Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Ivo.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 7, článků celkem: 15436, komentáře < 7 dní: 494, komentářů celkem: 343160, adminů: 60, uživatelů: 4861  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 68 návštěvník(ů)
a 7 uživatel(ů) online:

rosmano
JirkaB
Melissokomos
brusle7
LD
wollek
Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Ať se jdou homosexuálové zastøelit, hlásá americký baptistický pastor.
·Nepøelezeš
·Dobrá zpráva pro každého ètenáøe
·Odpovìï Pavla Steigera na recenzi Aleše France knihy „Svou slávu nikomu nedám“
·Problémy laického fundamentalismu I
·E. S. Williams: Fenomén nového kalvinismu
·Nesuïte, abyste nebyli souzeni
·O katech
·Reakce Pavla Coufala na dopis odcházejících baptistù z lovosického sboru
·Týraní baptisté ukonèili èlenství v BJB Lovosice

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
99069433
přístupů od 17. 10. 2001

Grano Salis: Proč bych měl číst na 'křesťanském webu' urážky Boha od syna z
Vloženo Úterý, 03. květen 2016 @ 11:52:53 CEST Vložil: Tomas

Grano Salis poslal Nepřihlášený

Zdravím vás. Nejsem členem Grano Salis (ve smyslu být pravidelným čtenářem, nebo dokonce majícím zde účet a tedy i přispěvatelem). Občas si zde nějaký článek přečtu a pak většinou věnuji čas i diskusi pod ním.

I přes můj status nečlena/nikoho, si tímto příspěvkem dovoluji vyslovit názor, že Pozorovatelník by měl mít zrušený účet (aby nemohl přispívat). Nikdy v Boha nevěřil a přišel na Grano Salis jen otravovat, urážet, odvádět od Boha. I přesto, že žijeme v době kdy je beztrestné (okamžitě, tělesně) Boha urážet, jeho záměrné výlevy mi vadí a nechci pod články na Grano Salis číst jeho vulgární výlevy. Je ale v podstatě jedno jestli jsou nebo nejsou vulgární (ve smyslu jak lidé rozlišují koninu od kraviny), jsou jednak vulgární záměrně, jednak jed v nich byl a je přítomný snad ve všech (i v době kdy tvrdil, že je křesťan; o víře, i přes nejrůznější vyjádření, se nemá cenu bavit, neboť i démoni věří v jediného, nestvořeného,...).

Dovolím si vsuvku. Vy kdož věříte v Boží záměr, příslib, spasitele /syna,... si možná mnozí neuvědomujete, že veškerá nepravda, zloba, nepoctivost, klam,... které ve svém srdci vnímáte (jste-li Boží děti) je přesně to čeho se musíte zbavit již zde za života v těle. Musíte projít obřízkou srdce. Nic pohoršujícího nebude mít účast na budoucím, bude mít zapovězený vstup do Království Božího. A Pozorovatelník, když už nic jiného tak šíří jed, potlačuje skrze své projevy a svodem k logice vaši lásku k Otci, Pánovi a Králi Ježíši Kristu, směruje vaše svědomí nevhodným směrem a umlčuje tak vnímání dobra a zla, pravdy a lži, zákonů Boha které má každý věřící (Otcem povolaný a vyvolený) zapsán ve svém srdci. Vždyť na něm samotném je patrné, že ví že dělá špatně, kroutí se pomalu jak had.

Mrzí mne, že se vy členové Grano Salis neozýváte už dávno. Podle mne jste měli mít už dlouho jasno čí syn je Pozorovatelník. Chcete-li mou žádost podpořit, zkuste třeba pod článek přidat svůj souhlas či dodatek a upozorněte na článek správce serveru. Kvůli mě je zbytečné to dělat, a kvůli mě to rozhodně nedělejte!. Co mne se týká, já pravděpodobně přestanu Grano Salis číst zcela (pozn.: Nebudu asi typický čtenář Grano Salis, takže pokud byl snad Pozorovatelníku tvůj další cíl odehnat lidi od této website... u mne jsi selhal.) a opustím i Internet. Brzy bude asi bez výjimky platit žumpa jako žumpa, tím se nechci Grano Salis dotknout, ale je jasné jakým směrem se pohybuje celá lidská společnost a že ani tento server ani zbytek Internetu se tomu nedokáže ubránit, pokud se někdo vůbec brání.

