Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Otmar.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 15315, komentáře < 7 dní: 142, komentářů celkem: 334147, adminů: 60, uživatelů: 4850  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 72 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

rosmano
Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Komentář pod kroměřížským videem s Prohlášením pěti sborů
·Biblicko- a historicko-teologické poznámky k Oficiálnímu prohlášení pěti sborů
·Jenni Entrican — prezidentka Evropské baptistické federace
·Kázaní Václava Chumchala z 28. října 2018
·Pět sborů oznámilo odchod z Bratrské jednoty baptistů
·Replika Tomáše Halíka na Václava Klause k Petru Piťhovi
·Veřejné slyšení k peticím týkajícím se manželství
·Istanbulská úmluva jako šibolet víry
·Vyjádření synodní rady Českobratrské církve evangelické k Istanbulské úmluvě
·Oslobodenie od zlých síl

více...

Počítadlo

Licence Creative Commons

GRANO SALIS
 podléhá licenci
Creative Commons
Uveďte autora-
Neužívejte komerčně
3.0 Unported

Zaznamenali jsme
96 457 627
přístupů od 17. říjen 2001

Založeno L.P. 1997


ATELIÉR PROMĚN Jitka Černíková, kosmetika, vizáž, proměny, svatební líčení
BWF Protec
BWF Profiles
technické plsti
profily PMMA PC
plexi desky
aramid
kevlar Michaela Křivánková svatební fotografie, portréty, portrétní fotografie, fotografování novorozeňat a dětí, dětská fotografie, portrétní fotografie, svatba, svatební přípravy, fotograf

Kontrasty: Poskvrněný ženou
Vloženo Pátek, 07. červenec 2017 @ 11:16:35 CEST Vložil: Tomas

Zkušenosti poslal myslivec

Je to zde stále dokola. Omezený počet 144000 vykoupených, mezi které se samozřejmě "znalec" knihy Zjevení počītá.
Když čteme dále, Písmo jasně říká, že to jsou ti, co se neposkvrnili ženou. Tak. Co to znamená. Sex? Ne. Bůh lidem požehnal, ploďte se a množste se. Položme si otázku, čím poskvrnila Eva Adama? Svedená Eva, Adama svedla od Boha k satanovi. To je ta poskvrna. Padlá Eva svatého ,Adama pošpinila, poskvrnila.
 Nezlobte se nyní milé dámy, ale k svádění k hřīchu máte vśechny od své pramatky obrovský talent, stejně jako my muži máme po svém praotci obrovskou slabost Vám podlehnout. Ne nebavím se nyní o svádění k sexu, bavím se o tom, že každá z Vás ráda v životě muže dominuje natolik, že muži z jeho života začne vytěsňovat Boha, i to v čem díky Bohu žije. Vy se totiž milé dámy snažíte Bohu někdy konkurovat. Naštestí jenom někdy, za to však bez vyjímky všechny. Svým synům to nikdy neděláte, partnerům a manželům však ano. To je ta mužská slabost i přičina, že se občas stává, že svého muže svedete z boží cesty, často jenom pro váš chvilkový rozmar. Mužů co nebyli poskvrnění żenou, tedy svedení od Boha je velmi málo!  A i přesto, že jsou jako potomci Adama smrtelní, neokusili jako Adam poskvrnu ženy- svedení od Boha, a proto jsou Bohu milí jako Adam před pádem, proto jsou nazývaní jako prvotiny, proto je jejich počet k počtu  všech mužů relativně nízký. Těch 144000 jsou totiž samí muži- panici. Panictví nekončí sexem, panictví končí svedením ženou muže z boží cesty.
 
Příbuzné odkazy
· Více Zkušenosti
· Novinky od Tomas


Nejčtenější článek Zkušenosti:
Můj život byl heavy metal (vzhledem k množství komentářů se stahuje 230kB!)


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 1
Hlasů: 2


Prosím, ohodnoť tento článek:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku


Podělte se o tento článek s přáteli! Doporučte jej stisknutím tlačítka:

"Poskvrněný ženou" | Přihlásit/Vytvořit účet | 102 komentáře | Prohledat diskusi

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Poskvrněný ženou (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Dzehenuti v Čtvrtek, 13. červenec 2017 @ 22:49:43 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Ve jménu jediného Boha a to Svatého Ducha. Vyzývám tu špínu nesvatou z Vatikánu. Uděláme hranici z ohně. Ať celý svět vidí kdo má pravdu. Vyzývám antikrista Vatikánského pro přechod skrz živý oheň. Vy kteří se té špíně světa klaníte.......vyřídtě  mu moji výzvu !!!! Já držitel bílého kaménku vyzývam toho nesvatého na zkoušku skrz oheň.Re: Poskvrněný ženou (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: hirali (hirali@seznam.cz) v Pondělí, 10. červenec 2017 @ 23:06:51 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Těch 144000 jsou totiž samí muži- panici. Ne je to presny počet muzu a zen kteří mají v zaveru dejin Kristuv charakter tedy lide kteří jsou na tom stejne jako Adam a Eva nez padli do hrichu jsou to dokonali lide v Bozich  ocich a tito lide vyvedou Bozi lid který se nachazi v babylonu ven az tento lid uslysi pravdu takzvane Trojandelske poselstvi ale to se bude dit az na samem zaveru dejin.Re: Poskvrněný ženou (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: hirali (hirali@seznam.cz) v Pondělí, 10. červenec 2017 @ 23:24:01 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Panictví nekončí sexem, panictví končí svedením ženou muže z boží cesty. chces rici ze muze z Bozi cesty nemůže svest muz??? ja bych řekl ze jsou to muzi co většinou svadi Bozi lid do hrichu. Krestane nasleduji sve duchovni v kazde církvi  a to jsou skoro az na výjimky muzi ve všech denominacích kazatele a farari uci sve ovecky Evangelium pokud spatne Evangelium tak je svadeji do hrichu! každý clovek je obdaren rozumem aby si vabral a v Bibli je uvedeno ze satan svadi k hrichu a pouziva k tomu zeny i muze.Re: Poskvrněný ženou (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: hirali (hirali@seznam.cz) v Pondělí, 10. červenec 2017 @ 23:27:59 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
uprimne pravda je ze muz je vuci svodu do hrichu odolnejsi nez zena i proto si satan vybral evu a Jezis za sve ucedniky volil muze Bibli psali vesmes muzi jen velice malo zen bylo v minulosti prorokyněmi ale jsou o nich zminky ze byly.Re: Poskvrněný ženou (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Sup v Neděle, 09. červenec 2017 @ 22:18:24 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Psychopatická štěkna Myslivec opět řádí. Dokonce i básničky opět jedou :-)Re: Poskvrněný ženou (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: zeryk v Pátek, 07. červenec 2017 @ 20:00:48 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Eva neposkvrnila Adama,
Eva i Adam jsou člověk. 
Had není satan.
Člověk je smrtelný od stvoření.

A Adam (Mysliveckej) "zase" svádí svou zodpovědnost na ženu ( jakoukoli)...

Dobře že, své slabiny vyznáváš, .....Re: Poskvrněný ženou (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: unshaken (unshaken@outlook.cz) v Pátek, 07. červenec 2017 @ 22:19:08 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Je s podivem, že vyznáváš středověké myšlení. Tehdy platilo, že když byla žena obzvláště krásná nebo naopak obzvláště ošklivá, tak byla dozajista čarodějnice a bylo zapotřebí ji upálit. Tu krásnou proto, že nejeden mládenec prohlásil, že ho očarovala. No a tu ošklivku už jen z principu.

Kmenový patriarchát starověkých nomádů nelze brát za nějaký vzor pro soužití muže s ženou. Ani v pozdním starověku nebyla žena rovnoprávným partnerem. Trochu to bylo změkčeno v Římské říši, ale platilo to jen omezeně u patricijek. No a středověké křesťanství tomu nasadilo korunu s těmi čarodějnicemi.

Přitom Bůh již na počátku stvořil ženu jako rovnoprávný doplněk muže. Což Adam zneužil a sám ji pojmenoval jménem Eva, neboť předtím - jak známo - pojmenovával podobně  i jiná zvířata a dobytek. Je na mužích, aby nečinili stejnou chybu jako Adam a již vůbec ne, jako by byli ve kmenovém zřízení. Pokud to tak však chtějí, stačí odejít na blízký a střední Východ nebo do Afriky, možné je i do jihovýchodní Asie, kde ještě kmenové zřízení funguje. A tam se může na ženách vyřádit. Zejména kdyby se stal muslimem, neboť islám se ještě z kmenových patriarchálních pout nevymanil.Re: Poskvrněný ženou (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: JiriBrei v Pátek, 07. červenec 2017 @ 22:50:37 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Trocha střízlivého hlasu z Evangelické teologické fakulty UK ke Zj 14:4.5:

„Ti, kteří jsou zde shromážděni kolem Beránka, jsou rituálně čistí, jako by byli připraveni ke kněžské službě na místě bývalého Chrámu (srov. Ex 19,15; Lv 10,8n; 22,1-16); ale právě tak museli být rituálně čistí a připravení ve starém Izraeli i ti, kteří šli do svaté války. Ti, kdo se kdysi účastnili bojů Hospodinových, se po dobu boje neposkvrnili stykem se ženami a vůbec se chovali, jako by tím vstupovali na posvátnou půdu, protože válka nebyla tehdy ještě to cosi profánního, běžného, kdy je všechno dovoleno (srov. Dt 23,9n; 1S 21,5; 2S 11,8-11) ... Beránek a jeho sto čtyřicet čtyři tisíc jsou tedy především ti, kteří se mohou postavit na odpor šelmě z předchozí kapitoly. Jsou rituálně čistí jako starozákonní kněží při chrámové službě i jako starozákonní bojovníci v bojích Hospodinových. Jejich panenská čistota a neposkvrněnost zde ovšem znamená především to, že se neposkvrnili a nezkompromitovali tím, co se snažila všem lidem vtisknout šelma z předchozí kapitoly.“ (Jiří Mrázek, Zjevení Janovo, s. 161-162, Centrum biblických studií AVČR a UK v Praze, Praha 2009)Re: Poskvrněný ženou (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: tele v Pátek, 07. červenec 2017 @ 17:50:30 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Otevřít, omočit, přidat rozpouštědlo, zbavit nečistoty, vydrhnou 3x, opláchnout teplou vodou, vydezinfikovat raději 5x,opláchnout 10x studenou vodou, pak ještě převařit na 3 hodinky a možná pak bude použitelný ...Stránka vygenerována za: 1.07 sekundy