Můžete též přidat odkaz na vaši osobní nebo sborovou stránku pomocí odkazu Kam na internetu v hlavním menu. Návštěvníci je budou moci nejen snadno navštívit, ale i ohodnotit. Získáte tak přehled o tom, jak se vaše stránky líbí. Vaši osobní stránku lze vložit při registraci a její odkaz je přístupný všem registrovaným v seznamu Registrovaní uživatelé GS. Můžete též napsat recenzi na jiné www stránky. Statistiky vám ukáží jaký je o vaši recenzi zájem.

GRANO SALIS vám též nabízí možnost hostingu vašich stránek s atraktivní adresou http://jméno.granosalis.cz. V koncepci GRANO SALIS je vytvoření megasitu, který by sdílel stránky, které si jsou pohledem víry blízko. Své dotazy v této věci směřujte na webmastera.

GRANO SALIS není dílem uzavřené skupinky křesťanů. Každý, kdo do něj přispívá, jej svým způsobem utváří. Bude takový, jakým jej učiníte vy, milí návštěvníci.

Přejeme vám všem dobrou vůli, nově navázaná přátelství, úctu k oponentům i mnoho radosti a Božího požehnání ze stránek GRANO SALIS.