Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Vratislav.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16275, komentáře < 7 dní: 556, komentářů celkem: 404602, adminů: 60, uživatelů: 5119  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 177 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

rosmano
Willy
JirkaB
Frantisek100

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
110288860
přístupů od 17. 10. 2001

Život víry: Čím dál víc poznávám a divím se. Vlastně se nedivím ateistům.
Vloženo Úterý, 08. leden 2019 @ 23:33:57 CET Vložil: Tomas

Žhavá témata poslal Frantisek100

I díky granosalis si uvědomuji, kolik křiváctví je mezi věřícími, závisti a nepřejícnosti a také politiky  a politického boje. Začínám mít strach, že žádný Bůh a Pán Ježíš nepůsobí. Třeba je to jen určitá myšlenka, která se dá zneužít jako všechny myšlenky. Co mám dělat, že jsem jako miliony lidí dostal byt v králíkárně? Mám  zpytovat svědomí a mám se omlouvat závistivému cizincovi? Komunisté mi nic nevyčítali, když jsem odmítl jít do  strany. Věřící mi vyčítají byt, domov? Není to  hnusné anebo je to u věřících běžné? Kde je tady u věřících Pán Ježíš? Co  ti věřící hrají za komedii? Cizinec píše:  Kdokoliv, kdo chtěl. U nás na vesnici si ho postavili skoro všichni - inženýři i traktoristi, učitelé, dělníci i dojnice. Jen to samozřejmě bylo mnohem, mnohem těžší, složitější a dražší než dnes. Dnes je běžné, že si dům postaví mladá rodina, sama. Tehdy u nás domy stavěly spíše "klany", stavělo se svépomocí, znamenalo to 2-5 let života, který obětovali lidé, jejich sousedé, rodiče, děti. Zase to tehdy více pomáhalo budovat soudržnost, když si lidé navzájem pomáhali.    A na druhé straně kritizuje, jaká byla totalita.     Tady je vidět vaši faleš, přetvářku, milí věřící!   Čím dál víc poznávám a divím se.        


"Čím dál víc poznávám a divím se. Vlastně se nedivím ateistům." | Přihlásit/Vytvořit účet | 40 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Čím dál víc poznávám a divím se. Vlastně se nedivím ateistům. (Skóre: 1)
Vložil: martino v Středa, 09. leden 2019 @ 20:02:49 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Znovu ti radím, jdi se léčit, když píšeš: Co mám dělat, že jsem jako miliony lidí dostal byt v králíkárně? Já nedostal nic a musel jsem si tu králíkárnu 77m + lodžii koupit za 5 melounů a zadlužit se já i můj syn. Za komunistů a dalších 27 let jsem žil v centru Prahy v bytě který jsem rekonstruoval v 80 letech za 150 tisíc korun, za to byl za komunistů na okraji Prahy v té době barák. Když již bylo nad mé síly platit 22 tisíc měsíčně majitelům tak jsme odešli a zadlužili se. A ty pořád pláčeš a naříkáš. Není ti hamba, nestydíš se trochu jako chlap? To jsi stále tak ufňukaná sračka?Re: Čím dál víc poznávám a divím se. Vlastně se nedivím ateistům. (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Středa, 09. leden 2019 @ 13:34:54 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Tuž to gratuluji k poznání. Jediný Bůh působí právě tak, že člověk pozná falešnou církev...Ježíš si totiž do své církve lidi přitahuje :).Re: Čím dál víc poznávám a divím se. Vlastně se nedivím ateistům. (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Úterý, 22. leden 2019 @ 19:48:10 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  Františku, nevím, co tu hraješ za komedii. Máš stále v klávesnici Cizince, jeden útok za druhým, pomluvy, lži, projekce tvého chování. Ale že bys napsal konkrétně co ti vadí?

 
Co mám dělat, že jsem jako miliony lidí dostal byt v králíkárně? Mám  zpytovat svědomí a mám se omlouvat závistivému cizincovi? 

  Ne. Proč? Je k tomu nějaký důvod?


Věřící mi vyčítají byt, domov?

  Je nějaký věřící, který ti vyčítá byt, domov? Kde a kdo a proč by takovou hloupost dělal? Možná ve tvých představách, jak si domýšlíš, co není?


  Pokud jde o tvůj byt, tak jsem reagoval v souvislosti, kterou jsi ty sám psal: "Vše socialistické bylo špatné. A začalo se nyní vše napravovat. Jak? Privatizací. A jak se ti utečení ze Západu najednou vraceli k nám. A tu jsem spatřil hnus věřících a jejich komedii.

  Ty sám ses jako "věřící" na té privatizaci podílel: Také sis zprivatizoval, když jsi dostal příležitost. A já ti ukazuji na to, že máš dvojí metr: Jedněm "věřícím" nadáváš, že privatizovali, přitom si sám dělal jako "věřící" totéž.


  Negativní znaménko jsi privatizaci dal ty - ne já. Já jsem ti mnohokrát psal, že mám v mnoha věcech přesně opačné postoje než ty a to je i v této věci. Komunisté při svém vládnutí vytvořili speciální třídu privilegovaných, kterým dali bydlení. Ovládali lidi skrze bydlení a práci, skrze strach že nebudou mít byslení nebo že ztratí práci, kterou dělají. A privilegované skupiny - horníci, učitelé, všelijací papaláši a mnozí další - tak dostávali byty zdarma a režim je v těch bytech držel jako rukojmí. Pokud by tě ta situace zajímala blíže, šel o tom nedávno na ČT dobrý český film. Neplatili většinu údržby, neplatili ani řádný nájem. 

  Když zločinný režim s celou tou hrůznou obludností skončil, bylo potřeba napravit to zlo. Privatizace byla jednou z možností - asi nebyla úplně spravedlivá, asi nebyla úplně ideální, ale přeci jen to bylo podstatné plus. Lidé si koupili svoje byty za zlomek jejich hodnoty, ale alespoň už za ně ostatní nemuseli hradit údržbu (kterou komunisté stejně moc nedělali, díku své neschopnosti, takže byty byly vybydlené). 

  Jinde si zase hospodští koupili "své" hospody, vedoucí "své" obchody a management "svoje" OKD a Agrofert.

  Takže za mne: Privatizace bytů = plus, pozitivum, náprava škody. Nedokonalá, ale stále lepší, než stav před tím Určitě se za to nemusíš cizinci omlouvat, ani tomu závistivému, co sídlí v tvé hlavě.

  Toník

Re: Čím dál víc poznávám a divím se. (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 27. leden 2019 @ 18:09:36 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Franta


Začínám mít strach, že žádný Bůh a Pán Ježíš nepůsobí.


martino


Franto kam až si to došel? Obviňuješ Boha, ale třeseš se strachem, opěvuješ a chválíš komunisty, to nevíš, že vždy lhali, kradli a když mohli tak vraždili? A ty je zde vyvyšuješ jako hvězdy. Roky tě sleduji a zjišťuji, že se válíš v bahně a již nejsi schopen se z něho vyhrabat a tak jen prskáš, nadáváš a šaškuješ jako údajná "oběť"! To jsou následky dezerce od Krista. Jsi na tom hůře než Myslivec, Cizinec a další dezertéři, kteří po dezerci se uchýlili do stavu "soukromého" křesťanství bez Krista. Ty naopak se Satanem jsi se vydal na cestu proti Bohu. Jak myslíš, že to může skončit?

Stránka vygenerována za: 0.33 sekundy