Ekklesian, 1. květen 2016


"Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od syna z" | Přihlásit/Vytvořit účet | 180 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Úterý, 03. květen 2016 @ 14:52:48 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Ačkoliv jsem tu chvíli, jsem proti.Re: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: pozorovatelnik (Křesťané ze mě udělali ateistu) v Úterý, 03. květen 2016 @ 16:21:19 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
To vypadá na člena serveru krestanske-diskuse.net

Tam to tak dělají, že kdo má nepohodlné názory, toho odstřihnou. Dokonce mi tu už psal nick Gregorios777 nějaké zprávy od nich. No jo, mají totalitní návyky a myšlení. Nejraději by  mi zakázali celý internet. Taky by mi mohli přijet domů a rozbít okno. 

Ekklesian: Měl jsi napsat čestně a přímo, co bys udělal, kdybys mě potkal :-) Právě že rozdíl mezi mnou a tebou je, že já tu mám udělanou registraci, píšu otevřeně, čím aktuálně žiju a jaké jsou mé poznatky. Ty se v čase samozřejmě vyvíjejí. Číst to nemusíš. Přesto to děláš. V tom případě jsi masochista. Pokud tě to tak rozrušuje, že jsi kvůli tomu dokonce vyhotovil speciální článek, tak je to velmi podivné. Z tvého článku je cítit totalitní myšlení. Přitom ty máš možnost se mi postavit čestně v diskusi. Udělat si registraci a vysvětlit mi, v čem se mýlím. Pokud je na tvé straně pravda, určitě to dovedeš argumentačně obhájit. Ostatně tvůj Bůh ti k tomu může pomáhat. Tak čeho se tak bojíš? Re: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: zeryk v Úterý, 03. květen 2016 @ 17:36:31 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
" budete mít zapovězený vstup do Království Božího "
promiň ale taky s tebou nesouhlasím... a je jen dobře že tvůj vliv je " malinko malinký ", lépe tato " žumpa než ta tvá " :-( Re: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Úterý, 03. květen 2016 @ 19:17:04 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
 A Pozorovatelník, když už nic jiného tak šíří jed, potlačuje skrze své projevy a svodem k logice vaši lásku k Otci, Pánovi a Králi Ježíši Kristu,

Máš pravdu.
Ja som ho už napomenul,že svojimi článkami veci viac zatemňuje ako osvetľuje.

Pozorovatelnik je zaplatený človek,aby na GS robil záškodnicku činnosť.

Dúfam,že ťa admini pochopia a zrušia mu účet.Re: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: Ingmar v Úterý, 03. květen 2016 @ 20:37:15 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Neblázněte, to už by tu nezbyl skoro nikdo, s nímž stoji za to diskutovat. Ne si notovat, ale rozumě a kultivovaně diskutovat a klidně i nesouhlasit.Re: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: Willy (stanislav.velicky@seznam.cz) v Úterý, 03. květen 2016 @ 20:46:05 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Ekklesiane, mě Pán od začátku ukázal, kdo je pozorovatelnik zač a když jsem mu to v jeho "křesťanských" dobách jeho přispívání na GS psal, tak se bránil a zpochybňoval má upozornění, že není věřící, že není křesťan a snažil se hájit svou "víru". Ale nevím, jestli by to mělo znamenat, že tu nemá být. Dokud hledá pravdu, Pán se mu může dát nalézt. Horší by bylo, kdyby to vzdal a postavil se proti Bohu. Zatím to vypadá, že je spíš proti lidem, kvůli nimž na Boha zanevřel a ne proti Bohu samému. Re: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Úterý, 03. květen 2016 @ 21:45:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
Podle mne jste měli mít už dlouho jasno čí syn je Pozorovatelník. Chcete-li mou žádost podpořit, zkuste třeba pod článek přidat svůj souhlas či dodatek a upozorněte na článek správce serveru.

