Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Miloslava.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 15380, komentáře < 7 dní: 448, komentářů celkem: 338740, adminů: 60, uživatelů: 4850  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 121 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Po žních pùjdeš k Turkovi!
·Zpravodaj BJB Cheb 02/2019: Jak odejít z BJB?
·Kromìøížský sbor pøevádí budovu modlitebny na spolek
·Život víry 2018/12: Z BJB vystupuje pìt sborù
·Život víry 2019/2: ´´Noví´´ baptisté
·Návrh èlenù sboru BJB Lovosice pro Sjezd delegátù
·Køesťané Kuøim, z. s.
·Biblické spoleèenství køesťanù Kromìøíž, z. s
·Recenze – James Barr: Fundamentalismus
·BLUD KALVINISMU

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
97829197
přístupů od 17. 10. 2001

Intimity: myslivec + wollek + oko a homosexualita
Vloženo Neděle, 16. duben 2017 @ 23:09:38 CEST Vložil: Tomas

Grano Salis poslal NepřihlášenýTito tři uživatelé se stále točí kolem homosexuality. Prakticky nic jiného je nezajímá. U každého článku a u každé debaty to stočí k homosexualitě. 


Byl jsem i na serveru krestanske-diskuse.net nebo na doktorce a nesetkal jsem se nikdy s nikým, koho by to téma tak přitahovalo, jako tyto tři. Znám křesťany i z reálu, ale nikoho, kdo by byl tak přitahován homosexualitou jako tito tři. Já sám jsem gay, ale nežiju jen homosexualitou. Chodím do práce, jezdím na kole, chodím se psem ven, hraju na klávesy a má dalších tisíc zájmů. Jaktože údajní heterosexuálové myslivec, wollek, oko žijí jen homosexualitou? Co je tak na tom přitahuje? Chodil jsem v mládí do gay klubů, ale ani tam se neřešila homosexualita, ale sporty, politika, zábava, tisíce jiných věcí. 

Jak je možné, že údajné křesťany, údajné heterosexuály přitahuje tak silně téma homosexuality? Točí se stále ve spirále jenom kolem toho, jako by to bylo ústřední téma jejich života, Mně z toho vyplývá jediná možnost, že se jich to nějak osobně týká. 


Poznámka: Chci vás všechny vyzvat, tedy i Nepřihlášeného pozorovatelnika, k tomu, aby diskuse byla vedena slušně. V opačném případě ji opět uzavřeme. Tomas 

"myslivec + wollek + oko a homosexualita" | Přihlásit/Vytvořit účet | 155 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: myslivec + wollek + oko a homosexualita (Skóre: 1)
Vložil: Myslivec v Neděle, 16. duben 2017 @ 23:53:35 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Hele admine, když už apeluješ na naši slušnost, apeluji ńa tu tvoji slušnost. Proč zveřejňuješ jako článek něco tak morálně pokleslého od patologického lháře a provokatéra, a ještě k tomu se svým upozorněním? To zcela postrádá smysl, obzvláště když článek dost silně zavání pomluvou.Re: myslivec + wollek + oko a homosexualita (Skóre: 1)
Vložil: Willy (stanislav.velicky@seznam.cz) v Pondělí, 17. duben 2017 @ 00:12:23 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Tomáši, copak se dá na křesťanském portále pod takovým článkem od takového autora jakkoli normálně diskutovat?Re: myslivec + wollek + oko a homosexualita (Skóre: 1)
Vložil: wollek v Pondělí, 17. duben 2017 @ 00:44:13 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Musím bohužel znovu konstatovat, že se zde je o kombinaci paranoi a idiocie.

homosexualita mne vůbec nepřitahuje, ale je mi odporná. Podle mého otce se chováte jako prasata (vyjádření ateististické) a já s tímto, pokud možno nechci mít nic společného.

Své komplexy si můžeš léčit někde jinde a nějak jinak, minimálně aspoň trochu na úrovni - je-li to vůbec možné (nevím) - jenom ukazuješ, že jsi ve skutečnosti nemocný, že se nejedná o nic vrozeného. Sotva bys takto reagoval, kdyby Tvé sobecké, soběstředné choutky byly normální, a kdyby sis tím sám byl dostatečně jistý. Žel pro Tebe, nejsi... Svou nejistotu a těžkou zakomplexovanost si pak léčíš nepatřičným způsobem - ve snaze najít pár sympatizantů, jež si patrně všechny komentáře zmiňovaných nicků nečetli,  - připadně patří do Tvého abnormálně smýlejšícího stáda.

V poslední době jsem na toto téma psal především o tom, jakým způsobem se navzájem balíte - což pro méně chápavé, byla spíše parodie na to, jak se tedy homosexuální lidé snaží nabalit a následně odmítnout, nic netušísí diskutéry. Nic jiného, než adektvátní reakce na to, co tu sami píšete. Neměl jsem za to, že je toto až tak intelektuálně problématické uchopit za ten správný konec :-).

Opět jste zabodovali chlapečci - nicméně tentokrát mne nepřitáhlo téma samotné, ale zmíněný nick wolleka, a u toho pošetilý komentář, jehož podstatu jsem právě popsal.Re: myslivec + wollek + oko a homosexualita (Skóre: 1)
Vložil: timg v Pondělí, 17. duben 2017 @ 02:10:14 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Konečně, nějaké téma k zamyšlení..Re: myslivec + wollek + oko a homosexualita (Skóre: 1)
Vložil: oko v Pondělí, 17. duben 2017 @ 13:07:39 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jaký by mělo smysl diskutovat s takto bigotně zaujatým člověkem, který je schopen vyplodit jen tuto ubohost?

 "Článek v odkazu jsme nečetl, stačilo, že ho napsal farář, čili zase něco bigotního a nesmyslného a přežitého. Regulace, zákazy příkazy, sešněrování. Vy, pobožní, jste nepřátelé života."...

(Max Kašparů je uznávaným odborníkem na lidské vztahy, je to jeden z nejvzdělanějších lidí v našem národě).


A když jsem mu dříve vysvětloval, že není mým životním postojem nikoho k ničemu nutit, že obecným konstatováním, že alkohol (drogy, homosexualita ...atd,) jsou lidem škodlivé, že snižují kvalitu života, ještě nenavrhuji zároveň už i prohibici:


"Ale abych tě jakkoli reguloval proti tvé svobodné vůli - to v žádném případě! Vždyť toto ani Bůh nedělá!
Ale přál bych ti, abys sám přišel na to, co ti tak strašně škodí a sám se rozhodl s tím něco udělat
."

A odpovědí mi bylo doslova: ..."...Ty jsi pro mě nebezpečím. Ty mě chceš omezovat, ty mi chceš házet klacky pod nohy. "...??????
Připadá to snad někomu se zdravým rozumem jako adekvátní reakce na má slova?
A takto se vyjadřuje člověk, který o sobě deklaruje, že prý má IQ 130!  Tak ještě snad těch třicet - to by tak odpovídalo tvému komentáři.Je pozoruhodné, jak člověka život ve hříchu změní. Dokud je schopen se kontrolovat, tak zachovává jakousi "fasádu" slušnosti, ale když nad sebou ztratí vládu, pak se teprve odhalí ve své pravé podstatě: hrubý, sprostý, zkažený a morálně prohnilý praktikováním homosexuality a věcí s tím souvisejících - a jeho  slovník tomu pak odpovídá... Ukázal jsi nám svou pravou tvář, poodhalil své skutečné nitro. A upřímně: není o co stát, nechci s tebou dál ztrácet čas. Nechtěl bych s tebou mít dvojdomek.Re: myslivec + wollek + oko a homosexualita (Skóre: 1)
Vložil: martino v Pondělí, 17. duben 2017 @ 13:21:48 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
 Nepřihlášený má trauma. Žije v úzkosti a potřebou někoho obviňovat, neboť si je vědom své nemoci, a místo toho, aby vyhledal odbornou pomoc, obviňuje ze své lenosti se ne, léčit křesťany. Otázkou zůstává proč, jako ne křesťané, se rozhodli homosexuálové útočit na křesťanské servery. Re: myslivec + wollek + oko a homosexualita (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Pondělí, 17. duben 2017 @ 15:35:20 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zrekapituluji: 

1. Když někdo soustavně řeší homosexualitu, na 99% s ní má sám problém.
2. Když někdo redukuje otázku orientace jen na praktikování a stále dokola se točí jen kolem praktik a není schopen pochopit život v celé šířce a nechápe, že se jedná o mezilidské vztahy, ale jenom ho zajímají sex.praktiky, vypovídá to o něm. Myslí jenom svým přirozením. Dělá se zbožný, ale ve skutečnosti jeho fascinace praktikami, o kterých soustavně mluví, dokazují, že mu ty praktiky chodí po hlavě. 


Takže tady budou nepřiznaní homosexuálové, tím jsem si jist. A k tomu zaměření na praktiky, které je magicky přitahují. Vsadil bych se, že kdyby se podíval do historie počítačů svatoušků, co zde píšou, bylo bych tam našel gay porno. Oni to sledují, pak se z toho zpovídají Jahvemu. 

