Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jan.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 14, článků celkem: 15253, komentáře < 7 dní: 592, komentářů celkem: 327602, adminů: 60, uživatelů: 4861  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 144 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

wollek
Milka
pomo
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Vrazit heteromanželství do ústavy? Jako ubránit se suchu právem na déšť
·Petice na podporu manželství
·Tetování a křesťanství (odpověď na otázku)
·Křesťan a tetování
·Spurgeon a kontroverze ´´Downgrade´´ II.
·Spurgeon a kontroverze ´´Downgrade´´ I.
·Jižní baptisté si zvolili nejmladšího prezidenta v historii
·Může stát zdanit majetkové náhrady církvím?
·Paul Washer: Biblické mužství
·Žádné restituce!

více...

Počítadlo

Licence Creative Commons

GRANO SALIS
 podléhá licenci
Creative Commons
Uveďte autora-
Neužívejte komerčně
3.0 Unported

Zaznamenali jsme
94 469 078
přístupů od 17. říjen 2001

Založeno L.P. 1997


ATELIÉR PROMĚN Jitka Černíková, kosmetika, vizáž, proměny, svatební líčení
BWF Protec
BWF Profiles
technické plsti
profily PMMA PC
plexi desky
aramid
kevlar Michaela Křivánková svatební fotografie, portréty, portrétní fotografie, fotografování novorozeňat a dětí, dětská fotografie, portrétní fotografie, svatba, svatební přípravy, fotograf

Kontrasty: Vrazi odpouští hříchy vrahům a je to podle katolíků správné??
Vloženo Pátek, 30. červen 2017 @ 08:41:27 CEST Vložil: Tomas

Žhavá témata poslal Frantisek100

Martino napsal:     Když byl večer prvního dne v týdnu, přišel Ježíš tam, kde byli učedníci. Ze strachu před židy měli dveře zavřeny. Stanul mezi nimi a řekl: „Pokoj vám!“ Po těch slovech jim ukázal ruce a bok. Když učedníci viděli Pána, zaradovali se. Znovu jim řekl: „Pokoj vám! Jako Otec poslal mne, tak i já posílám vás.“ Po těch slovech na ně dechl a řekl jim: „Přijměte Ducha Svatého. Komu hříchy odpustíte, tomu jsou odpuštěny, komu je neodpustíte, tomu odpuštěny nejsou.“   Řekl to všem učedníkům. Podmínkou k takovému jednání bylo přijetí Ducha Božího.   O jaké hříchy se jedná? Je možné, že by Bůh odpouštění hříchů vložil na některé lidi. Lidé rozhodují pak o nebi? Kolik takových lidí, kterým kompetentní papeženci neodpustí hříchy skončí v pekle?? Zvláštní spravedlnost!!!

Profit z toho má katolická církev. Takže chápu proč odpustí hříchy válečným vrahům. Má k tomu kompetenci?   Jak to Pán ježíš myslel, když to sděloval učedníkům?   Je mi smutno z té divné spravedlnosti, kdy vrazi  a hříšníci odpouštějí hříšníkům vrahům. A nejhorší, že na těchto verších pochopených zištně vybudovala katolická sekta své mocenské náboženské panství.   A co když je to jinak? Hříchy přece může odpouštět jen Bůh. Přece i v modlitbě prosíme Otce o odpuštění hříchů.   Co když to znamenalo něco jiného. Nakonec k odpuštění musí předcházet pokání. Co když to znamená toto: Máte pravomoc říci lidem, že hříchy vám jsou odpuštěni. Jak? Přece když budete činit pokání a přijmete Pána Ježíše. Ti, kteří toto vaše sdělení odmítnou, tak jim pochopitelně nemohou být hříchy odpuštěny. To dává logiku.   Katolická sekta si to však vysvětlila tak, aby na sebe mohla převzít i to, co činí jen Bůh.   Tady je vidět, že za katolickou sektou stál Satan.   Pak mi připadá pochopitelné, že Satan si chrání vrahy a násilníky. Proto katolická sekta odpouštěla hříchy vrahům a zlým lidem a bez pokání. Pochybuji, že by někdy takový zločinec, jako byl :  ( Vyzvedli ji na katedru a Vjekoslav Filipović jí přede všemi prořízl hrdlo.Nařídil ostatním ustašovcům, aby takto zlikvidovali i ostatní srbské děti z té třídy, že to bere na svou odpovědnost, že je potom vyzpovídá a promine jim hříchy. Ostatní srbské děti zavraždili hlavně bajonety a pažbami pušek. Po určité době po tomto masakru, aniž byl nějak potrestán, se stal Filipović majorem a velitelem části koncentračního tábora v Jasenovci, kde si pozměnil jméno na Vjekoslav Majstorović a pokračoval v surovém vraždění a týrání,) činil pokání.   Jak chytře dokázala katolická sekta zneužít Ježíše Krista!!!!    


 
Příbuzné odkazy
· Více Žhavá témata
· Novinky od Tomas


Nejčtenější článek Žhavá témata:
Potetovaný křesťan????


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 5
Hlasů: 1


Prosím, ohodnoť tento článek:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku


Podělte se o tento článek s přáteli! Doporučte jej stisknutím tlačítka:

"Vrazi odpouští hříchy vrahům a je to podle katolíků správné??" | Přihlásit/Vytvořit účet | 5 komentáře | Prohledat diskusi

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Vrazi odpouští hříchy vrahům a je to podle katolíků správné?? (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: martino v Pátek, 30. červen 2017 @ 20:35:19 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Franta lhář, ten věrný Satanův sluha se opět pustil na tenký led a ten se s ním hned prolomil. Franta lhář nám jen ukazuje, jak usilovně pracuje na tom, aby byl vnímán a přijímán jako blb, tedy člověk, který mluví hlouposti. Moc si libuje, když zde zveřejní nějaký svůj satanský pamflet. Satanův sluha zde podvádí a diskusně manipuluje, když zde pro ostatní servíruje tuto ubohou lež: Řekl to všem učedníkům. Podmínkou k takovému jednání bylo přijetí Ducha Božího. Je možné, že by Bůh odpouštění hříchů vložil na některé lidi. Lidé rozhodují pak o nebi? Kolik takových lidí, kterým kompetentní papeženci neodpustí hříchy skončí v pekle?? Zvláštní spravedlnost!!!

Jen Satanův sluha může druhé svádět otázkou, zda je možné, aby Bůh odpuštění hříchů vložil na některé lidi? A hned všem káže pravdu! Zvláštní spravedlnost!!!

Nedivím se. Satanův sluha nemá Ducha Svatého, ale ducha zlého, jinak by znal obsah Písma sv. a vůli Boha!


„Když Šimon viděl, že ten, na koho apoštolové vloží ruce, dostává Ducha svatého, nabídl jim peníze a řekl: Dejte i mně tu moc, aby Ducha svatého dostal každý, na koho vložím ruce“. (Sk 8,18-19)

Proto sv. Pavel píše Timoteovi: Na nikoho nevkládej ruce ukvapeně .....Re: Vrazi odpouští hříchy vrahům a je to podle katolíků správné?? (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Dzehenuti v Pátek, 30. červen 2017 @ 12:13:50 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Hříchy může odpouštět jedině jediný Bůh, nikdo jiný. Ten totiž jako jediný zná Pravdu, nenechá se obelstít, nekupčí s odpustky atd...Stránka vygenerována za: 0.20 sekundy