Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jeroným.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16516, komentáře < 7 dní: 391, komentářů celkem: 420819, adminů: 60, uživatelů: 5218  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 298 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Willy
ivanp
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
114882488
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Znamenie Antikrista 3
Vloženo Středa, 30. prosinec 2015 @ 13:06:18 CET Vložil: Tomas

Hudba poslal skalaa

Okultizmus vo svetskej a kresťanskej  hudbe "Znamenie Antikrista 3" | Přihlásit/Vytvořit účet | 4 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Znamenie Antikrista 3 (Skóre: 1)
Vložil: mikim v Středa, 30. prosinec 2015 @ 22:50:39 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zajímavé...

k videu:

to, že některé křesťanské kapely se spojují s kde kým je více než jisté, jen eSPé je zrovna kapela, kterou jako adventista rád poslouchám, i když je z "tábora antikrista", od této kapely a i od jiných si vždy pečlivě vybírám písně, které mně osloví a vedou k Bohu a které nikdo jiný stejně zazpívat "neumí". Vybrat do videa jen písně, které jsou "divoké" a pak je kritizovat to umí každý trouba, ale vybrat ty pěknější (a nemusí být jen ty pomalé) od eSPé to už ne...a takové se hrají mnohem častěji než občas nějaká ta "napůl svěcká divočina", která se zpívá hlavně pro puberťáky a ani nijak a nikoho k Bohu nevede. To jsem fakt nepochopil, proč to dělají, tady má satan svou moc.
např.

Temnota padá:


nebo letos zpívali i běžné pěkné worshipy na Campfestu:

Se stylem hudby byť by to byl rock, pop, gospel nebo cokoliv podobného nemám absolutně žádný problém, protože čistý rock stejně dneska téměř nikdo nehraje, ale je to vždy mix něčeho...Dnes už neposlouchám žádné velké divočiny typu tvrdého rocku Skillet, Phatfish apod., které mi už dávno nic neříkají a nepovažuji je za křesťanské. U písní vždy kladu důraz na melodii a zajímá mne stejně jako hudba i text o čem je, zda oslavuje Boha atd. Jedna "křesťanská kapela" může nazpívat 10 písní na cd a z toho 3 můžou být úplně o ničem nebo vůbec neoslavují Ježíše, takže si stáhnu jen těch 7 a na ty 3 se úplně vykašlu, vymažu je a neposlouchám je. Stejně tak to platí i u Hillsong, eSPé, Planetshakers apod., které dodnes rád poslouchám. Nepátrám po tom zda tyto kapely věří stejně jako já (jakože ani náhodou nevěří) nebo je řídí satan (na to nemám čas pátrat), nebo na jaké nástroje hrají, stejně tak postupuji i u ostatních kapel a vybírám si od každé jen to co se mi líbí a neodporuje mé víře a naopak mne v písni vede k Bohu. Proto ty jejich písně poslouchám, zpívám, protože mne vedou k Bohu. Kdyby ne tak je neposlouchám ani nezpívám.

Stejně tak na videu zmíněný Campfest, na kterém jsem byl asi 8x, také se tam nezúčastňuji všeho (ani přednášek), a jsem tam jen kvůli těm písním kapel, jejichž písně se mi líbí, a které v mé církvi chybí a téměř nejsou nejsou, nijak nezbožňuji kapely, které tam hrají, nijak mně nezajímají katolíci ani charismatici aj. a jejich bludné programy a to jestli si postaví doprostřed kříž nebo se modlí žvatláním jakoby měli dar jazyků (jakože vůbec nemají a opravdu jen žvatlají-rychle se opakující slova modliteb apod., a slovensky a všichni a každý něco jiného, takže to akorát zní pouze jako jeden velký chaos). Nad to všechno se umím povznést a zůstat i nadále u mé biblické víry a modlím se normálně. Jinak to ani nejde.

Stejně tak mi nevadí znovu se opakující slova v jedné písni, které někteří kritizují jako v tomto videu, že tím uvádějí ostatní do tranzu. To není ani náhodou pravda, to mohu osobně potvrdit. Naopak posluchači se při nejčastěji 2 slokách a 1 refrénu mohou tuto píseň mnohem rychleji naučit a společně zpívat než když je těch slok 5 a nikdo si je nikdy pořádně nezapamatuje. Opakování první sloky třeba 7x mne ještě nikdy do žádného tranzu nedostalo, i když se zde pravda tímto hraje na city posluchačů, ale to je charismatická chvála Boha, která pokud má kdokoliv dostatečně otevřené srdce posouvá posluchače blíž k Bohu (mně alespoň vždycky). Re: Znamenie Antikrista 3 (Skóre: 1)
Vložil: unshaken (unshaken@outlook.cz) v Sobota, 02. leden 2016 @ 16:49:02 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
No a co. V čem je problém? Každý ten svět vidí jinak a vyjadřuje své vnímání po svém. I když po svém vnímají svět i satanisté (rockové kapely jsou jich plné), jsou to právě oni, kteří potřebují poznat, kdo je tady skutečným vládcem. Jsem přesvědčen, že to poznají i přesto, že budou nějakými křesťany zavrženi.Re: Znamenie Antikrista 3 (Skóre: 1)
Vložil: skalaa v Sobota, 09. leden 2016 @ 23:02:13 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Znamenie Antikrista (1/3): https://vimeo.com/150127343Znamenie Antikrista (2/3): https://vimeo.com/150826449Znamenie Antikrista (3/3): https://vimeo.com/151244481Tretia časť je už kompletne online, posielam všetky odkazy na pozretie, je možnosť si to aj stiahnuť. Dopredu však upozorňujem, že hlavne druhý a tretí part (2/3+3/3) sa týka do hĺbky mnohých vecí, ktoré môžu niektorých pohoršovať. Preto kto chce, môže to preskočiť, prípadne stíšiť alebo vypnúť zvuk ako to odporúčam vo videu. Je to však na každom. Sú tam zostrihané zábery z rôznych festivalov, ktorým veľmi dobre rozumejú ľudia, ktorí sa podobných akcií účastnia. To, prečo sú tam určité konkrétne zábery má svoj zámer a je to dôležité pre ľudí, ktorí ešte stále blúdia v celej tej kultúre. Teda video nie je určené len kresťanom, podobne ako celá séria. Takže ďakujem za pochopenie, no kto si chce skutočne uvedomiť k čomu ako ľudstvo smerujeme, kde sa nachádzame a čo nás ešte len čaká, pozrite si to celé, aj tak sa s niečím podobným budeme čím ďalej viac stretávať v spoločnosti, obzvlášť v nových generáciach mladých ľudí, ktorí budú potrebovať vašu pomoc a úplná izolácia, prípadne ignorovanie im nepomôže. Pán nech vám požehná čas strávený pri letmom pohľade do budúcnosti. Nečakajte nejaké radostné pocity, pretože svet nie je len o pozitívnom myslení, ale aj krutej realite. Pozrime sa na príklad proroka Izaiáša, čo po videní prežíval:"Pre tú príčinu sú moje bedrá plné bolesti; kŕče ma pochytili jako kŕče ženy, ktorá ide porodiť; svíjam sa od bolesti tak, že už ani nečujem; desím sa tak, že už ani nevidím. Moje srdce prestáva biť; hrôza ma predesila; súmrak, po ktorom ináče túžim, obrátil mi v trasenie." (Izaiáš 21:3-4)Stránka vygenerována za: 0.19 sekundy