Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Miloslava.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 15380, komentáře < 7 dní: 448, komentářů celkem: 338740, adminů: 60, uživatelů: 4850  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 128 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Po žních pùjdeš k Turkovi!
·Zpravodaj BJB Cheb 02/2019: Jak odejít z BJB?
·Kromìøížský sbor pøevádí budovu modlitebny na spolek
·Život víry 2018/12: Z BJB vystupuje pìt sborù
·Život víry 2019/2: ´´Noví´´ baptisté
·Návrh èlenù sboru BJB Lovosice pro Sjezd delegátù
·Køesťané Kuøim, z. s.
·Biblické spoleèenství køesťanù Kromìøíž, z. s
·Recenze – James Barr: Fundamentalismus
·BLUD KALVINISMU

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
97830050
přístupů od 17. 10. 2001

Aktivity a kampaně: KŘESŤANSKÉ CÍRKVE-JEDEN Z NÁSTROJŮ ISLAMIZACE ČR?
Vloženo Úterý, 01. březen 2016 @ 10:49:24 CET Vložil: Tomas

Zamyšlení poslal BohemianAnonymusKřesťanské církve, zaštiťujíce se falešným samaritánstvím, prosazují proti vůli většiny národa přijímání z drtivé většiny muslimských migrantů v naší vlasti. Papež prosazuje jednu rodinu migrantů do každé farnosti. Tím se ale církve zapojí do služeb islamizace Evropy i naší vlasti. 


Co k tomu ŘKC se svými nekatolickými satelity vede? Nechce snad ŘKC využít muslimů jako výtahu k moci - k moci, jakou měla ve středověku? Jak si vyložit rouhavé tvrzení, že biblický Hospodin je s Bohem muslimů Alláhem totožný, a že věří-li křesťané a muslimové v jednoho Boha, věří tím AUTOMATICKY v jednoho A TÉHOŽ Boha??? Syn a Otec jsou jedno (J. 10:30)!!!

Křesťanské církve v islamizované Evropě mohou přežít jen v nedůstojné roli užitečných idiotů. Objetí křesťanských církví s islámem se po čase ukáže pro křesťanské církve jako smrtící. 

Blíže viz: STĚHOVÁNÍ NÁRODŮ

Korán popírá Kristovo ukřižování a smrt (4:156/157), zatímco tyto skutečnosti jsou spolu se vzkříšením v centru NZ zvěsti.


Církevníci prosazující u nás muslimské imigranty bez ohledu na obavy národa, argumentují tím, že jednají jako milosrdný Samaritán. 

Podívejme se na problém blíže:

Lk. 10:30 "I odpověděv Ježíš, řekl: Člověk jeden šel z Jeruzaléma do Jericho, i upadl mezi lotry."
Lk. 10:33-35 "Samaritán pak jeden, cestou se ubíraje, přišel až k němu, a uzřev jej, milosrdenstvím hnut jest. A přistoupiv, uvázal rány jeho, naliv oleje a vína, a vloživ jej na hovado své, vedl do hospody, a péči o něj měl. Druhého pak dne odjíti maje, vyňav dva peníze, dal hospodáři, a řekl jemu: Měj o něj péči, a cožkoli nad to vynaložíš, já když se vrátím, zaplatím tobě."

Zraněný byl zřejmě Žid. Vzdor tomu, že Židé se Samaritány nevycházeli (J. 4:9 - podobně jako dnes muslimové s křesťany),Samaritán  se zraněného ujal, ošetřil ho, ale nenechal ho odvézt k sobě domů, nýbrž do nejbližší hospody, kde se mu finančně postaral o další ošetřování - zraněný Žid byl pak ošetřován ve vlastním, nikoli cizím, samařském prostředí.  JEDNEJME TAK I MY!!!

Jsem si jist tím, že Spasitel, když pronášel tento výrok, myslel i na naši situaci. Problémem církevníků je i to, že plni pýchy jdou NAD rámec Písma. Musím konstatovat (jako už mnohokrát), že Písmo nelze jakkoliv vylepšit, byť se o to mnozí církevníci až křečovitě snaží. Pro ty, kteří tak činí platí tato slova Písma:

2J. 1:9 "Kdo zachází dál a nezůstává v učení Kristovu, nemá Boha; kdo zůstává v jeho učení, má Otce i Syna." (EP)

Takže pomáhat ano - ale nikoliv u nás doma. Je zvláštní, že se nevěřící lidé tohoto biblického doporučení drží. 

Pokud jde o přijímání migrantů, existuje jedno biblické kritérium:

2J. 9-11 "Každý, kdož přestupuje a nezůstává v učení Kristovu, nemá Boha; kdož zůstává v učení Kristovu, tenť i Otce i Syna má. Přichází-li kdo k vám, a toho učení nepřináší, nepřijímejte ho do domu, aniž ho pozdravujte. Nebo kdož takového pozdravuje, obcuje skutkům jeho zlým."

Jak běžencům pomáhat? Blíže viz např. NALÉHAVÁ PROSBA NAŠIM POLITIKŮM

Přijímání nelegálních muslimských migrantů do naší vlasti přináší bezpečnostní rizika:

Těm běžencům, kteří předem deklarují, že nebudou respektovat naše zákony, by neměl být udělen přechodný, trvalý pobyt ani azyl - protože tyto jsou instituty českého právního řádu, který tito běženci neuznávají a nikdy uznávat nebudou!!!

PROČ???

Protože to skuteční uprchlíci zasluhující naší pomoci, rozhodně nejsou! Kdyby jimi byli, už by dávno zakotvili v první bezpečné zemi! 


Další rizika jsou např. tato:

Přijmeme-li byť jen jediného muslima, či jedinou muslimskou rodinu, vzdáváme se tak části našeho území. A toto území, zpočátku nevelké, se časem rozšíří tak, že vzniknou no-go zóny, takové, jak je známe z měst západní Evropy. A postupem času se ve vlastní zemi staneme cizinci, jsouce muslimy, neuznávajícími naše zákony přečísleni a podmaněni. 

Všude tam, kde žijí muslimové (rodina, byt, dům, město), existuje de facto "umma", tedy komunita muslimů - to je nepopiratelné. A tato komunita z muslimského hlediska existuje i de iure, a proto se uvnitř ní aplikuje muslimské právo - šaría, které je v rozporu s právem hostitelského nemuslimského státu. A hranice této "ummy" nejsou stanoveny žádnou úmluvou, či dohodou - a budou se tudíž měnit. A že se budou vzhledem k vysoké muslimské natalitě rozšiřovat, je myslím, jasné. A pokud jde o muslimské radikály: ti operují (jak zkušenosti ze západní Evropy ukazují), právě z takového, muslimy obsazeného území.

Skutečně chceme skončit jako Arméni v osmanské říši??? Kdo si dnes vzpomene na 1,5 miliónu utracených nevinných Arménů??? 


V současné době, kdy je národ ohrožen, křesťanské církve mlčí. Zato při prosazování církevních restitucí byly nadmíru aktivní. Církve promarnily poslední příležitost napravit si u národa reputaci zle poničenou právě církevními restitucemi. Ještě jsem neslyšel jediného církevního představitele, který by na lidovém shromáždění volal lidi k pokání a pod Kristův prapor. Nikdo neřekl ono Spasitelovo: "NEBOJTE SE!" Zdá se, že církve již nezajímá národ - nýbrž jen jeho peníze. 

