Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Anežka.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 1, článků celkem: 16616, komentáře < 7 dní: 246, komentářů celkem: 427932, adminů: 60, uživatelů: 5243  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 81 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116171238
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Katolíci budete se muset přizpůsobit svým páníčkům.....
Vloženo Úterý, 30. červenec 2013 @ 19:58:56 CEST Vložil: Stepan

Etika poslal Blasfemic

Ti už pochopili že s takovými funkcemi (papež,biskup) nemohou být za nevzdělané  idioty

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/309023-kdo-jsem-ja-abych-je-soudil-papez-se-nezvykle-vstricne-vyjadril-k-homosexualum.html


Podobná témata

Katolicismus

"Katolíci budete se muset přizpůsobit svým páníčkům....." | Přihlásit/Vytvořit účet | 86 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Katolíci budete se muset přizpůsobit svým páníčkům..... (Skóre: 1)
Vložil: noname v Úterý, 30. červenec 2013 @ 20:43:20 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Pro některé ze zdejších spravedlivých a již spasených to bude asi problém strávit . . .  Pokud budu hovořit za sebe, mě tímto postojem potěšil a nutno dodat, že nepatřím mezi tuto skupinu lidí.
HonzaSatanův sluha opět v akci... (Skóre: 1)
Vložil: martino v Úterý, 30. červenec 2013 @ 22:22:40 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Je třeba především se držet obsahu oficiálního textu Vatikánu a nikoliv textu, který nám zde servírujr Satanův sluha Blasfemic.

Text co servíruje Blasfemic.

Papež František také mluvil o svých červnových výrocích o "homosexuální lobby" v římské kurii, které způsobily ve Vatikánu značný rozruch. František tehdy v soukromém rozhovoru s latinoamerickými preláty připustil, že ve vatikánském úředním aparátu cosi jako "homosexuální klika" existuje. Nyní ale řekl, že starosti mu dělá spíše samotná existence jakýchkoli vlivových skupin než to, na čem jsou založené."Sklon k homosexualitě je daný. Problém je ona lobby. Lobby je nepřijatelná, ať už je homosexuální, politická nebo zednářská," citovala papežovo pondělní vyjádření agentura ANSA.

Oficiální text Vatikánu.

Na palubě letadla nechyběl ani ekumenický akcent. Ruský novinář papeže Františka požádal, aby komentoval tisící dvacáté páté výročí pokřesťanštění Rusi, jehož oslavy jsou v plném proudu. Svatý otec ocenil bohatsví pravoslavné liturgie a doporučil četbu Dostojevského. Závěr tiskovky však patřil ožehavější látce – existuje skutečně za branami Vatikánu „gayovská lobby“?

O homosexuální lobby se hodně píše, ale zatím jsem ve Vatikánu nenašel žádnou složku dokazující, že je někdo gay. Myslím, že musíme rozlišovat mezi takovýmto člověkem a tendencí vytvářet lobby. Pokud je někdo homosexuál, hledá Pána a má dobrou vůli – kdo jsem pak já, abych ho mohl soudit? Katechismus katolické církve to pěkně vyjadřuje, když říká, že tito lidé nemají být nespravedlivě diskriminováni. Tedy problém není mít tyto sklony, pokud je tu nějaký problém, tak je to utváření zájmových skupin. Lobování je z mého pohledu špatné – ať se již jedná o lobby gayů, lakomců, politiků, zednářů či mnohé jiné.
Re: Katolíci budete se muset přizpůsobit svým páníčkům..... (Skóre: 1)
Vložil: oko v Středa, 31. červenec 2013 @ 09:13:49 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Proč se zase nějaký trouba vyjadřuje k víře jiných, když o ní nemá ani ponětí?


Stanoviska římskokatolické církve jsou trvalé, konzistentní.


1.) Hřích máme nenávidět, ale hříšníka milovat.
V tomto případě tedy stále označujeme homosexuální chování, záměrné šíření homosexuality a její praktikování za zlo, které jako každý jiný hřích snižuje kvalitu života člověka a zotročuje ho. Homosexuály ale přijímáme s láskou jako všechny ostatní hříšníky, kterým třeba pomáhat z otroctví na svobodu.


