Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Ilja.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 0, článků celkem: 15262, komentáře < 7 dní: 382, komentářů celkem: 329092, adminů: 60, uživatelů: 4852  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 81 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

Melissokomos
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Synodní rada Českobratrské církve evangelické vyzývá k pomoci uprchlíkům
·Prolomení do nové radikální budoucnosti
·Pozadí a teologie Alfa kurzů
·Prolomení církevního tlumiče
·SPASENÍ ZE SKUTKŮ A SPASENÍ Z VÍRY
·Informace z jednání VV dne 20. června 2018
·David Novák: Komunisté vracející se k moci a co církev…
·Istanbulská úmluva pohledem právničky
·Istanbulská úmluva – Trojský kůň genderového feminismu
·Křesťanské domácí násilí?

více...

Počítadlo

Licence Creative Commons

GRANO SALIS
 podléhá licenci
Creative Commons
Uveďte autora-
Neužívejte komerčně
3.0 Unported

Zaznamenali jsme
94 807 812
přístupů od 17. říjen 2001

Založeno L.P. 1997


ATELIÉR PROMĚN Jitka Černíková, kosmetika, vizáž, proměny, svatební líčení
BWF Protec
BWF Profiles
technické plsti
profily PMMA PC
plexi desky
aramid
kevlar Michaela Křivánková svatební fotografie, portréty, portrétní fotografie, fotografování novorozeňat a dětí, dětská fotografie, portrétní fotografie, svatba, svatební přípravy, fotograf

Z internetu: Ať Mi Můj Nebeský Dvůr připraví Cestu
Vloženo Sobota, 22. červenec 2017 @ 09:38:28 CEST Vložil: Tomas

Zajímavosti poslal Nepřihlášený

Pokoj vám. Láska mluví, Láska se nabízí, Láska uzdravuje, dokonce i neduhy, které se zdály být nevyléčitelné. Láska utěšuje ty, o které nikdo nepečoval. Má Láska k vám je věčná, ví se o Mně, že jsem stálý ve Svém citu.

Přibližte se ... pojďte ke Mně blíž, modlete se srdcem. Nabízím vám místo ve Své škole, nabízím vám Moudrost, aby vás učila Mému Vědění. Blažení ti, kdo pokorně přijímají Mé Pokyny a ukládají do srdce Má Slova.

Slyšte Mne, Moji milovaní, Písmo říká: "řeč Kříže může být pošetilostí těm, kdo nejdou cestou spásy, ale těm z vás, kdo po ní jdou, je zachraňující mocí Boží",1 a této řeči vás přicházím učit, tuto řeč Lásky uslyšíte v Mé škole. A vy, kdo jste ochotní se učit, buďte požehnáni, buďte silní a šťastní. I když překážky musí přijít, nebojte se, spolehněte se na Mne. Ale běda tomu, kdo je připravuje, bude se Mi muset odpovídat v Den Soudu!


Můj Příchod se blíží a stále vám dávám znamení, abych vás připravil. Láska se vrací, vracím se k vám.

- Řekněte Mi, když král vstupuje do města, nebudou se tam konat žádné přípravy k jeho přijetí? Celé město bude na nohou a král před sebou vyšle své vyvolené a svůj vladařský dvůr, aby mu připravili cestu a urovnali jeho stezky. Vyšle posly, aby ohlásili jeho příchod. Řekne jim, aby hlasitě křičeli: "Zde je váš Král, váš Král přichází se Srdcem na Dlani, aby vám Je nabídl! Milost se k vám dnes sklání z nebe z Jeho Trůnu, slitoval se nad vámi."

Proto před Svým Návratem posílám před Sebou Archu Úmluvy, posílám vám Ženu z Apokalypsy, druhou Evu, která svou patou rozdrtí hlavu hada. Posílám k vám Svou Matku, aby zbudovala cestu a urovnala ji v této poušti. Posílám vám Královnu Nebes, Bránu Nebeskou, aby vás připravila a poučila vás všechny, kdo ještě ležíte v prachu, abyste přišli a smířili se se Mnou, svým Králem, dříve než přijdu ve Slávě. Posílám k vám Královnu Pokoje, aby vás jednoho po druhém přivedla nazpět ze všech koutů světa.

Posílám k vám, před Svým Slavným Návratem, Své služebníky, proroky, aby vám připomněli Můj Zákon a odvrátili vás od vašich zlých cest, aby žili svatě a ohlašovali vám události dříve, než se stanou.

Posílám k vám Své anděly, aby vám připomínali Mou Svatost, Mou Velkolepost a Nádheru. Posílám k vám Své mluvčí, aby křičeli a hlásali ze střech Sňatek Mého Svatého Ducha. Neunaví Mě volat vás, abyste se zasnoubili se Mnou, neodradí Mě vaše nepřátelství ani vaše vyprahlost.

Budu sledovat vaše srdce a jako se mladý muž žení s pannou, tak se s vámi ožení Ten, kterého jste pokryli ranami. A v Mé Lásce nahradíte Trny, které obtáčejí Mé Srdce, věncem z květin. A jako ženich nese svůj svatební věnec, tak jej ponesu i Já, protože tento věnec bude Věncem Mého Vítězství. Bude to Cena Mé Milosti ...

