Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zbyšek.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 11, článků celkem: 15441, komentáře < 7 dní: 542, komentářů celkem: 343232, adminů: 60, uživatelů: 4861  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 66 návštěvník(ů)
a 7 uživatel(ů) online:

timg
wollek
JirkaB
leonet
rosmano
cizinec
Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Ať se jdou homosexuálové zastøelit, hlásá americký baptistický pastor.
·Nepøelezeš
·Dobrá zpráva pro každého ètenáøe
·Odpovìï Pavla Steigera na recenzi Aleše France knihy „Svou slávu nikomu nedám“
·Problémy laického fundamentalismu I
·E. S. Williams: Fenomén nového kalvinismu
·Nesuïte, abyste nebyli souzeni
·O katech
·Reakce Pavla Coufala na dopis odcházejících baptistù z lovosického sboru
·Týraní baptisté ukonèili èlenství v BJB Lovosice

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
99078484
přístupů od 17. 10. 2001

Z internetu: Trojanielske posolstvo - posolstvo poslednej generacii.
Vloženo Úterý, 05. březen 2013 @ 21:19:45 CET Vložil: Olda

Kázání poslal skalaa

(Zjav 14,6-11)

Posolstvo Zjavenia Jána o udalostiach, ktoré sa týkajú našej doby – dnešnej generácie. Pevné slovo prorocké. Zasľúbenie o príchode Ježiša Krista podmienené odpadnutím. Človek hriechu. Malý roh z Danielovho proroctva mení časy a zákon. Temný stredovek. Prečo reformácia zlyhala? Bojte sa Boha, lebo prišla hodina jeho súdu. Pohľad na Babylon - náboženský zmätok. Posledná výzva: Vyjdite z neho, môj ľude. Aký je rozdiel medzi Božou pečaťou a znamením šelmy? Boží ľud je povolaný, aby bol opraviteľom trhlín. Pohľad na svätých, ktorí zachovávajú prikázania Božie a vieru Ježišovu.http://www.youtube.com/watch?v=uhqkcYNsy2c


"Trojanielske posolstvo - posolstvo poslednej generacii." | Přihlásit/Vytvořit účet | 5 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Trojanielske posolstvo - posolstvo poslednej generacii. (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Středa, 06. březen 2013 @ 07:57:05 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Upřímně řečeno nevěřím tomu že by se náš Pán Ježíš Kristus neujal Otcova království kdyby se lidé chovali slušně a láskyplně a neodpadli. Že by nebyl obnoven a nově stvořen svět.

Také mi připadá podivné pokud někdo poukazuje na apokalyptické hrůzy, spojuje je s dneškem a přitom mluví o temném středověku. Ze kterého vychází i jeho víra, pokud nějakou má. Ať už si to přiznává a nebo ne.
Re: Trojanielske posolstvo - posolstvo poslednej generacii. (Skóre: 1)
Vložil: Legulda v Středa, 06. březen 2013 @ 09:43:05 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Skaloo,

poslechl jsem si větší část toho kázání. Typické učení adventistů. Je zde vidět jejich pravda o svěcení soboty a také pohled na ostatní církve, které jsou součástí římskokatolického a protestantského babylonu.
Jak se mám tedy dívat na dnešní CASD v ČR, která se již také spojuje s tímot babylonem, např. na společných ekumenických bohoslužbách konaných v katolických kostelech? Adventisté se tedy bez problému scházejí vedle představitelů odpadlé církve, šelmy ze zjevení? A jaké má svědomí před Bohem? Mám to brát tak, že CASD dobrovolně smilní s babylonem a je tedy součástí tohoto babylonu? Není tedy čas opustit tento babylon? Viz např. tato ekumenická bohoslužba z 1.1.2013 za přítomnosti kardinálů Vlka a Duky, evangelíků, metodistů a dokonce i představitele židovské obce, který Krista odmítá.
Jak to vidíš ty? Kázání které jsi vložil na GS odsuzuje do zatracení také dnešní CASD ČR. Uvědomuješ si to?Re: Trojanielske posolstvo - posolstvo poslednej generacii. (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Středa, 06. březen 2013 @ 15:49:03 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tak jsem si poslechnul celé kázání. Nejlepší na tom je ta druhá část, kdy kazatel odpovídá na otázky. To bylo celkem pěkné. Ovšem ta první část je řečnické hulákání plné i různých polopravd.


Vypadá to, že evangelium, které zvěstuje první anděl je především sobota. Čili velice tendenční pohled.  Ale tento anděl zvěstuje evangelium, nikoliv sobotu. A naopak v evangeliích se nic nedočteme o zachování soboty. Naopak je kritizován způsob jejího uctívání. Zákon je shrnut do dvou přikázání založených na lásce. Dokonce Jan ve svém evangeliu píše o tom, že Pán Ježíš řekl, že nám dává nové přikázání a znova opakuje přikázání o lásce. Toto adventisté nějak opomíjejí a vkládají tam svoje. Tvrdí, že byli první, kteří světili sobotu, ale přitom existovali i před nimi tak zvaní sobotáři. A pak tato doba teprve nastane. Bude to doba, kdy na svět padne nějaké soužení. Právě ta doba hrozí. Ekonomické,  ekologické, sociální krize, epidemie a katastrofy. To bude doba, kdy mnozí lidé uvěří z bázně před Bohem.


Do druhého zvěstování vkládají  římskou církev. Ale tato církev sice měla určité chyby. Ovšem ty chyby mají i dnešní církve. To je velký duchovní Babylon, kde každý vyznává něco a jiné považuje za neznalé pravdy. Každý mluví jinou řečí. Existuje tisíc církví a společenství, které se mezi sebou nemají rádi a vůbec tu neplatí nové přikázání o vzájemné lásce. To pak padne a lidé uvěří stejnou duchovní řečí.


A třetí anděl vyjadřuje, že Boží hněv postihne ty věřící či nevěřící, kteří jak svoji prací ( ruce ) tak myšlením ( hlava) budou sloužit světu, neuznají Boha Stvořitele a tedy nebudou se řídit přikázáním, které dal Ježíš. Věřící, kteří věří v Ježíše tak, že žijí podle Ježíšova přikázání o lásce k Bohu i k sobě navzájem, ti  budou zachráněni ( proto pak Jan hovoří o žni )


Adventisté činí jednu závažnou chybu. Vypíchli jedno z přikázání jako svoji pečeť pro Boha a považuji sami sebe za církev ostatků. Typicky sektářské učení. Jen my a my  a my…

Zabývají se chybami především katolické církve, kde papeže považuji za Antikrista. Svoji pravdu zakládají na viděních E.G.W, která bohužel nepůsobí moc věrohodně, zvláště, když je známá tím, že opisovala od jiných autorů a pak to vydávala za svůj dar od Ducha Božího.Stránka vygenerována za: 0.45 sekundy