Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Nataša.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16663, komentáře < 7 dní: 269, komentářů celkem: 430588, adminů: 60, uživatelů: 5254  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 105 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

rosmano
mikim
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
117047874
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - Katedrála z Božího pohledu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Katedrála z Božího pohledu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra granosalis.cz -> Katedrála
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Sep 16, 2007
Příspěvky: 779
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2023 11:21 am    Předmět: Katedrála z Božího pohledu Citovat

Ale Nejvyšší nebydlí v domech zhotovených lidskýma rukama, jak praví prorok:*) ‚Nebe je Mým trůnem, země podnoží Mých nohou. Jaký dům Mi vystavíte, praví Pán, nebo jaké bude místo Mého spočinutí? Což to všechno neučinila Má ruka?‘ Sk 48-50

*) Izaiáš 66:1-2 Toto praví Hospodin: Nebesa jsou Mým trůnem a země podnoží Mých nohou. Kde je ten dům, který Mi chcete postavit, a kde místo Mého odpočinutí? Všechny tyto věci učinila Má ruka, tak to všechno nastalo, je Hospodinův výrok. Ale k tomu shlédnu: Ke zkroušenému a ubitému v duchu a k tomu, kdo se třese při Mém slovu.

Píseň stupňů, Šalomounova. Pokud Hospodin nebuduje dům, marně se na něm namáhají stavitelé. Pokud Hospodin nestřeží město, marně bdí strážce. Marné je pro vás časně vstávat, pozdě usedat a jíst chléb trápení, vždyť Bůh dává svému milému spánek. Žalm 127:1-2

„Ať se vaše srdce nechvěje. Věříte v Boha, věřte i ve Mne. V domě Mého Otce jsou mnohé příbytky. Kdyby nebyly, řekl bych vám to. Neboť vám jdu připravit místo. A odejdu-li a připravím vám místo, opět přijdu a vezmu vás k sobě, abyste i vy byli tam, kde jsem Já. A kam Já jdu, víte, i cestu znáte.“ Jan 14:1-4

Mám k tomu klást otázky anebo přijmete to Slovo, abyste Ho snědli, strávili a vstřebali, tzn. modlili se to Slovo, přemýšleli o něm, rozjímali nad ním, aby ve vás, ve vašem srdci přebývalo a stalo se vaší součástí, abyste rozuměli tomu, co nám tím Slovem Pán říká?
https://www.obohu.cz/bible/index.php?hledat=Ko+3%3A16&k=Ko&styl=CSP&kap=3&kde=1#v16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Sep 16, 2007
Příspěvky: 779
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2023 11:41 am    Předmět: Vraťme se na začátek Citovat

Katedrála GS vnikla spontánně jako reakce na to, co se na hlavním portále GS dlouhodobě dělo a děje doposud. Založena byla a je podobně jako "Pavlova škola" ve škole nějakého Tyranna - viz Skutky 19:8-9 https://www.obohu.cz/bible/index.php?hledat=Sk+19%3A8-9&k=Sk&styl=CSP&kap=19&kde=1#v8

Pavel vstoupil do synagogy a směle v ní mluvil po tři měsíce; rozmlouval s lidmi a přesvědčoval je o věcech Božího království. Když se však někteří zatvrzovali a nechtěli se dát přesvědčit, ba přede všemi tu Cestu tupili, Pavel od nich odstoupil, oddělil učedníky a denně rozmlouval ve škole nějakého Tyranna.

To znamená, že Katedrála je založena na konkrétním Božím Slově, které přijal jeden z moderátorů.

Má-li splnit svůj účel, je nezbytné, aby v ní měl veškerý potřebný prostor a první místo Bůh v Kristu. K tomu se váže i tzv. Gamalielova rada. Gamaliel byl vážený faruzeus, učitel Zákona, u něhož se Pavel vyučil.

