Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Nina.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 0, článků celkem: 15300, komentáře < 7 dní: 296, komentářů celkem: 333428, adminů: 60, uživatelů: 4850  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 87 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

cizinec
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Světové vedení církve adventistů chce dosáhnout jednoty represemi
·Můj Istanbulský coming out
·Dopis Václava Klause prof. Petru Piťhovi
·Istanbulská úmluva a ´´tradiční´´ biblické manželství
·Část církve nezvládá život ve svobodě a stále si vytváří nepřátele
·Ztracený svět 1. kapitoly První knihy Mojžíšovy (recenze)
·Recenze knihy Dr. Waltona - Ztracený svět Genesis 1
·Apoštol lásky o oddělení
·Ruská pravoslavná církev ruší veškeré styky s konstantinopolským patriarchátem
·Otevřené setkání v Chelčicích

více...

Počítadlo

Licence Creative Commons

GRANO SALIS
 podléhá licenci
Creative Commons
Uveďte autora-
Neužívejte komerčně
3.0 Unported

Zaznamenali jsme
96 211 199
přístupů od 17. říjen 2001

Založeno L.P. 1997


ATELIÉR PROMĚN Jitka Černíková, kosmetika, vizáž, proměny, svatební líčení
BWF Protec
BWF Profiles
technické plsti
profily PMMA PC
plexi desky
aramid
kevlar Michaela Křivánková svatební fotografie, portréty, portrétní fotografie, fotografování novorozeňat a dětí, dětská fotografie, portrétní fotografie, svatba, svatební přípravy, fotograf

Z internetu: Papež František přišel do USA převzít moc
Vloženo Úterý, 13. říjen 2015 @ 11:51:47 CEST Vložil: Tomas

Katolicismus poslal krestan369Papež František přijede v úterý do USA. Kromě vystoupení v OSN ho čeká historická událost, plná symbolů, které změní běh dějin. Papež František, jakožto kandidát NWO a představitel ruky globálního prediktora v Evropě, vystoupí v centrále amerických Svobodných zednářů, v Kapitolu amerického Kongresu. Bude to poprvé v historii. A není to jen nějaká zdvořilostní návštěva. Papež přijíždí do USA, aby převzal do rukou rezignaci od amerických elit, které tím uznají porážku v cestě za způsobem a formou realizace Nového světového řádu ve světě. Bude to zároveň počátek demise USA jako světové mocnosti. Oficiální moc tak bude plně předána do rukou křídla globalistů v USA a spolu s tím bude nastartováno i mnoho změn, které povedou USA k chudobě tak, jak žádá globální prediktor pro všechny země západní civilizace podle svých tezí, více informací o globálním chudnutí.

Papež František je zástupcem globální platformy NWO zcela nepokrytě. Přestože Vatikán je globalizačním nástrojem už přes tisíc let, ještě nikdy nebyl papež natolik otevřeně zastáncem chudoby a myšlenek marxismu tak otevřeně, jako současný papež. Poslední linie papežů, již od Jana Pavla II., je linií tzv. heretických papežů, kteří byli instalování do pozic jako zástupci zednářských lóží. Mnoho čtenářů se ptá, proč je papež z mé strany označován jako kandidát NWO. Tady je třeba vysvětlení, o co se NWO (New World Order – Nový světový řád) snaží a co je jeho cílem.NWO je teze, která vznikla jako poznatek finančníků a bankéřů již na počátku 20. století, že společenské řády světa, ať už monarchie, feudalismy, diktatury nebo demokracie, nejsou v principu slučitelné se zákony trhu. Starý světový řád je založen na principu států a národů, které si samy určují svůj vývoj, pokrok, kulturu, spotřebu a právo. Jednotlivé státy jsou ve starém řádu koncipovány tak, že chtějí být zcela samostatné. Od zemědělství, přes průmysl až po obranu. Každá taková země je tak zcela suverénní. Může si sama určovat domácí i zahraniční politiku, může si sama vynucovat právo silou, může si sama tisknout své peníze, může sama čerpat nerostné zdroje a může sama přerozdělovat zisky a blahobyt mezi své obyvatelstvo.Z hlediska zákonů trhů je ale starý řád v jedné věci velmi nepraktický. Vzhledem k rozdílnému stupni vývoje civilizací jsou některé státy ve starém světovém řádu příliš vyspělé, příliš dominantní a ve svém principu se začínají tyto státy podobat parazitům, které známe z živočišné říše. Parazit je tvor, který svého hostitele vysává, až ho eventuálně zabije a poté přejde na jiného hostitele, kde proces zopakuje. Západní civilizace je takovým parazitem na světových zdrojích nerostných surovin této planety, ropy, plynu, zlata, vzácných kovů, ale v neposlední řadě potravin. Nový světový řád tak má přinést zásadní změnu ve světové politice a my si teď řekneme, jaké změny to jsou.http://aeronet.cz/news/neomarxisticky-papez-frantisek-prijede-do-usa-prevzit-moc-globalni-prediktor-zvitezil-americka-elita-kapitulovala/

 
Příbuzné odkazy
· Více Katolicismus
· Novinky od Tomas


Nejčtenější článek Katolicismus:
TRIDENTSKÝ KONCIL VERSUS BIBLE


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 5
Hlasů: 1


Prosím, ohodnoť tento článek:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku


Podělte se o tento článek s přáteli! Doporučte jej stisknutím tlačítka:

"Papež František přišel do USA převzít moc" | Přihlásit/Vytvořit účet | 51 komentáře | Prohledat diskusi

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Papež František přišel do USA převzít moc (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: unshaken (unshaken@outlook.cz) v Čtvrtek, 15. říjen 2015 @ 22:22:26 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Parazitující západní civilizace ... Copak to, lidé vždy využívali vše kolem sebe ke svému prospěchu bez ohledu na Boží zahradu. Nicméně to, co vytvořili a čemu se klanějí, totiž světovému plundrujícímu řádu nazývanému kapitalismus, se bezpochyby i většina křesťanů klaní také. Jakoby měla zacpané uši a zaslepené uši. Třeba Volkswagen posledních dnů jasně ukazuje, že kapitalismus je ve své podstatě kriminální systém založený na podvodech a lhaní. Ale všichni si na to zvykli. Reklamy lžou, ale což, to je normální. Jenže lžou a podvádějí již téměř všichni. Je to přece normální. Je tu někdo, kdo mluví pravdu? Jakoby ty východní civilizace nebyly často ještě horší.

Ještě že známe Krista.Re: Papež František přišel do USA převzít moc (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: rosmano v Úterý, 13. říjen 2015 @ 12:38:08 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Jo, a Elvis žije na Havaji. Vlastně ne, to je jeho dvojník. Skutečný Elvis žije v Aši.Re: Papež František přišel do USA převzít moc (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Laura67 v Úterý, 13. říjen 2015 @ 12:39:19 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Naprosto nic se nezmění USA i nadále budou světovou velmoci. A až bude Satan svržen z nebe tak USA získá moc nad celým světem na dobu 42 měsíců. Zjevení 13:4-8 "poklonili se drakovi, že dal té šelmě svou pravomoc, a poklonili se také šelmě se slovy: „Kdo je podobný té šelmě a kdo s ní může bojovat? “ 5Byla jí dána ústa mluvící veliké věci a rouhání a byla jí dána moc, aby činila, co chce po čtyřicet dva měsíce. 6I otevřela svá ústa k rouhání se Bohu a rouhala se jeho jménu a jeho stánku, to jest těm, kteří přebývají v nebi. 7 A bylo jí dáno, aby rozpoutala válku proti svatým a aby je přemohla, a byla jí dána moc nad každým kmenem, lidem, jazykem i národem; 8budou se jí klanět všichni obyvatelé země, jejichž jména nejsou od založení světa zapsána v knize života toho zabitého Beránka"Re: Papež František přišel do USA převzít moc (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Eleazar v Úterý, 13. říjen 2015 @ 12:59:45 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Hezké. Přečetl jsem si a přečetl si i odkaz. A stálo to zato. Zprostředkovávat inforamce lze i bez tapetování nic neříkajících blábolů. Stačí předeslat hlavní myšlenku.

V článku se objevuje i odkaz na globání chudnutí. Ten odkaz je zde.

myslím si, že i tento článek má cenu číst.

Nicméně, je tam několikrát zdůrazňováno, jak "západní civilizace" plundrují přírodní zdroje. Možná mám jiné informace, ale osobně se mi zdá, že západní země se chovají k přírodě asi nejšetrněji ze všech možných. Kdysi tomu možná bylo tak, ale dnes, když srovnám na jedné straně Brazílii, Indii, Čínu, nemluvím ani o Africe na jedné straně a USA a Evropu na straně druhé, tak si myslím, že největším "ekozločinem" byl rozpad Britského imperia, dámy nechť prominou mou francouzštinu.

Pak jsou tam západní státy obviňovány z nadměrné spotřeby. Netvrdím, že se na Západě a v Evropě neplýtvá, ale autor asi nikdy nebyl v Emirátech, to by potom viděl, co je to skutečné plýtvání. A Saúdie, Katar, Bahrajn a Kuwajt v tom budou zdárně se*****ovat.

Autor toho článku je zjevně nadmíru ovlivněn módním západním sebemrskačstvím. Např. několikrát upozorňuje, že západní země "parazitují" na nerostných surovninách méně vyvinutých zemí, ale jaksi mu uniká, že v podstatě veškerý technologický pokrok, z něhož mají prospěch i rozvojové země, je výdobitkem právě tech "zlých, rozežraných" zapadňých zemí, jež kdyby nespotřebovávaly surovinové zdorje těch zaostalých, tak by zaostalé země sice měly své zdroje pěkně pod zámkem, ale nebyli by s to je nijak využívat (nevyužívaly je ani před příchodem "zlých, hloupých a ošklivých" bílých mužů, a ani dvě generace po jejich odchodu).
Možná právě proto, že "zlí, hloupí a oškliví" bílí západní mužové vědí, jak efektivněji využívat přírodní bohatství, a také, jak je rozdělit mezi větší segment populace a ne jen mezi bezprostřední okolí náčelníka a jeho rodiny, může běžný obyvatel západní země žít snáz a produkovat i spotřebovávat více, než jeho souputník na východ či na jih. To ale autor buď nechápe, nebo chápat nechce.
Ale mimo této optiky, jíž je nutno na článek nahlížet, je tam mnoho zajímavých věcí k zamyšlení a zvážení.Stránka vygenerována za: 0.98 sekundy