Já jsem mnohem bohatěji rozvinutý člověk, na rozdíl od některých omezených křesťanů nejsem posedlý jenom sexem a praktikami, sex beru jen jako jeden z faktorů vztahu. Ale na to, pobožní nemají kapacitu to pobrat. A pokud jsou ženatí a mají manželky, tak z toho je vidět, jak svoje manželky vnímají. Jen jako sexuální objekty, na kterých mohou provozovat své praktiky. Protože sexuální praktiky jsou to jediné, co jejich mozečky jsou schopny vidět. 


křesťané = ubožáci

Re: myslivec + wollek + oko a homosexualita (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Pondělí, 17. duben 2017 @ 19:11:58 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já jsem se o homosexualitu nikdy nezajímal a  v okolí nikoho neznám, kdo by tím byl. Spíše se setkávám v TV   s lidmi, kteří tuto vlastnost netají. Je to řada umělců i jiných lidí. Napsal jsem Pozorovatelníkovi jen malou poznámku, že proti takovým lidem nic nemám, akorát se nedokáži do nich vžít. Mně se vždy líbily  a líbí ženy. Prostě mne vždy eroticky přitahovaly a přitahují dodnes. Mám rád svoji ženu  a intimní chvíle  s ní ještě v době, než onemocněla, byly vždy krásné. Nedovedu si proto představit opačnou erotickou orientaci. A reakce Pozororovatelníka byla strašná. Psát to by bylo hnusné. Probudilo to ve mně pak jednu hnusnou vzpomínku, kdy na jednom pánském WC obtěžoval lidi takový divný, asi " teplý" muž. Vůbec se nezajímám o žádné erotické homosexuální představy, je mi to cizí a je mi jedno, co se mezi homosexuálními páry děje v intimních chvílích. Reakce Pozorovatelníka však výrazně změnila můj pohled na homosexualitu i na lidi takto se projevující. I když tomu tak nebylo a byla by ve mně i určitá tolerance, nyní už tak není a si už nebude. Homosexualita se mi zprotivila.Re: myslivec + wollek + oko a homosexualita (Skóre: 1)
Vložil: unshaken (unshaken@outlook.cz) v Pondělí, 17. duben 2017 @ 20:03:11 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já bych viděl jiné důvody, než těm třem podsouvá nepřihlášený pozorovatelník. Ten by si měl především uvědomit, že téma sexu je přitažlivé snad pro všechny, nehledě na sexuální orientaci nebo dokonce na věk. Doufám, že si křesťana nepředstavuješ jako bezpohlavního anděla nebo světici, u níž se výtvarník obával znázornit i prsa. Asi nikdo se kvůli sexuální touze nenechá vykastrovat jako Origénes (snad se nepletu a nebyl to jiný církevní velikán), ale všichni jsou spíše jako prostopášný Augustin, než dostal dar víry.

Důvod zájmu těch třech bude nejspíš to, že za hřích se považuje přehnaně již sexualita jako taková, pokud je mimomanželská. Přestože biblicky jde o krajovou záležitost. A náprava hříchu, to je úkolem všech křesťanů. Takže když své poslání bere křesťan vážně a je přesvědčen, že v sexu se nachází hlavně špatné věci, tak jeho křesťanskou povinností na hřích upozornit.Re: myslivec + wollek + oko a homosexualita (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Pondělí, 17. duben 2017 @ 21:13:37 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Už několikátý křesťan mi píše, že když viděl dva chlapy, jak se vášnivě líbají, že blil nebo co to. Tak za prvé jsem nevěděl, že křesťané jsou takové křehotinky. Viděl dva chlapy a už se z toho sesypal. Jak křestané budete připraveni na mučení a poslední dny, které vás čekají, jak budete připraveni snášet útrapy pro svého Pána, když čas se blíží a vás položí dva líbající se chlapi? Co to jste za padavky? Kde máte ducha svatého, měkotiny? A za další kde chodíte se dívat na líbající se chlapy? Já jsem gay a určitě by mi toto neuniklo. Za celý svůj život jsem líbající se chlapy nikde na vesnici ani ve městech neviděl. Leda na gay diskotéce ve specializovaném gay klubu. Vy, křesťané, chodíte do gay klubů se dívat na líbající se chlapy? Nebo si pouštíte gay porno? Re: myslivec + wollek + oko a homosexualita (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Pondělí, 17. duben 2017 @ 22:31:01 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Video klip, píseň o vás, pobožní. Je to přímo o vás.  https://www.youtube.com/watch?v=MYSVMgRr6pw  Vy jste tam ti vrazi z toho klipu. A váš motiv je vaše závist, zášť, nepřejícnost, bigotnost a nepřiznaná homosexualita u některých. Stránka vygenerována za: 4.07 sekundy