Založen: Nov 22, 2007 Příspěvky: 1334 Bydliště: Ostrava
Zaslal: pá prosinec 06, 2024 2:33 pm Předmět: Kdo je z Boha
„Kdo je z Boha, slyší Boží slova. Vy neslyšíte, protože nejste z Boha.”“
Jan 8:47 CSP
Kdo je z Boha?
Ten. kdo se narodil z Boží vůle
Ten, koho Bůh si vybral,
Ten, koho Bůh miluje
Ten, kdo smí nazývat Boha svým Otcem
Ten, komu Ježíš Kristus smazal minulost
Ten, kdo je ochraňován.jako Boží vlastnictví
Ten, kdo je zahrnován dobrými věcmi a nemá nedostatek
Ten, jehož duše je občerstvována
Ten, koho Bůh vodí po stezkách spravedlnosti
Ten, koho Bůh provede i údolím stínů smrti
Ten, kdo s láskou jde spát,
Ten, kdo s láskou vstává
Ten slyší Boží slova ve svém nitru a bez ustání se raduje
To jsou Boží děti, to jsou Jeho ovce, to je BOŽÍ LID !!!
Zaslal: so prosinec 07, 2024 8:05 pm Předmět: Re: Kdo je z Boha
Magdalena07 napsal:
„Kdo je z Boha, slyší Boží slova. Vy neslyšíte, protože nejste z Boha.”“
Jan 8:47 CSP
Kdo je z Boha?
Ten. kdo se narodil z Boží vůle
Ten, koho Bůh si vybral,
Ten, koho Bůh miluje
Ten, kdo smí nazývat Boha svým Otcem
Ten, komu Ježíš Kristus smazal minulost
Ten, kdo je ochraňován.jako Boží vlastnictví
Ten, kdo je zahrnován dobrými věcmi a nemá nedostatek
Ten, jehož duše je občerstvována
Ten, koho Bůh vodí po stezkách spravedlnosti
Ten, koho Bůh provede i údolím stínů smrti
Ten, kdo s láskou jde spát,
Ten, kdo s láskou vstává
Ten slyší Boží slova ve svém nitru a bez ustání se raduje
To jsou Boží děti, to jsou Jeho ovce, to je BOŽÍ LID !!!
Založen: Nov 22, 2007 Příspěvky: 1334 Bydliště: Ostrava
Zaslal: po prosinec 09, 2024 12:18 am Předmět:
“Ne všichni ale o Jeho Království stojí. Někdo raději volí jinak.”
Jsou jenom dvě možnosti: buď mu patřím nebo patřím tomu Nepříteli. Třetí možnost není .
Ti, kdo volí “jinak” jsou služebníci Satana. _________________ Magdalena
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru.