Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jeroným.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16516, komentáře < 7 dní: 374, komentářů celkem: 420802, adminů: 60, uživatelů: 5217  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 336 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

Frantisek100
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
114873517
přístupů od 17. 10. 2001

Partnerství: Jak se stane z chlapce gay?
Vloženo Úterý, 13. říjen 2015 @ 11:46:00 CEST Vložil: Tomas

Intimity poslal Nepřihlášený

Teorie známého slovenského kazatele Alexandra Barkociho o vzniku homosexuality

https://www.youtube.com/watch?v=XFbDOIipYSo


Chlapci se přemnoží ženské hormony. Od 47. minuty. Hormony jsou něco jako bakterie. Mohou se přemnožit. Díky přemnožení ženských hormonů pak muž ani nemůže oplodit partnerku. 

"Jak se stane z chlapce gay?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 393 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: pozorovatelnik v Sobota, 24. říjen 2015 @ 11:39:38 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tento to o sobě věděl už od 5 let. http://sport.lidovky.cz/freestylovy-lyzar-kenworthy-je-gay-db4-/ostatni-sporty.aspx?c=A151022_192410_ln-sport-ostatni_okaRe: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: Willy (stanislav.velicky@seznam.cz) v Pátek, 23. říjen 2015 @ 13:43:29 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
No  příteli, je třeba říct, že ses tu nepěkně "odkopal" obnažil a předvedl v celé své ohavnosti, pýše a nadutosti, věru však nevím, na co jsi tak pyšný, jelikož ve tvém případě není vůbec na co být pyšný! Ale potvrdil jsi v celé nahotě to, co jsem ti psal a proti čemu ses ohrazoval, když jsi poukazoval na to, že jsi činil pokání, přijal Krista bla bla bla a přitom jsi bohapustě lhal! 
Dokud budeš žít ve lži a bude se ti líbit v té lži zůstat, Bůh tě v ní nechá, ale ani On s Jeho veškerou mocí a tím méně kdokoli jiný pro tebe nemůže nic udělat, i kdyby se umodlil a upostil k smrti! Ježíš Kristus za tebe zemřel, vzal na sebe tvé hříchy, třetího dne vstal z mrtvých a dnes žije, maje veškerou moc na nebi a na zemi - moc, která tě může vysvobodit ze všeho otroctví, ze zajetí hříchu, v němž jsi. Ale Jeho moc omezuje tvá nevěra a zastavuje tvá pýcha. Jednáš jako Boží nepřítel a je třeba říci, že nikdo z nás tady nebyl předtím, než uvěřil, lepší. Ale Bůh se nad námi smiloval a smiluje se i nad tebou, pokud se pokoříš. On nechce, abys zahynul jako hříšník. A co ty - co chceš ty?! Re: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Pátek, 23. říjen 2015 @ 14:45:10 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  Ahoj Pozorovateli.

  Zajímavá diskuze, myslím, že se na Granosalis hodíš ;-) a je zajímavé pozorovat, jak si tu rozumíš s lidmi a máš stejné metody. Tady je celkem klasika, že lidi diskutují mimo téma a místo diskuze nad tématem si o sobě navzájem vymýšlí různé nsmysly.


  O homosexualitě toho moc nevím a nemám s ní osobní zkušenost, proto ti o ní moc nenapíšu. Z toho, co popisuješ a co jsem si přečetl, tak se od jiných hříchů v ničem podstatném neliší, je to stejné svinstvo a ničí život člověku podobně, jako jakýkoliv jiný hřích. 


  Už sis tu (snad?) přečetl jedno svědectví o cizoložství. Hodně podobné jsem slyšel například od alkoholiků. Na tu situaci platí Ježíšova slova: "Každý, kdo činí hřích, je otrokem hříchu." Ježíš to zdůrazňoval, tak asi věděl o čem píše a i tvoje zkušenost, podle toho, co popisuješ, je stejná.

  Moje zkušenost se hříchem je také stejná, jako tvoje. Hřích je otroctví a jediná rozumná naděje z něj je vysvobození. Pokud člověk není vysvobozen, pak zbývají další "možnosti": Například že člověk hříchu uteče a pak se před ním musí celý život schovávat a výhýbat se mu, nebo že člověk hříchu slouží. Obě dvě ty "možnosti" nestojí za nic, ale první z těch dvou možností je přeci jen o něco lepší.

  Tak, jak tu Karel popisoval cizoložství nebo ty popisuješ homosexualitu, podobně jsem se já narodil do model a modlářství. Pavel (kterého moc nemusíš, jak jsem pochopil) naši situaci popisoval: Když jsme byli pohané, bývali jsme neodolatelně vlečeni k němým modlám. Nevím, jestli pochopíš, že je to totéž, že mezi hříchem a hříchem není na duchovní rovině rozdíl. Uprostřed model jsme nutně potřebovali různé plechy v kapse na ochranu, křížky, prstýnky, dřívka, sošky, obrázky, táhlo nás to na všelijaká posvátná návrší, uctívání různých zjevení. 

  Možná to budeš zlehčovat že je to něco jiného. Když ale modláře táhne modla či návrší, nepřizpůsobivého jeho postel či televize, smilníka sousedka, homosexuála nějaký chlap, kleptomana peněženka, bezbožníka vzpoura proti Bohu, tak se to v duchovní podstatě, v duchovním principu, neliší. Neliší se to ani v síle a otroctví toho hříchu, byť ti ten tvůj hřích může připadat naprosto nejhorší a nejstrašnější na celém světě, že to nikdo nepochopí.