2.) Sami nesoudíme, soud patří jenom Bohu.
Bojujeme tedy proti propagaci homosexuality, proti pozitivní diskriminaci homosexuálů, proti jejich zvýhodňování v nezdravé medializaci, proti přemrštěnému důrazu na homosexualitu, která je vlastně reklamou homosexuality. Homosexuálů je ve společnosti asi 4%, ale v kdejakém filmu, v kdejakém seriálu v televizi se už dnešní režiséři bez role homosexuálů neobejdou, jako by jich bylo nejméně polovina lidstva.
Církev musí vždycky hlasitě pojmenovat věci správné i věci špatné, jinak by přestala být tajemným tělem Krista. Církev vede lidi ke správnému způsobu života ve svobodě, proto musí označovat věci špatné, které vedou do otroctví hříchu. Homosexuální chování patří mezi ty věci špatné a bude tomu tak vždycky. Homosexuální svazek nepřináší plody, je tedy "diskriminován" samotným Bohem, dárcem života.
Naopak homosexuál je člověk, kterému je třeba naopak z jeho hříšné závislosti a láskou pomáhat.Re: Katolíci budete se muset přizpůsobit svým páníčkům..... (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Středa, 31. červenec 2013 @ 09:36:08 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
I když nejsem sympatizantem papežů a církevních hodnostářů, tak se mi jeho  názory, které projevil, líbí. Myslím, že bude jiný než ostatní papežové a hodnostáři, protože s lidmi žil, zná jejich starosti, nesnažil se nějak odlišovat od těchto lidí  a byl skromný. Vzácná výjimka mezi papeži a  hodnostáři. Spíše mám obavy, aby ho nezabili.
Re: Katolíci budete se muset přizpůsobit svým páníčkům..... (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Středa, 31. červenec 2013 @ 12:21:23 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nemáme páníčky ale Svaté otce a pastýře, kterým nás Bůh svěřuje do opatrování. Pan papež František (jako obvykle) neřekl nic nového. To že máme nenávidět hřích a hříšníka milovat jako bližního a bratra nám jen znovu připomněl.

Kromě toho bych rád znovu upozornil na to že mnozí homosexuálové momentálně protestují proti oficiálnímu rušení rodiny a pohlaví ve Francii a říkají že nechtějí  sňatky ani adopce dětí.
Re: Katolíci budete se muset přizpůsobit svým páníčkům..... (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Čtvrtek, 01. srpen 2013 @ 11:59:04 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Papež musí hlásať to čo mu satanistický ilumináti typu Rothschild,Rokefeller,DuPont,Warburg atď. poručia.

Pontifex Maximus je len obyčajný pešiak na diablovej šachovnici.Re: Katolíci budete se muset přizpůsobit svým páníčkům..... (Skóre: 1)
Vložil: Jan21 v Čtvrtek, 01. srpen 2013 @ 15:01:52 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
To se dalo čekat a už je to tady. Katolické buzny zdraví Františka. 
Další důkaz, že katolické náboženství se  nezakládá na Písmu /1.Kor. 6,9/, že Bible pro něj není zárukou pravdy, že je to evoluční nauka přizpůsobivá duchu světa v zájmu nemravné, požitkářské party lidí, která ovládala a dosud se snaží ovládat  ostatní. Nepodřezává si lidstvo větev, na které sedí  a církev, která by měla být světlem světa a mravním barometrem společnosti dělá kompromisy, protože tento nešvar je uhnízděn díky celibátu především tam? Myslí si, že tím si udrží ovečky a zejména klérus, kterého se to z nadpoloviční velikosti týká? 

Co budeme schvalovat příště? Pedofilii?  To by KC kléru zřejmě taky vyhovovalo. 

Jako bylo za dnů Noe, tak bude příchod Syna člověka.Františku, ty jsi člen KSČM? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Sobota, 03. srpen 2013 @ 12:27:33 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Hitlerův papež sklízel, co zasel. Napřed s fašisty paktoval a pak mu došlo, že musí jednat jinak. Proč za jeho vlády jeho církev zabíjela Židy  a jiné lidi v Chorvatsku, v Polsku a jinde? Ostatně stačí se podívat na Slovensko a stav i po válce, kdy katolíci byli nešťastní z toho, že se Židé vrátili. Nakradli si jejich majetek a teď měli obavy, že ho budou vracet. A stačilo, aby pan farář lidi vyburcoval a byl málem další pogrom.


A jak pomáhal Vatikán zločincům dostat se do jižní Ameriky?


Tomuhle papeži nevadili fašisté, ale akorát komunisti, kteří pochopili, že tohle náboženství slouží jen k ovládání lidí a hlavně bohatým a všem hajzlům. To je inspirace ze SZ. Nejsem  nebyl komunista, ale v tomhle měli pravdu. Náboženství jako ideologie k ovládání chudých, aby drželi hubu  a byli spokojení s tím, co mají. Krásně to bylo vidět po roce 89. A je to vidět i dnes. Jde jen o majetek  a prachy. A nejen vaší církvi? Nevím, proč má dostávat majetek apoštolslá církev?

