Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Havel.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 15300, komentáře < 7 dní: 336, komentářů celkem: 333129, adminů: 60, uživatelů: 4850  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 106 návštěvník(ů)
a 8 uživatel(ů) online:

wollek
Milka
Willy
timg
martino
noname
rosmano
JirkaB

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Starý kněz sám proti totalitě
·Genesis 2018 – průzkum mezi křesťany
·Veřejné setkání podpořilo situaci čínských křesťanů v ČR
·Vyšlo čtvrté číslo Zpravodaje Bratrské jednoty baptistů
·Prodavači strachu
·Azyl pro čínské křesťany - Příběh Evy
·Ukrajinská pravoslavná církev přestává být podřízena moskevskému patriarchátu
·Trestní oznámení na prof. Piťhu za šíření poplašné zprávy
·Gender mužů žijících v celibátu
·V Rumunsku ztroskotalo referendum o definici rodiny

více...

Počítadlo

Licence Creative Commons

GRANO SALIS
 podléhá licenci
Creative Commons
Uveďte autora-
Neužívejte komerčně
3.0 Unported

Zaznamenali jsme
96 121 882
přístupů od 17. říjen 2001

Založeno L.P. 1997


ATELIÉR PROMĚN Jitka Černíková, kosmetika, vizáž, proměny, svatební líčení
BWF Protec
BWF Profiles
technické plsti
profily PMMA PC
plexi desky
aramid
kevlar Michaela Křivánková svatební fotografie, portréty, portrétní fotografie, fotografování novorozeňat a dětí, dětská fotografie, portrétní fotografie, svatba, svatební přípravy, fotograf

Grano Salis: Dávejme si pozor na Frantiśky!!
Vloženo Pátek, 04. červenec 2014 @ 22:03:16 CEST Vložil: Olda

Kritika bludů poslal studentbible

Na GS se pořád dokolečka omýlä Frantíšek 100 a jeho humanistický búh, ze kterého si vymodeloval svého ježíše. Je, dĺe jeho odkazu na jíné stránce, 48 let věřícím. Kdo ale je jeho ''PÁN''? Je BŮH vrahem, nebo je snad neschopný zaostalý idiot, kterému ře to tak nejak vymklo a teď se to snaží zalepit JEŽÍŠEM? Na GS se objevují hlášky, které popírají KŘÍŽ, co je to uníverzální spása, ty ***** -ssns?


 
Příbuzné odkazy
· Více Kritika bludů
· Novinky od Olda


Nejčtenější článek Kritika bludů:
Shnilé ovoce falešného učení


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 5
Hlasů: 4


Prosím, ohodnoť tento článek:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku


Podělte se o tento článek s přáteli! Doporučte jej stisknutím tlačítka:

"Dávejme si pozor na Frantiśky!!" | Přihlásit/Vytvořit účet | 166 komentáře | Prohledat diskusi

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Dávejme si pozor na Frantiśky!! (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: ssns v Pátek, 04. červenec 2014 @ 23:57:40 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Hezké ukončení článku varujícím před Františky:"Na GS se objevují hlášky, které popírají KŘÍŽ, co je to uníverzální spása, ty ***** -ssns? ":-)) 

Nevím, jestli Franta sdílí můj pohled na jasný biblický příslib konečného usmíření všeho stvoření s Bohem a v Bohu. Ať už je to s Františkem jakkoli, nemám potřebu věřit v toho tvého slabého a prolhaného bůžka, který se chvástá a holedbá a pak selže - selže stejně jako ten tvůj vybájený Ježíš. Např. v listu Kolosanům Pavel celkem jasně sděluje, co bylo posláním Ježíše:"On je obraz Boha neviditelného, prvorozený všeho stvoření, neboť v něm bylo stvořeno všechno na nebi i na zemi - svět viditelný i neviditelný; jak nebeské trůny, tak i panstva, vlády a mocnosti - a všechno je stvořeno skrze něho a pro něho. On předchází všechno, všechno v něm spočívá, on jest hlavou těla - totiž církve. On je počátek, prvorozený z mrtvých - takže je to on, jenž má prvenství ve všem. Plnost sama se rozhodla v něm přebývat, aby skrze něho a v něm bylo smířeno všechno, co jest, jak na zemi, tak v nebesích - protože smíření přinesla jeho oběť na kříži." Tudíž jsi to ty, kdo popírá kříž.

Jinak problém s Františkem je v tom, že mu nikdo nedokáže odpovědět - myslím, že ani já ne. Franta a jemu podobní slouží jako zrcadlo, ve kterém můžeme vidět svou víru. Já vidím svoji neznalost, nevědomost a omezenost. Samospravedliví jako ty a další pak tu pokřivenou pusu maskují siláckými plky, omíláním stejných frází a bohužel jsi už druhý, kdo k této ubohosti přidal i samostatný článek.

Upřímně však přiznávám, že je-li Bůh (a Ježíš) tím, za co ho tu vzdáváš třeba ty, pak jsem opravdu rád tím *****m.Re: Dávejme si pozor na Frantiśky!! (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: unshaken v Sobota, 05. červenec 2014 @ 13:07:27 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Proč se rozčiluješ? Připomíná mi to komunistické propagátory ateismu po říjnové revoluci v Rusku, kteří jezdili do církví a přesvědčovali věřící, že víra v Boha je absurdní a zaostalá, protože Bůh neexistuje. Jedna odpověď mi utkvěla v paměti (parafrázuji): "Proč vám Bůh tak vadí? Jak vám může vadit někdo, kdo neexistuje? Kdyby jste byli přesvědčeni, že Bůh není, vůbec by vám nevadil a víru v neexistující nesmysl by jste s nadhledem přecházeli."