Myslím si že ten, který neomezeně vládne dolarem (nikoli rublem, juanem či randem), pojal úmysl zahltit Evropu muslimy z Asie a Afriky - viz projekt EUROMED. Za své dolary angažoval zhruba 30 000 lidí, kteří jeho záměr realizovali a realizují dosud. A na ně navazují už jím neplacení lidé, kteří tyto lidi umísťují v cílových zemích - tedy nejrůznější neziskovky, "sluníčka" či církevníci, kteří zaštiťujíce se falešným samaritánstvím ohlupují společně s mocnými tohoto světa národ, který se běženců oprávněně obává. Národ - z něhož žijí - a na nějž kašlou!!! 

Tedy i církve slouží komusi mocnému v pozadí, jehož neznají, a který má na rozdíl od Boha (Jr. 29:11) s námi myšlení o trápení - a nikoli o pokoji!!! Migranti nepřinášejí pokoj - ale meč!!!

Co na to Písmo?

2Kor. 6:14, 15 "Netáhněte jha s nevěřícími. Nebo jaký jest spolek spravedlnosti s nepravostí? A jaké obcování světla s temnostmi? A jaké srovnání Krista s Beliálem? Aneb jaký díl věrnému s nevěrným?"
1Kor. 7:23 "Za mzdu koupeni jste, nebuďtež služebníci lidští."


Dnes se Evropa propadá do bezzákonnosti. Je příznačné, že politici nehovoří o zastavením toku nelegálních migrantů, ale jen o jeho zmírnění - tedy v plánu kohosi mocného je zahlcení Evropy muslimy, zvrátit stávající právní řád a přepsat křesťanskou duchovní orientaci na muslimskou. Předtím ale bylo nezbytně nutné rozvrátit křesťanské církve, které následně odpadly od Krista a tak vystavily Evropu muslimské invazi. 


Události v sousedním Německu, kde si favorizovaní běženci mohou dovolit prakticky cokoli, povedou u domácích Němců k nenávisti k nim. Importovaný antisemitismus Arabů spolu s domácím antisemitismem Němců a animozitou naturalizovaných Turků proti Arabům tvoří šíleně třaskavou směs, kterou může iniciovat prakticky cokoli. Naturalizovaní Turci kteří mají v Německu rodinné firmy, prosperují a platí řádně daně, nebudou chtít přispívat na Araby, kteří proti nim v 1. sv. válce válčili a k zajatým tureckým vojákům se nechovali (eufemisticky řečeno), právě laskavě. Multikulturalismus zplodí tak šílený rasismus, jaký ani za Hitlera nebyl. A když už nepůjde běžence vrátit, pak už zbývá jen jediné: Navléknout je do uniformy a poslat pryč do války. Arabové nikdy nedokázali naplánovat a provést velkou válku - to dokážou a dokázali jen Němci. 

Proto se odpoutejme (pokud to ještě jde), od vznikajícího německého chalífátu!
BA
"KŘESŤANSKÉ CÍRKVE-JEDEN Z NÁSTROJŮ ISLAMIZACE ČR?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 23 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: KŘESŤANSKÉ CÍRKVE-JEDEN Z NÁSTROJŮ ISLAMIZACE ČR? (Skóre: 1)
Vložil: BohemianAnonymus v Pondělí, 14. březen 2016 @ 13:29:29 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
V komentářích článku  e-republika.cz | Azylový byznys a Rothschildové   jsem vyjádřil obavu, zda Světapán, neomezeně disponující dolarem a jemuž nejvíce slouží vláda USA, se nepovažuje za soudce nad národy. Soud nad národy patří jedině Bohu!!!

Viz např. Část 9 Soud národů  Poslední dnové lidstva. Část 4 

Dále k tématu:  Salman Hasan: Uprchlickou vlnu organizují USA s Tureckem    BLÍZKÝ KONEC EU I USA?

V dnešní době je již jasné, že se Světapán od USA odvrací. A to z toho důvodu, že USA prokázaly neschopnost splnit jeho zadání - totiž nastolení NWO. Padne-li dolar (který má podle mého názoru již namále), padnou s ním  i USA!!! 