 

Martino

Františku, jsi chytrý a sečtělý, to se pozná, jak píšeš. Jen si prosím tě zapomněl napsat jaký to byl papež, co sklízel, co zasel? Stejně tak Kterému papeži nevadili fašisté, jak nám oznamuješ. Kde jsi to přečetl? To máš někde z komunistické propagandy proti třídnímu nepříteli? Nebo jsi dokonce člen nebo sympatizant této strany? Já to nevím, ale to co píšeš je prostě nechutná pomlouvačná žumpa. No, ty přeci nejsi žádný křesťan, jinak bys ctil Boží zákon „Nepromluvíš křivého svědectví…“, takže bys mohl aspoň dodržovat diskusní etiku tohoto serveru.
Re: Katolíci budete se muset přizpůsobit svým páníčkům..... (Skóre: 1)
Vložil: Vacant v Pondělí, 05. srpen 2013 @ 00:23:26 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Proč bysme se měli přizpůsobovat svým vlastním otcům ? Kteří nás vychovali a naučili znát Boha ?František, fanatik proti Kristu (Skóre: 1)
Vložil: martino v Úterý, 06. srpen 2013 @ 22:31:41 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Tak to vezmeme pomalu  a postupně.

 

Vyloučila  vatikánská církev Hitlera a ostatní nacistické zločince z církve veřejně a jasně to dala najevo? Kde se dočtu, že tak učinila?

 

Ukrýval Vatikán a katolická církev po válce válečné zločince a tak bránily je před spravedlností? Papež to nevěděl či věděl ? A jak se k tomu staví Vatikán dnes ? Přiznal svoji vinu a činí z toho pokání ?

 

Já jsem tady kdysi chránil Matku Terezu  a jiné katolíky, protože jsem netušil, z čeho je Vatikán obviňován. Když slyším a čtu o zločinech této organizace, uvědomuji se, že upřímně věřící katolíci mohou být v podobném nebezpečí jako byli Němci za Hitlera. Uvěří Satanu!!!
Doufám, že pravdivě odpovíš a nebudeš se vykrucovat!!!

 

Martino

Františku ty jsi nenapravitelný blb / tedy člověk, který mluví nebo dělá hlouposti /.

F

Vyloučila  vatikánská církev Hitlera a ostatní nacistické zločince z církve veřejně a jasně to dala najevo? Kde se dočtu, že tak učinila?

 

M

Hitler sám se s Katolickou církví rozešel svým spisem „Mein Kampf“, kde hlásá názory, které diametrálně odporují katolické nauce. Tím upadl do exkomunikace „latae sententiae“, tj. automatické, již netřeba veřejně vyhlašovat. Nacistickou ideologii odsoudila Církev mnohokrát, zejména encyklikou „Mit brennender Sorge“ Pia XI. a „Summi Pontificatus“ Pia XII..

F

Ukrýval Vatikán a katolická církev po válce válečné zločince a tak bránily je před spravedlností? Papež to nevěděl či věděl ? A jak se k tomu staví Vatikán dnes ? Přiznal svoji vinu a činí z toho pokání ?

 

M

R. 1940 světoznámý fyzik Albert Einstein, sám židovského původu, který kvůli tomu musel emigrovat z Německa do USA, napsal v britském deníku „The Times“:

„Pouze Katolická církev postavila hráz hitlerovské kampani k umlčení pravdy. Nikdy předtím jsem se jí nezabýval, ale dnes budí ve mně obdiv a sympatie, protože pouze ona měla odvahu a houževnatost bránit pravdu a morální svobodu.“

 

V únoru 1943 velký rabín Záhřebu Miroslav Freiberger děkuje papeži za pomoc při emigraci židovských dětí do Turecka. Pius XII. totiž prostřednictvím svého internuncia Angela Roncalliho (pozdějšího papeže Jana XXIII.) intervenoval u turecké vlády, aby se nebála přijmout lodě s židovskými dětmi z Balkánu, jimž hrozila deportace do Osvětimi. Turci původně odmítali tyto děti přijmout, protože měli strach z nacistického Německa. V květnu 1943 rozesílá Státní sekretariát Sv. stolce memorandum všem vládám světa, v němž upozorňuje na existenci vyhlazovacích táborů pro Židy na území okupovaného Polska a na jejich vraždění v plynových komorách. Vatikán se stal prvním státem světa, který otevřeně informoval o existenci těchto míst likvidace Židů. V listopadu 1943 Pius XII. posílá Adolfu Hitlerovi list, v němž kategoricky odsuzuje masové vraždy Židů. Po osvobození Říma skupina Židů navštěvuje papeže, aby mu poděkovala. Díky jeho úsilí se v Itálii zachránilo 80 procent tamních Židů, zatímco v ostatní Evropě pouze 20 procent.

