Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zina.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 6, článků celkem: 16543, komentáře < 7 dní: 214, komentářů celkem: 423064, adminů: 60, uživatelů: 5229  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 88 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

rosmano
Syntezator
oko
gregorios777

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115613908
přístupů od 17. 10. 2001

Z internetu: Majitele anglického hotelu zatčeni za kritiku islámu
Vloženo Středa, 30. leden 2013 @ 16:59:28 CET Vložil: Olda

Ekumenismus poslal Ferra

http://www.youtube.com/watch?v=-G__tqz1Ar8

Nahráno 10. 12. 2009 

Majitele hotelu v severozápadní Anglii byly zatčeni za "hate crime" zločin z nenávisti. V březnu se poustili do debaty s muslimkou, která byla v hotelu ubytována. Křesťanští majitele bránili myšlenku, že Ježíš je Boží syn. Muslimka ale tvrdila, že Ježíš je prorok islámu. Spor přerostl v hádku, ve které manžele označili Mohammeda za válečnického vraha a že islámský oděv pro ženy je jen forma otroctví.

Muslimka manžele zažalovala za urážku islámu podle britského zákona o "zločinu nenávisti". Policie manžele zatkla. V nadcházejícím soudu jim hrozí pokuta 5.000 britských liber (asi 140.000 Kč) a záznam do trestního resjtříku za urážku islámu.
Ve vlně pobouření, kterou tento případ vyvolal mezi křesťany, přicházejí manželům stovky emailů denně, ve kterých jim lidé z celého světa vyjadřují podporu. Britští křesťané také vyjadřují obavy o právo na svobodné vyjadřování.

Právník Křesťanské asociace říká: Důvod, proč je tento případ tak důležitý, je že pokud nesmíme veřejně debatovat o náboženství, tak to znamená že jsme ztratili svobodu projevu.

"Majitele anglického hotelu zatčeni za kritiku islámu" | Přihlásit/Vytvořit účet | 35 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Majitele anglického hotelu zatčeni za kritiku islámu (Skóre: 1)
Vložil: Ferra v Středa, 30. leden 2013 @ 17:31:49 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Převzato ze Stop Islam.
A jak je to u nás?Re: Majitele anglického hotelu zatčeni za kritiku islámu (Skóre: 1)
Vložil: oko v Středa, 30. leden 2013 @ 18:15:27 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
http://claritatis.cz/zpravy/z-domova/tri-kostely-v-nigerii-vypaleny-10-krestanu-brutalne-zavrazdeno/6103.
V Indii nyní také hoří kostely a jsou zabíjeni františkánští misionáři, ale ve večerních zprávách se dozvídáme tak akorát o našich "celebritách" (kdo s kým, jaké kdo měl-nebo spíš neměl-  šaty a pod .)Některá témata jsou ale pro naše média evidentně tabu
.Re: Majitele anglického hotelu zatčeni za kritiku islámu (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Středa, 30. leden 2013 @ 19:55:56 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ty zákony možná vymysleli a prosadili ateisti a možná i takoví kteří nenávidí křesťany ještě víc než muslimy ale tentokrát bych řekl že bylo učiněno spravedlnosti zadost, jestli se věci odehrály opravdu tak jak jsou popisovány. Ta muslimka sice našeho Pána Ježíše Krista nezná tak dobře ale smýšlí o něm zjevně s úctou. Urážet hulvátským způsobem víru svého bližního a tvrdit o někom kdo chodí oblečený stejně slušně jako chodily ženy v dobách Starého i Nového zákona že je otrok není zrovna ten nejšťastnější způsob jak hlásat Evangelium.
Jinak je to krásná příležitost jak si kopnout do nevinného a získat pár pomyslných bodů na žebříčku korektnosti a popularity. Měl bych ale na paměti to že bestie na podobnou příležitost toužebně čeká, až schválíme a podpoříme něco zvlášť hnusného, jako je třeba zákaz nošení šátků. Slušným lidem kteří nikomu nic neudělali. Takový zákon se desetkrát obrátí proti nám, což se už párkrát v poslední době stalo. Jakékoliv zákony proti muslimům jsou používány převážně proti křesťanům. Spravedlnost prý muší bejt.
Re: Majitele anglického hotelu zatčeni za kritiku islámu (Skóre: 1)
Vložil: Vacant v Středa, 30. leden 2013 @ 21:46:03 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Právo na svobodné vyjadřování ? V zemi kde se vláda pokouší křesťanství oficiálně zlikvidovat nebo alespoň zahnat do katakomb mimo veřejnost ?Re: Majitele anglického hotelu zatčeni za kritiku islámu (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Čtvrtek, 31. leden 2013 @ 10:08:50 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vždyť se nedomluví sami křesťané mezi sebou.  Proto nemůžeme chtít, aby se domluvili islamista s křesťanem. Každé náboženství chce ovládnout svět. V západních zemích se stala chyba v tom, že začaly být příliš tolerantní k jiným náboženství, ale bohužel je to dáno ústavou, kde je právo na náboženské vyznání.

Spíše by bylo třeba, aby se lidé naučili nábožensky vzájemně snášet, ale to se jeví nemožné.

Naopak nenávist vzrůstá. Bohužel. Luthrer si také myslel, že židy změní na křesťany, ale nedařilo se. Tak se naštval a změnil taktiku přesvědčování v násilí vůči židům. Pro Hitlera byl jeho postoj k židům vzorem. Až tak daleko to došlo a pak z toho vzešla genocida a holocaust.


