Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Kamila.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16456, komentáře < 7 dní: 310, komentářů celkem: 416617, adminů: 60, uživatelů: 5183  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 345 návštěvník(ů)
a 6 uživatel(ů) online:

Nekdo
Frantisek100
Willy
brusle7
gregorios777
Mikim

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
113056416
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Znásilnil 100 detí a cirkev mlčala - dokument
Vloženo Úterý, 12. leden 2010 @ 17:42:23 CET Vložil: Stepan

Katolicismus poslal ekumenickykrestan

Pozrite sa co si to ti protestanti vymyslaju, ako rafinovane bojuju proti kristovej pravej cirkvi Dokedy my katolici budeme ticho a len sa budeme usmievat? Do utoku !!! Co robia nasi ludia medzi nimi? Nic !!! Ako ste mohli dopustit, ze taketo DVD sa predava volne na Slovensku, v krajine co je zasvatena sedembolestnej ? 

http://dolezite.sk/Znasilnil_100_deti_a_cirkev_mlcala_dokument_225.html


Podobná témata

Katolicismus

"Znásilnil 100 detí a cirkev mlčala - dokument" | Přihlásit/Vytvořit účet | 32 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Znásilnil 100 detí a cirkev mlčala - dokument (Skóre: 1)
Vložil: antestorix v Úterý, 12. leden 2010 @ 19:28:27 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
tenoto film sem viděl dávno, a nikdy na ňho nezapomenu, neboť ty zvěrstva co napáchali ti kněží volají až do pekla ,a ti co se to snažili smést pod koberec ti dopadnou nejhůř, ale úplně nejhůř dopadnou ti co tyto pravdivé fakta zpochybňujou :DRe: Znásilnil 100 detí a cirkev mlčala - dokument (Skóre: 1)
Vložil: JanMiloslav v Úterý, 12. leden 2010 @ 20:39:24 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
V modlitbě Otče náš je řečeno "Zbav nás od zlého" Znamená to snad, že se máme samy bez Boha zbavovat zlého? Film je cílená propaganda proti ŘKC a  účelem těchto zvěličování je vyvolání náboženské nesnášenlivosti a vzbuzení dojmu, že se toto  děje jenom v katolické církvy.  Účelem je také odvést pozornost od toho, že ve státním školském systému jsou děti znásilňovány častěji.
Re: Znásilnil 100 detí a cirkev mlčala - dokument (Skóre: 1)
Vložil: Legulda v Úterý, 12. leden 2010 @ 20:40:30 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ekumenik: jsi dobrý katolík! Ty jsi se už nemohl dívat na sexuální zneužívání dětí katolickými kněžími a rozhodl jsi se už nebýt ticho narozdíl od mnohých a přešel jsi do útoku! A to tak, že jsi na tyto nešvary ukázal a zveřejnil dokument, či spíše odkaz na něj, který o těchto hnusárnách varuje. Díky moc, skvělá práce, doufám, že tohle uvidí co nejvíce lidí! RadimRe: Znásilnil 100 detí a cirkev mlčala - dokument (Skóre: 1)
Vložil: Willy v Úterý, 12. leden 2010 @ 23:22:28 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Dokumentární film pod uvedeným linkem mě víc než co jiného v minulosti předvědčil o tom, že řkc není církví a už vůbec ne církví Kristovou. Pokud by byl apoštol Pavel autoritou v případu zmíněného kněze, rozhodl by podobně jako v případě v Korintu takto: místo abyste raději byli zarmouceni a odstranili ze svého středu toho, kdo se dopustil tohoto činu. Neboť , ač tělem vzdálen, duchem však přítomen, už jsem, jako bych byl přítomen, vynesl rozsudek nad tím, kdo takový čin spáchal: ve jménu našeho Pána Ježíše Krista — až se shromáždíte, vy a můj duch spolu s mocí našeho Pána Ježíše — vydejte takového člověka Satanu k záhubě těla, aby duch byl zachráněn v den Pána. (1K 5:1-5) I tato Pavlova slova jsou součástí Písma Svatého potvrzena apoštolem Petrem, kterého řkc považuje za prvního římského biskupa, takže se nikdo nemůže domnívat, že by Petr postupoval jinak nebo byl nějak shovívavý - viz 2P 3:16 Proto, milovaní, očekáváte–li tyto věci (apokalyptocké vesmírné katastrofy, zmíněné v předchozích verších), vynasnažte se, abyste Jím (Pánem Ježíšem Kristem) byli nalezeni v pokoji, bez poskvrny a bez úhony. A trpělivost našeho Pána považujte za záchranu, jak vám to napsal i náš milovaný bratr Pavel podle moudrosti, která mu byla dána, a jak to napsal i ve všech dalších listech, v nichž o tom mluví. Jsou v nich některé těžko srozumitelné věci, které neučení a neupevnění lidé překrucují, jako i ostatní Písma, ke své vlastní záhubě. Amen.

Pán Ježíš jasně řekl, že strom poznáme po ovoci. Ovocem v tomto případě jsou zničené životy stovek lidí ve stovkách rodin pouze v tomto jediném případě, kdy představitelé řkc naprosto odsouzeníhodným způsobem bránili tomu, aby pravda vyšla najevo a zcela zřejmě jí vůbec nejde o oběti těchto i podle světa hrozných kriminálních činů. Ba naopak je tu zjevně přítomna snaha tyto oběti ignorovat a umlčet a ty, kteří se těmto obětem snaží aktivně a skutečně pomoci, pronásledovat a trestat.