Isaak Herzog, vrchní rabín Izraele, řekl r. 1944:

„Izraelský lid nikdy nezapomene, co Jeho Svatost a další představitelé Katolické církve, inspirováni věčnými principy náboženství, které vytváří fundament opravdové civilizace, dělají pro naše nešťastné bratry a sestry v této nejtragičtější hodině našich dějin. Toto je živým důkazem Boží Prozřetelnosti v současném světě.“

Tento vynikající rabín nezměnil své stanovisko ani po válce. Hned druhý den po smrti Pia XII. r. 1958 prohlásil: „Smrt Pia XII. je citelnou ztrátou pro celý svobodný svět. Nejen katolíci oplakávají jeho smrt.“

Chaim Weizmann, pozdější izraelský prezident, se vyjádřil r. 1943 takto:

„Svatý stolec poskytuje svoji mohutnou pomoc všude, kde jen může, aby zmírnil osud mých pronásledovaných souvěrců.“

Vrchní rabín Říma Israel Eugenio Zolli napsal:

„Velký dluh vděčnosti Źidů vůči papeži Piovi XII. se týká především římských Židů, kteří, protože se nacházeli nejblíže Vatikánu, byli mimořádným předmětem jeho péče.“

Zolli po válce konvertoval ke katolicismu a vybral si křestní jméno Eugenio na znamení vděčnosti vůči Piovi XII., jenž se občansky jmenoval Eugenio Pacelli.

Dr. Joseph Natan jménem Italské židovské komise řekl r. 1945: „Vyjadřujeme jménem všech pronásledovaných své poděkování papeži a řeholníkům, plnícím jeho příkazy. Považovali každého pronásledovaného za bratra a pomáhali všem bez ohledu na hrozící nebezpečí.“

Židovský historik a filozof Pinchas Lapide, jenž pracoval na izraelském konzulátě v Miláně a vyslýchal Židy, kteří přežili holocaust, ve své knize „Three Popes and the Jews“ na základě archivních výzkumů, že papež Pius XII. buď přímo nebo nepřímo (tzv. buď v Římě, kde sám vydával pokyny k ukrývání Židů, nebo svými intervencemi v zahraničí) zachránil cca 860 tisíc Židů.

Františku tvá otázka je pro výše uvedené naprosto idiotská.

F

Já jsem tady kdysi chránil Matku Terezu  a jiné katolíky, protože jsem netušil, z čeho je Vatikán obviňován. Když slyším a čtu o zločinech této organizace, uvědomuji se, že upřímně věřící katolíci mohou být v podobném nebezpečí jako byli Němci za Hitlera. Uvěří Satanu!!!
Doufám, že pravdivě odpovíš a nebudeš se vykrucovat!!!

M

Co na tento blábol říci? Františku Matka Tereza nepotřebovala, abys ji chránil, neboť tvůj kabát s*****í Satanem, což ukazuješ stále a vytrvale svojí nenávistí ke Kristu, ale marná je tvá snaha.
Co vše je možné psát na ekumenickém serveru... (Skóre: 1)
Vložil: martino v Čtvrtek, 08. srpen 2013 @ 10:31:45 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

V současné době Vatikán morduje domorodé kmeny na misijních stanicích v Barmě,Thajsku,Kambodži.Oni tomu říkají evangelizace,ve skutečnosti to je dětská otrocká práce,znásilňování dětí,zabíjení.Tamní vlády nezasáhnou,protože se jedná o domorodé horské kmeny,tedy nečistokrevné Thajce,Barmance.....prostě chápané jako podřadné rasy.Navíc pokud se zaplatí tamním vládám tak nic nevidí....A ŘKC má peněz dost a dost.Existují tajně natočené dokumentární filmy kdy kameraman musel utíkat z Thajska,protože kněží poslali zabijáky.Film se jmenuje Vězni bílého Boha  pokud chceš mohu poslat odkaz....

 

Martino

Jak může GS dát ne svém ekumenickém serveru prostor pro tyto názory, které mohou naplňovat trestné skutky, jako pomluva, náboženská nesnášenlivost … mohlo by se jednat např.

Především § 198 Hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení.

bod 3.
Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, etnické skupině, rase, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
Stejně tak bych mohl uvažovat o naplnění dalšího:Šíření poplašné zprávy:

§ 199
1. Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo peněžitým trestem.

A tak by se mohlo pokračovat dále jako:
§ 206 Pomluva
1. Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů… bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
Stejně tak by bylo možné uvažovat o tom, zda nebyl spáchán Trestný čin poškozování cizích práv atd.

Budu vážně zvažovat zda by nebylo vhodné podat podnět na Státní zastupitelství, včetně podnět na Policii ČR, aby pro SZ zajistila skutečného autora a pc, ze kterého jsou rozesílány obsahy zjevně narušující občanské soužití a vyvolávající náboženskou nesnášenlivost, jehož pravděpodobný autor je nick Blasfemic.


 
Stránka vygenerována za: 0.79 sekundy