Proč ti studentebible vadí Františkův Bůh? Kdyby ti nevadil, přejdeš to s přehledem. Proč ti vadí sousloví "univerzální spása"? Že ano, což když na Františkovu milosrdném Bohu a ssns univerzální spáse něco je, co nedokážeš přijmout a kvůli tomu se rozčiluješ?

Čtu články na GS a popření kříže jsem zde nenašel. Napiš nějaký odkaz.Re: Dávejme si pozor na Frantiśky!! (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Frantisek100 v Sobota, 05. červenec 2014 @ 17:54:11 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ale, ale, Studente, Tobě nějak povolily nervy. To se stává. I já jsem někdy hodně rozladěný, když vidím údajné věřící, kteří mají plná ústa Krista, ale chovají se špatně.  Když studuješ dějiny, tak zjistíš kolikrát  mockrát už křesťané zklamali. Třeba v takovém Německu si sami svobodně zvolili za vůdce Hitlera a modlili se za něj. Copak neznali jeho filosofii a jeho Mein Kampf?  K čemu jim byla víra nebo lépe, jaká to byla víra? Naštěstí se našel jen nepatrný zlomek statečných řád katolíků i protestantů. Ale jen zlomeček. Ti položili i své životy.

Tobě vadí představa Boha, který je humanista? Asi to slovo humanista je nevhodné. Tobě se nelíbí Bůh, který člověka miluje, chrání, vede a zaplatil za jeho záchranu největší daň, sám sebe? Tento Bůh bojuje se Satanem a sleduje ho celé nebe. Pochybuji, že by v tomto boji používal ty samé zbraně jako Satan. Kdo vidí mne, vidí Otce. Mám tedy vidět i válečníka, násilníka, mstivého vraha milionů tak, jak nám Boha zobrazuje SZ ?  Opravdu? Že Tebe nenapadne, že tu něco neladí, je Tvůj způsob víry. Já jsem přesvědčen, že Mojžíš bral Boha darmo a aniž si to uvědomil, sloužil tím  někdy Božímu nepříteli. Proto Židé tak dopadli a jsou takoví i dnes. Ale proč Ti to píšu?  Předně věřím, že Bůh to řídí a nic se mu nevymyká. Zlo nepáchá On ,ale Satan a Bůh s ním rozhodně nespolupracuje. Na Zemi probíhá boj mezi duchovními silami Boha a Satana. A já chci a jsem na straně Boha.Boha, který v ničem není podobný Satanovi. Když se Ti líbí Bůh válečník a zabiják, tak si v něho věř.

Re: Dávejme si pozor na Frantiśky!! (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Momonka (Tinidril@seznam.cz) v Sobota, 05. červenec 2014 @ 20:23:34 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Františku, svým odhodláním jsi dokázal málem to, co ta neodbytná vdova v tom Ježíšově příběhu (Lk 18:1-7). Píšu málem, protože tady Ti nikdo pomoct neumí. Mám ale za to, že se taky jednou dočkáš spravedlnosti jako ta vdova. Chce to jen začít tlouct na ty správné Dveře.
Re: Dávejme si pozor na Frantiśky!! (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Willy v Sobota, 05. červenec 2014 @ 20:42:20 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Pán Ježíš říká, že máme dávat pozor sami na sebe, apoštol Pavel, že máme zkoumat sami sebe, zdali jsme ve víře. Nechci si dávat pozor na Františky, ale na sebe, abych se nenechal svést! Tož tak.Re: Dávejme si pozor na Frantiśky!! (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: MilanH v Středa, 09. červenec 2014 @ 18:14:41 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Franta prostě chce říct, že doba SZ už zkončila...   :-)
AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish⇄AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish
English (auto-detected) » Hungarian
Re: Dávejme si pozor na Frantiśky!! (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: Myslivec v Středa, 16. červenec 2014 @ 00:09:54 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zakuklený komunista, může být i satanista.

Midjánské ženy,
rabování při grabování božího slova,
zpupné nářky opakované do zblbnutí stále znova.

Osočovatel satanem o modlitbu prosí.
v modlitbě natolik zvrácené,
obsahem ztracené ve zpupnosti vzpoury.

Pseudohumanista,
pseudobůh,
nafouknutý *****m tento lidský duch.
Boha svého vytváří zde tento hošík,
přitom jako pašík zašlapává perly
všem co mají sním stále ještě nervy.

Rábování, mordy, satani, hitleři,
a čertova babizna,
pravá to Frantova podobizna.

A stále proletář zde oběti hledá
kterým nějak nedá, nepomoci tomu
kdo na chudinku mistrně si hraje,
však nikdy se nekaje za svou vzpouru proti Bohu, lidem, prorokům.

Bez výjimky každá vzpoura proti Otci je inspirovaná andělem padlým, 
uvědomte si vážení, 
s kým zde máte "čest" v tomto diskusním tažení.

Nenechte se nalákat na potřebu pomáhat někomu,
kdo je proti Bohu ve vzpouře a ve vzdoru
a pomoc nepřijme ani od Boha, natož tak od vás.

Každému pomoc nejde..
Stránka vygenerována za: 3.36 sekundy