Tu povstal ve veleradě jeden farizeus jménem Gamaliel, učitel Zákona, kterého si vážil všechen lid; poručil, aby ty lidi na chvíli vyvedli ven, a řekl jim: „Muži Izraelci, dobře si rozvažte, co s těmito lidmi uděláte. Neboť před nedávnem povstal Theudas a říkal, že on je někým velikým; i připojil se k němu počet asi čtyř set mužů. Byl však zabit, a všichni, kteří ho poslouchali, byli rozptýleni a obráceni vniveč. Po něm povstal ve dnech soupisu Juda Galilejský a strhl za sebou lid; také on byl zničen a všichni, kteří ho poslouchali, byli rozptýleni. Proto vám nyní pravím: Nechte tyto lidi a propusťte je. Je-li tento plán či toto dílo z lidí, zanikne; je-li však z Boha, nebudete je moci zničit — abyste snad nakonec nebyli nalezeni jako ti, kdo bojují proti Bohu.“ Sk 5:34-39

Budou-li dostávat v Katedrále prostor lidé a lidské názory na úkor Pána Ježíše Krista, Hlavy církve, a Jeho "názorů", bude Katedrála lidským dílem a buď zanikne anebo nebude tím, čím měla být podle Boží vůle a k Boží slávě.
Neboli pokud nebude mít Bůh v Kristu v Katedrále místo, které Mu náleží, pak v ní prostě nebude a Katedrála nebude tím, čím podle Boha měla být.

Boží dílo, Boží budování Božího příbytku probíhá v Duchu, v Pánu - viz Ef 2:19-22
Proto již nejste cizinci a přistěhovalci, nýbrž spoluobčané svatých a patříte do Boží rodiny; byli jste vybudováni na základě apoštolů a proroků, kde je úhelným kamenem sám Kristus Ježíš, v Němž se celá stavba spojuje dohromady a roste ve svatou svatyni v Pánu; v Něm jste i vy všichni spolu budováni v Boží příbytek v Duchu.

Jakákoli lidská diskuze zjevně neprobíhá v D/duchu, nýbrž v duši. Je-li duše (mysl) proměněná, obnovená (Ř 12:2, Ef 4:23), může být výměna "názorů" ku prospěchu. Ale život přináší jen společenství v D/duchu.
Apoštol Pavel nezaložil svou školu na lidských názorech, nýbrž na zjevení Pána Ježíše Krista, který se mu ukázal a s Nímž se setkal na své cestě do Damašku a stal se Kristovým a Jím poslaným učedníkem, služebníkem, apoštolem a učitelem národů. A také na poslání Duchem Svatým, aby zakládal sbory tam, kam byl Duchem veden, a získával další učedníky.

Nechme tedy působit Ducha Svatého, který nám byl dán, aby nás učinil účastnými Božího budování Boží stavby, završené v Novém Jeruzalémě, Božím svatém městě, Božím stánku s lidmi. A zůstávejme v Kristu, bez Něhož nemůžeme nic dělat, v Kristu, který v nás začal dobré dílo a který je chce také dokončit.
Jsem si jist právě tím, že Ten, který ve vás začal dobré dílo, dovede je až do dne Krista Ježíše. Fp 1:6 AMEN.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Sep 16, 2007
Příspěvky: 779
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2023 3:49 pm    Předmět: Úloha či role proroka ve SZ a v NZ Citovat

V době starého zákona si Bůh povolával různé proroky, aby skrze ně mluvil a jednal především vůči lidu Izraele. Byla to nevděčná služba, protože Slovo, které se jim stalo od Hospodina, zpravidla nebylo vůbec příjemné pro lidské uši.
Často to byla slova soudu, který se, ať už králům či lidu pranic nelíbil. A proto, že jejich slova budila hněv, který se obrátil proti nim, byli zabíjeni.

V Lukáši 11:47-51 řekl Pán Ježíš zákoníkům: „Běda vám, protože stavíte pomníky prorokům, které vaši otcové zabili. Tak dosvědčujete skutky svých otců a souhlasíte s nimi; neboť oni proroky zabili, vy jim budujete pomníky. Proto také pravila Boží moudrost: Pošlu k nim proroky a apoštoly; z nich některé zabijí a jiné budou pronásledovat, aby byla od tohoto pokolení vyžádána krev všech proroků, prolitá od založení světa, od krve Ábelovy až po krev Zachariáše, který zahynul mezi oltářem a domem Božím. Ano, pravím vám, bude vyžádána od tohoto pokolení.“

Ve Skutcích 3:22-23 promluvil Petr k lidu to, co kdysi prorokoval Mojžíš o Pánu Ježíši:
‚Proroka vám vzbudí Pán, váš Bůh, z vašich bratrů jako vzbudil mne; toho budete poslouchat ve všem, co by vám řekl. A stane se, že každá duše, která neuposlechne toho proroka, bude vyhlazena z lidu.‘

V době Nové smlouvy je situace jiná. Posláním proroků není předpovídat budoucnost, jak si mnozí myslí. Jejich službou je spíše než vyřizovat, co Bůh říká, potvrzování přítomné pravdy Božího Slova a udávání směru pro Boží lid.

A přestože v dnešní době nejsou tak "ohrožený druh" jako ti starozákonní, jsou vystaveni jiným druhům pronásledovaní a protivenství, které není lehké snášet a přitom zachovat víru či rozhojňovat se v lásce.
K tomu Pán Ježíš řekl těm, kteří se pohoršovali nad Ním:
„Prorok není beze cti, leda ve své vlasti, mezi svými příbuznými a ve svém domě.“
Aby svou službu zvládli, Pán jim vynahrazuje protivenství zvláštní milostí a zcela jedinečným vzájemným vztahem, který jiní služebníci nemají. K tomu se váže nevídaná vzájemná blízkost s Pánem Ježíšem a jednota či spíše sjednocení a ztotožnění s Ním.

Dnešní jazykem se dá říci, že prorok je takovým mluvčím Boha - použito u proroka Jeremiáše = Božími ústy. Rozdíl mezi starozákonním a novozákonním prorokem je ten, že starozákonní prorok prostě vyřídil to, co Bůh chtěl lidu říci - nic víc, nic míň.
Novozákonní prorok nemá nadiktováno slovo od slova, co má říct, ale jeho služba se odvíjí od vztahu s Bohem a Bohem daného úkolu. Není dána tak striktně jako ve SZ, ale o to víc si musí NZ prorok dávat pozor, aby Boží Slovo neznečistil něčím přidaným ze sebe - ono totiž jeho prorokování podléhá rozsuzovaní svatých (1K 14:29). To neznamená, že by svatí mohli o něčem rozhodovat, ale je to potřeba pro kontrolu nebo spíše pro případnou korekci toho, co bylo řečeno, je-li to podle Písma Svatého a ve shodě s ním. A není bez zajímavosti verš, který říká, že duchové proroků se podřizuji prorokům (v. 32).
I apoštol Pavel byl pod kontrolou Židů v Beroji, kteří každý den zkoumali Písma, zdali je to tak, jak mluví Pavel.

Ten největší rozdíl pak spočívá v tom, že služba NZ proroka probíhá v D/duchu a je to služba Ducha, kterého SZ proroci neměli (mít nemohli), poněvadž v té době na zemi nebyl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Sep 16, 2007
Příspěvky: 779
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 12:52 pm    Předmět: Citovat

Ukazuje se, že se Katedrála stala "Katedrálou", která je lidským dílem, tak uvidíme, jak se věci budou vyvíjet dál a jak dlouho bude "existovat".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Sep 16, 2007
Příspěvky: 779
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 5:33 pm    Předmět: Citovat

V každém případě, budou-li toto fórum moderovat dvě ženy, které tu odporně lhali o současném moderátorovi, aby se ho zbavili, nemohou dosáhnout ničeho, poněvadž na lži "vybudované" cokoli nemůže vydržet, neboť lež má, jak známo, krátké nohy.

A děkovat za jeho příspěvky je vskutku pokrytecké. Nabízí se jen otázka, jsou-li si závažnosti svého jednání vědomy. K tomu je možno vztáhnout slova Oswalda Chamberse, která kdysi řekl a jeho rodina tato slova vtělila do knihy "To nejlepší pro Jeho slávu", vydané poté, co odešel k Pánu: "To nejhorší na dnešním farizejství není pokrytectví, ale nevědomost o tom, že žijeme ve lži." (nejde o přesný citát)


Naposledy upravil Willy dne po srpen 21, 2023 5:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
brusle7
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2009
Příspěvky: 754
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 5:45 pm    Předmět: Citovat

Příspěvky Willyho byly zpočátku "normální", ale postupně se proměnily v šikanu Božím slovem (jménem Boha - od člověka). Ano, děkuji za všechny příspěvky. Za ty zpočátku pěkné a normální - i za ty ostatní, které mi postupně otevřely oči se vzepřít a situaci pojmenovat. Bůh svým slovem nešikanuje - ale miluje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Sep 16, 2007
Příspěvky: 779
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 5:49 pm    Předmět: Citovat

Toto je potvrzení slov bratra Oswalda - nevědomost života ve lži.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
brusle7
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2009
Příspěvky: 754
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 5:58 pm    Předmět: Citovat

1/ Šikana je nebezpečný sociálně patologický jev, při kterém je omezována svoboda, svoboda rozhodování, je ponižována lidská důstojnost a čest.

2/ Manipulace je termín označující snahu o působení na myšlení a chování druhé osoby či více osob. Manipulovat znamená vědomě i nevědomě používat techniky pro manipulaci s druhými lidmi ve prospěch prosazení osobních cílů a přání manipulátora. Neboli zneužívat moc ve vztahu s jinou osobou. Manipulátor se snaží přesvědčit osobu či osoby o správnosti myšlenky, názoru či jednání, které nejsou manipulovaným jedincům vlastní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Sep 16, 2007
Příspěvky: 779
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 6:05 pm    Předmět: Citovat

brusle7 napsal:
1/ Šikana je nebezpečný sociálně patologický jev, při kterém je omezována svoboda, svoboda rozhodování, je ponižována lidská důstojnost a čest.

2/ Manipulace je termín označující snahu o působení na myšlení a chování druhé osoby či více osob. Manipulovat znamená vědomě i nevědomě používat techniky pro manipulaci s druhými lidmi ve prospěch prosazení osobních cílů a přání manipulátora. Neboli zneužívat moc ve vztahu s jinou osobou. Manipulátor se snaží přesvědčit osobu či osoby o správnosti myšlenky, názoru či jednání, které nejsou manipulovaným jedincům vlastní.

Děkuji za definice toho, čeho se obviněný nedopustil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
brusle7
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2009
Příspěvky: 754
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 6:29 pm    Předmět: Citovat

Willy napsal:
V každém případě, budou-li toto fórum moderovat dvě ženy, které tu odporně lhali o současném moderátorovi, aby se ho zbavili, nemohou dosáhnout ničeho, poněvadž na lži "vybudované" cokoli nemůže vydržet, neboť lež má, jak známo, krátké nohy.Willy, ty jsi tu opakovaně označil mne i Magdalenu za lhářky. A to stačí. Vzájemná nedůvěra. A nemožnost spolupráce. Nechci se už dohadovat, ani tě o ničem přesvědčovat. Nemá smysl se vzájemně více zraňovat. PROSÍM END.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Sep 16, 2007
Příspěvky: 779
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 6:32 pm    Předmět: Citovat

brusle7 napsal:
Willy napsal:
nevědomost života ve lži


Willy, ty jsi tu označil mne i Magdalenu za lhářky. A to stačí. Vzájemná nedůvěra. A nemožnost spolupráce. Nechci se už dohadovat, ani tě o ničem přesvědčovat. Nemá smysl se vzájemně více zraňovat. PROSÍM END.

