Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej

Je a svátek má Nataša.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16663, komentáře < 7 dní: 263, komentářů celkem: 430582, adminů: 60, uživatelů: 5254  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek

Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT

GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení

Pravidla

Kdo je online
Právě je 91 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

brusle7
rosmano
Willy
Frantisek100

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika

Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
117044059
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - Brusli od Williho - potažmo od Boha
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Brusli od Williho - potažmo od Boha

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra granosalis.cz -> Katedrála
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2023 9:05 pm    Předmět: Brusli od Williho - potažmo od Boha Citovat

brusle7 napsal:

Ohledně druhého správce potřebuji spolupracovníka v Kristu, který pomáhá a podporuje mne (v Kristu), nikoliv někoho, kdo jde proti mne a tím Katedrále škodí (tj nepomáhá - ale naopak zatěžuje). To je pak lepší být správce sám, než bojovat s někým, kdo chce velet sám bez ohledu na druhého, nebo to chce prostě rozložit...

Brusle7

Vypadá to, jako by ses od Františka nakazila, Brusle. Proč ty máš potřebu lhát o Božím služebníkovi, který proti nikomu z lidí nic nemá a nebojuje, nikomu nevelí a velet nechce - byl, je a vždy tu bude pro Boha, pro Boží zájmy a Boží dílo (nejen na GS), pro vybudování Boží stavby domu i města, Nového Jeruzaléma, choti Beránkovy.
K čemu ta falešná obvinění?! Vždyť Bůh o tom všem ví a On je Soudcem všech. Všichni se budeme muset ukázat před soudnou stolicí Kristovou a co si tam pak počneš s tvým lhaním, ničemnými slovy a zlými skutky?! A s tvým dílem, když shoří?!

PS: nemohly se mi přitom nevybavit Toníkem často zmiňované "přehazovačky", s nimiž se potýká na GS u jistého uživatele - tentokrát se však s nimi, žel, potýká moje maličkost u tebe, Brusle.
Nikdy by mne nenapadlo, že se toho dočkám právě od té, které Bůh zjevil, co ti zjevil, a poté, co všechno jsem ti o sobě svěřil osobně a soukromě i já. Nic z toho zjevně ve tvém srdci nezůstalo.

Naposledy upravil Willy dne ne srpen 27, 2023 12:31 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2023 12:25 pm    Předmět: Citovat

Řekni nám, Brusle, jsi-li správce, měla bys být podle Božího Slova především správcem Boží milosti, pokud ti byla dána, abys tím darem milosti, který jsi přijala, sloužila bratrům a sestrám v Kristu a hledajícím Boha?

Dary milosti, podle toho, jak jej každý přijal, si služte navzájem jako dobří správci rozličné Boží milosti. 1P 4:10

Takže prosím, abys s námi zde sdílela nějaké slovo Boží milosti od Pána Ježíše Krista, které jsi přijala a jímž bys vyjádřila Krista, který v tobě žije. Vynes z pokladu tvého srdce nové nebo staré věci, které budou pro nás požehnáním, povzbuzením apod. - viz Mt 13:52*), i když nejsi znalec Písma ani učedník království Nebes.

*) „Proto se každý znalec Písma, který se stal učedníkem království Nebes, podobá člověku hospodáři, který ze svého pokladu vynáší nové i staré.“

Máš pro nás něco takového? Jestli ano, super - sem s tím - nech se vést Duchem Svatým, máš-li Ho.
Jestli ne, tak přestaň napadat, křivě svědčit a lhát o Božím služebníku, který právě toto od počátku Katedrály doteď dělá, a uznej, že nemáš na to být správcem - v neposlední řadě proto, že nejsi muž.
Jestli se tím, co jsem napsal, cítíš být znovu ponížena a uražena, věz, že jsi byla ukřižována s Kristem, nežiješ už ty a měla bys dát místo Kristu. Každý, kdo patří a slouží Kristu Pánu, považuje za čest a privilegium vyjadřovat Krista.
A dej si pozor, jak budeš reagovat, protože tím odhalíš tvůj charakter. A věz, že tvůj charakter není Kristův charakter. Já znám Pána Ježíše Krista a vím, že o mně vydává jiné svědectví než ty - a to je pro mne rozhodující - to, že tak jako zná Pán mne, znám a poznávám i já Jeho, neboť je to vzájemné.

Klidně to považuj za soud, ale ne můj; nýbrž za spravedlivý soud Boží. Když jej přijmeš, máš naději k přijetí Boží milosti a milosrdenství. Když ne, přijde od Boha další a další výchova, která se ti rozhodně líbit nebude, nicméně věz, že jejím motivem je BOŽÍ LÁSKA.
Je na tobě, přijdeš-li k sobě a vrátíš se domů k Otci nebo zůstaneš tam a v tom, v čem jsi teď. Kéž se nad tebou Bůh smiluje. Amen.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2023 2:07 pm    Předmět: Citovat

Beru na vědomí tvou reakci, byť v samostatném tématu a prohlášení, které potvrzuje tvou tvrdošíjnost, vzpurnost, neposlušnost, pýchu a vzdor vůči Bohu a zároveň tím pádem také nelásku k Bohu i lidem, což všechno dohromady spolu s absencí Boží bázně znamená diskvalifikaci ze správcovství Katedrály a žel nejen z tohoto správcovství, ale i ze správcovství rozličné milosti Boží (1P 4:10), poněvadž ta kvůli pýše nemůže být Bohem dána a není tudíž ani s bratry, sestrami a lidmi obecně, co sdílet respektive čím sloužit.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra granosalis.cz -> Katedrála Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: