Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Vítězslav.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 0, článků celkem: 15262, komentáře < 7 dní: 358, komentářů celkem: 329123, adminů: 60, uživatelů: 4852  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 96 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Vota
wollek
cizinec

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Pozvánka žateckého sboru na přednášky manželů Hanesových
·Boj proti denominacím
·Islamizace jako přicházející Boží soud
·Synodní rada Českobratrské církve evangelické vyzývá k pomoci uprchlíkům
·Prolomení do nové radikální budoucnosti
·Pozadí a teologie Alfa kurzů
·Prolomení církevního tlumiče
·SPASENÍ ZE SKUTKŮ A SPASENÍ Z VÍRY
·Informace z jednání VV dne 20. června 2018
·David Novák: Komunisté vracející se k moci a co církev…

více...

Počítadlo

Licence Creative Commons

GRANO SALIS
 podléhá licenci
Creative Commons
Uveďte autora-
Neužívejte komerčně
3.0 Unported

Zaznamenali jsme
94 818 173
přístupů od 17. říjen 2001

Založeno L.P. 1997


ATELIÉR PROMĚN Jitka Černíková, kosmetika, vizáž, proměny, svatební líčení
BWF Protec
BWF Profiles
technické plsti
profily PMMA PC
plexi desky
aramid
kevlar Michaela Křivánková svatební fotografie, portréty, portrétní fotografie, fotografování novorozeňat a dětí, dětská fotografie, portrétní fotografie, svatba, svatební přípravy, fotograf

Život víry: Matrix
Vloženo Středa, 07. červen 2017 @ 21:04:13 CEST Vložil: Tomas

Svědectví poslal myslivec

V dnešní době pojem Matrix vyjadřuje virtuální kybernetický svět. Matrix se dá velmi dobře připodobnit k tomu, co jsem kdysi v řkc žil. Na každý problém ve svém životě jsem hledal pomoc ve svátostech řkc, a to ve svátosti smíření a eucharistie. Po desítky let jsem poctivě k těmto svátostem přistupoval. Časem jejich vliv na mne vzrůstal, až přešel do závislosti.

Byl to takový zvláštní druh závislosti. Potřeboval jsem zpověď nejenom proto, že jsem hřešil, potřeboval jsem ji hlavně pro krásný super čistý pocit po ní, potřeboval jsem ji pro souhlasné pohledy osádky kostela, potřeboval jsem zpověď abych byl "našinec". To samé se týká i eucharistie. Lidi v kostele si hodně všímají kdo svátosti přijímá a kdo ne, kdo do klubu patří a kdo stojí opodál. Je to takové to tvrdé kostelní jádro. Znám osobně fanatické lidi v tvrdém jádru i jejich soukromé životy, byl jsem jeho součástí, byl jsem jako oni. Bývali jsme v častém kontaktu s farářem. Zvaní kněze na obědy v rodině, vysvěcování domu, návštěvy na faře, to byly časté aktivity, které měly za cíl být v neustále blízkosti kostela a kněze. Členové tvrdého jádra cítí posvátnou úctu ke knězi, a to hlavně v jeho blízkosti, důležité je vědět, že tento krásný svátostný pocit je navlas stejný jako svátostný pocit ze svátosti smíření a eucharistie, vychází ze stejného zdroje. Žel tehdy mě neznámého. Z tohoto zdroje vycházely všechny ty krásné super čisté pocity, kterými jsem se řídil, které jsem potřeboval jako drogu a o kterých jsem si myslel, že pochází od Krista. A v tomto kardinálním omylu jsem žil po 30 let, a v tomto dlouhém období se u mne neodehrál žádný duchovní růst! Žádné přiblížení se k Bohu. Bůh stále zůstával někde vně, a já potřeboval různá vyobrazení, abych na externího boha nezapomínal.

Z kostela jsem domů přinášel "krista" a nabuzený super čistými pocity ze svátostí jsem se upřímně snažil o nápravu toho co jsem svým hříchem pokazil. Nevím však o tom, že by to někdy fungovalo. Co však fungovalo přímo výborně bylo to, že mě bylo na krátký čas skvěle. Je docela drastické přijít k milovanému člověku kterému jsem nějak ublížil a myslet si, že mi odpustil bez toho abych ho o odpuštění poprosil. 
A na co taky? 
"Odpustil" mi farář ve zpovědnici. Mě bylo již odpuštěné, já se cítil skvěle, a tomu komu jsem ublížil zůstávala rána na duši. Cítil se proto mizerně, což jsem díky krásnému svátostnému pocitu nedokázal vnímat. Vnímat proto že svátostný pocit obluzující a nejvíce zatemňoval moji empatii. Pro obluzující svátostné pocity je mezi katolíky z tvrdého jádra velmi rozšířený jev, že se neumí a ani nechtějí omlouvat za svou vinu tomu komu ublížili. Neumí požádat o odpuštění a v boží síle proměnit důsledek hříchu v něco krásného. 
Žádal jsem o odpuštění kněze ve zpovědnici, a proto, že jsem se po zpovědi a přijímání cítil skvěle a očištěný, jsem již neměl vůbec žádnou potřebu napravovat to co jsem pokazil, požádat o odpuštění toho komu jsme ublížil. 
Zpovídání se časem udělá z člověka duchovního upíra, jelikož se z něho stane duchovní sobec, který nemusí žádat o odpuštění ty, kterým ublížil. A na co taky? Vždyť mě již bylo odpuštěné knězem kterého se moje vina vůbec netýkala. Dokážete si vážení čtenáři představit vzájemně soužití s člověkem, který vám nikdy nepřiznává svou vinu a jako viník vystupuje ve vztahu jako nevinný? Hrúza co. Veliká byla láska mých bližních, když to se mnou vydrželi. A já paradoxně myslel, že jsem to já a moje záslužná řk snaha, pro kterou ke mě bližní chovali odpouštějící lásku. 
Zpovídání se je pekelný vynález, který vysává odpouštějící lásku našich milovaných. Není to pekelný vynález v tom praktickém provedení, je v tom co v nás časem vytvoří za závadné duc*****. Vytvoří v nás duchovní virtuální Matrix, ve kterém jsme přímo vystavení působení ducha zla, který se kamufluje jako vlk v rouše beránčím. Pro rouchio ´beránčí pouze vypadá jako Kristus, ale Kristus to není, je to pekelná bestie která obluzuje libými povznášejícími pocity, bestie která z nás udělá duchovního upíra, která všechno co nám Bůh ve své milosti dává obrátí proti nám. 
Do tohoto Matrixu se vstupuje tím, že se oddáme svátostnému obluzujícímu pocitu. Tento stav je nejlépe pozorovatelný u řk fanatiků, kteří se v kleče modlí před nějakým posvátným vyobrazením a mají obrácené oči v sloup. To je okamžik kdy jsou v Matrixu. Duchovní prožitky v Matrixu jsou jiné, než vstupní svátostné prožitky. V Matrixu je člověk pod přímým vlivem ducha zla, a proto je natolik oklamaný, že si ani neuvědomuje to, co v Matrixu reálně prožívá. Když se dnes v pravdě Ducha podívám na tyto prožitky, jsou uslintané, sebestředné, samospásné, a jasně v nich dnes v pravdě Ducha vnímám potěšení ze zla. Blíže vysvětlím. První kontakt s duchem zla se u každému z nás odehraje již v dětství. Každý z nás zná "příjemný" pocit z toho, když jako dítě udělal někomu něco zlého. Tento "příjemný" pocit od ducha zla většinou stojí za tím, že dítě zlobí. Časem až dospějeme staneme se proti němu imunní, ne však všichni. 
A právě tento "příjemný" pocit v matrixových prožitcích lze najít také. Bylo pro mne hrozným zjištěním, že za mou řk evangelizační motivací a snahou nikdy nestála moc Boha, ale svátostné obluzující pocity od ducha zla. Boha jsem jako řk tolik toužil poznat, Ducha svatého přijmout, ale po biřmování zůstalo na dlouhé roky jen u slibů a velké duchovní prázdno. A tak když nepřišel Duch svatý, odevzdal jsem se cele Marii. To byl teprve nářez! K uslintaným svatouškovským  matrixovým prožitkům se přidaly pocity "mateřské" lásky. Víte co to je? Na tom má anděl světla nyní postavenou veškerou moc. Paroduje boží lásku mateřskou láskou "Marie". Velmi nebezpečná duchovní past. Mariánští ctitelé vnímají parodii na boží lásku jako "mateřskou lásku Marie". Kdo nevěří ať se podívá na duchovní produkty mariánského hnutí. 
Jsou to: Maria bez hříchu počatá, Maria spoluvykupitelka, Maria spolutrpitelka, Maria třetí po Bohu a třeba poslední vyobrazení Marie před křížem, kde již má ruce skoro rozepjaté na kříži jako Kristus. Je nanejvýš pravděpodobné, že po Marii spolutrpitelce přijde Marie ukřižovaná. Co myslíte, jedná se skutečně o Marii pozemskou matku Krista?
A aby toho nebylo málo, a jelikož jsem byl velmi snaživý katolík přišlo nakonec i to, po čem jsem toužil. Zjevení Marie. Exatický stav se popisuje opravdu těžko. Krásné zvuky a vůně, mocná a krásná bytost plná světla, která ovšem neřekne kdo je, a nechá na vás abyste si mysleli kdo je.  To vše je v pravdě Ducha mocný a dokonaný klam. Bez osvobozující boží pravdy nemá člověk schopnost rozpoznat klam anděla světla. 

Pokračování příště..


 
Příbuzné odkazy
· Více Svědectví
· Novinky od Tomas


Nejčtenější článek Svědectví:
SPRAVEDLIVÝ BUDE ŽÍT Z VÍRY


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 5
Hlasů: 1


Prosím, ohodnoť tento článek:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku


Podělte se o tento článek s přáteli! Doporučte jej stisknutím tlačítka:

"Matrix" | Přihlásit/Vytvořit účet | 293 komentáře | Prohledat diskusi

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Matrix (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: cristiano (pavel.bartosz@prokrestany.cz) v Neděle, 18. červen 2017 @ 07:55:04 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ahoj Myslivče, díky za toto svědectví o Matrixu. S těmi věcmi jsem se setkal u lidí přesně tak jak popisuješ, nikoliv na straně napojeného v Matrixu, ale na straně druhé, kde jsem nechápal co dotyční prožívají. Z mnoha svědectví lidí, kteří v této Matrixové a mariánské pasti byli a vyšli od tama k živému Pánu Ježíši Kristu a znovuzrodili se, jsem četl podobné věci. To znamená, že je to globální záležitost, ne záležitost, pocit či zkušenost jednotlivce. Bude-li nějaký další díl, budu se na něj těšit. Pán Bůh Ti žehnej a raduji se z Tebou, jsme mimo Matrix. Čím blíže Kristu tím dále od Matrixu. CristianoRe: Matrix (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: oko v Neděle, 11. červen 2017 @ 11:35:34 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Pocity, pocity, a zase jenom pocity!
 
To, co zde vyčítáš katolíkům, je základním kamenem tvé vlastní současné "víry".

Bez "pocitů" se prý nic opravdového duchovně neděje (jak tvrdíš zase na jiných místech, při jiných příležitostech). Bez tvých pocitů a zážitků ve tvojí "víře " prý doslova ani žába uchem nehne!


Tak jak to máš vlastně s těmi pocity ty osobně?
Jsou ve víře ukazateli něčeho a pokud ano, tak ukazateli čeho?


Udělej si v tom prosím tě jasno, takto ti to žerou jen ti největší troubové, kteří si nevidí dál, jak na špičku nosu, protože sami jsou zaslepeni stejnou nenávistí.

 A tak jen spolu s tebou souhlasně "hudou" podle hesla: "Co je dobré pro Cola-loku, je dobré pro zákon ...Re: Matrix (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: nop v Sobota, 10. červen 2017 @ 16:51:49 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Pojem „anděl světla“ je mylný výraz. Satan není anděl světla, pouze se přetvařuje, dělá se jako anděl  světla, proměňuje se jako by  byl  jiný, podobně někteří „dělníci “.
2Kor.11: 13 Nebo takoví falešní apoštolé jsou dělníci lstiví, proměňujíce se v apoštoly Kristovy.
14 A není div. Nebo i sám satan proměňuje se v anděla světlosti.
15 Protož není to tak veliká věc, jestliže i služebníci jeho proměňují se, aby se zdáli býti služebníci spravedlnosti
Neměli bychom se bát pravého světla: Jakub 1:17:
17 Všeliké dání dobré a každý dar dokonalý shůry jest sestupující od Otce světel, u něhož není proměnění, ani [pro] obrácení se [jinam] zastíněníRe: Matrix (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: tele v Sobota, 10. červen 2017 @ 07:53:48 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nyní víš, že jsi chyboval, myslivče.

Ale byla to chyba jen 'druhých'? Jen 'jejich' svod, příčina tvého smýšlení a jednání nebo ti to vyhovovalo, uspokojovalo? Popsal jsi, že asi ano. Jaká situace /za jaké/ to nabourala, že došlo k probuzení tvého dobrého svědomí? 

Přijde mi, že sice uznáváš své pomýlení, pochopení odpuštění, ale žaluješ jako Adam na Evu a ta na hada.

Upozornění: Píšu upřímně, nikoliv podle.Re: Matrix (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: nokia v Pátek, 09. červen 2017 @ 07:55:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Inu, čistokrevný idiot zde vyblil svůj nemocný superblábol. Jediná záchrana pro tohoto sluhu satana je pokání. Snad ještě k němu najde sílu.Re: Matrix (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Frantisek100 v Pátek, 09. červen 2017 @ 08:17:50 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Velice pěkně napsané. Já jsem sice pokřtěn v katolické církvi, ale nikdy nebyl  aktivním členem. Svatbu jsme měli v katolickém poutním kostele u hodného pana faráře na přání maminky mé manželky. Nemám tedy zkušenosti zde popsané. Ale mám zkušenosti jiné. Duchovní Matrix není jen v jedné církvi či sektě. Mně děsily podobné praktiky i jinde. Když nějaký vůdce tvrdí, že byl několikrát v nebi či v pekle, když vás považují za duchovně méněcenného, protože nemluvíte jazyky, neumíte uzdravovat  a jiné  a jiné, tak co to je? Děsí mne, když nějaký novodobý vůdce, který tvrdí, že šiří Krista, o sobě tvrdí, jak mu Duch Boží řekl či nařídil to či ono, a pak zjistím, že to nemá logiku, ale je to jen obyčejná manipulace  s city lidí, možná to má i politické pozadí. Když lidí věří v moderního proroka a snadno zjistím, že ten prorok si vymýšlí a nesouhlasí to s Boží pravdou? Když sekta nechá člověka umřít kvůli názorům vedení sekty např. jehovisté, co to je ? A tyhle lidé také žijí duchovním Matrixu. Cítí se tam dobře, někteří se seberealizují a vůbec nechápou, že přece Pán Ježíš nikdy nemohl dát takové pokyny, kterým oni věří i za cenu obětování toho nejcennějšího, třeba života svých dětí. Profesor Klenner, který léčí leukémii, nedávno prohlásil, že byl zděšen tím, že jehovisté nechali v jeho nemocnici klidně zemřít maminku dvou dětí jen kvůli tomu, že mají zákaz transfůze krve. A tak bych mohl pokračovat dál. Děláme možná chybu, že vše svádíme na katolickou církev. Připadá mi to, jako když adventisté prohlašují, že papež  a katolická církev je šelma a děsí se toho, že se asi bude trestat, když někdo odmítne pracovat v neděli. A názory na to, co se v sobotu smí a nesmí, mne děsí. Děti si nesmí ani v sobotu utrhnout ani jahodu. Sestra či lékař pracující v sobotu tak hřeší anebo by měl pracovat zadarmo v tento den. Bojím se fanatismu a to je duchovní  Matrix, který hrozí všude bez ohledu na denominaci. A to nemluvím o tom, co se děje třeba v USA, když se podívám na velká shromáždění věřících, kteří jsou úplně pomatení z vystoupení fanatika, který skáče na jevišti s Biblí a řve a řve, potí se a tak dál. Do toho zneužitá hudba a pak vystoupení  z údajného uzdravování. To je také duchovní Matrix. Takže není to jen katolická církev, kterou nechci bránit,ale poukázat na to, abychom byli objektivní.   Jinak článek je dost pěkný a výstižný a hodí se i na jiné sektyRe: Matrix (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Čtvrtek, 08. červen 2017 @ 22:00:51 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
  Zajímavý článek, díky za podrobný popis. Všiml jsem si, že lidé z ŘKC tady velmi často píší o pocitech, o zážitcích. 

  Ty zážitky a pocity se dostavily samy od sebe, nebo pro ně bylo potřeba něco udělat?

  Jaká byla cesta z toho ven, co bylo podnětem pro vystřízlivění z toho virtuálního světa? To bude to pokračování?Re: Matrix (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: zeryk v Čtvrtek, 08. červen 2017 @ 19:16:51 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
// udělá z člověka duchovního upíra,//

sebereflexe...tak výjimečná u sobě sama, myslíce na druhé...

duchovní upír se živí krví duchovních "svátostí", ne těch tělesností "svázaných", že,,,,Re: Matrix (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Dzehenuti v Čtvrtek, 08. červen 2017 @ 12:04:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Jeden z nejlepších článků za poslední dobu. Chvála jedinému Bohu - Svatému Duchu, že ukazuje správnou cestu těm kteří o něm opravdu touží.Stránka vygenerována za: 5.43 sekundy