Další lež - Willy napsal toto: "...budou-li toto fórum moderovat dvě ženy, které tu odporně lhali o současném moderátorovi, aby se ho zbavili..."
To je poněkud rozdíl od "ty jsi tu označil mne i Magdalenu za lhářky."
Pokud někdo ten rozdíl nevnímá, je mi to líto.

Pros Boha, aby se nad tebou smiloval. Pros Boha o tvůj konec na kříži, který se sice stal, ale stále ještě nefunguje tak, jak by měl. Svlékni ze sebe starého člověka z Adama a oblékni toho nového z Krista, z Boha, narozeného z vody a Ducha. Amen.


Naposledy upravil Willy dne po srpen 21, 2023 6:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
brusle7
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2009
Příspěvky: 754
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 6:50 pm    Předmět: Citovat

Willy napsal k Magdaleně (ohledně lži) v dnešní dopolední diskusi v článku "Willy" :

" To ale děkuješ špatně, Magdaleno. Nevím, jak jsi přišla na to, co jsi napsala, ale protože se mne to osobně týká, tak vím, že nepíšeš pravdu. A tím, cos napsala, sebe sama diskvalifikuješ, abys byla moderátorkou.
Jak jsem napsal jinde Brusli, LASKA NENÍ BEZ PRAVDY!
Pokud někdo o druhém napíše nepravdu, není to z lásky a v lásce; není to tudíž z Boha a nemá to v Katedrále místo!"


Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
brusle7
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2009
Příspěvky: 754
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 7:08 pm    Předmět: Citovat

Willy napsal:


Pros Boha, aby se nad tebou smiloval. Pros Boha o tvůj konec na kříži, který se sice stal, ale stále ještě nefunguje tak, jak by měl. Svlékni ze sebe starého člověka z Adama a oblékni toho nového z Krista, z Boha, narozeného z vody a Ducha. Amen.
Ano, Willy, pros za Willyho. Z našich vlastních slov druhým budeme souzeni. Tvoje míra na druhé je natolik vysoko, Willy, že je třeba nyní opravdu hodně prosit. Stačí si přečíst všechny tvé výchovné rady nám zde v Katedrále a začít u sebe tak činit. Přeji Ti pokoj a prosím ukončení diskuse.

Nebudu dále pod tímto vláknem už reagovat v zájmu zklidnění situace.

zdravim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Sep 16, 2007
Příspěvky: 779
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 7:19 pm    Předmět: Citovat

brusle7 napsal:
Ano, Willy, pros za Willyho. Z našich vlastních slov druhým budeme souzeni. Tvoje míra na druhé je natolik vysoko, Willy, že je třeba nyní opravdu hodně prosit. Stačí si přečíst všechny tvé výchovné rady nám zde v Katedrále a začít u sebe tak činit. Přeji Ti pokoj a prosím ukončení diskuse.

Nebudu dále pod tímto vláknem už reagovat v zájmu zklidnění situace.

zdravim

Kéž bys reagovala jinak nebo vůbec, Brusle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Willy
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Sep 16, 2007
Příspěvky: 779
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2023 7:39 pm    Předmět: Aktuální video o stavu církve a křesťanstva Citovat

brusle7 napsal:
Příspěvky Willyho byly zpočátku "normální", ale postupně se proměnily v šikanu Božím slovem (jménem Boha - od člověka). Ano, děkuji za všechny příspěvky. Za ty zpočátku pěkné a normální - i za ty ostatní, které mi postupně otevřely oči se vzepřít a situaci pojmenovat. Bůh svým slovem nešikanuje - ale miluje.


Aktuální video mého bratra v Kristu, jehož znám osobně - 28 minut

https://www.youtube.com/watch?v=q0c0BXIZESE

Jsem s bratrem Jirkou zajedno.

PS: je tu i jako nové samostatné téma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra granosalis.cz -> Katedrála Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.38 sekundy