Místní katolíky upozorňuji, že nebudu reagovat na jejich nemístné a nepatřičné komentáře, ale rád si od nich přečtu odsouzení takovýchto činů, ať už je spáchal kdokoli, a alespoň verbálně vyjádřenou podporu rodinám postižených, jejichž víra je otřesena nebo dokonce ztracena.

Mt 18:6-7 „Kdo by však pohoršil jednoho z těchto maličkých, kteří věří ve mne, pro toho by bylo lépe, aby mu na krk pověsili velký mlýnský kámen a potopili do mořské hlubiny. Běda světu pro svody/pohoršení! Svody sice musí přijít, avšak běda tomu člověku, skrze kterého svod přichází!"

L 17:1-3 Ježíš řekl svým učedníkům: „Není možné, aby nepřišla pohoršení/svody k hříchu, běda však tomu, skrze koho přicházejí. Pro toho by bylo lépe, kdyby mu přivázali na krk mlýnský kámen a uvrhli ho do moře, než aby pohoršil/svedl k hříchu jednoho z těchto maličkých. Mějte se na pozoru."

Tož tak.

willyRe: Znásilnil 100 detí a cirkev mlčala - dokument (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Středa, 13. leden 2010 @ 12:01:05 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Že by krom církve mlčelo také STO ZNÁSILNĚNÝCH, ne zneužitých dětí a jejich rodičů ? Viděl jste někdy nějakou oběť znásilnění na vlastní oči ? Myslíte že se to vůbec dá zatajit ? Nepřidávali tam také náhodou do macesů panenskou krev nebo nezápálili Řím místo císaře Nerona ? Kdybyste byl opsal tu stručnou zmínku svými slovy nebo jí alespoň okopíroval tak byste připravil křesťanské návštěvníky tohoto serveru o možnost se podívat že tam máte hned vedle Vangovic bábu a konspirační teorii o Lisabonské smlouvě jako kdyby jí napsal český pravicový ochránce křesťanských hodnot a evropského dědictví. Vždycky je dobré se podívat vedle sebe a za sebe kdo s námi souhlasí i když se nám to zrovna hodí do krámu. Tihle lidé by byli nadšení kdybychom byli takoví jak říkají a bránili by Vatikán i za cenu vlastní krve.
Nemáte tady náhodou jednovaječné virtuální dvojče které zajímavým a vpravdě medvědím způsobem "brání" čest naší církve a napadá našim jménem evangelické křesťany ? Myslím že máte i zcela identický názor na ekumenický proces a spoustu jiných věcí. jeden od druhého k nerozeznání.
Co se mne týče tak podobné věci nepočítám na vrub evangelíkům ale lidem se zcela odlišným světovým názorem, ať už jste dva nebo jen jeden.
Re: Znásilnil 100 detí a cirkev mlčala - dokument (Skóre: 1)
Vložil: oko v Středa, 13. leden 2010 @ 14:45:50 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Žádný normální člověk se nemůže zastávat nijakého pedofila.

Bez ohledu na to, zda je to kněz, nebo katarský princ.

Je faktem, že se to někteří biskupové třeba v Irsku snažili ututlat (kvůli falešné představě o ostudě). Už několik jich kvůli tomu muselo složit své funkce.Re: Znásilnil 100 detí a cirkev mlčala - dokument (Skóre: 1)
Vložil: Jaela v Středa, 13. leden 2010 @ 14:47:35 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
ekumenickýkrestan
No, církev ustanovil Pán Ježíš a jsou v ní lidé a hřeší. Ovšem pravda je, že nehřeší pouze lidé v církvi, ale hřeší všichni lidé. Pokud někdo spácha trestný čin, nechť je podle trestního práva země, ve které žije, potrestán.

Při spáchání trestného činu se nerozlišuje příslušnost k církvi ani to, jestli jsi ekumenický křesťa, kréťan nebo člen tlupy h......Rozhodující je trestný čin.
Cirkev Kristova je tvořena mnoha údy.

Re: Znásilnil 100 detí a cirkev mlčala - dokument (Skóre: 1)
Vložil: Pamplon v Středa, 13. leden 2010 @ 17:45:30 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)

Můj názor na církev i na náboženství tady všichni znají, nikdy jsem se netajil, že při mši sedávám od oltáře co nejdál, ale rád bych upozornil na fakt, že odhalováním neskutečných prasáren v římskokatolické církvi a rozdmýcháváním nenávisti proto této organizaci se plní jedno z dobře známých biblických proroctví, že nevěstka se kterou smilnili králové země bude oškubána a ponechána nahá. (Zjevení sv. Jana 17/2)

Na světě vždy bylo a dodnes je mnoho států, které by na udržení pořádku ve městech musely udržovat mnohem silnější policejní jednotky, nebýt katolické církve, která alespoň část obyvatelstva vychovává k pokoře, jinými slovy k ochotě nechat si dobrovolně všechno líbit. Však se taky světské vlády snaží, aby s katolickou církví vycházely pokud možno v rámci možností dobře. Ale to podle všeho brzo přestane účinkovat, protože jak světský systém, tak církev ztrácejí důvěru. Ještě propustit pár miliónů lidí ze zaměstnání, ještě párkrát se přiznat k něčemu podobnému jako že zpráva o pandemii prasečí chřipky byla podvod století, a ještě pár skandálních prasečin v církvi zamést pod koberec, a může přijít Damián Thorn, a nabídnout lidstvu svůj pořádek a prosperitu. Že dá postavit všechny křesťany ke zdi, ani to nebude v dějinách nic nového.

Ne že bych se na to těšil, ale za Výmarskou republikou přichází obvykle Hitler, za carem Báťuškou obvykle následuje Lenin a Stalin, na tom  není nic nelogického.Stránka vygenerována za: 0.33 sekundy