A pokud jde o Evropu: Západní Evropa (pevně doufám, že my ne,) sice přijme islám - ale donutí muslimy za islám bojovat. Ale nyní nebudou mít proti sobě německé ženy a muže, jimž jejich vláda odňala možnost se bránit - ale jedny z neostřílenejších a nejodolnějších válečníků světa, za něž navíc bude bojovat sám Hospodin! 

A to, že Evropa nemá budoucnost, protože odpadla od Krista lze vyčíst i z článku: STĚHOVÁNÍ NÁRODŮ

Evropa bez Krista budoucnosti nemá - proto z ní utečou elity i kapitál !
BA

Re: KŘESŤANSKÉ CÍRKVE-JEDEN Z NÁSTROJŮ ISLAMIZACE ČR? (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Pondělí, 07. březen 2016 @ 14:06:52 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Sodoma Gomora zčína:Nemci opustili Boha a nesú zato svoje dôsledky:
Není to šílené? JE! Sex se zvířaty opět začíná být v Německu natolik závažným problémem díky afrického migrační vlně, že opět zemědělská komise Bundestagu požaduje, aby byly ještě přísnější tresty. Stále tam totiž existují farmy, kde zvířata nyni už ilegálně chovají jen za tímto účelem. S přílivem nových zoufalých zákazníků to bude doslova ale zlaté terno.

V zemi zaslíbené se nebezpečně rozmáhá zoofilie a počet případů sexu se zvířetem opět raketově roste. Zemědělská komise Bundestagu proto opět bije na poplach, požaduje zpřísnit starý zákon, podle kterého je opět sex se zvířaty v Německu trestný. Porušení zákazu potom komise navrhovala pokutovat částkou v přepočtu půl milionu korun. 

Zoofilie přestala být v Německu zločinem v roce 1969, v posledních letech se ale podle listu The Sun nebývale rozmohla a také roste počet webových stránek, které ji propagují. V zemi se dokonce objevily specializované farmy, jakési erotické zoo, kde mohou zvrhlíci znásilňovat všemožné druhy zvířat od koz po lamy. Vláda nedávno zakázala zákonem"zneužívání zvířat k pohlavnímu styku a trestá kuplíře, kteří zvířata pro zvrhlíky pasou“. Bohužel vidina nové ideologie a nových zisků obrací samotné Německo vzhůru nohama.

Německá prozoofilní skupina ZETA (Zoofilní výbor pro toleranci a osvětu) překvapivě opět nesouhlasí a hodlá proti takovému zákonu opět protestovat. "Koncepty toho, co je morální, se nemají co stávat zákonem,“ uvedl kdysi její předseda Michael Kiok.