  Jediný rozdíl proti tomu, co popisuješ ty, je to, že já jsem kdysi potkal křesťanství a lidi, kteří měli moc. Vysvobodili mne z toho stavu, z temnoty, prázdnoty a beznaděje model, kterým jsme sloužili, aniž bych za to mohl. Kdyby se to nestalo, budu dneska nejspíš někde na půli cesty do Santiaga de Kompostu, kam by mne to nezadržitelně táhloa na zádech potáhnu s sebou nějakou modlu na ochranu.


  Pokud ty jsi nepotkal lidi, kteří by měli tuhle moc na vysvobození ze hříchu a sám jsi jí nezažil, tak je to dobrá a oprávněná výtka vůči křesťanům. I Ježíš tuhle situaci zažil a kupodivu se nezlobil na postiženého člověka či na jeho otce, jako to dělají náboženští fanatici, ale zlobil se na ty, co tu moc měli mít

  Řešení ale není stěžovat si na všechny, co tu moc nemají (což ti může vydržet dlouho a evidentně tě to baví ;-) ale řešení je jít a tu moc najít.

  Cizinec.Re: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: pozorovatelnik v Pátek, 23. říjen 2015 @ 10:06:24 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Toto vlákno je fakt parodie na evangelizaci. Pouze ideologický boj. KONTRAPRODUKTIVNÍ 

Re: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: pozorovatelnik v Čtvrtek, 22. říjen 2015 @ 21:28:41 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nebudu už vyhledávat odpovědi v tomto prdlém a nepřehledném systému, kde není označeno, co je nový příspěvek. Kdo mi něco chce, tak leda tady úplně nahoře. Nebo na jiném serveru. Nebo email. Re: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: pozorovatelnik v Čtvrtek, 22. říjen 2015 @ 20:15:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zabili ho křesťané
Re: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: pozorovatelnik v Středa, 21. říjen 2015 @ 21:57:54 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Dozvěděl jsem se tady hodně o křesťanech. Mladí lidi by řekli husté, brutální, hardcore. Padla tady spousta křesťanských výrazů jako řiťopich, buzerant, úchyl. Je vidět, že je to tady samý Ježíš. No jo. 

Já znám přitom dvojice gayů, které spolu ani intimně nežijou, např. kvůli věku nebo zdravotnímu handicapu. To je šílené ty urážky. Uzavřel bych to tím, že znám případy, kdy se takovým buznobijcům narodil syn s odlišnou orientací. To je nejlepší trest. Možná se už Bůh nemohl dívat na tu pýchu, aroganci a zlovolnost toho člověka. V reálu neznám takové lidi. Nikdo v osobním kontaktu tolik nenávisti ke mně nesměřoval. Neumím si to vysvětlit. Nikdy jsem se s tím nesetkal. Leda na internetu. Re: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: pozorovatelnik v Úterý, 20. říjen 2015 @ 21:41:20 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Omlouvám se, ale tady je již tolik příspěvků, že hledat reakce na reakce reakcí nejde. Je to náročné na mozek a oči. Jelikož mám určité zrakové omezení a stojí mě to hodně sil, ukončuji tuto debatu. Už tu nebudu hledat odpovědi. Přesouvám se na křesťanské diskuse. Tam je to přehlednější. Tady to bylo taky zpočátku fajn, ale když se nahromadí takové množství příspěvků a je to všechno v jednom listě a musím rolovat, tak to je už o ničem. Administrátor by měl zapracovat na grafice, rozdělat to na stránky, udělat funkci citování apod. Re: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: pozorovatelnik v Úterý, 20. říjen 2015 @ 14:46:29 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Je tu spousta lidí, co se hlásí ke křesťanství. Já je vyzývám, aby přišli debatovat na KD, tedy křesťanské diskuse, tam převládají esoterikové a zpochybňovači křesťanství. . Re: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: pozorovatelnik v Sobota, 17. říjen 2015 @ 18:44:44 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jinak křesťané sice tvoří bizarní teorie o vzniku homosexuality, páč si s tímto fenoménem nevědí rady, ale naštěstí pro gaye je neposílají do koncentráků, jak to dělali nacisté,  ani nenapichují na kůl přes konečník, jak to dělají muslimové. Ve Starém zákoně bylo ukamenování, ale od toho se už upustilo. Re: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: tele v Sobota, 17. říjen 2015 @ 20:42:16 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ahojte, diskutujicí. Položím takovou otázku, není přímo reakcí na článek, ale snad je k tématu.Co činí muže mužem a ženu ženou? Duch, duše nebo tělo? Je-li tělo mužské či ženské, to jistě zřetelně rozeznáme. Ale může být duše či duch mužský či ženský? Co je určující pro pohlavní určení člověka?TeleRe: Jak se stane z chlapce gay? (Skóre: 1)
Vložil: oko v Čtvrtek, 15. říjen 2015 @ 08:01:41 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ženské hormony již po několik desetiletí zamořují naše životní prostředí - coby následek masového používání hormonální antikoncepce.

Nejdou biologicky odbourat a procházejí čistírnami odpadů beze změny.  Několik kilometrů po proudu vyústění každé čističky do řeky mění rybí samci svoje pohlaví. Nacházejí se tam jenom samičky a tak se stává řeka sterilní - bez života.

Tyto ženské hormony se dostávají  zpětně z vodních toků do potravinového řetězce.
Dnešní mladí muži proto mají jen necelou desetinu životaschopných spermií oproti svým prarodičům, když oni byli v jejich věku.


Takže toto není žádná jenom  "teorie".


Navíc tento proces je urychlován a podporován "ftaláty" - dalšími chemickými látkami, uvolňujícími se do prostředí z umělých hmot a které se svými účinky na mužský organismus ženským hormonům hodně podobají.

Stránka vygenerována za: 2.00 sekundy