Pokolení, učiním tě Svým. Pozvednu tě a ponesu tě, jako ženich nese svou nevěstu do svého domu, a ve Své nepřestávající Lásce tě ponesu do Svého Srdce a učiním tě Svým na věky.

Brzy, teď už velice brzy roztrhnu nebesa a sestoupím v plné síle! Kdybyste plně pochopili, co vám říkám, nemarnili byste svůj čas netečností, stále byste se ke Mně modlili, protože náhle jako úder hromu sestoupím v plameni stravujícího ohně a odhalím všechno, co před vámi bylo skryto. Prstem ukážu na ty, kdo Mě ctili jen svými rty, nikdy Mi nesloužili řečí, kterou jsem je učil, Řečí Mého Kříže, Jazykem Lásky, Jazykem, který vás učí věci přesahující lidské chápání.

Ukážu vám Kainy, jejichž řeč není Mou Řečí, ale řečí bohatých kupců a obchodu. Modlete se za tyto Kainy, neodsuzujte je, věnujte svůj čas modlitbě za ně, nedovolte svému jazyku uklouznout.

- Nebuďte z těch, kdo říkají Mým vizionářům: "neměj žádné vize" a Mým prorokům: "neprorokuj". Ať Mi Můj Nebeský Dvůr připraví Cestu. Vždyť nikdy žádné proroctví nebylo z iniciativy člověka. Když pro Mne mluví Moji vizionáři a proroci, děje se tak Milostí a Mým Svatým Duchem, který je naplňuje a otvírá jejich ústa, aby opakovali Má Slova. A budu vám nadále připomínat Pravdu prostřednictvím Svých mluvčích, a to i když pravdu znáte. Budu dále odhalovat Své plány Svým služebníkům prorokům, a vizionářům budu ve viděních ukazovat Svou Velkolepost. Nechte Mé vyvolené duše svobodně připravovat Cestu pro Mne, vašeho Krále, nechte je završit svá svědectví.

Posílám vám Svůj Nebeský Dvůr prorokovat tomuto konci Časů v pustině vaší éry, abyste se obrátili dříve, než přijde Můj Velký Den. Uvědomte si, že sestupuji nejen z Milosrdenství, ale také kvůli Soudu. Neříkám Svým poslům, aby volali jen spravedlivé, říkám jim, aby volali i nespravedlivé, chudé, chromé, vyvržence vaší společnosti, a každého, koho potkají na ulici, aby přišli a naplnili Mou školu. Chci volat všechny ty, kdo Mě nikdy nehledali, ani o Mně nevěděli, ať přijdou a vzkvétají v Mém Domě, protože teď je Čas Milosti a Slitování.

Pak ať všichni, kdo vás uvidí, udiveně zírají na vaši proměnu, ať je vidět na vašich tvářích i z žáru vašeho srdce, že máte Mou Školu, že jste Moji žáci a Já váš Mistr. Ať vidí ve vašich očích odraz všeho, čeho jste byli svědky, ať vidí na vašem těle známky Mých Ran. A když se vás někdo zeptá, jak jste k nim přišli, řekněte jim, že jste je dostali v Domě přátel svého Mistra, kde je napřed dostal On ... pak zvedněte svůj kříž a následujte Mě.

Já, Ježíš Kristus, Milovaný Boží Syn a Spasitel, vám žehnám, vdechuji vám na čelo Znamení Své Lásky. Jděte v pokoji a buďte jedno v Mém Jménu.


Poznámka: Zdroj a celý článek na: http://www.tlig.org/cs/messages/562/

 
Příbuzné odkazy
· Více Zajímavosti
· Novinky od Tomas


Nejčtenější článek Zajímavosti:
Dan Drápal opustil výsostné vody teologie a vydal se do řečiště publicistiky


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 1
Hlasů: 2


Prosím, ohodnoť tento článek:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku


Podělte se o tento článek s přáteli! Doporučte jej stisknutím tlačítka:

"Ať Mi Můj Nebeský Dvůr připraví Cestu" | Přihlásit/Vytvořit účet | 9 komentáře | Prohledat diskusi

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Ať Mi Můj Nebeský Dvůr připraví Cestu (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: fallkniven_f1 v Sobota, 22. červenec 2017 @ 11:37:47 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
co to je za sračku?Re: Ať Mi Můj Nebeský Dvůr připraví Cestu (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: bubbleam v Úterý, 25. červenec 2017 @ 05:52:11 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
I am looking for data to serve my research topic. And stumbled across google I know your page. 
Your page is a lot of useful information for my scientific research. 
Hope you can continue to grow and get quality articles as well as talented contributors to the page.Re: Ať Mi Můj Nebeský Dvůr připraví Cestu (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Eleazar v Pondělí, 24. červenec 2017 @ 19:07:00 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nejvíc mě zarazila ta výzva na stálé modlitby. Vždycky si přitom vzpomenu na farizeje, co se mnoho modlí a postí. Jako kdyby byla kvantita modlení nečím pozitivním.

Kaz 5,1  Ústa spěšně neotvírej, neukvapuj se v srdci, když máš pronést slovo před Bohem; vždyť Bůh je v nebi a ty na zemi, tak ať jsou nemnohá tvá slova.Stránka vygenerována za: 0.44 sekundy