V Česku a většině zemí je zoofilie klasifikována jako týrání zvířat. V jednom z případů zoofilie u nás byl také pachatel odsouzen za narušování domovní svobody a poškozování cizí věci, protože zvíře je naším zákonem považováno za věc.http://youbo.iprima.cz/video/18-vite-co-je-nemecka-organizace-zeta-zoofilie-v-nemecku-opet-43768Re: KŘESŤANSKÉ CÍRKVE-JEDEN Z NÁSTROJŮ ISLAMIZACE ČR? (Skóre: 1)
Vložil: Studentbible v Středa, 02. březen 2016 @ 22:08:39 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ať si papež nastěhuje jednu famílii za své prachy do svých komnat a ať se ten Fr-hajzl vzpamatuje! Pohrobek zasraného katolicismu...Re: KŘESŤANSKÉ CÍRKVE-JEDEN Z NÁSTROJŮ ISLAMIZACE ČR? (Skóre: 1)
Vložil: bloger369 v Úterý, 01. březen 2016 @ 22:04:24 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Musím nesouhlasit s tímto uvedeným článkem a i s většinou uvedených komentářů. Je naší křesťanskou povinností postarat se o uprchlíky, kteří utíkají před tzv. Islámským státem a Asadovým režimem. To, že se zvýší počet muslimských spoluobčanů přeci není ještě nic hrozného, pokud budou ssoužít v pokoji s námi. Jediné, čeho je oprávněné se bát jsou "osamělí vlci", kteří se tímto způsobem mohou dostat mezi nás.Re: KŘESŤANSKÉ CÍRKVE-JEDEN Z NÁSTROJŮ ISLAMIZACE ČR? (Skóre: 1)
Vložil: Myslivec v Úterý, 01. březen 2016 @ 11:51:33 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
BA, politické řešení migrace je v tomto antikristově politickém bordelu nemožné. Uvědom si, že migrace, je boží rána, která je v knize Zjevení popsaná jako "kobylky", migrace je invaze kobylek, a je to boží trest hlavně pro velkoměsta, ve kterých lidi volili a propagovali multikulti idioty a hříchy proti Bohu, je to boží trest pro státy a velkoměsta jejíchž morální úpadek lze klidně srovnat se Sodomou. Právě zkaženost velkoměst umožnila různým antikristům dostat se k politické moci! A ten kdo vypustil tohoto džina z láhve je Německo a Francie, a právě velkoměsta těchto zemí trpí nejvíce. Sodomskou zkaženost evropských velkoměst lze snadno dokázat tím, že právě do nich se stahuje kriminální lůza, která vůbec neprchá před válkou, která hledá jen sodomský způsob života. Která hledá bezpracný život a ukájení různých chtíčů. Na venkov ekonomičtí migranti nepůjdou. Lákají je zkažená velkoměsta, která jsou prošpikovaná kamerovým systémem, což jim poskytuje nedotknutelnost a ochranu, jelikož slušní obyvatelé velkoměst se pro všudypřítomné oko velkého bratra bojí bránit se zlu.Re: KŘESŤANSKÉ CÍRKVE-JEDEN Z NÁSTROJŮ ISLAMIZACE ČR? (Skóre: 1)
Vložil: pozorovatelnik v Úterý, 01. březen 2016 @ 13:05:43 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Je tu diktát z Berlína, Merkelová chce pomocí migrační vlny rozbít národní státy, říká Jan KoukalRe: KŘESŤANSKÉ CÍRKVE-JEDEN Z NÁSTROJŮ ISLAMIZACE ČR? (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Úterý, 01. březen 2016 @ 15:02:18 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
BA si jeden z mála čo upozorňuje na nebezpečie, ktoré hrozí biblickým kresťanom zo strany mohamedánov
za čo ti ďakujem.

Osobne si myslím,že islamizácia Eúropy spôsobí nepokoje medzi krasťanmi a mohamedánmi, čo bude
vodou na mlýn na vytvorenie bludúceho univerzálneho náboženstva pre NWO.

2 Tes.2,11  a preto im Bôh pošle mocné pôsobenie bludu, aby uverili lži,
12  aby boli odsúdení všetci, ktorí neuverili pravde, ale si obľúbili neprávosť.

Myslím,že tato stať Písma sa začína naplňovať pred našimi očami.Re: KŘESŤANSKÉ CÍRKVE-JEDEN Z NÁSTROJŮ ISLAMIZACE ČR? (Skóre: 1)
Vložil: Jan21 v Úterý, 01. březen 2016 @ 16:10:58 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Podívejte se na to, co v naší televizi není. Jak tohle dopadne?
Nebudou to ty potoky krve, o kterých se mluví ve 14 kapitole Zjevení? 

Nebudou muslimové tím lisem Božího hněvu na "křesťanskou" Evropu?

Zdá se, že další hrozná válka je nevyhnutná a Německo bude zase jejím iniciátorem.


Jsou muslimové naši bratři a Allah laskavý, milující otec totožný s Hospodinem, jak to hlavně Oko a jeho představení tvrdí?
Ale až pak se pozná, kdo skutečným křesťanem je. 
Stránka vygenerována za: 0.46 sekundy