  Ahoj.

  Co je zač pozorovatelnik a mnozí další vím celkem dlouho, obvykle od začátku co začnou psát (ale už jsem se taky v jednom člověku spletl). 

  Nechci tvou žádost podpořit, nejsem příznivcem cenzury. Mám radši, když lidi píší věci přímo, než když se přetvařují. 

  Pokud někdo nadává, svědčí tu o svém životě, ukazuje svou "logiku" či cokoliv jiného, nemám s tím problém. Žiju už léta něco jiného než posměváčci a jejich posměch se mne nedotýká. Pokud se jen posmívají a nadávají, nebo přisuzují omylem lidem okolo svůj život, mám jednoduché řečení: Nečtu je. Pokud se posmívají, posmívají se bohu, které není mým bohem, ale jejich. Pokud chce někdo jejich boha hájit a vadí mu jejich posmívání, nechť to dělá.

  Pokud píšou své zkušenosti, jsem za to rád a je to moc dobře.

  Pozorovatelnika je mi konkrétně líto, protože se snažil opravdově a neřekli mu ani základy, nebo je nějak minul. Dokážu se vcítit do jeho situace, protože jsem se taky léta opravdově snažil dodržovat všechno, co mi předložili. Pokud mu teď došla pravda o jeho životě, je to jen dobře. 

  Cizinec.

  Re: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Úterý, 03. květen 2016 @ 22:45:39 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Ani jeden z Vás svateho ducha nemá a presto chcete soudit ? Jestli někdo tvrdite ze mate svateho ducha, tak to ukazte...Jezis jasne řekl ze takovy bude delat i vetsi skutky nez on.Re: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: lema v Středa, 04. květen 2016 @ 06:27:23 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
No já jsem člověk, který raději vyklidí prostor, než bych o něj bojovala. Ať si to tady frajer užije. Prokousávat se něčím takovým na to nemám čas ani žaludek, to bez urážky. Takže GS už jen letmo. Ponaučení a úsudek jsem si udělala a to mi stačí. Díky za takovou osvětu. Re: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: Momonka (Tinidril@seznam.cz) v Pátek, 06. květen 2016 @ 16:02:54 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
A Pozorovatelník, když už nic jiného tak šíří jed, potlačuje skrze své projevy a svodem k logice vaši lásku k Otci, Pánovi a Králi Ježíši Kristu, směruje vaše svědomí nevhodným směrem a umlčuje tak vnímání dobra a zla, pravdy a lži, zákonů Boha které má každý věřící (Otcem povolaný a vyvolený) zapsán ve svém srdci.

Vážně? Takhle nějak na Tebe působí jeho show? Koneckonců satan si vyprosil, aby Boží lid tříbil jako pšenici. Když už i satan je v něčem užitečný, tak proč by nebyl pozorovatelnik? Ovšem ke své vlastní škodě.

Nemusíš ho přece číst. Jeho nejvíc naštve, když si ho lidi nevšímaj, neboť on zde, krom jiného, soutěží o největší sledovanost, přičemž počet komentářů pod svými články obvykle navyšuje tím, že odpovídá několikrát sám sobě, tudíž ve výsledku 75% komentářů je de facto jeho:-)Re: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: Magdalena07 v Čtvrtek, 12. květen 2016 @ 18:43:15 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Naprostý souhlasMagdalenaRe: Proč bych měl číst na &#039;křesťanském webu&#039; urážky Boha od (Skóre: 1)
Vložil: Magdalena07 v Středa, 28. prosinec 2016 @ 23:03:11 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Každý , kdo má Božího ducha nebude číst bláboly a navíc diskutovat s někým , kdo je instruován silami temna a zla Je to ztráta času !!!!Stránka vygenerována za: 6.18 sekundy