Opravdu nezbývá nic jiného, než hledat to, co všechny lidi spojuje, jinak zajdeme na nenávist a zahyneme v nějakém světovém náboženském konfliktu. Určitě i modlitby mají svůj význam a hlavně se navzájem neurážet. Nevím o tom, že by v islámských zemích vycházely karikatury na Ježíše nebo se o něm točily ošklivé a hanebné filmy. Naopak v západních zemích vycházely karikatury Mohameda a točily se o něm hanebné filmy. Proč takové provokace ?


V celém tom příběhu, zde uvedeném, měla debata včas skončit a pak by nedošlo ke konfliktu a vzájemnému napadání.


  
Re: Majitele anglického hotelu zatčeni za kritiku islámu (Skóre: 1)
Vložil: Jan21 v Čtvrtek, 31. leden 2013 @ 19:52:15 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Kdo čte pozorně bibli a zároveň sleduje globální dění a vývoj situace (ekonomické, ekologické, technologické, politické, demografické , mravní a duchovní), musí dojít k závěru, že dějiny se vyvíjejí tím směrem, jak to bible předpovídá a že konec není daleko, i když nikdo z nás nemůže předpovídat žádné datum. 
Jsou ještě sice i takoví optimisté, kteří předpokládají, že zemi čeká ještě pět miliard let míru, prosperity, lásky a tolerance skrze univerzální náboženství a evoluci ducha-New Age. (i dnešní papež pod vlivem víry v evolucionismus). Bude to věk okultismu, ve kterém se budou ve značné míře dít paranormální věci, které už dnes začínají zvýšeným výskytem různých Mariánských zjevení, falešných zázraků, světelných úkazů, magie atd. 
Je pozoruhodné a příznačné, že katolíci, jako největší rádoby křesťanská církev, rezignuje dnes na evangelizaci pohanů tvrzením, že všichni věříme ve stejného boha a s muslimy se hodlá smířit skrze Marii, kterou islám uznává a ctí, i když ne tak jako katolíci (královnu nebes).
Islám ovládne Evropu beze zbraně skrze ženské lůno. Jakmile k tomuto smíření dojde, musí se katolíci vzdát dogmatu o Ježíšově božství (což se v náznacích děje už dnes) a tím se otevřeně přihlásit na stranu Antikrista, nejen skrytě, jak se to dosud dělo. 
Islám pak společně s katolíky bude obrovskou silou, namířenou jednak proti opravdovým křesťanům (těch je a bude jen hrstka), tak hlavně proti židům. Židé nebudou přes veškerou snahu (navzdory vlastnictví atomové zbraně) této přesile odolat. Patrně dojde i k použití atomové zbraně, neboť ji dnes vlastní i islámská strana. (2.Pt.3,10). Lidí na zemi zbude málo. Aby však všichni židé (ostatek) nezmizli ze země, musí být zachráněni nadpřirozeným způsobem , návratem Ježíše Krista na zemi. Přesný scénář pochopitelně nikdo nezná ani čas, kdy se to stane. Mnoho příznaků, které se dnes naplňují, obsahuje i prorocká kniha Daniel. 
Nejsem žádný prorok, ale jen to tak dedukuji z bible a současného dění. Samozřejmě se to většině zde líbit nebude, zejména těm, kterých se to týká a už vidím tu reakci doporučením "abych se dal léčit". 
Re: Majitele anglického hotelu zatčeni za kritiku islámu (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Pátek, 01. únor 2013 @ 11:53:37 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
NWO začína aj keď ešte nie je oficiálne ustanovené.
Potvrdzuje to aj následovný výrok:

"Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace. Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem."
David RockefellerRe: Majitele anglického hotelu zatčeni za kritiku islámu (Skóre: 1)
Vložil: Grace v Úterý, 05. únor 2013 @ 20:13:13 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tito křesťanští hoteliéři byli zproštěni viny v prosinci 2009.

(http://www.dailymail.co.uk/news/article-1234680/It-victory-free-speech-did-breakfast-insult-Muslims-faith-case-come-court.html#axzz2JjQN1kAI) 
 
Pár zajímavých informací z  článku:

Žena, která je obžalovala, byla 60-letá bílá Britka, Ericka Tazzi, která jen 12 měsíců předtím konvertovala k Islámu. Původně byla římská katolička.

Náklady na soudní proces byly okolo 20 000 liber. Pár ale získal úžasnou podporu od křesťanů a Křesťanský Institut (Christian Institute) byl schopen náklady zaplatit. Křesťanský institut prý jen za loňský rok obdržel 1,5 milionu liber v darech od křes´tanů.

Pan a paní Vogelenzang však zaplatili za neblahou publicitu tím, že ztratili většinu zákazníků, protože jejich hlavním zdrojem příjmu byli pacienti z blízké nemocnice, a ta díky tomuto případu kontrakt zrušila. Paní Tazzi byla totiž jedna z jejich pacientek.

Možná bychom jim mohli pomoci při našem cestování Anglií, budeme-li mít 92 liber na noc. Což je teda na nás Čechy asi docela dost. Nicméně tady je odkaz na jejich stále fungující hotel The Bounty House Hotel v Liverpoolu: http://www.bountyhouse.co.ukStránka vygenerována za: 0.34 sekundy