rusko bude živým příkladem vaší doby (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 17. září 2017 @ 15:21:47 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vždy se říkalo Svatá Rus. A pak již od Fatimy má Rusko slíbeno, že se obrátí. Jsem dokonce přesvědčen, že to bude jediná země, která zachrání křesťanství v Evropě. Evropa  se vzdala jak Boha tak jeho Evangelia. Evropa bude zničena útokem zevnitř. Evropa nebojuje s nepřítelem, Evropa si pozvala nepřítele jako nástroj pro zvýšení svého blahobytu...stále vyšší produkce a blahobyt. Jak to zajistíme, když vymíráme? Pozveme si zahraniční pracovní sílu a ta nás zachrání. Zachrání? NE! Rozvrátí! Nás již nezachrání nic ani Bůh, protože on respektuje svobodu člověka a v Písmu je napsáno. Můžeš si vybrat život nebo smrt. Evropa zvolila smrt, neboť Evropa vymírá a nebude schopna vzdorovat. Právě jsem četl, že Evropa musí očekávat v budoucnu až na 300 miliónů migrantů z Afriky, protože Afrika je v pohybu a Evropa je pustí, ale Rusko je nepustí. Kde zůstane naše křesťanská víra? Nebude, neboť jak Evropa uřezává kříže viz. Lídl , v Rakousku v mateřských školách z jídelníčku zmizelo vepřové atd. tak v Evropě bude msto kříže rozšířen muslimský půl měsíc. Re: Mé Rusko bude živým příkladem vaší doby (Skóre: 1)
Vložil: Laura67 v Neděle, 17. září 2017 @ 10:40:21 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
 Nesmysl, Rusko je dravá šelma, která je momentálně v propastí (SSSR), ale ona zanedlouho z té propastí vystoupí. Zase bude Sovětský svaz.  Zjevení 17:8  "8Šelma, kterou jsi viděl, byla a není a má vystoupit z propasti a jít do záhuby. A obyvatelé země, ti, jejichž jméno není od stvoření světa zapsáno v knize života, užasnou, až uvidí tu šelmu, která byla a není, ale znovu se objeví."Stránka vygenerována za: 0.21 sekundy